dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

467 908 zł39 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , oraz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł42 m² 14 200,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w trakcie remontu przy ul. Odkrytej o powierzchni 41,9 m , położone na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku z 2001 roku. Układ pomieszczeń: salon (16,8 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Police,zachodniopomorskie

367 000 zł41 m² 8 997,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferta Sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 40,79m znajdującego się w Policach na ulicy Korczaka. Usytuowane jest ono na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przyczółkowa

Warszawa,mazowieckie

3 099 000 zł235 m² 13 187,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Mam do zaprezentowania Państwu funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w zielonej części Wilanowa - Powsinie. Dom otoczony zielenią, położony na końcu prywatnej, ślepej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Świeciu w otoczeniu dzielnicy domków jednorodzinnych blisko centrum. Działka uzbrojona w media ;prąd, gaz, kanaliza,woda. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł38 m² 26 289,50 zł/m²

 

Piętro:5/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży apartament o powierzchni 38,02 m2 znajdujący się w prestiżowej inwestycji dwóch 22- piętrowych wież Platinum Towers przy ul. Grzybowskiej 61. Mieszkanie z dużą, 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

390 000 zł110 m² 3 555,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż lokal o pow. 109,7 m2 zlokalizowany na parterze budynku w Skarżysku-Kamiennej w dzielnicy Dolna Kamienna. Lokal składa się z: sali sprzedaży, zaplecza, wc. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

779 000 zł139 m² 5 608 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Oferta zarezerwowana Prezentujemy Państwu do zakupu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest wolnostojący parterowy dom z poddaszem użytkowym, położony w Osińcu na Osiedlu Owsianym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Warszawa,mazowieckie

2 490 000 zł105 m² 23 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1913 roku - najwyższe piętro Historyczna kamienica | Wysokie sufity | 3 pokoje 2 łazienki | Ścisłe centrum | Do remontu nieruchomość To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nauczycielska

Jaworzno,śląskie

420 000 zł62 m² 6 788,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61.87 m2, które znajduje się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Nauczycielskiej w Jaworznie - Byczyna. Będzie to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Magiczna

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł85 m² 7 631,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Biuro Nieruchomości eagles estate prezentuje domy W cenie mieszkań stan deweloperski premium | rzeszów, ul. Magiczna Z przyjemnością przedstawiamy nową inwestycję obejmującą 14 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

530 000 zł51 m² 10 474 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro M2 Estate prezentuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,60 m, położone na parterze czteropiętrowego budynku w Olsztynie, przy ul. Turowskiego. (Nagórki). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Willowa

Szczecin,zachodniopomorskie

200 000 zł28 m² 7 039,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka 28,41 m świetna lokalizacja idealna pod inwestycję Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,41 m , położona na parterze w budynku z lat 50. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kielecka

Kraków,małopolskie

1 560 000 zł104 m² 14 965,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Kieleckiej, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa - na Osiedlu Oficerskim. Nieruchomość znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jedynaka

Wieliczka,małopolskie

746 000 zł54 m² 13 845,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,88 m , zlokalizowane w Wieliczce przy ul. Józefa Jedynaka, na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu Panorama Krakowa. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Lubin,dolnośląskie

640 000 zł58 m² 10 958,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu w ofercie naszego biura bezczynszowy apartament na sprzedaż położony w Lubinie przy ulicy 1 Maja. Nieruchomość o powierzchni 58,40 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sławkowska

Kielce,świętokrzyskie

629 000 zł100 m² 6 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Do sprzedania dom - bliźniak w Kielcach Sitkówka- nowiny. Dom o powierzchni 100 m2 a działka o powierzchni 430 m2. Dom w spokojnej, cichej okolicy, blisko lasu i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

310 000 zł80 m² 3 855,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączniść nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni całkowitej obszaru nieruchomości około 80,41 m i powierzchni użytkowej lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 790 000 zł533 m² 3 359,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt O funkcji handlowo - usługowej** dwie hale o łącznej powierzchni 222,51 m2** budynek gospodarczo-biurowy o pow.153,61 m2 + strych 88 m2 ( po podłodze)** ZAADAPTOWANA CZĘŚĆ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 690 000 zł700 m² 5 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecamy do zakupu gruntownie wyremontowany obiekt na Bielawach. Obiekt po remoncie składa się z 19 mieszkań. Wszystkie mieszkania odświeżone, nowe kuchnie, łazienki i umeblowanie. Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Włodawa,lubelskie

