dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Grotniki

Grotniki,łódzkie

1 799 000 zł244 m² 7 782,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom to powierzchnia z garażem 244 m2 | działka 800 m2 | cena 1799 000 pln Tylko 7300 zł/m2 na gotowo do zamieszkania Prezentowany dom znajduje się w miejscowości Ustronie ( Grotniki) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

2 188 000 zł115 m² 18 993,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Sprzedam przestronne i nowoczesne mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 115,20 m2, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji w samym Centrum Lublina. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

848 990 zł58 m² 14 637,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Kameralne osiedle a jednocześnie świetnie skomunikowane z centrum! Zadaszony taras na którym można odpoczywać o każdej porze roku! Wszystko co potrzebujesz w zasięgu spaceru!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Darłowska

Warszawa,mazowieckie

557 000 zł38 m² 14 657,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne, jasne 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze Południe (grochów). Wyłącznie U mnie! stan prawny Pełna własność- możliwość zakupu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Miła

Dobieszków,łódzkie

1 395 000 zł236 m² 5 902,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż nowy, w pełni wykończony dom jednorodzinny położony w malowniczym Dobieszkowie. Nieruchomość charakteryzuje się pięknym położeniem w pobliżu Krajobrazowego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł50 m² 14 486,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

|3 pokoje|oddzielna kuchnia| Muranów |1 piętro | Wprowadzenie Prezentujemy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,7 m , położone na 1. piętrze w 9-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, Wyszyńskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 500 000 zł10 744 m² 232,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa przy ul. Wyszyńskiego W gorzowie wlkp.! PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST ATRAKCYJNA DZIAŁKA INWESTYCYJNA O POWIERZCHNI PONAD 1 HEKTARA! Działka położona w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Owińska,wielkopolskie

259 000 zł50 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości quality z przyjemnością prezentuje Państwu przyjazne, ciche i przestronne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane przy ul. Kolejowej w Owińskach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

299 000 zł4 027 m² 74,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 4027 m Kędzierzyn-Koźle / Kłodnica z widokiem na Górę Św. Anny! Zamieszkaj wśród natury, nie rezygnując z wygody miasta! Na sprzedaż wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rejtana

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł71 m² 19 577,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Wprowadzenie Prezentujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m , zlokalizowane przy prestiżowej ulicy Tadeusza Rejtana 2 na warszawskim Mokotowie. Jest to idealna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

358 000 zł25 m² 14 320 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przytulne, nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie położone w prestiżowym kompleksie Wrocławski Park Biznesu Hydral przy ul. Bierutowskiej. To wyjątkowe miejsce łączące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

1 152 500 zł72 m² 15 995,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości findsquare z przyjemnością zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego mieszkania, idealnego dla rodziny, pary lub jako bezpieczna inwestycja. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wałcz,zachodniopomorskie

700 000 zł187 m² 3 745,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 145 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Doskonała okazja, aby stać się właścicielem wymarzonego domu w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Kilińskiego

Staszów,świętokrzyskie

69 000 zł30 m² 2 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż: lokal handlowo-usługowy 30 m Staszów, ul. Jana Kilińskiego Lokal po remoncie | Duży ruch pieszy | Gotowy biznes Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Czereśniowa

Orzesze,śląskie

190 000 zł926 m² 205,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do kupna działki w spokojnej okolicy - Zgoń dzielnica Orzesza. Do działki prowadzi utwardzona droga. W sąsiedztwie działki znajdują się zabudowania. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

329 000 zł47 m² 7 029,91 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Wyłączność Zapraszam! Tychy, do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie | 46,8 m Osiedle D, 9 piętro, świetna lokalizacja. Budynek i lokalizacja: budynek zadbany, po termomodernizacji , wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podedworze

Kraków,małopolskie

639 000 zł56 m² 11 472,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 800.00 zł; Budynek: blok z lat 70-tych, technologia wielkiego bloku w dobrym stanie; Standard mieszkania: do remontu; Dodatkowo: balkon, piwnica, winda, własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

