dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 010 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 010 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

999 900 zł64 m² 15 589,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Batalionów Chłopskich w Warszawie. Dokładny adres: ul. Batalionów Chłopskich 76, bemowo. Możliwość przerobienia na 3 pokoje Doskonała lokalizacja! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Gdańska

Łódź,łódzkie

720 000 zł104 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w sercu Łodzi tuż przy Manufaktura Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 104 m - położone na 3 piętrze z 3 dostępnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ogrodowa

Siemyśl,zachodniopomorskie

170 000 zł8 000 m² 21,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz przestrzeni pod własny biznes, agroturystykę, a może podział na mniejsze parcele? Ta oferta łączy ogromny metraż z doskonałą ceną! Lokalizacja: miejscowość: siemyśl (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wietnamska

Katowice,śląskie

249 000 zł28 m² 8 798,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Szukasz kawalerki w cichej i spokojnej okolicy? A może masz na uwadze ciekawą nieruchomość inwestycyjną? Dobrze trafiłeś! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeglugi Wiślanej

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł34 m² 12 865,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

34,2 m | 2 pokoje | ogródek | ul. Żeglugi Wiślanej 11a | Białołęka Parter w kameralnym budynku z 2010 roku. Zamiast balkonu - prywatny ogródek. I co ważne: nie sąsiaduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 350 000 zł142 m² 9 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom łączony garażami w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 1 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

319 000 zł30 m² 10 633,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż kawalerka 30 m po remoncie centrum miasta, ul. Jagiellońska Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m , po remoncie, zlokalizowana w centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł65 m² 12 292,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. księcia Poniatowskiego. Mieszkanie usytuowane jest na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

635 000 zł37 m² 16 978,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Gotowe do wejścia 1-pokojowe mieszkanie Z oddzielną kuchnią Kraków grzegórzki ul. Fabryczna 4 lokalizacja: na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie położone przy ul. Fabrycznej 4,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mysłaków,dolnośląskie

699 000 zł358 m² 1 952,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 984 m²

Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 2 802 m , zabudowana domem mieszkalnym oraz dwoma budynkami gospodarczymi. Położona w malowniczej miejscowości Mysłaków (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brenna

Brenna,śląskie

575 840 zł3 599 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż proponujemy malowniczo położoną, płaską działkę, znajdującą się w terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, z dopuszczeniem zabudowy bliźniaczej. Cudowne widoki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Rybnik,śląskie

639 000 zł57 m² 11 210,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz miejsca, które łączy prestiż, ciszę i bliskość natury, nie rezygnując z miejskich wygód? Poznaj inwestycję w dzielnicy Raszowiec - kameralny budynek, w którym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Liszkowo

Liszkowo,kujawsko-pomorskie

159 000 zł5 600 m² 28,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna lokalizacja! Działka bez obciążeń i służebności! Dostęp do drogi asfaltowej. Świetna inwestycja. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł104 m² 12 403,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie - strych w zabytkowej, przedwojennej kamienicy na Starej Ochocie, kolonii Lubeckiego. Dom Spółdzielni Mieszkaniowej profesorów Wolnej Wszechnicy Polskiej, zbudowany w latach 1925-28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szumilas

Kowale,pomorskie

335 000 zł28 m² 11 964,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Cesja umowy deweloperskiej. Odbiór lipiec 2026. Kawalerka w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni 27,68 położone w nowej Inwestycji Szumilas Robyg, położonej w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Izabelin C

Izabelin C,mazowieckie

2 800 000 zł550 m² 5 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 443 m²

Na sprzedaż okazały dom w Izabelinie C, na dużej działce o powierzchni 2443 m2. Ta nieruchomość sprawdzi się jako dom mieszkalny dla rodziny, ale też ze względu na bliskość i dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł28 m² 16 392,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Nowe, wykończone i umeblowane mieszkanie | Gdańsk Jasień Na sprzedaż nowe, w pełni wykończone i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Koszalin,zachodniopomorskie

890 000 zł150 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:451 m²

Rezerwacja! Piękny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na os. Dzierżęcino! Parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 150m2+garaż o pow. 19m2. Dom usytuowany na cichym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Karczew,mazowieckie

550 000 zł58 m² 9 401,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam bezpośrednio jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Ługi przy ulicy Andersa o powierzchni 58,5 m2. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze i otoczone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Kilińskiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

19 000 000 zł3 000 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 207 m²

Na sprzedaż nowoczesny kompleks handlowo-usługowy o ogromnym potencjale, zlokalizowany przy ul. Kilińskiego w Ełku. Nieruchomość tworzą dwa nowoczesne budynki o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Mysłowice,śląskie

229 000 zł39 m² 5 871,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Przedstawiamy Państwu przytulne mieszkanie w Mysłowicach, które czeka na odświeżenie lub własną aranżację. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

249 000 zł34 m² 7 324 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja nowa cena! Mieszkanie o pow.34m2 położone na IIIP w centrum miasta Nowego Sącza. Kuchnia, bardzo duży pokój z możliwością wydzielenia sypialni, łazienka z wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Kołbaskowo

