dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 847 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 847 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowa Wieś

Nowa Wieś,małopolskie

265 000 zł32 601 m² 8,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działke budowlana o powierzchni 32 ary, położona w miejscowości Nowa Wieś, gmina Łabowa. Działka ma kształt prostokąta i charakteryzuje się lekkim nachyleniem, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Sokółka,podlaskie

320 000 zł48 m² 6 597,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie przy ul. Wyszyńskiego 4 W sokółce O pow. 48,5M2 + piwnica O pow. 4,2M2 Czynsz 460zł pełna własność z księgą wieczystą

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

344 900 zł44 m² 7 838,64 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Masz dość odgłosów sąsiadów, którzy o 6:00 rano urządzają przemeblowanie? Szukasz miejsca, gdzie nikt nie będzie Ci tupał nad sufitem, a widok z okna zastąpi najlepszy telewizor?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 350 000 zł142 m² 9 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom łączony garażami w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 1 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kunickiego

Lublin,lubelskie

239 000 zł16 m² 14 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Lublin, ul. Kunickiego 27 16 mkw - kawalerka parter ___________________________________________ Do sprzedania kawalerka o powierzchni 16 mkw. Mieszkanie jest małe jednak zrobione w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zbrowskiego

Radom,mazowieckie

585 000 zł54 m² 10 777,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe w apartamentowcu z 2017 roku, na osiedlu Symfonia (gołębiów). Nowocześnie urządzone, starannie zaprojektowane wnętrze. Przemyślany każdy detal czyni mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Knurów,śląskie

427 000 zł47 m² 9 098 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

46,93 m.kw | Knurów, ul. Wolności | Kameralna inwestycja | Bez pcc - bezpośrednio od dewelopera! Liczba mieszkań jest mocno ograniczona, dlatego nie zwlekaj. Dużym atutem inwestycji są niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

430 536 zł32 m² 13 667,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Komfortowa kawalerka w prestiżowej lokalizacji na poznańskich Jeżycach. > 0% prowizji > brak podatku pcc 2% > zakup bezpośrednio od dewelopera Istnieje możliwość wykończenia pod klucz! Pakiety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Garbarska

Wschowa,lubuskie

220 000 zł51 m² 4 313,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 51 m , położonego na 2. piętrze w zadbanej, 3-kondygnacyjnej kamienicy z zaadaptowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sebastiana

Kraków,małopolskie

1 599 000 zł51 m² 31 352,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecamy mieszkanie 2 - Pokojowe 50.90m2 - STARE MIASTO - UL. Św. Sebastiana Kamienica z 1920 roku po gruntownej rewitalizacji zgodnie z wymogami konserwatorskimi, klatki schodowe również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

698 000 zł54 m² 12 807,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,1 mkw , 2pok. znajdujące się na 1/4 piętrze w budynku z windą, po termoizolacji przy ul. Buska na pograniczu wrocławskiego Borku i Grabiszynu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Olszowa

Olszowa,małopolskie

125 000 zł4 900 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka 49 ar Olszowa, gmina Zakliczyn blisko lasu, z wz na 4 domy Na sprzedaż wyjątkowy teren o powierzchni 49 arów, położony w malowniczej miejscowości Olszowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Wola Załężna

Wola Załężna,łódzkie

367 000 zł7 210 m² 50,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

***biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę inwestycyjną w miejscowości Wola Załężna, gmina Opoczno. *** Szukasz miejsca na inwestycję lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przypki

Przypki,mazowieckie

1 199 000 zł160 m² 7 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

1 199 000 zł | Sprzedaż I Dom parterowy 160 m2 | Przypki | gm. Tarczyn Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! 0% prowizji! Wpłaty na rachunek powierniczy. Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Trzemeszeńska

Gąsawa,kujawsko-pomorskie

688 000 zł360 m² 1 908,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

Kamienica w centrum Gąsawy z działką 1670 m2! Biuro Nieruchomości Makler przedstawia kamienicę na sprzedaż z 1876 r. zlokalizow aną w samym sercu Gąsawy przy ul. Trzemeszeńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaseczyńska

Warszawa,mazowieckie

2 813 881 zł88 m² 32 158,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament W prestiżowej inwestycji oaza mokotów Oaza Mokotów to jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji na warszawskim Mokotowie - idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kalinowa

Wrocław,dolnośląskie

2 698 000 zł360 m² 7 494,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Rodzinny dom premium/partynice Ołtaszyn/360 m Na sprzedaż przestronny dom narożny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej ok. 360 m , położony na działce 600 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

345 000 zł36 m² 9 527,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze Przedstawiamy Państwu do zakupu kawalerkę o pow. 36,21 m2 mieszczące się na 1 piętrze niskiego bloku położonego w Śródmieściu w Opolu. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Straszyn,pomorskie

809 000 zł100 m² 8 090 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Szukasz komfortowego domu dla rodziny w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Gdańska? Ta oferta może być idealnym rozwiązaniem. Na sprzedaż funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Marki,mazowieckie

