dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Toporów,lubuskie

474 000 zł194 m² 2 443,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 847 m²

Oferujemy na sprzedaż nietypową i niezwykle klimatyczną nieruchomość o powierzchni 193 m2, położoną w malowniczej miejscowości Toporów. To przestrzeń, która łączy cechy mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chorzów,śląskie

339 000 zł82 m² 4 114,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich w Chorzowie. Układ pomieszczeń Mieszkanie ma funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa na Osiedlu Kaszubskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliwińskiego

Lublin,lubelskie

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zakupu przestronnego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 53 m , położonego przy ul. Śliwińskiego 3a w Lublinie. To propozycja dla osób, które szukają wygodnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

485 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

569 565 zł42 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z loggiom w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Winogrady, to miejsce, które jest blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

309 000 zł45 m² 6 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, które może być jedną z najlepszych decyzji, jakie podejmiesz. Brzeska | 45 m | 2 pokoje | 1 piętro | niskie koszty Niektóre mieszkania kupuje się rozsądkiem. Inne kupuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

585 000 zł48 m² 12 087 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 48,4m2 w Pruszkowie na osiedlu Staszica. Mieszkanie po remoncie , 2 piętro z windą. Klimatyzacja, ładne szafki i szafy wnękowe. Okna pcv- z klamkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Przęsocin,zachodniopomorskie

344 000 zł800 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka (dz. nr 421/7) przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 800 m 2 położona w miejscowości Przęsocin. Działka uzbrojona w prąd, sieć wodociągowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strachowicka

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł44 m² 12 213,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,13 m , usytuowane na 2. piętrze w nowej inwestycji Ivy House we Wrocławiu. Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą, eleganckimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

660 000 zł38 m² 17 553,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka I blisko morza I korzystna inwestycja I pewny najem I dobrze skomunikowane I Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Andrychów

Andrychów,małopolskie

579 000 zł170 m² 3 405,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:534 m²

Połącz zalety zamieszkiwania w centrum miasta z cichym i spokojnym otoczeniem. Nieruchomość znajduje się na płaskiej ponad 6 ar, ogrodzonej działce. Dom wybudowany ok. 1950r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nowogardzka

Goleniów,zachodniopomorskie

272 000 zł1 700 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana w Goleniowie przy ulicy Nowogardzkiej. Działka w planie i studium przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Powierzchnia działki 1700 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dolice

Dolice,zachodniopomorskie

160 000 zł3 900 m² 41,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana w miejscowości Dolice k/ Stargardu o powierzchni 3900 m2 posiadająca warunki zabudowy przy granicy z działką naprzeciwko nowe powstające budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unii Lubelskiej

Poznań,wielkopolskie

459 000 zł39 m² 11 897,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wygodne mieszkanie 2-pokojowe na poznańskich Ratajach: - słoneczne 2 pokoje z balkonem, - szóste piętro, budynek z windą, - idealne dla pary/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

594 766 zł56 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Korytów

Korytów,mazowieckie

229 000 zł6 579 m² 34,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 91- 91 Polecamy do sprzedania działkę budowlano-rolną o powierzchni 6579 m2 o wymiarach 12/497 m, według Miejscowego Planu Zagospodarowania teren rolny, wg wypisu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

779 000 zł80 m² 9 713,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nowy dom w cenie mieszkania z ogrodem i miejscami postojowymi w Wołczkowie! Na sprzedaż nowy budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy (bliźniak) położony w Wołczkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Golędzinów

Golędzinów,dolnośląskie

879 000 zł126 m² 6 984,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Rezerwacja do 20.04.2026 RYNEK PIERWOTNY - BEZ PODATKU PCC / BEZ PROWIZJI! Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Golędzinów, w gminie Oborniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nowogardzka

Goleniów,zachodniopomorskie

145 000 zł800 m² 181,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Opis Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w Goleniowie, przedłużenie ulicy Nowogardzkiej. Prezentowana nieruchomość o pow. 1200 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł38 m² 14 447,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Oferta bezpośrednio od właściciela mieszkania. Nie podejmuje współpracy z biurem nieruchomości, uprzejmie dziękuję za telefony i smsy z propozycją pośrednictwa przy sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Szreniawa