Kołbaskowo,zachodniopomorskie

999 998 zł180 m² 5 555,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Okazja. Prowizja 0%. za pośrednictwo przy zakupie tej nieruchomości. Na sprzedaż bardzo atrakcyjna nieruchomość zabudowana domem o powierzchni 180m2 (z halą warsztatową i 3 pokojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Libijska

Warszawa,mazowieckie

1 339 000 zł82 m² 16 269,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości findsquare z przyjemnością prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni 82,30 m , zlokalizowane na wysokim parterze budynku przy ul. Libijskiej 16 na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słowikowskiego

Raszyn,mazowieckie

1 190 000 zł116 m² 10 269,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowowoczesne domy z ogrodami blisko Warszawy Nowowoczesne domy z ogrodami komfort, styl i spokój blisko Warszawy Nowoczesna inwestycja obejmuje 34 stylowe budynki w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Duńska

Szczecin,zachodniopomorskie

1 360 000 zł120 m² 11 295,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Oferta dostępna wyłącznie U - nieruchomości wgn. Bez prowizji 0% od Kupującego - sprzedaż w modelu premium wgn Apartament, który zachwyca stylem i wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Słupsk,pomorskie

399 000 zł44 m² 9 172 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje z balkonem | II piętro Słupsk | Ulica Józefa Piłsudskiego w Słupsku Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni całkowitej 43,50m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

734 900 zł90 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł62 m² 16 129 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne, widne, ciche 62 m potencjał 3 pokoi Mieszkanie znajduje się przy ul. Górczewskiej. W pobliżu metro lazurowa, urząd Dzielnicy Bemowo: infrastruktura: w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czelin

Czelin,zachodniopomorskie

96 000 zł206 m² 466,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Obiekt do remontu, ale idealny pod dom, biuro, magazyn, na działalność lub pod deweloperkę ( np. dwa mieszkania) W centrum spokojnej wsi, obok szkoły podstawowej i kościoła! Działka 700 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tkaczy Śląskich

Kamienna Góra,dolnośląskie

290 000 zł66 m² 4 400,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z widokiem na góry Osiedle Tkaczy, kamienna Góra Prezentujemy Państwu słoneczne, przestronne mieszkanie o powierzchni 65,60 m użytkowej (69,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mierzeja Wiślana

Kraków,małopolskie

598 977 zł29 m² 20 870,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

English Below Adres: kraków, ul. Mierzeja Wiślana 6 oferta nowego wykończonego mieszkania wraz z wyposażaniem w cenie: bezpośrednio od właściciela, bez dodatkowy opłat i prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sidzina,opolskie

1 270 000 zł258 m² 4 922,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 336 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni całkowitej 258m2. użytkowej 140m2 położona w spokojnej miejscowości w województwie opolskim. Do Nysy dojedziemy w 15 minut To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobczyn

Dobczyn,mazowieckie

715 000 zł90 m² 7 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Nieruchomość: dom jednorodzinny w Dobczynie Pasek gm Klembów Powierzchnia domu: 90m2, pow użytkowa 68m Powierzchnia działki: 1120m2 Liczba Pokoi: 3 plus poddasze Lokalizacja: dobczyn Pasek Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Armii Krajowej

Wołomin,mazowieckie

1 090 000 zł210 m² 5 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Lokalizacja Wołomin- okolice ul sasina/armii Krajowej Duży dom w spokojnym miejscu blisko centrum Wołomina i pkp Szukasz domu, który łączy przestronność, wygodę, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

1 199 000 zł161 m² 7 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

Prezentujemy dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i garażem położony w miejscowości Kamień Pomorski. W bliskości znajduje się szkoła, piekarnia oraz sklepy. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusława X

Szczecin,zachodniopomorskie

920 000 zł92 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania, zlokalizowanego przy ul. Bogusława X (deptak) na pierwszym piętrze. Oferujemy mieszkanie jasne po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 850 000 zł569 m² 5 010,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Narożna kamienica, idealne miejsce na handel, gastronomię usługi. Lokal dwupoziomowy na dole wejście z ulicy ok 300m2, góra ok 200 m2. Piękne oszklenia, wyjątkowy charakter lokalu. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Legionów

Częstochowa,śląskie

11 560 000 zł164 083 m² 70,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Częstochowa, ul. Legionów, teren przemysłowo-usługowy na sprzedaż. Jedyny taki teren W częstochowie, oferta dostępna tylko w wgn. Stan prawny uregulowany - pełna własność! Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Brzozowo

Brzozowo,zachodniopomorskie

220 000 zł5 521 m² 39,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż ogrodzony kompleks działek o powierzchni 5.521m2, przy drodze do Międzyzdrojów i Świnoujścia. Nieruchomość położona jest w centrum Brzozowa (woj. zachodniopomorskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Dzietrzychowice,lubuskie

620 000 zł14 856 m² 41,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka Z warunkami zabudowy W spokojnej okolicy. Aktualizacja ceny 26 lutego 2025r. Nie szukaj dalej! oferta tylko W metrohouse Zamieszkaj w magicznym miejscu, 5 km od Żagania.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij