dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł68 m² 26 315,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z propozycją apartamentu na warszawskim Żoliborzu. Lokal wykończony jest wysokiej jakości materiałami w z dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł56 m² 10 628,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyłącznie u nas do sprzedaży położone na 2 piętrze niskiego budynku na Osobowicach w otoczeniu zieleni 3 rozkładowe pokoje. Aktualnie większy pokój połączony z kuchnią. Niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zacisze

Łódź,łódzkie

415 000 zł44 m² 9 431,82 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m 2 usytuowane na piątym piętrze wieżowca przy ul. Zacisze w Łodzi. W skład powierzchni użytkowej mieszkania wchodzą : - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Urzut

Urzut,mazowieckie

357 000 zł1 022 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Super lokalizacja! Z Domu dojedziesz w 20 min do Centrum Warszawy oraz w 25 min do Parku Wodnego santago. Mieszkaj komfortowo w ciszy i spokoju i miej atrakcje w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Włoska

Kraków,małopolskie

652 000 zł45 m² 14 488,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Włoska (podgórze Duchackie) 45m2 + balkon 2 pokojowe (1-stronne) Przestronne, ciche, widokowe Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 metrów kwadratowych do wejścia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

520 000 zł47 m² 11 063,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 47m2, na osiedlu Przyjaźni w dzielnicy Winogrady. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w niskim 4- piętrowym bloku z lat 70. Budynek po modernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

669 000 zł55 m² 12 056,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,16 m , zlokalizowane w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Bydgoszczy - Fordonie. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

520 000 zł48 m² 10 833 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie położone na 2. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku z 1974 roku, blok bez windy. Jasne, ciepłe mieszkanie o powierzchni 48 m2, w spokojnej części Pruszkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł55 m² 12 672,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowa super atrakcyjna cena 699tyś Mieszkanie o powierzchni 55,16m2, położone na parterze trzypiętrowego bloku w spokojnej okolicy, znajdujące się na wrocławskim osiedlu Gaj. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

698 800 zł65 m² 10 711,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ponadprzeciętne mieszkanie W nowoczesnym osiedlu Gdynia Cisowa _ ul. Chylońska _ mieszkanie 3 pokojowe _ 4 piętro _ 65,24 m _ Balkon 4,82 m ciekawostka Mamy w naszej ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Szczecin,zachodniopomorskie

565 000 zł68 m² 8 308,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe na Os. Zawadzkiego. Niski blok, trzecie piętro , 4 rozkładowe pokoje , przestronny przedpokój w kwadracie , duży balkon , łazienka , oddzielne wc, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kąkolowa

Łódź,łódzkie

1 380 000 zł320 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

Nowoczesny dom z oranżerią i dużą działką Łódź, ul. Kąkolowa 90 | 250 m + ogród 1600 m Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w zielonej, spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Broniewskiego

Łódź,łódzkie

265 000 zł40 m² 6 592,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 oddzielne pokoje do remontu | 40,2 m | Łódź Dąbrowa, przy Rondzie Broniewskiego Chcesz urządzić mieszkanie dokładnie tak, jak lubisz od A do Z i nie przepłacać za cudzy remont? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bartąg,warmińsko-mazurskie

589 000 zł55 m² 10 670,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiego życia z wygodą miejskiej codzienności? Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane przy ul. Bartąskiej 117,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krowoderskich Zuchów

Kraków,małopolskie

1 145 000 zł57 m² 19 968,60 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy komfortowy, bardzo cichy 3-pokojowy apartament z dużym tarasem okalającym lokal, o powierzchni 57,34 m , położony na 5. piętrze nowoczesnego budynku- torre Verona. Idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 000 zł51 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Makler zaprasza serdecznie do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania 2-pokojowego z balkonem, położonego w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Bydgoszczy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielkowo

Bielkowo,zachodniopomorskie

790 000 zł134 m² 6 660,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy o powierzchni 133,63 m2, z garażem w bryle budynku, w Bielkowie (gm. Kobylanka), zaledwie 2,5 km od Jeziora Miedwie. Budynek został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł40 m² 15 164,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje + balkon | nowe | gotowe do odbioru | Sołtysowice Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie, położone na nowoczesnym osiedlu na wrocławskich Sołtysowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł58 m² 12 326,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Prezentujemy Państwu przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,41 m , położone na parterze apartamentowca, zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Ołtaszyn przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

