dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

990 000 zł47,82 m² 20 702,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwustronne , dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Świętojerska 4 /10 Duży pokój (salon) od południa otwarty na przedpokój, mniejszy pokój (sypialnia) od strony północnej od podwórka.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł39,50 m² 8 582,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy na sprzedaż - Wejherowo, ul. Nanicka 20 | 39,5 m2 | Parter Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 39,5 m2, położony na parterze budynku przy ul. Nanickiej 20.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł5 836 m² 222,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż - nieruchomość inwestycyjna z dużym potencjałem | Będzin, ul. Wojska Polskiego Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w Będzinie przy ul. Wojska Polskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 915 000 zł112,75 m² 16 984,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1904

Mint Property prezentuje na sprzedaż pięciopokojowy apartament o powierzchni 112,75 m2 położony w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Kremerowskiej. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł57,71 m² 13 845,09 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mint Property prezentuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,71 m2 położone w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul. Józefa Łepkowskiego. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Marzysz o ciszy, zapachu lasu i spokoju, nie rezygnując z szybkiego dojazdu do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł49,30 m² 12 778,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49 m , 1 piętro w 6-piętrowym bloku z windą z 1976 roku -warszawa, praga-Południe, ul. Ostrzycka. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 000 zł44,57 m² 11 173,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie od dewelopera w prestiżowej lokalizacji Tychy, ul. Żorska. Kupujący nie płaci pcc 2%, prowizji biura oraz zyskuje 5-letnią rękojmię deweloperską. Na sprzedaż nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł10 272 m² 272,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 1,0272 ha, zlokalizowaną w miejscowości Nowe Orzechowo, gm. Pomiechówek (woj. mazowieckie), bezpośrednio przy drodze krajowej dk62, na.

Szczegóły ogłoszenia

342 600 zł19,41 m² 17 650,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji dzień otwarty jutro - zadzwoń i umów się na prezentację Idealny apartament dla inwestora który szuka pasywnego dochodu. Apartament gotowy do wydania,.

Szczegóły ogłoszenia

437 500 zł25,24 m² 17 333,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł170 m² 3 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:786 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam dom w dobrej lokalizacji - Ostrów Wielkopolski - Traugutta 50. Dom wolnostojący, piętrowy z lat 80-tych. Powierzchnia domu 170 m . Działka.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł60 m² 12 483,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 651 947 zł138 m² 11 970,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja przy jednej z głównych arterii Wrocławia: 2 minuty piechotą do centrum handlowego Magnolia Park, 10 minut tramwajem do Rynku. 2-poziomowe garaże, zielone oranżerie i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł32 m² 15 593,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł55 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M4. Mieszkanie o powierzchni 54,7m2, usytuowane na parterze ocieplonego bloku składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

844 000 zł77 m² 10 961,04 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 006 314 zł75 m² 13 417,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-14

125 000 zł700 m² 178,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostrów / koło przemyśla Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w Ostrowie, zaledwie kilka kilometrów od Przemyśla o numerze ewidencyjnym 149/299 i powierzchni 0,0700 ha.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł350 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 350 mkw w okolicach ul. Idzikowskiego, nadający się na usługi, handel. Lokal parterowy, okna witrynowe w budynku mieszkalnym Aviator Park. Polecam! pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł92,50 m² 8 097,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Gotowy do odbioru! bez pcc bez prowizji zakup od dewelopera! segmen skrajny l duża działka Gorąco polecam dom czworak położony w gminie Czernica. Segment środkowy! segment skrajny - segment.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 000 zł43,17 m² 10 562,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Budowa zakończona! Możliwość odliczenia vatu apartamenty brama do natury to wyjątkowa inwestycja składająca się z dwóch kameralnych apartamentowców zlokalizowana w sąsiedztwie Czarciego.

Szczegóły ogłoszenia

1 472 500 zł155 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 155m2 w cenie 9.500zł netto/m2, posiada 2 wejścia (od strony klatki schodowej oraz drugie od strony parkingu/dziedzińca) Wysokość lokalu: około 2,6m Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł80 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 711 m²

Na sprzedaż dom blisko lasu wolnostojący leżący na działce budowlanej o powierzchni 1711m2. Dom jest do generalnego remontu, zbudowany około 100 lat temu. Działka z pełnym uzbrojeniem:.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł26 m² 16 538,46 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam komfortową kawalerkę, gotową do zamieszkania - Wrocław ul. Stalowa. Mieszkanie 25,85 m2, usytuowane na III piętrze bloku 4-piętrowego bez windy. Lokal mieszkalny funkcjonalnie rozplanowany:.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł1 000 m² 335 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga - okazja! Działka na Czechowie Północnym w dobrej cenie - okolice ul. Nasutowskiej, niedaleko ikea. Powierzchnia 1000m2, szerokość 24m. Komplet mediów oprócz kanalizacji w ulicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł31,43 m² 15 240,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 2-piętrze w bloku czteropiętrowym zlokalizowanym przy ul. Tysiąclecia w Gdańsku. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł240 m² 7 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość stanowiąca kompleks trzech w pełni wyposażonych domów całorocznych, stworzonych z myślą o komfortowym wypoczynku, wygodzie użytkowania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł92,51 m² 9 717,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bez pcc bez prowizji zakup od dewelopera! lokal wykończony pod klucz! Gorąco polecam dom czworak położony w gminie Czernica. Segment środkowy! Na pierwszej kondygnacji znajduje się: parter 48,12.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł52,64 m² 5 889,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,64 mkw + przynależna piwnica o powierzchni 13,12 mkw - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - położone na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

304 608 zł31,73 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł76 m² 5 197,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam atrakcyjne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w Sycowie o powierzchni 76 mkw. Na pierwszym piętrze w budynku dwupiętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 446 000 zł249 m² 9 823,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Ulubiona kawiarnia, siłownia, teatr Bądźmy szczerzy, miejskie życie dzieje się w centrum! Samochód może zostać na parkingu, wszędzie dotrzesz na piechotę mniej więcej w 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł2 400 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 2400 m2 Wjazd wprost z lokalnej drogi asfaltowej o niewielkim natężeniu ruchu. Bardzo szybki i praktyczny dojazd do Krakowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł46 m² 12 152,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 247 m² 207,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1247 m2 w atrakcyjnej lokalizacyjnie części Chęcin - Zelejowa, ul. Sobieskiego!.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł51 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Ogłoszenie prywatne bez prowizji. Sprzedam jasne i ustawne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,8 m + piwnica 3,2 m (łącznie 51 m ), położone na 3. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł470 m² 4 042,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Sprzedamy budynek , lokal użytkowy Chrzanów, ul. Trzebińska Oferujemy przestronny lokal użytkowy o powierzchni 470 m (460 m użytkowej), położony w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł211,23 m² 4 544,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:985 m²

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Dom z dodatkowym budynkiem mieszkalno-usługowym - Dąbrowa Chełmińska Jagła Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę domu wolnostojącego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł42,79 m² 6 426,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M-3 o powierzchni użytkowej 42,79 m2, usytuowane na wysokim parterze w Rybniku, obręb: chwałowice - Józefa Pukowca, województwo ś lą skie.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł170 m² 4 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 170 m . Nieruchomość składa się z pięciu pokoi, co zapewnia komfort dla całej rodziny. Dom jest gotowy do zamieszkania i posiada.