dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Owczarnia,mazowieckie

799 000 zł1 315 m² 607,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Owczarnia, w spokojnej i kameralnej okolicy z zabudową jednorodzinną. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 299 900 zł166 m² 7 821 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy Przestronny Dom. Piękny Rejon. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 166 m2, położonego na ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Łubianka

Łubianka,zachodniopomorskie

459 000 zł5 066 m² 90,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka niezabudowana z decyzją o warunkach zabudowy: - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i usługowa. - zakres inwestycji obejmuje: budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pod Lipami

Poznań,wielkopolskie

418 000 zł38 m² 10 913,80 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Poznań | Osiedle Pod Lipami 10 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,30 m , położone na 1 piętrze. Lokal ma niezależny układ pomieszczeń, jest w dobrym stanie i od lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Leszno,wielkopolskie

399 000 zł64 m² 6 253,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy Państwu funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 63,80 m , zlokalizowane na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Idealna propozycja dla rodziny lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

769 700 zł43 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 znajdujące się na ul. Wielickiej na Podgórzu. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Ptasia

Dąbrowa Chełmińska,kujawsko-pomorskie

167 250 zł1 338 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana 599 - 1338 m media przy działce asfalt z dwóch stron piękne otoczenie natury Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1338 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

359 000 zł48 m² 7 546,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane na Starówce w Stargardzie. Lokal o powierzchni 47,57 m usytuowany jest na II piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczysta

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł33 m² 14 818,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje | 33 m | loggia | 8. Piętro | ul. Wieczysta | świetna komunikacja Kompaktowe, dobrze zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie położone na 8. piętrze zadbanego budynku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Gdynia,pomorskie

519 000 zł34 m² 15 264,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie Gdynia Wzg. Św. Maksymiliana | Blisko morza | 1. piętro atuty nieruchomości: atrakcyjna lokalizacja Gdynia, dzielnica Wzgórze Świętego Maksymiliana, 2 ustawne pokoje idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sternicza

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł52 m² 18 361 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Bemowo, ul. Sternicza 96 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,74 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

559 000 zł60 m² 9 316,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Górzyskowie w bardzo dobrej lokalizacji ,tereny spacerowe, szkoła, przedszkole, sklepy, przychodnie, komunikacja miejska w bardzo bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Forteczna

Wałbrzych,dolnośląskie

288 000 zł51 m² 5 669,29 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Rezerwacja Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Fortecznej na Podzamczu. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, centrum S1, szkoła, przedszkole. Lokal jednostronny w pełni rozkładowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł139 m² 9 002,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:80 m²

Falenica I segment z ogródkiem I 5 pokoi I 138 m2 I 1 250 000 zł bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na rachunek powierniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 1 Maja

Oława,dolnośląskie

499 000 zł94 m² 5 308,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1875

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż przestronne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 94 m , położone na 1. piętrze trzypiętrowej kamienicy z cegły, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Malczewskiego

Miłoszyce,dolnośląskie

555 000 zł117 m² 4 731,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:412 m²

Na sprzedaż domy wolnostojące w stanie surowym otwartym położone w Miłoszycach przy ulicy Jacka Malczewskiego. Okolica zabudowana domami jednorodzinnymi w niskiej, dwukondygnacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 680 000 zł160 m² 10 505,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Zapraszam do zakupu pięknych, wyjątkowych domów, z garażem w bryle budynku, z ogrodem. Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

669 000 zł49 m² 13 581 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Tylko w Inhome Development! Szanowni Państwo, na sprzedaż ciepłe i ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,26 m , położone na 1 piętrze w 6-piętrowym bloku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

890 000 zł70 m² 12 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie, po remoncie w 2025 roku, klimatyzacja, ul. Milczańska Sprzedam lub zamienię na większe mieszkanie/dom (z dopłatą z mojej strony) komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 720 000 zł196 m² 13 877,50 zł/m²

 

Piętro:25/30

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Apartament 196m2, 4 pokoje, 25 piętro, widok na panoramę miasta, ogromny potencjał, łucka 15, wola Budynek: łucka City to 30-piętrowy wieżowiec wybudowany w 2004 roku - w budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poniatowskiego

Piaseczno,mazowieckie

921 600 zł72 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w nowej inwestycji z dużym tarasem w sąsiedztwie dworca pkp Piaseczno. Atrakcyjne mieszkanie o pow. ok. 72 m2 z dużym tarasem i balkonem w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

1 540 000 zł94 m² 16 383 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie sprzedaży 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie znajdujące się przy ul. Lazurowej. Znana i ceniona inwestycja "metro Zachód" wybudowana przez dewelopera Dom Development. Adres: bemowo, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Architektów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

262 000 zł36 m² 7 247,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! kapuściska, ul. Architektów Prezentuję Państwu mieszkanie M-2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Massalskiego

Kielce,świętokrzyskie

480 000 zł62 m² 7 680 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie os. Ślichowice balkon loggia, 62,5 m2, gotowe do wejścia Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczynowa

Tleń,kujawsko-pomorskie

1 399 000 zł138 m² 10 101,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wyjątkowy dom W otoczeniu natury - tlen, ul. Leszczynowa Szukasz miejsca, gdzie komfort życia łączy się z ciszą, zielenią i przestrzenią? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skotnicka

Kraków,małopolskie

462 000 zł38 m² 12 320 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w zielonej i spokojnej części Krakowa to doskonała propozycja dla osób ceniących komfort życia, prywatność oraz wygodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bogucin

Bogucin,mazowieckie

120 000 zł18 310 m² 6,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż Garbatka Letnisko okolice. Do sprzedaży atrakcyjna działka w miejscowości bogucin k. Garbatki Letnisko w bardzo atrakcyjnym miejscu W otulinie kozienickiego parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Antoniego

Włosań,małopolskie

230 000 zł1 100 m² 209,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedamy ładną działkę budowlaną. gmina Mogilany - Włosań- ul. Świętego Antoniego nr działki 82/9. Szerokość działki 48mx 22m. Działka budowlana objęta planem zagospodarowani terenu oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Rzeszów,podkarpackie

580 000 zł68 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 zlokalizowane przy ulicy Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie zlokalizowane jest na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

447 000 zł29 m² 15 435,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

! zdjęcia w ogłoszeniu przedstawiają wcześniejsze realizacje wykonawcy i pokazują standard, w jakim lokal zostanie wykończony.! na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rudna Mała

Rudna Mała,podkarpackie

499 000 zł68 m² 7 325,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż nowe mieszkanie 70M2 w stanie deweloperskim, położone w spokojnej i zielonej części Rudnej Małej przy ul. Leśnej. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruda Śląska,śląskie

375 000 zł49 m² 7 653,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Stylowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Ruda Śląska, dzielnica Halemba, ul. Księdza Pawła Lexa Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

3 102 600 zł31 026 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy na sprzedaż działkę położoną w pobliżu Mędłowa (obręb Żerniki Wrocławskie) o powierzchni 3,1 ha. Działka obecnie zagospodarowana jest pod tereny upraw rolniczych i takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Górnych Wałów

Gliwice,śląskie

90 000 zł15 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-