355 000 zł52 m² 6 853,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

0% prowizji od kupującego Oferuję do sprzedania 3-pokojowe rozkładowe bezczynszowe mieszkanie przerobione na 2-pokojowe, z balkonem, usytułowane na 1 piętrze kameralnego budynku z cegły po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

784 000 zł56 m² 13 995 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 mkw. położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Turniejowej. Lokal dostępny praktycznie natychmiast. Piętro: 1/4. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Mieszka I

Siedlce,mazowieckie

235 000 zł27 m² 8 844,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż kawalerka w cichej i zielonej okolicy miasta! Mieszkanie znajduje się w Siedlcach przy ul. Mieszka I w bloku po termomodernizacji i remoncie klatek schodowych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł40 m² 16 475 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Rejtana

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł71 m² 19 577,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz idealnego miejsca na siedzibę firmy, kancelarię prawną lub gabinety medyczne? Prezentujemy przestronną nieruchomość o powierzchni 71 m , położoną w sercu prestiżowego Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł40 m² 12 975 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o dokładnej powierzchni 39,45 m , położone na drugim piętrze w niskim budynku na chronionym osiedlu Lewandów Park 1 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szanieckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 299 000 zł115 m² 11 295,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom szeregowy z dużym ogrodem Sępolno, ul. Jana Szanieckiego Na sprzedaż poniemiecki dom szeregowy z charakterem, położony w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowika

Stara Wieś,mazowieckie

1 799 000 zł215 m² 8 367,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom szeregowy premium | zamknięte osiedle Z basenem | blisko warszawy Na sprzedaż nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie dom w zabudowie szeregowej, położony na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iranka-Osmeckiego

Rzeszów,podkarpackie

565 000 zł59 m² 9 641,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie na osiedlu Baranówka w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z: osobnej kuchni trzech osobnych pokoi łazienki ubikacji przedpokoju. Kuchnia w zabudowie (mikrofalówka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Charzyno,zachodniopomorskie

336 000 zł2 100 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękne widoki, malownicza okolica, świetny dojazd z Kołobrzegu! Zapraszamy do odkrycia niezwykłej działki o numerze ewidencyjnym 96/21 w Charzynie, gmina Siemyśl. Powiat: kołobrzeski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Parkowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Jeśli marzysz o bezpiecznym, spokojnym miejscu do życia dla swojej rodziny - ta inwestycja w Żernikach Wrocławskich została stworzona właśnie z myślą o Was. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Antoniów

Antoniów,opolskie

490 000 zł120 m² 4 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szukasz domu jak najbliżej Ozimka, najlepiej na uboczu, w małej miejscowości, gdzie las jest kilka metrów od domu? Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Antoniów gm. Ozimek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Świnoujście,zachodniopomorskie

999 000 zł42 m² 23 639 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego apartamentu o powierzchni 42,26 m z tarasem o powierzchni 16,32 m , położonego w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Koszalin,zachodniopomorskie

389 000 zł56 m² 6 961,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie z balkonem - 55,88 m2 | 3 piętro | idealne dla rodziny Na sprzedaż słoneczne i przytulne mieszkanie o powierzchni 55,88 m2, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł42 m² 13 809,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwustronny funkcjonalny rozkładowy 2 pokojowy lokal mieszkalny idealny dla par , rodzin z dziećmi czy studentów - licencjaserdecznie polecam Zachęcam do kontaktu -chętnie Państwu odpowiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawiszy Czarnego

Katowice,śląskie

529 999 zł60 m² 8 877,71 zł/m²

 

Piętro:18/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Są mieszkania, które po prostu spełniają swoją funkcję, i są takie, które dają coś więcej. To jedno z tych miejsc, gdzie przestrzeń, widok i lokalizacja tworzą spójną całość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Skrybicze,podlaskie

599 000 zł163 m² 3 674,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowy dom W stanie surowym zamkniętym - skrybicze koło białegostoku Działka: 1100 m , numer działki 444/19 Szukasz domu, który łączy przestrzeń, funkcjonalność i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłostowska

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł49 m² 12 632,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Wrocław, psie Pole, ul. Miłostowska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na wysokim parterze w kameralnym,.