dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

440 000 zł56 m² 7 829,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego przy ul. Fordońskiej w Bydgoszczy, o powierzchni 56,2 m2, w bloku z cegły z 1991 roku. Blok odnowiony, ocieplony z pełna infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

799 000 zł123 m² 6 495,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1912

Biuro Makler Nieruchomości serdecznie zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego, funkcjonalnego mieszkania 5-pokojowego z balkonem, położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 590 000 zł233 m² 11 133,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:534 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni 232 m2 na nowopowstającym kameralnym osiedlu w Powsinie. :atuty nieruchomości - powierzchnia 232 m2 -zaplanowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Picassa

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł83 m² 10 491,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie na ul. Pabla Picassa 7 (tarchomin) To idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, widok na zieleń oraz panoramę miasta. Na 83,4m2 składa się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Kraków,małopolskie

721 000 zł60 m² 12 016,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego w rejonie osiedla Rżąka przy ul. Rydygiera. Mieszkanie: - salon, osobna kuchnia, dwie sypialnie, łazienka, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Buforowa

Iwiny,dolnośląskie

1 098 000 zł148 m² 7 418,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Dom premium | bez prowizji | żerniki wrocławskie Powierzchnia: 120m + poddasze 28m Powierzchnia działki: 246m Termin oddania: III kwartał 2027 Sym. Ap_5a.2 Cena regularna: 1.099.000zł Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

594 022 zł41 m² 14 484,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni 41,01m2 znajduje się na wysokim parterze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 17,78m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Bukowina Tatrzańska

Bukowina Tatrzańska,małopolskie

219 000 zł2 073 m² 105,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 2073 m , położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji na Podhalu Bukowinie Tatrzańskiej. To idealna propozycja zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beskidzka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

219 000 zł56 m² 3 931,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jastrzębie-Zdrój, ul. Beskidzka - 3 pokoje | 55,7 m | 219 tyś Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 200 000 zł325 m² 3 690,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:601 m²

Na sprzedaż oferujemy piękny dom w Szczawnie Zdroju o powierzchni 325,18 m2. Dom składa się z piwnicy, parteru oraz piętra. W skład piwnicy wchodzi kotłownia, pralnia, łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

722 521 zł43 m² 16 810,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ani podatku pcc W tej inwestycji ostatnie dostępne mieszkania - zapytaj O szczegóły Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,98 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł56 m² 14 217,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,20 m , położone na 2 piętrze budynku przy samej skm Żabianka - w jednej z najbardziej komunikacyjnie wygodnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pobierowo,zachodniopomorskie

699 000 zł48 m² 14 427,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament Premium w Pobierowie Twój Gotowy Biznes nad Morzem (roi 7%) Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości położonej w sercu prestiżowego, zamkniętego kompleksu przy ulicy Leśnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Techniczna

Boguchwała,podkarpackie

749 000 zł109 m² 6 871,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Przedsprzedaż jedyne 4 dom W cenie mieszkania na nowym osiedlu w Boguchwale przy ul. Technicznej, inwestycja składająca się z 4 budynków w zabudowie szeregowej, łącząca miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

1 699 000 zł221 m² 7 687,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Makler poleca: na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w Łochowie, w spokojnej i bezpiecznej okolicy, z malowniczymi widokami oraz bardzo dobrym dojazdem do Bydgoszczy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Gdańsk,pomorskie

19 500 000 zł14 078 m² 1 385,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunty inwestycyjne z planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę ekstensywną zawierającej domy wolnostojące jedno lub dwumieszkaniowe z dopuszczeniem usług blisko Gdańska Centrum-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Niemstów

Niemstów,dolnośląskie

79 000 zł1 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1000 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łódź,łódzkie

550 000 zł45 m² 12 219,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Straszne ciacho Tylko dla osób o mocnym sercu (i dobrym guście)! Uważaj. To ogłoszenie może wywołać nagły wzrost tętna i natychmiastową chęć pakowania walizek. Przedstawiam Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

250 000 zł1 210 m² 206,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu uzbrojoną działkę budowlaną , położoną w Cieplicach przy drodze na Wojcieszyce. Dojazd z drogi asfaltowej , działka z widokiem na pasmo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Gostyń,wielkopolskie

2 880 000 zł488 m² 5 901,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:416 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży kamienicy z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łośno

Łośno,lubuskie

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 322 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący w Łośnie gm. Kłodawa ok 15km od Gorzowa o pow. ok.130 m2 Usadowiony na działce o pow.4322 m2. W domu na parterze duży salon z jadalnią, kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Lublin

