dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 982 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 982 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 300 000 zł3 759 m² 1 143,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka usługowo- przemysłowa ( C.3.U - w projekcie MPZP ) - 3759m2(20x188m) na warszawskich Odolanach. Działka ma kształt prostokąta. W galerii oferty założenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nagietkowa

Rumia,pomorskie

1 200 000 zł465 m² 2 580,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bytom,śląskie

469 000 zł83 m² 5 651,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegorzka

Katowice,śląskie

499 000 zł51 m² 9 730,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni 51,28 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Katowic Dąbrówka Mała, ul. Grzegorzka 14D.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roweckiego

Braniewo,warmińsko-mazurskie

245 000 zł33 m² 7 424 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe, położone na 3 piętrze w bloku przy ulicy Grota Roweckiego w Braniewie. Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon,sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Kraków,małopolskie

849 000 zł115 m² 7 382,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Wrząsowice, 5min od Krakowa Możliwość spotkania w weekend zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka V Żelaznego

Głogów,dolnośląskie

339 000 zł54 m² 6 254,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na osiedlu Piastów w Głogowie idealne dla osób, które szukają komfortu, funkcjonalności i gotowego do zamieszkania wnętrza. Oferowana nieruchomość ma 54,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł48 m² 9 787,15 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o bardzo dobrym układzie, położone w Rzeszowie przy ul. Popiełuszki - w bezpośrednim sąsiedztwie galerii Millenium Hall oraz uczelni wyższych. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

497 900 zł31 m² 15 958,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,2 m , położone w okolicy ul. Lubostroń w Krakowie (ruczaj). Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Barcza

Barcza,świętokrzyskie

145 000 zł1 250 m² 116 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1250 m , szerokosc 30m , długość 44m. Działka położona w miejscowości Barcza (gm. Masłów), w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Olsztyn

Olsztyn,śląskie

295 000 zł13 470 m² 21,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 13 470 ha. Działka znajduje się pod samym Olsztyńskim zamkiem. Świetna lokalizacja. Zapraszam na prezentację opiekun oferty tel. Aleja Nieruchomości, al. Wyzwolenia 9/18,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Czynszowa

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł35 m² 15 142,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie 35 m Warszawa, ul. Czynszowa 1 Na sprzedaż kompaktowe i ustawne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poznańska

Wołomin,mazowieckie

4 499 000 zł480 m² 9 372,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 653 m²

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w Wołominie przestronny, wolnostojący dom o wysokim standardzie, zlokalizowany na terenie parku krajobrazowego. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

640 775 zł54 m² 11 787,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Mikołów

Mikołów,śląskie

308 000 zł655 m² 470,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana na sprzedaż - mikołów mokre Na sprzedaż foremna działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną oraz bliźniaczą, położona w Mikołowie - dzielnica Mokre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

699 000 zł45 m² 15 533,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 45 m2 znajdujące się przy ulicy Bobrzyńskiego w Krakowie. * 4 piętro * idealne dla rodziny lub pod inwestycję *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Torzym

Torzym,lubuskie

690 000 zł8 450 m² 81,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o pow. 8450 m2 ( z możliwością podziału na mniejsze działki ) zlokalizowana w Torzymiu.Możliwość zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Okólna

Toruń,kujawsko-pomorskie

450 000 zł864 m² 520,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 864m 2 zlokalizowana jest na osiedlu Stawki w Toruniu. Działka o ustawnym kształcie prostokąta z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. 30 Stycznia

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

420 000 zł85 m² 4 957,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

Przestronne 5 pokoi z balkonem | Kamienica po termomodernizacji | roi 9% Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 84,72 m , położone w odnowionej i ocieplonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Marylka

Marylka,mazowieckie

430 000 zł1 306 m² 329,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Marylka w gminie Tarczyn. Działka ma powierzchnię 1306 m2 i położona jest w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Występ

Występ,warmińsko-mazurskie

879 000 zł186 m² 4 715,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 000 m²

Wprowadzenie Prezentujemy dom z dużym potencjałem do remontu o powierzchni 186,4 m2 (powierzchnia użytkowa 150 m2) z dużą działką 3500 m2 oraz dużym magazynem i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pryszczowa Góra

Pryszczowa Góra,lubelskie

320 000 zł2 583 m² 123,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren budowlany z przeznaczeniem pod zabudowę zagrodową z dopuszczeniem zabudowy jednorodzinnej niskiej i letniskową o powierzchni 2583 m2 położona w Pryszczowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szczedrzyk

Szczedrzyk,opolskie

210 000 zł1 404 m² 149,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Tylko U nas! wyjątkowa działka pod lasem - 14 arów - szczedrzyk Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu obszerną działkę budowlaną zlokalizowana w jednej z cichych, bocznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafirowa

Lublin,lubelskie

675 000 zł62 m² 10 874,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 62,07m2 na III piętrze / z IV w bloku z 2002 r. przy ul. Szafirowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

612 750 zł64 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam III etap inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej dwulokalowej, zlokalizowanych w Rzeszowie przy ul. Sikorskiego. Inwestycja składa się z mieszkań na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podgórna

Wieliszew,mazowieckie

820 000 zł140 m² 5 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Cena promocyjna 820.000 zł - AKTUALNA TYLKO DO 31 MAJA 2026 R. Na sprzedaż nowoczesny dom dwulokalowy (1/2 Bliźniaka - pow. całkowita -140m2), położony w Wieliszewie na ul. Podgórnej 42. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gałczyńskiego

Kraków,małopolskie

1 628 000 zł93 m² 17 505,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Prestiżowe 2-poziomowe 5-pokojowe mieszkanie idealne dla wymagających Zapraszamy do wyjątkowej oferty: komfortowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 93 m , z 5 pokojami, 2 loggiami od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Antoniukowska

Białystok,podlaskie

667 000 zł68 m² 9 775,76 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyobraź sobie, że po długim dniu wracasz do domu, który naprawdę pozwala Ci odetchnąć. Wjeżdżasz windą na 6. piętro, a kiedy otwierasz drzwi, uderza Cię przyjemne poczucie przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bochnia,małopolskie

438 000 zł52 m² 8 423 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: lokal mieszkalny w ścisłym centrum Bochni ul. Niecała Przedmiotem oferty jest samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 51,35 m, usytuowany na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Platynowa

Gdańsk,pomorskie

928 287 zł71 m² 13 104 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Metraż: ok. 71,84 m | 2 pokoje + antresola + taras dachowy | Termin oddania: II kwartał 2027 Lokale w cenach od ok. 460 000 zł do 850 000 zł brutto, o powierzchniach od 30 m do 112.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

1 800 000 zł300 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 340 m²

Spokój, przestrzeń i prywatność. Dom wolno stojący dla Ciebie na pięknie zagospodarowanej działce 3.340 m2 dom z ogrodem, altaną, domkiem dla dzieci, garażem na 2 samochody. Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zielona

Żarki-Letnisko,śląskie

250 000 zł1 002 m² 249,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1002 m ,o wymiarach 20/50m , ogrodzona objęta mpzp z wydanymi warunkami zabudowy przeznaczona pod budowę budynku jednorodzinnego , dojazd bezpośredni drogą gminną asfaltową ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

481 394 zł41 m² 11 690 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania, które jest dobrze zaprojektowane, z doskonałą lokalizacją, w sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego, w dodatku jest gotowe do odbioru- warto zainteresować się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł29 m² 24 103,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w apartamentowcu na Żoliborzu, składające się z: - salonu - sypialni - aneksu kuchennego - dużego balkonu 4 m2 - łazienki Wokół pełna infrastruktura. Blisko do Centum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Staszica

Łęczna,lubelskie

419 000 zł70 m² 5 985,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zakupu przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 69,98 m , położonego w spokojnej części Łęcznej przy ul. Staszica 21. To idealna propozycja dla par, rodzin oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piotrkowice

Piotrkowice,małopolskie

1 499 000 zł532 m² 2 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjątkowy dom w Piotrkowicach komfort, natura i prestiż. Zapraszam do odkrycia niepowtarzalnej nieruchomości położonej na malowniczym wzgórzu w Piotrkowicach, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sowińskiego

Poznań,wielkopolskie

419 000 zł32 m² 12 988,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Uwaga! promocja wiosenna do 22.04. Cena spada O 10 tysięcy! na sprzedaż- klimatyczne mieszkanie z antresolami. Na sprzedaż świetne, designerskie mieszkanie na poznańskim Grunwaldzie, ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Główna

Częstochowa,śląskie

2 200 000 zł740 m² 2 972,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek handlowo - usługowo - biurowy prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja; częstochowa ul. Główna Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 1320 m2 która jest zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gostyń

Gostyń,wielkopolskie

579 900 zł95 m² 6 086,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem 265m2 na Osiedlu Nowoczesnych Domów w Brzeziu. Kolejny etap domów bliźniaczych będzie oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

462 000 zł39 m² 11 981 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronne dwupokojowe mieszkanie o metrażu 38,56m zlokalizowane parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

609 000 zł1 600 m² 380,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka budowlana 1600 m2 w miejscowości Szczęsne koło Grodziska Mazowieckiego. Korzystny kształt i wymiary ok. 47x34 m. Działka zlokalizowana przy drodze.