604 213 zł62 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 8 o powierzchni 62,29 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 25,35 M2 - pokój 13,63 M2 - pokój 10,41 M2 - łazienka 4,87 M2 - korytarz 8,03.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Franciszkańska

Łódź,łódzkie

355 000 zł44 m² 7 977,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,33 m2, zlokalizowane przy ul. Franciszkańskiej (w głębi osiedla, okolice Okopowej), na 4. piętrze w niskim bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sanok

Sanok,podkarpackie

599 000 zł115 m² 5 208,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:724 m²

>Krótki opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona na działce o powierzchni 724m2 w kształcie prostokąta, na której znajdują się dwa domy - murowany oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Rataje

Poznań,wielkopolskie

674 000 zł48 m² 13 896,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta limitowana - Miekszanie wykończone w wyskoim standardzie pod klucz, bez prowizji i bez podatku pcc - oszczędzasz tysiące złotych już na starcie! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

7 852 130 zł604 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

TO biuro to idealny wybór na siedzibę twojej firmy! Na sprzedaż 2 piętra w budynku biurowym - łącznie 604,01m , Krzyki Na sprzedaż unikatowy lokale biurowe o łącznej powierzchni 604,01m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

734 900 zł90 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

6 651 216 zł150 m² 44 200 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Luksusowy apartament W unique tower Wysokie piętro | Luksusowe wykończenie | Wysoki standard | 2 miejsca parkingowe ***** rozkład pomieszczeń: apartament składa się z: * Przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

481 997 zł43 m² 11 293,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie, siechnice Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 42,68 m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze, nowoczesnego 2-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Wrocław,dolnośląskie

799 900 zł70 m² 11 476,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przestronne i bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 69,7 m (powierzchnia z piwnicą 72,20m ), zlokalizowane na 6. piętrze nowoczesnego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Małokacka

Gdynia,pomorskie

1 599 000 zł80 m² 19 875,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty wysoki standard inwestycji i apartamentuwyjątkowa aranżacja wnętrzanowe, niezamieszkałeblisko lasu i centrumdobrze skomunikowanepołudniowo-zachodnia ekspozycja2 miejsca postojoweopis Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubala

Legionowo,mazowieckie

530 000 zł53 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży lokalu stanowiącego odrębną nieruchomość, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części Legionowa. Jest to propozycja idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

639 000 zł52 m² 12 288,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji biura nieruchomości Sprzedam atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 1. piętrze budynku na nowoczesnym, atrakcyjnym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Piaskowa

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

560 000 zł70 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Sprzedam mieszkanie o pow. 70m2 zlokalizowane na ul. Pieskowej 8b, składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc, balkonu. Lokal jest jasny i funkcjonalny, z bardzo dobrym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyszyńskiego

Łódź,łódzkie

400 000 zł42 m² 9 429,51 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż Dwupokojowe mieszanie po generalnym remoncie. Powierzchnia mieszkania to 42,42m2. Położone na szóstym piętrze w bloku przy ul. Wyszyńskiego W lokalu przeprowadzono generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Katowice,śląskie

597 170 zł56 m² 10 663 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania w nowoczesnej inwestycji, otoczonej zielenią, ale z dobrym dojazdem do centrum? Ta oferta może spełnić twoje oczekiwania. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

424 000 zł34 m² 12 656,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 33,5 m (w tym komórka lokatorska) zlokalizowana na 3. piętrze w czterokondygnacyjnym budynku z 1996 roku, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zimowa

Gowarzewo,wielkopolskie

990 000 zł86 m² 11 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:122 m²

Na sprzedaż nowocześnie urządzony dom o powierzchni 85,96 m , położony na eleganckim Osiedlu 4 Pory Roku w Gowarzewie, tuż przy granicy z Tulcami. Nieruchomość z 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Langiewicza

Rzeszów,podkarpackie

720 000 zł64 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy piękne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , usytuowane na 9. piętrze w bloku przy ulicy Langiewicza. Mieszkanie jest po.