dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczęśliwa

Mokronos Dolny,dolnośląskie

1 490 000 zł125 m² 11 880,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Na sprzedaż luksusowy szeregowiec o powierzchni 125,42 m położony w Mokronosie Dolnym - zaledwie kilka minut od granic Wrocławia. Pięknie zagospodarowany ogród 130,17 m , garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Radoszyce

Radoszyce,podkarpackie

1 599 000 zł300 m² 5 330 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Swój biznes w sercu Bieszczad! kompleks Domki Pod Cerkwią | 3 domy, sauna, ogród zimowy, technologia, klimat Radoszyce 14a | Gmina Komańcza Czegoś takiego jeszcze nie widziałeś To nie są jakieś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Radomierzyce

Radomierzyce,dolnośląskie

826 200 zł972 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Radomierzyce / wrocław / działka zagrodow0-budowlana działka nr 35/39 - 777 M2 i nr 35/5 - 972 M2 Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego, działki oznaczone symbolem 02mr/mn - Teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lubojenka

Lubojenka,śląskie

114 300 zł762 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Jeżeli cenisz sobie ciszę, spokój i relaks i masz w planie budować dom i teraz pozostaje już tylko zakup działki to mam ofertę idealną dla Ciebie - Działki w Lubojence, 13 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Paszowa

Paszowa,podkarpackie

640 000 zł119 m² 5 385,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Dom W gminie olszanica Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym położony w malowniczej miejscowości paszowa, w gminie Olszanica. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowe Grochale

Nowe Grochale,mazowieckie

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka pod zabudowę jednorodzinną. Lokalizacja: nowe Grochale odległości ok. 25 km do Łomianek 41 km do Warszawa Bielany 11 km do Nowego Dworu Mazowieckiego 7 km go m. Leoncin Działka: kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serock

Serock,mazowieckie

761 500 zł136 m² 5 595,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez prowizji bez pcc ____bezpośrednie biuro sprzedaży dewelopera Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej na przestronnych działkach - wysoki standard! szadki gm. Serock Domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wysoka

Łódź,łódzkie

697 000 zł68 m² 10 263,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Takie mieszkania zdarzają się rzadko - zachwyca od wejścia i sprawia, że najchętniej zostałoby się w nim na dłużej. To stylowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,91 mkw znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

816 000 zł55 m² 14 887,80 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,81 m , parter w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane -warszawa, sadyba, ul. Bernardyńska. Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swobodna

Białystok,podlaskie

434 500 zł48 m² 8 997,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Odkryj wyjątkowe, jasne i przestronne mieszkanie dwupokojowe na Osiedlu Wysoki Stoczek - idealne dla osób szukających komfortu, funkcjonalności i spokoju w sercu Białegostoku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna zabudowana, ul. Kolejowa

Mościsko,dolnośląskie

3 000 000 zł15 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka nr 686/26 położona w miejscowości Mościsko, gmina Dzierżoniów, województwo dolnośląskie. Nieruchomość zlokalizowana bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 382 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Panfil

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

489 000 zł63 m² 7 708,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Wandy Panfil 28b na 2 piętrze z balkonem. W bloku lokale usługowe i sklepy, w tym Poczta Polska. Blisko Szkoła Podstawowa nr 1. Do mieszkania przypisana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaszubska Droga

Chwaszczyno,pomorskie

999 000 zł99 m² 10 090,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Chwaszczyno"osiedle Nad Jeziorem" - tuż przy Gdańsku Osowa** Sprzedaż bezpośrednio od właściciela Na sprzedaż duże słoneczne mieszkanie o powierzchni ok. 99 m , usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

59 000 zł16 m² 3 687,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż polecają się dwa miejsca w hali garażowej w budynku przy ul. Kwiatkowskiego 12 (osiedle Nowa Cukrownia). Miejsca oznaczone numerami 3 i 4 z wygodnym i szerokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

620 000 zł48 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż jasne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2. piętrze w budynku przy ul. Jasielskiej 12C w Poznaniu. Układ pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krzemienica

Krzemienica,podkarpackie

199 000 zł2 900 m² 68,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży działki o powierzchni 29 arów, położonej w miejscowości Krzemienica, gmina Czarna, powiat łańcucki. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczmarka

Kielce,świętokrzyskie

439 000 zł42 m² 10 366 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie Centrum Kielc 42,35 m Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i kompromisów? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

487 847 zł40 m² 11 849,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2- pokojowe mieszkanie (41,17m2) z ogródkiem (20,55m2), położone na parterze budynku mieszkalnego w Gdyni, w dzielnicy Cisowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