Warszawa,mazowieckie

1 270 000 zł66 m² 19 254,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

*rezerwacja do 30.04.2026* Na sprzedaż przytulne, wykończone mieszkanie położone w eleganckiej inwestycji Zora w prestiżowej dzielnicy Wilanów przy ulicy Herbu Szreniawa w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

579 000 zł50 m² 11 621,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk, ul. Głęboka - 2 pokoje, 49,82 m Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w Gdańsku, przy ul. Głębokiej. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Cieciszew

Cieciszew,mazowieckie

850 000 zł2 500 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa położona przy planowanej obwodnicy Konstancina w miejscowości Cieciszew blisko trasy Warszawa-Góra Kalwaria Powierzchnia działki: 2500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Orkana

Tczew,pomorskie

215 000 zł24 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kawalerki o powierzchni 24 m , położonej w Tczewie na osiedlu Czyżykowo przy ul. Orkana, na 3 piętrze. Najważniejsze atuty: doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chorzowska

Katowice,śląskie

485 000 zł43 m² 11 401 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0 zł pcc - jeżeli zakupisz swoje pierwsze mieszkanie przy zakupie tego mieszkania pcc wyniesie 0 zł - już na starcie oszczędzasz 9700 zł Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

865 624 zł64 m² 13 424,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,48 m , położone w nowoczesnym budynku na wrocławskim Kleczkowie. Idealne dla rodziny, pary pracującej zdalnie lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działkowa

Legnica,dolnośląskie

309 000 zł61 m² 5 065,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecamy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61 m , usytuowane na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Działkowej w Legnicy. Lokal znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Rzepakowa

Dopiewo,wielkopolskie

295 000 zł824 m² 358,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 824 m z pozwoleniem na budowę + projekt Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 824 m , położoną w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Gdynia,pomorskie

899 000 zł55 m² 16 450,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

899 000 zł67 m² 13 417,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży komfortowego apartamentu położonego W szczecinie - dzielnica gumieńce os. Harmonia - trzy pokoje O powierzchni użytkowej 67m2 + duży taras ok.35m2 NA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Miasteczko Śląskie,śląskie

390 000 zł198 m² 1 969,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Inwestycja w stanie surowym otwartym możliwość zakupu całości lub połowy budynku! klient nie płaci 2% pcc! Cena 390 000,00 zł brutto! Na sprzedaż rozpoczęta inwestycja w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Golisza

Szczecin,zachodniopomorskie

625 664 zł60 m² 10 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal z dużą witryną zlokalizowany na nowym osiedlu przy ulicy Maksymiliana Golisza. Idealnie nadaję się pod działalność handlową (żabka już jest), usługową lub gabinet. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Maszewo

Maszewo,zachodniopomorskie

199 000 zł2 304 m² 86,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest duża działka budowlana, położona w północnej części Maszewa. Działka z widokiem na jezioro Maszewskie o powierzchni 2304 m posiada wydane już warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lotnicza

Sianożęty,zachodniopomorskie

1 056 495 zł51 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez 2% pcc dla kupującego! Cena przy ofercie to cena brutto z 23% vat (możliwość zwrotu vat przy zakupie przez firmę oraz przez osobę fizyczną). Apartament z widokiem na morze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Klonowa

Lubczyna,zachodniopomorskie

75 000 zł1 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam działkę budowlaną w Lubczynie na ul. Klonowej. Powierzchnia działki 1000 m2. Położona 900 metrów od plaży. W Lubczynie znajduje się port jachtowy, przystań, wypożyczalnia sprzętu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 599 000 zł152 m² 10 485,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Tylko W blue-home nieruchomości - Komfortowy dom na Stawkach! Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczesnego, dwukondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Leśna

Odargowo,pomorskie

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 521 m²

Nieruchomość z potencjałem inwestyjnym - Odargowo, gmina Krokowa Na sprzedaż działka o powierzchni 1521 m , położona w malowniczej miejscowości Odargowo w gminie Krokowa. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

2 659 000 zł133 m² 19 992,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż świetnie wykończony lokal użytkowy zaaranżowany na nowoczesne biuro, zlokalizowany w sercu Woli - ul. Jana Kazimierza, w budynku z 2020 roku. Lokalizacja i przestrzeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Pruszków,mazowieckie

1 490 000 zł918 m² 1 623,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego położoną w świetnej lokalizacji na terenie osiedla w willowej dzielnicy Pruszkowa osiedlu "agricole", na które składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Gdynia,pomorskie

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij