dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 982 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 982 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rodziny Połanieckich

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł31 m² 15 967,70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kawalerka do wprowadzenia! piękny widok na panoramę warszawy Do sprzedaży bardzo widna i przestronna kawalerka o powierzchni 31 m2 zlokalizowana w Warszawie, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

455 000 zł48 m² 9 518,83 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | V piętro | balkon | osiedle bema | ul. Bema | 47,8 m | po remoncie | 455 000 zł Biuro nieruchomości Blue-Home z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Biały Dwór

Rudy,śląskie

229 000 zł912 m² 251,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

oferta na wyłączność biura Działka budowlana w Rudach, biały Dwór Szukasz miejsca na budowę swojego kameralnego domu w zacisznym i spokojnym miejscu? A zarazem cenisz sobie dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tomaszowice

Tomaszowice,małopolskie

2 429 000 zł279 m² 8 706,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim + dwie działki (16 arów + 9,7 ara) - Tomaszowice k. Krakowa | oferta na wyłączność realdom Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Poznań,wielkopolskie

800 000 zł63 m² 12 698,40 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - zyskujesz już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera. Pełne wsparcie. To idealny moment, aby wejść na rynek nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Stawiska

Stawiska,kujawsko-pomorskie

399 000 zł683 m² 584,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nowoczesne domy modułowe typu stodoła - 49 m , pod klucz! Wymysłowo- stawiska, gmina Piotrków Kujawski pow. Radziejowski woj. Kujawsko Pomorskie Na sprzedaż 3 nowoczesne domki modułowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Westerplatte

Jastrzębia Góra,pomorskie

525 000 zł31 m² 16 719,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie 300 m do linii morza w Jastrzębiej Górze! Oferujemy komfortowe mieszkanie na 1- piętrze o powierzchni 31,4 m2, znajdujące się w nadmorskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jednorożca

Gdańsk,pomorskie

1 649 000 zł160 m² 10 280,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni niemal 160 m w cichej i spokojnej dzielnicy Gdańsk Osowa, przy ulicy Jednorożca. Położony na pierwszym piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Rogóźno,lubelskie

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Domek letniskowy nad jeziorem Łukcze na działce o pow 800m2. Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie. O nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Osie

Osie,kujawsko-pomorskie

290 000 zł63 m² 4 603,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia przestrzennego i wygodnego mieszkania usytuowanego na parterze dwupiętrowego bloku przy ulicy Nowy Świat w Osiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tomice

Tomice,małopolskie

117 000 zł1 000 m² 117 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana, o lekkim nachyleniu południowym. Nieruchomość o pow. 10 arów w kształcie prostokąta o wymiarach 24mx42m znajduje się w centrum Tomic. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

949 000 zł143 m² 6 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w Osowcu | Działka 500m | Pompa ciepła | Ogrzewanie podłogowe | Taras i balkony. Oferujemy przestronny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rembiocha

Rembiocha,kujawsko-pomorskie

690 000 zł211 m² 3 273,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Nowa cena! Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wyłączności sprzedaży siedliska domu nad jeziorem zlokalizowanego w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Chełmża

Chełmża,kujawsko-pomorskie

155 000 zł1 050 m² 147,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu interesującą ofertę sprzedaży działki budowlanej w miejscowości P luskowęsy gm. Chełmża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Lublin

Lublin,lubelskie

2 355 750 zł174 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż komfortowe i przestronne biuro w stylu loftowym o powierzchni 174,5m2, zlokalizowane na I piętrze w budynku z garażem podziemnym. Lokal wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Ananasowa

Warszawa,mazowieckie

1 530 000 zł66 m² 23 181,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Digital Broker oferuje lokal użytkowy o powierzchni 66 m zlokalizowany na parterze budynku przy ul. Ananasowej w Warszawie. Lokal w pełni skomercjalizowany aktualny najemca to pizzeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Kraków,małopolskie

549 000 zł36 m² 15 207,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, położone na 4 piętrze w 10-piętrowym budynku z lat 70-tych, zlokalizowane w Krakowie przy ulicy osiedle Kalinowe, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 199 000 zł508 m² 4 328,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 660 m²

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego zlokalizowanego 8km od Barbarki. Budynek dwukondygnacyjny, podpiwniczony, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

585 000 zł60 m² 9 785,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł44 m² 13 605,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 6 piętrze w bloku z 2001 roku zlokalizowane na warszawskim Ursusie, przy ul. Górna Droga. Osiedle zamknięte, na terenie zamkniętego osiedla znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Irysowa

Warszawa,mazowieckie

905 000 zł58 m² 15 711,80 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie 58m2 z dużym potencjałem, mokotów Na sprzedaż: jasne i przestronne, mieszkanie na warszawskim Mokotowie w świetnej lokalizacji. Bardzo dobrze skomunikowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