439 000 zł21 m² 20 707,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

2 pokoje! idealne pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Mazowieckiej, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Kraków,małopolskie

872 200 zł62 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,3 m2, położone w Czyżynach, w os. 2 pułku Lotniczego. Mieszkanie usytuowane na 14 piętrze w 16-piętrowym bloku z 1989 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Łódź,łódzkie

575 000 zł896 m² 641,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***rezerwacja***rezerwacja*** Inwestycyjna nieruchomość - Łódź Górna Na sprzedaż działka o powierzchni 895,8 m zabudowana wielorodzinnym budynkiem, w którym jest wyodrębnionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

945 134 zł77 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne dwustronne mieszkanie położone na 4 piętrze budynku z windą przy ul. Żeromskiego. Składa się z 3 wygodnych pokoi ( jeden z balkonem ), oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł112 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy do sprzedaży atrakcyjne nowoczesne biuro z dwiema salami i przeszklonym pomieszczeniem na salkę konferencyjną, pomieszczeniem socjalnym, 2 łazienkami i wc, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 248 487 zł89 m² 14 043,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 88,90m2 z ogrodem, tarasem i balkonem! Całe osiedle realizowane jest jako wyjątkowa koncepcja mieszkań w układach willowych, zaplanowanych jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

498 000 zł60 m² 8 357,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny Design i Japońska Tradycja Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikalne mieszkanie na piętrze w nowatorskiej inwestycji, położonej zaledwie 1 km od granicy Rzeszowa. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skibińska

Lublin,lubelskie

215 000 zł29 m² 7 363,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie sprzedaży kawalerkę usytuowaną na parterze kamienicy położonej przy ul. Skibińskiej na lubelskich Bronowicach. Kawalerka składa się z: - pokoju dziennego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Rejowiec,lubelskie

429 000 zł65 m² 6 620,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64.8 m2. Lokal świeżo po kapitalnym remoncie idealne dla rodziny. Mieszkanie znajduje się na parterze trzy piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

1 025 000 zł81 m² 12 690,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zamkniete osiedle 80,77m Widok na las Wprowadzenie Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80,77 m , zlokalizowane przy ulicy Odkrytej 53b na warszawskiej Białołęce. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malawskiego

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł49 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2/3-pokojowe (49 mkw) mieszkanie po generalnym remoncie z dodatkową przestrzenią(z tej przestrzeni można zaaranżować dodatkowy pokój-sypialnia, biuro, ) i balkonem | Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Głosków

Głosków,mazowieckie

1 249 000 zł172 m² 7 261,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kameralna inwestycja Millenium House składa się z 8 domów usytuowanych na działkach o powierzchni ok. 400 m2. W sprzedaży pozostały dwa ostatnie domy, które w lipcu będą oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

890 000 zł117 m² 7 632,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Zakup od dewelopera! bez pcc! bez prowizji! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Wilczycach. Dom składa się z: parter: - wiatrołap - 4,61 mkw - hall - 6,12 mkw - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Matejki

Opole,opolskie

799 000 zł84 m² 9 511,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1978

Dwupoziomowe mieszkanie 84 m w ścisłym centrum Opola róg ul. Matejki i Grunwaldzkiej. 5 minut pieszo do Solaris, 10 minut na Rynek. Układ jak mały dom: na dole strefa dzienna, na górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Władysławów,mazowieckie

822 375 zł80 m² 10 279,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:182 m²

Projekt obejmuje kameralne osiedle 57 przestronnych domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych w Lesznowoli. To inwestycja, która redefiniuje standard życia pod miastem, łącząc komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

469 185 zł50 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 7 o powierzchni 50,45 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 27,37 M2 - pokój 12,89 M2 - łazienka 5,26 M2 - korytarz 4,93 M2 - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wallenroda

Lublin,lubelskie

565 000 zł49 m² 11 530,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Słoneczne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy lsm. Okna mieszkania wychodzą na północ i południe z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

982 112 zł73 m² 13 449,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Mieszkania do odbioru już we wrześniu, zapraszamy na spotkanie na budowie| dostępne rabaty Do sprzedania komfortowe 4 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szydłowska

Poznań,wielkopolskie

1 245 000 zł152 m² 8 190,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:156 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 152 m , położonego w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Otyń,lubuskie

925 000 zł124 m² 7 456,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 439 m²

Wolnostojący dom na sprzedaż tylko w Effect Home Nieruchomości Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu parterowego z poddaszem możliwym do zaadaptowania na użytkowe. Nieruchomość.