dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 987 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 987 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Mlęcin

Mlęcin,mazowieckie

171 800 zł4 295 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża działka z prywatnym lasem. Mamy do zaoferowania działkę budowlaną w miejscowości Mlęcin, w gminie Dobre. Działka położona na uboczu, na końcu drogi wewnętrznej z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lindego

Gdańsk,pomorskie

3 099 000 zł321 m² 9 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Dom jednorodzinny | 321 m2 | 7 pokoi | 2 łazienki | 2 wc | taras | przestronne wnętrze | gdańsk strzyża | Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny, który znajduje się w urokliwej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majowa

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł42 m² 11 647,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokoje | 42,5 m | Ostatnie piętro | Panorama Warszawy | Bródno Na sprzedaż, tylko za gotówkę funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Brzeg,opolskie

800 000 zł130 m² 6 134,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

Idealne miejsce do życia nowoczesny dom w cichej lokalizacji otoczonej zielenią. Oferujemy przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Makówiec Duży

Makówiec Duży,mazowieckie

56 000 zł1 049 m² 53,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z dobrym dojazdem. Mamy do zaoferowania działkę do wydzielenia geodezyjnego, położoną w Makówcu Dużym, w gminie Dobre. Nieruchomość do wydzielenia w przeciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Poznań,wielkopolskie

1 099 000 zł88 m² 12 450,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Jeśli macie rodzinę 2+2 lub 2+1, ale pracujecie z domu, dodatkowo cenicie sobie spokój, otoczenie zieleni i marzycie o przestronnym salonie do wspólnego spędzania czasu ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Mogilany,małopolskie

590 000 zł1 747 m² 337,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka mieszkaniowo-usługowa z pozwoleniem na budowę. Biuro Nieruchomości Fenig-Home prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę mieszkaniowo usługową, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł37 m² 17 810,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Pragę zaprezentować Państwu przytulne dwupokojowe mieszkanie z widokiem na centrum stolicy. Kluczowe informacje: - adres: warszawa, ul. Powstańców Śląskich 45 - Liczba pokoi: 2 - Powierzchnia: 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogatka

Kraków,małopolskie

549 000 zł38 m² 14 375,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Biuro Nieruchomości Home-Estate prezentuje 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Rogatka okolice 29-Listopada/ Prandoty Oferta na wyłączność 800 metrów od Wydziału Biotechnologii i Ogrodnictwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wola Rzędzińska

Wola Rzędzińska,małopolskie

379 000 zł78 m² 4 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:797 m²

Na sprzedaż dom parterowy w stanie surowym zamkniętym położony w cichej i spokojnej okolicy nowoczesnych domów w Woli Rzędzińskiej! Dom realizowany został wedle projektu "dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jaworek

Jaworek,mazowieckie

370 000 zł105 m² 3 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:12 600 m²

Atrakcyjne siedlisko w niedużej miejscowości. Mamy do zaoferowania siedlisko składające się z trzech murowanych budynków w dobrym stanie technicznym: - trzypokojowego domu do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Cyganka

Cyganka,mazowieckie

260 000 zł1 831 m² 142 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka na rozwijającym się osiedlu w Cygance. Mamy do zaoferowania działkę położoną w cichym i spokojnym miejscu w gminie Dębe Wielkie. Idealne warunki dla szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł50 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą funkcjonalnej, narożnej i bardzo dobrze doświetlonej, 3-pokojowej nieruchomości o powierzchni 54 m , zlokalizowanej przy ul. Anielewicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

615 000 zł59 m² 10 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | doskonała lokalizacja | cicha okolica | balkon | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

908 551 zł67 m² 13 468 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 4- pokojowe mieszkanie (67,46 m2) z balkonem (3,0 m2), położone na 2-gim piętrze w Gdańsku, w dzielnicy Siedlce. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

659 000 zł60 m² 10 892,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Sprzedaż bezpośrednia. Słoneczne*ciepłe*przestrzenne*bezpośrednio*możliwe 3 pokoje Zapraszam do oglądania - ani zdjęcia ani opis nie oddają uroku mieszkania i miejsca. Ciche mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jaśminowa

Świebodzin,lubuskie

1 199 000 zł186 m² 6 442,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 322 m²

Rezerwacja do połowy lutego. Dom wolnostojący W atrakcyjnej cenie. Piętrowy dom wolnostojący położony W świebodzinie W bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Dom gotowy do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mlęcin

Mlęcin,mazowieckie

49 545 zł1 101 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana przy granicy lasu. Mamy do zaoferowania działkę budowlaną w miejscowości Mlęcin, w gminie Dobre. Nieduża miejscowość idealna dla rodzin: ze szkołą podstawową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa na Osiedlu Kaszubskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