598 000 zł40 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na sprzedaż Kraków Grzegórzki przy Alei Pokoju / ul. Bajeczna Na sprzedaż przestronne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa przy ulicy Bajecznej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Margonin

Margonin,wielkopolskie

279 000 zł62 m² 4 505,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Margonin, ul. Kościuszki - bezczynszowe, klimatyczne dwupokojowe mieszkanie w kamienicy do własnej aranżacji. Rozkład pomieszczeń przedstawia się następująco: salon - 23,38 m Pokój - 12,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Klaudyn

Klaudyn,mazowieckie

2 100 000 zł155 m² 13 516,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:323 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom 158 m , posadowiony na działce około 330m2 | Klaudyn | wysoki standard | nieruchomość do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sarabandy

Warszawa,mazowieckie

1 395 000 zł133 m² 10 488,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Dom nr 15 | Osiedle Zacisze Ursynów gotowy do odbioru, z pozwoleniem na użytkowanie Szukasz domu, który możesz zobaczyć przed zakupem, a nie inwestycji na etapie planów czy "dziury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 149 900 zł164 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom - 1/2 bliźniaka w bardzo ładnej bryle budynku w miejscowość Kozerki. Przestronny i bardzo funkcjonalny, przestronny budynek o powierzchni ok. 165 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

696 600 zł32 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:6/37

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalna kawalerka z możliwością wydzielenia wygodnej strefy sypialnianej idealna dla singla lub jako inwestycja. Duże przeszklenia do podłogi zapewniają jasne, przytulne wnętrze przez cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

270 000 zł47 m² 5 756,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 46,90m2 , położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym (blok po termomodernizacji, zadbana klatka schodowa),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 480 000 zł132 m² 11 213,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

1 480 000 zł | sprzedaż I lokal W domu dwulokalowym Z garażem | 131,98 m2 | warszawa zielona białołęka Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc!przedmiotem sprzedaży jest 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

560 000 zł50 m² 11 168,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem - Poznań (plewiska), ul. Fabianowska Urocze, funkcjonalne i zadbane mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane w spokojnej i atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ustanów

Ustanów,mazowieckie

1 980 000 zł257 m² 7 704,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny Willa Eska o powierzchni całkowitej 257,75 m zaprojektowany z myślą o komforcie 4 5 osobowej rodziny. Budynek parterowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jastrzębia

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł28 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Super Oferta Home Expert! Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe. Składające się z: pokoju z balkonem,kuchni,łazienki z wc,przedpokoju.Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brochowska

Iwiny,dolnośląskie

387 193 zł32 m² 12 096 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z balkonem w kameralnym budynku blisko Wrocławia idealne dla młodych, którzy cenią komfort, spokój i rozsądną cenę. Opiekun oferty: wójciktel. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warecka

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł59 m² 21 186,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w samym centrum warszawy, na ulicy Wareckiej. Nowy Świat, dwie linie metra - "na wyciągnięcie ręki" Mieszkanie do remontu, ale z bardzo ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Janczewo

Janczewo,lubuskie

310 000 zł6 018 m² 51,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

.cicha, atrakcyjna lokalizacja jest niewątpliwym atutem tej nieruchomości. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

880 000 zł136 m² 6 461,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:159 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , ale z dobrym dojazdem do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaworzynka

Jaworzynka,śląskie

1 000 000 zł198 m² 5 050,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Prezentujemy dom w Jaworzynce, strategicznie zlokalizowany w sercu Beskidów, łączący nowoczesność z tradycyjnym regionalnym stylem. Nieruchomość usytuowana jest niezwykle korzystnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

769 000 zł99 m² 7 736,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:268 m²

Nowoczesny, energooszczędny bliźniak w Nadolicach Wielkich Opis nieruchomości: szukasz domu, który jest tani w utrzymaniu, przytulny i gotowy do wprowadzenia? Zapraszam do Nadolic Wielkich!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

749 000 zł92 m² 8 097,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Gotowy do odbioru! bez pcc bez prowizji zakup od dewelopera! segmen skrajny l duża działka Gorąco polecam dom czworak położony w gminie Czernica. Segment środkowy! segment skrajny - segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Gilowice

Gilowice,śląskie

65 000 zł1 944 m² 33,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu piękną działkę na skraju wsi Gilowice. Działka ma powierzchnię 1944m2 jest w kształcie prostokąta o wymiarach szer.28m x dłu.75m. Działka w mpzp ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potokowa

Perlino,pomorskie

1 390 000 zł125 m² 8 854 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 004 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Dom, do którego chce się wracać.