199 000 zł43 m² 4 660,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedaż mieszkania w kamienicy we Włodawie - ul. Piłsudskiego Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania po remoncie, zlokalizowanego na pierwszym piętrze kamienicy we Włodawie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Leśne

Koziegłowy,wielkopolskie

419 000 zł45 m² 9 311,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Masz pomysł na własne M? To mieszkanie czeka właśnie na Ciebie idealne do stworzenia wnętrza dokładnie takiego, jakiego potrzebujesz! Zapraszam do zapoznania się z przestronną, dwu pokojową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

457 700 zł38 m² 12 102,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy Naramowice w Poznaniu. Dostępne także kilka innych układów, metraży i pięter! klucze do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem

Lublin,lubelskie

949 000 zł310 m² 3 061,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż obiekt magazynowo-produkcyjny gotowy do natychmiastowego użytkowania o powierzchni 310 m , posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł55 m² 12 709,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,67 m2 w apartamentowcu na Wojszycach. Trzy pokoje - salon z aneksem kuchennym ok 21 m2, dwie sypialnie, łazienka, przedpokój, balkon ok 6m2. Kuchnia po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piłsudskiego

Subkowy,pomorskie

1 029 000 zł176 m² 5 850,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:819 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 144,55m2 a całkowitej 175,87m2 posadowiony na działce o pow. 819m2 Działka zagospodarowana z urządzonym miejscem do relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł53 m² 9 205,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - 3-pokojowe mieszkanie Z ogródkiem na osiedlu słocina, ul. Wieniawskiego - rzeszów Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przysłup

Przysłup,podkarpackie

3 300 000 zł462 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:28

 

Powierzchnia działki:4 849 m²

Oferujemy na sprzedaż świetnie prosperujący Pensjonat Widok z domkami w urokliwej miejscowości Przysłup u podnóża góry Jasło w Bieszczadach. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Poznań,wielkopolskie

470 000 zł49 m² 9 514,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Polecamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,4 m, położone w jednej z najlepszych lokalizacji na Piątkowie na osiedlu Stefana Batorego. Budynek jest zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podleśna

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł34 m² 13 592,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży jednopokojowego mieszkania o powierzchni 34,21 m z wydzielonym niezależnym pomieszczeniem sypialnym, znajdującego się u zbiegu Ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Świnoujście,zachodniopomorskie

200 000 €66 m² 3 022,97 €/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Charakterystyka lokalu mieszkalnego Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 66,16 m , usytuowany na 2 piętrze kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum przy ulicy Monte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krasickiego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 290 000 zł127 m² 10 181,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Wyjątkowa nieruchomość na Pogodnie piętro domu z duszą przy ul. Krasickiego w Szczecinie. Klimatyczne, bezczynszowe piętro przedwojennego domu zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przemyśl,podkarpackie

357 120 zł40 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kameralny blok na Winnej Górze - komfort i wygoda w zasięgu ręki! Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum miasta? Osiedle Nove Monte Cassino na Winnej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 599 000 zł101 m² 15 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 101,13m2 z dwoma balkonami. Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pawłowice

Pawłowice,mazowieckie

740 000 zł138 m² 5 362,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Uwaga! W naszej ofercie do sprzedania funkcjonalny dom jednorodzinny w atrakcyjnej cenie na działce o powierzchni 700 m2 w miejscowości Pawłowice w gminie Tarczyn. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł42 m² 12 547,40 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dla rodziny lub pod inwestycję w doskonałej lokalizacji? Ta oferta Cię zainteresuje! To ustawne, trzypokojowe mieszkanie na Gdańskiej Przeróbce, które dzięki swojej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lesznowola,mazowieckie

464 576 zł38 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Piaseczno I zamienie I 2 pokoje I 464 576 zł I bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera brak prowizji możliwy zakup bez zgody mswia Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wojcieszyce

Wojcieszyce,dolnośląskie

299 000 zł1 358 m² 220,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania widokowa działka budowlana w Wojcieszycach Działka jest ustawna, objęta mpzp - mn - zabudowa mieszkaniowa, jednorodzinna. Piękny widok na całe pasmo Karkonoszy. Więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Pęclińska

Duchnów,mazowieckie

300 000 zł1 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis działki Oferuję na sprzedaż rozległą, suchą i płaską działkę o regularnym, prostokątnym kształcie (26,5m x 57,5m), położoną w szybko rozwijającej się miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

652 428 zł60 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 60,41 m2 na 4 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Widzewska

Łódź,łódzkie

550 000 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie 44 m z balkonem | Zenit Archicom Widzew | ul. Widzewska Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 2 m w nowej inwestycji Zenit Archicom przy ul.