485 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł2 931 m² 221,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży zabudowaną działkę znajdującą się na Os. Biała w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość stanowi działkę o powierzchni łącznej 29,31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Makówiec Duży

Makówiec Duży,mazowieckie

56 000 zł1 052 m² 53,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka do wydzielenia w Makówcu Dużym. Mamy do zaoferowania działkę do wydzielenia geodezyjnego, położoną w Makówcu Dużym, w gminie Dobre. Nieruchomość do wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zakopiańska

Gdańsk,pomorskie

1 011 972 zł65 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy, położone w centrum Gdańska - dzielnica Siedlce, przy ul. Zakopiańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arctowskiego

Gdańsk,pomorskie

739 000 zł62 m² 11 843 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Atuty: pięć minut pieszo do przystanku autobusowego i tramwajowego, idealne do dalszego wynajmu, świetnia inwestycja, możliwość zakupu przez obcokrajowców, widok na morze, 20 minut pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł38 m² 13 921 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Atuty: trzy minuty pieszo do przystanku autobusowego, 15 minut pieszo do stacji skm, szybki dojazd do uczelni ug,obc, w promieniu 100 m pełne zaplecze handlowo usługowe, 15 minut pieszo do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Partyzantów

Gdańsk,pomorskie

1 499 000 zł79 m² 19 022,80 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atuty: - niesamowity panoramiczny widok na zatokę gdańską, - z każdego pokoju widok na morze, - ochrona 24/7, monitoring, - 500 metrów do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, - 15 min samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

625 000 zł55 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego osiedla przy ul. Pogodne Wzgórze w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Kąty Goździejewskie Pierwsze

Kąty Goździejewskie Pierwsze,mazowieckie

320 000 zł6 410 m² 49,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Duża działka budowlana w miejscowości na uboczu. Mamy do zaoferowania działkę położoną w Kątach Goździejewskich, w gminie Dębe Wielkie. Duży obszar z możliwością uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Elgnówko

Elgnówko,warmińsko-mazurskie

85 000 zł3 012 m² 28,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Są takie miejsca, gdzie po prostu zwalniasz. I dokładnie takie są te działki. Na końcu kompleksu, bez sąsiadów za płotem, z lasem 180 metrów dalej. Tu budujesz dom i masz spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

813 000 zł43 m² 18 780,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie na 2. piętrze(ostatnim) w budynku z 2016 roku w dzielnicy Wilanów na osiedlu Zawady, przy ul. Bruzdowej. Bardzo dobra oferta dla osób szukających niedużego, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

414 560 zł53 m² 7 790,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Specjalna okazja na zakup 3 pokojowego mieszkania z ogromnym balkonem prawie 10m2 w wyjątkowej Cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Antoniewska

Warszawa,mazowieckie

587 111 zł38 m² 15 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja - Nowy Rok Pozostało tylko kilka lokali 2 pokojowych oraz 3 pokojowych w promocyjnej cenie - piętro do wyboru harmonogram 20/80 W tej ofercie mieszkanie w stanie deweloperskim 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł44 m² 14 041,10 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowane w Warszawie przy ul.Egejskiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje 17 i 12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

724 800 zł66 m² 10 995,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,92 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Starołęka. Blisko tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zielona Góra,lubuskie

870 000 zł278 m² 3 129,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej położony na osiedlu Kwiatowym w dzielnicy Jędrzychów. Wyjątkowa lokalizacja, ukształtowane i przyjazne sąsiedztwo, pełne uzbrojenie terenu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

834 000 zł64 m² 13 088,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie z dużym balkonem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Kałuszyn

Kałuszyn,mazowieckie

1 255 000 zł12 106 m² 103,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa w Kałuszynie. Mamy od zaoferowania działkę pod zabudowę przemysłową, położoną przy Drodze Krajowej numer 92. Miejsce dobrze skomunikowane; niecałe 4 kilometry od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szopienicka

Katowice,śląskie

255 000 zł50 m² 5 062,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,37 m2 zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Katowic , w dzielnicy Nikiszowiec. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Targówka

Targówka,mazowieckie

299 000 zł1 253 m² 238,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w gminie Mińsk Mazowiecki. Mamy do zaoferowania działkę w Targówce, przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i usługową. Położenie około 120 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

405 996 zł44 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zakole-Wiktorowo

Zakole-Wiktorowo,mazowieckie

270 000 zł3 200 m² 84,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z dostępem do rzeki. Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 3200 metrów kwadratowych w Zakolu-Wiktorowo. Działka położona na przedmieściach Mińska.