dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 744 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 744 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

558 223 zł45 m² 12 290,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj w nowoczesny apartament inwestycyjny z 23% vat, wykończony pod "klucz", położony zaledwie 3 km od Stare Miasta. To idealna propozycja zarówno na wynajem krótko-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Dębowa

Stare Budy,mazowieckie

280 000 zł1 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1000 m Stare Budy Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Stare Budy, składająca się z dwóch działek o numerach ewidencyjnych 303/11 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

719 000 zł75 m² 9 547,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy na sprzedaż bezczynszowy apartament wraz z działką oraz trzema miejscami parkingowymi. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy zabytkowej kopalni srebra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rybacka

Ustka,pomorskie

385 000 zł37 m² 10 335,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku należącym do wspólnoty. W mieszkaniu są 2 pokoje , osobna kuchnia i łazienka , z przynależną dużą piwnicą , użytkowym strychem i parcelą ogródka. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

679 000 zł98 m² 6 918,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:468 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do Bydgoszczy ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Małopolska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 490 000 zł12 618 m² 197,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

1,26 ha pod zabudowę wz + projekt 40 bliźniaków | Piotrków Trybunalski Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjno-budowlana w spokojnej, rozwijającej się części Piotrkowa Trybunalskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł37 m² 20 107,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne, słoneczne mieszkanie 1-pokojowe z ogródkiem usytuowane na parterze w bloku z 2012 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. ul. Jana Kazimierza. Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

330 000 zł50 m² 6 541,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,45 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku na os. Dolinki. . Cena mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 350 000 zł85 m² 27 647,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie w pięknej stylowej kamienicy na Starym Żoliborzu, składające się z: - salonu - sypialni - pokoju - oddzielnej widnej kuchni (możliwość zrobienia 4 pokoju) - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Klaudyn

Klaudyn,mazowieckie

3 999 000 zł5 765 m² 693,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Z przyjemnością prezentujemy działkę inwestycyjną położoną w Klaudynie o powierzchni 5765m2, płaska, bez zadrzewienia dostępne wszystkie media. Bardzo dobry dojazd do Warszawy znajdującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiejska

Wygoda,podlaskie

280 000 zł7 479 m² 37,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

!oferta dostępna tylko U nas! 0% - Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 7479 m , położoną w miejscowości Wygoda, zaledwie kilkanaście minut jazdy od centrum Łomży. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Arciechów

Arciechów,mazowieckie

649 000 zł100 m² 6 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny dom z ogrodem w otoczeniu natury Arciechów, gmina Radzymin Idealny dla osób szukających ciszy, prywatności i szybkiego dojazdu do Warszawy Na sprzedaż dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Złota

Rębiska,pomorskie

250 000 zł1 011 m² 247,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o pow.1011m2, we wsi Rębiska (gm. Szemud) położonej ok 2,5 km od Kielna. Jest to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

615 000 zł53 m² 11 625,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,90 m , usytuowanego na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Twardowskiego na os. Pobitno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Gliwice

Gliwice,śląskie

2 060 000 zł4 891 m² 421,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży działkę w bezpośredniej okolicy zachodniej obwodnicy Gliwic objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczoną pod zabudowę usługowo-produkcyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł64 m² 7 744,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż * 64,43 m2 * 3 pokoje * Stare Miasto Mieszkanie położone z dala od zgiełku, a jednocześnie w sercu historycznej zabudowy. Znajduje się w odrestaurowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domeyki

Lublin,lubelskie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,98 m zlokalizowane na parterze 3-piętrowego bloku z 2006 roku przy ul. Domeyki 7 (wrotków, lublin). Na 49,98 m składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wieruchowska

Wieruchów,mazowieckie

369 000 zł60 m² 6 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Wieruchów, w dynamicznie rozwijającej się okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Agencja Westate Gdańsk zaprasza do zapoznania się z wyjątkowym, przestronnym, 3-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 60 m , posiadającym łazienkę, garderobę, 2 miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Korzenna

Gdynia,pomorskie

799 000 zł73 m² 10 919,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Przestronne, czteropokojowe mieszkanie, z salonem z aneksem kuchennym. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców Wielkopolskich

Gdańsk,pomorskie

1 090 000 zł62 m² 17 651,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Agencja Westate oferuje Państwu nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami o powierzchni uźytkowej 61,75mkw. Nieruchomość położona na parterze kameralnego budynku z 2016 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nasypowa