Lublin,lubelskie

438 730 zł28 m² 15 861,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 27,66 m , zlokalizowany na I piętrze w prestiżowym budynku Agatowa Office w Lublinie. Jest to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milenijna

Mierzyn,zachodniopomorskie

620 000 zł53 m² 11 652 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie w spokojnej części Mierzyna komfort, funkcjonalność i dodatkowe możliwości Idealna lokalizacja dla osób ceniących ciszę i wygodę mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ochocka

Warszawa,mazowieckie

815 000 zł53 m² 15 426,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty Dostępne już teraz I 3-pokojowe Mieszkanie I Warszawa Ursus I ul. Ochocka | Zapraszam do zapoznania się z naszą nową propozycją trzypokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Zbąszyńska

Łódź,łódzkie

6 900 zł345 m² 20 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajmu lokal magazynowy z odrębnym wejściem z drogi wewnętrznej, z przeznaczeniem na usługi, produkcję itp. Lokal składa się z kilku pomieszczeń -gł. hala magazynowa, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Milanów,lubelskie

299 000 zł150 m² 1 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 815 m²

Ta nieruchomość znalazła właśnie nowych właścicieli. Jeśli chcecie Państwo, żebyśmy także Wam skutecznie pomogli w sprzedaży domu, działki lub mieszkania, zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbu Oksza

Warszawa,mazowieckie

1 020 000 zł63 m² 16 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Są mieszkania, które od pierwszego momentu robią wrażenie - jakością wykończenia, światłem i spójną, przemyślaną przestrzenią. To wnętrze zostało zaprojektowane tak, żeby nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

750 000 zł43 m² 17 441,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: mieszkanie po kapitalnym remoncie - 43 m | Gdańsk, ul. Raduńska, spółdzielczo-własnościowe opis mieszkania: dwupokojowe, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przemyśl,podkarpackie

315 392 zł36 m² 8 919,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kameralny blok na Winnej Górze - komfort i wygoda w zasięgu ręki! Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum miasta? Osiedle Nove Monte Cassino na Winnej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Będzin

Będzin,śląskie

965 000 zł240 m² 4 020,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z cegły, położony w zielonej i spokojnej części Będzina. Po generalnym remoncie w 2013 r., gotowy do zamieszkania. Atuty nieruchomości: -Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

744 090 zł41 m² 17 999,30 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym! Brak podatku pcc Zakończenie budowy: 1q2026 Wyobraź sobie poranki z kawą na loggii i nieograniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

998 856 zł52 m² 19 084 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana z Kolna

Pruszcz Gdański,pomorskie

599 000 zł46 m² 12 982,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie z widokiem na Żuławy - Pruszcz Gdański, ul. Jana z Kolna Na trzecim, ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku czeka mieszkanie, które łączy wygodę codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojciechowskiego

Warszawa,mazowieckie

505 000 zł38 m² 13 289,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie dwu pokojowe. Pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym i sypialnia .Stan mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipska

Warszawa,mazowieckie

2 900 000 zł94 m² 30 851,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przedwojenna kamienica 1930 | 3 balkony | Saska Kępa | duży potencjał aranżacyjny To miejsce ma historię, którą czuć od pierwszego kroku. W tej przestrzeni o powierzchni 93 m mieszkał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Kaczeńcowa

Łódź,łódzkie

8 469 300 €24 198 m² 350 €/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość niezabudowaną o powierzchni ok. 2,4 ha, w dużej części zalesioną drzewami, krzakami i trawami (działka o nr ewidencyjnym 55/102).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakoczego

Gdańsk,pomorskie

950 000 zł53 m² 17 924,50 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 8. piętrze budynku z 2020 roku. Wnętrze zostało urządzone w stylu industrialnym z loftowym charakterem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Witolda

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

799 000 zł300 m² 2 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:474 m²

Mamy do zaoferowania wolnostojący dom, znajdujący się w bardzo dobrej lokalizacji, z dużym potencjałem, idealny dla rodziny lub pod inwestycję. Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagiellońska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 190 000 zł272 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:674 m²

Anna Nieruchomości ma niezwykła przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy i przytulny dom o powierzchni 200 m2. Na szczególna uwagę zasługuje położenie domu - ulica Jagiellońska, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wietora

Kraków,małopolskie

680 000 zł31 m² 21 718,30 zł/m²