733 787 zł74 m² 9 880 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Chcesz mieć balkon i ogródek, a nie chcesz mieszkać na parterze ? To mieszkanie jest dla Ciebie! Do sprzedania ekskluzywna, nowa inwestycja na osiedlu Cherry. 10 mieszkań na osiedlu w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jarogniewa

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł82 m² 8 534,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i rodzinne mieszkanie o powierzchni 81,90 m , położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Szczecina, niedaleko Stawu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ikara

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł57 m² 12 789,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 57 m2 na Gądowie. W cenie będzie nowa kuchnia i sprzęt agd! Powinna być gotowa 20.04 Mieszkanie po remoncie: Nowe panele, płytki, meble, wymienione drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł55 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecam do sprzedaży komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,44 m , położone na nowoczesnym osiedlu Promenady Wrocławskie we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Olimpijska

Samociążek,kujawsko-pomorskie

199 000 zł1 150 m² 173,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Samociążek nad Zalewem Koronowskim działka budowlana z planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wierzbowa

Białystok,podlaskie

419 000 zł30 m² 13 823,80 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 30,31m2. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Czyste i zadbane w stanie bardzo dobrym. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lipienica

Lipienica,kujawsko-pomorskie

199 900 zł3 500 m² 57,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz ciszy i spokoju wśród drzew, zieleni, śpiewu ptaków, jeziora - to oferta dla ciebie. Malowniczy , dziewiczy teren położony nad samym jeziorem, bez linii brzegowej z prawem zabudowy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ewy

Pruszków,mazowieckie

480 000 zł38 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38m2, usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane w Pruszkowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, sypialnia, oddzielna, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

678 000 zł95 m² 7 136,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Kątach Wrocławskich, przy ul.Sikorskiego. Znajduje się w nowym budynku z 2016 roku, tuż przy samym Rynku, co jest jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

469 000 zł64 m² 7 328,12 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga obniżka ceny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o pow. 64 m2 usytuowanego na Vp. w Legnicy. Nieruchomość usytuowana w dogodnej lokalizacji, wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

899 900 zł62 m² 14 559,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie 61,81 m z dużym tarasem, ogrodem, garażem i komórką Osiedle Marina w Józefosławiu Szukasz mieszkania, w którym dobrze się mieszka każdego dnia jasnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzeźnicza

Żmigród,dolnośląskie

489 000 zł63 m² 7 761,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 63 m2 na ul. Rzeźniczej w Żmigrodzie. Mieszkanie po remoncie: nowe panele, częściowo nowe płytki, meble, wymienione drzwi wejściowe oraz wewnętrzne. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Sałatowa

Starowa Góra,łódzkie

297 000 zł1 485 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Na sprzedaż interesująca działka budowlana w Starowej Górze - tuż przy południowej granicy Łodzi. Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę działki budowlanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Rzemieślnicza

Kiełpino,pomorskie

685 000 zł4 023 m² 170,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy działki o powierzchni 4023m2 położonej w obszarze usługowo-mieszkalnym, w sąsiedztwie firm i zakładów usługowych. To świetna propozycja dla inwestora lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł55 m² 10 822 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,35 m , położone przy ul. Stalowej we Wrocław. Cena: 599 000 zł Lokal znajduje się na 4 piętrze w czteropiętrowym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł61 m² 10 983,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na wrocławskim Nowym Dworze, o powierzchni 60,5 m . Znajduje się na 8/10 piętrze, w budynku z nową windą z monitoringiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wietrzna

Wrocław,dolnośląskie

998 000 zł87 m² 11 471,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 5 pokoi, 87mkw po podłodze 100m znajduje się na 3/4 piętrze w budynku po termoizolacji. Mieszkanie z układem wschód-zachód zlokalizowane jest przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szczytowa

Szczyrk,śląskie

1 499 000 zł180 m² 8 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Kupujący - prowizja 0% Dom z pięknymi panoramicznymi widokami na góry i jez.Żywieckie, blisko centrum miasta i wyciągów. Przedstwiamy ofertę sprzedaży podomu położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wschodnia

Ruda Śląska,śląskie

210 000 zł37 m² 5 725,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

**kawalerka 36,68 m na sprzedaż Ruda Śląska, 3. piętro, balkon, gotowa do zamieszkania** Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 36,68 m położona na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzosowa

Kielce,świętokrzyskie

680 400 zł81 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 81m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze trzypiętrowego bloku z 2007r. i składa się z: - salon -otwarta kuchnia -sypialnia -sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

495 674 zł36 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja deweloperska oferuje 31 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu: od 29,58 m do 94,23 m . Wśród nich znajdują się funkcjonalne mieszkania jedno, dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Kielce,świętokrzyskie

435 000 zł50 m² 8 665,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Sprzedam funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,2 m2 na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym na Osiedlu Bocianek, w lokalizacji cenionej za wygodę życia i dobrą.