Gdynia,pomorskie

540 000 zł34 m² 15 919,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencja westate z przyjemnością oferuje mieszkanie o powierzchni 33,92m położone jest na parterze w dzielnicy Gdynia Oksywie, w budynku z 2021 roku. Lokal jest wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mateckiego

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł43 m² 13 985,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego i w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 42,83 m , położonego na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedurnego

Opole,opolskie

335 000 zł33 m² 10 291,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Niedurnego w Opolu. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze niskiego bloku po termoizolacji. Metraż mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

790 000 zł338 m² 2 336 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca dla swojej firmy w atrakcyjnej lokalizacji? Potrzebujesz dużej przestrzeni? A może Twoja firma rozwija się i Twoja dotychczasowa siedziba nie jest wystarczająca? Zapoznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gać

Gać,podkarpackie

1 950 000 zł500 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Przedstawiam Państwu działki, na których obecnie umiejscowiony jest skład węgla oraz innych pochodnych materiałów Podstawowe informacje o nieruchomości: - 62 ar z czego ponad 30 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turka

Turka,lubelskie

889 999 zł165 m² 5 402,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Okazja dom 8! - ostatni bliźniak! deweloper lublin! bez prowizji! bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków w Turce pod Lublinem nowe domy tylko 15 minut od centrum lublina W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

361 132 zł27 m² 13 420 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od listopad / grudzień 2026r Nowoczesne i nowe 1 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od Centru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Krzywoustego

Słupsk,pomorskie

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia, bez nakładów finansowych! mieszkanie Z ogródkiem I garażem! Nowocześnie urządzone mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w centrum Słupska. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrząsowice,małopolskie

1 089 000 zł119 m² 9 188,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:119 m²

Na sprzedaż dom z dużym ogrodem i garażem, położony zaledwie kilka minut od Krakowa, w zielonej i spokojnej części Wrząsowic przy ul. Kraśnik. Kameralna inwestycja Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

430 000 zł64 m² 6 718,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedam (bezpośrednio) 3 pokojowe mieszkanie (64m2) znajdujące się na osiedlu Radogoszcz Zachód w Łodzi. Mieszkanie położone na 3 piętrze, w bloku 4 piętrowym (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klikowska

Tarnów,małopolskie

249 000 zł46 m² 5 439,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2-pokojowe mieszkanie do remontu - ul. Klikowska dobra lokalizacja, wygodny układ, duży potencjał aranżacyjny Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Legnica,dolnośląskie

349 000 zł126 m² 2 776,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 125,7 m2, zajmuje całe drugie piętro w dwupiętrowej kamienicy tuż przy parku miejskim. To propozycja unikatowa - idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Estrady

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł398 m² 1 253,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

398 m | idealna pod dom | dobra lokalizacja Na sprzedaż działka z istniejącym starym domem w dobrze skomunikowanej części Bielan przy ul. Estrady. - szerokość ok. 17 m bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Janowice

Janowice,małopolskie

240 000 zł1 400 m² 171,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Janowice k. Wieliczki | 14 arów | 240 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łomża,podlaskie

1 050 000 zł205 m² 5 121,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:601 m²

Mam przyjemność przedstawić do sprzedaży elegancki dom jednorodzinny, parterowy z antresolą i poddaszem do zagospodarowania w Łomży ul. Witosa. Wyjątkowy, piękny dom w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Myślenice,małopolskie

556 779 zł58 m² 9 661,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji | bez pcc 2% | pod klucz | gotowe do odbioru | cena promocyjna Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,03 m (powierzchnia projektowa 57,63 m ), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jeziórko

Jeziórko,mazowieckie

290 000 zł1 848 m² 156,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1848 m2. Według planu zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową. Działka znajduje się w pięknej malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mączna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

248 000 zł36 m² 6 881 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna kawalerka 36 m2 usytuowana na parterze w centrum miasta na ulicy Mącznej blisko elbląskiej Starówki. Lokal składa się z przestronnego pokoju z wnęką, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielony Stok

Gdańsk,pomorskie

699 999 zł54 m² 13 084,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zacznij dzień od kawy na dużym balkonie z widokiem na zieleń Wyobraź sobie poranki w ciszy i spokoju, z dala od miejskiego zgiełku, gdzie jedyne co słyszysz to śpiew ptaków. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Giżyn

Giżyn,zachodniopomorskie

69 090 zł987 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 987 m2 położona w miejscowości Giżyn w niewielkiej odległości od jeziora Miedwie. Dla terenu na którym znajduje się działka został opracowany Miejscowy Plan.