dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Siedlce,mazowieckie

410 000 zł50 m² 8 183,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 50,1 m na parterze, ul. Poznańska, siedlce - novohome Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,1 m , położone na parterze przy ul. Poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubala

Legionowo,mazowieckie

560 000 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,1 m , położone na 9. piętrze w bloku z lat 80. Z okien rozciąga się ładny widok na miasto, a duża ilość naturalnego światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dadleza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

489 000 zł48 m² 10 116 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Prezentujemy Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,34 m , usytuowane na wysokim parterze budynku przy ul. Dadleza w Olsztynie. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Graniczna

Michałowice,małopolskie

370 000 zł800 m² 462,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Home-Expert oferuje do sprzedaży działkę o powierzchni 8 arów w Michałowicach. Na działce znajduje się stodoła z lat 50-tych ubiegłego stulecia. Działka usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szkotowo

Szkotowo,warmińsko-mazurskie

130 520 zł1 004 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! Na sprzedaż z drugiego etapu zostało tylko 14 działek. Działki z dostępem do kanalizacji i wodociągu Cena: 130 zł/m Numery działek, które są dostępne do kupna: 267/42, 267/45,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dębica

Dębica,podkarpackie

689 000 zł5 300 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 53 000 mkw, 53 arów, w pełni uzbrojona przy drodze asfaltowej z bezpośrednim wjazdem na działkę. Biuro Nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować atrakcyjne działki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 565 000 zł157 m² 9 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni ok.158 m2 posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 800 m2, usytuowany w atrakcyjnym rejonie Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Idzikowice,opolskie

283 500 zł81 m² 3 495,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje | 81,1 m | garaż + ogród 5 arów | 1 piętro | Idzikowice k. Namysłowa Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,1 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Siedlce,mazowieckie

330 000 zł34 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane przy ul. Jana III Sobieskiego w Siedlcach. Cena wynosi 330 000 pln. To idealne miejsce gotowe do zamieszkania, zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kossaka

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł50 m² 13 580 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biskupin ** 2 pokoje **cisza **taras **zieleń **tramwaj Na sprzedaż jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 na Biskupinie. Układ pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

859 000 zł63 m² 13 611 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,11 m2, położone na parterze zadbanego bloku przy ul. Komandorskiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

599 900 zł51 m² 11 762,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jest jasne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m (+dodatkowo piwnica), znajdujące się na 10 piętrze w budynku 11-piętrowym z lat 80-tych na ul. Oficerskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 390 000 zł490 m² 2 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Brzeźnik/bolesławiec, duży dom z garażem wolnostojącym na sprzedaż. Na działce (nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego) o powierzchni 2570 mkw posadowiony jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

945 000 zł109 m² 8 669,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sznurki

Sznurki,pomorskie

199 000 zł1 549 m² 128,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sznurki, gm, chmielno - działka 400 metrów od Jeziora Raduńskiego! Oferujemy do sprzedaży bardzo ładną działkę budowlaną z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną. Dla terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stary Pożóg

Stary Pożóg,lubelskie

1 990 000 zł275 m² 7 236,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Stylowy dom parterowy z 2022 roku gotowy do zamieszkania. Wysoki standard wykończeń i bliskość Puław oraz Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

703 000 zł52 m² 13 441,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie - Jelonki Północne. Spokojna i zielona okolica. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubienia

Lubienia,opolskie

449 000 zł100 m² 4 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom po generalnym remoncie, położony w miejscowości Lubienia, gmina Popielów. Nieruchomość usytuowana jest na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 19 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piastów,mazowieckie

528 000 zł34 m² 15 393,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe, jasne i funkcjonalne idealne na start mieszkanie (34,3m2) mieszkanie położone na 2 piętrze 3 piętrowego bloku. Mieszkanie znajduje się na zaprojektowanym w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł91 m² 8 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment narożny w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 320 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Stan deweloperski z pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 119 000 zł37 m² 29 935,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja W naszej ofercie apartament o powierzchni 37,38 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji nad Bałtykiem Wave Międzyzdroje Resort & spa. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rudnik

Rudnik,mazowieckie

235 000 zł2 663 m² 88,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża, żyzna działka budowlana z dala od drogi! Mamy do zaoferowania działkę budowlaną w miejscowości Rudnik koło Cegłowa. Oferta skierowana do każdego - obszar działki pozwala zakupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fatimska

Kraków,małopolskie

700 000 zł53 m² 13 207,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

3 oddzielne pokoje Z osobną kuchnią I balkon! lokalizacja: nieruchomość usytuowana na ul. Fatimskiej, w dzielnicy Bieńczyce. Okolica ta charakteryzuje się doskonałą infrastrrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Prądnik Korzkiewski

Prądnik Korzkiewski,małopolskie

180 000 zł10 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży urokliwej działki rekreacyjnej w miejscowości Prądnik Korzkiewski, gmina Wielka Wieś, oddalonej zaledwie ok. 10km od Ronda Ofiar Katynia. W niedalekiej odległości od Ojcowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

324 224 zł25 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! W ofercie posiadam również inne nieruchomości Masz dość oglądania mieszkań, w których kompaktowy oznacza ciasny ? Poznaj apartament w nowoczesnej inwestycji - miejscu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

480 000 zł74 m² 6 457,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Mieszkanie bezczynszowe o pow. 74,33m2 wraz z podwójnym garażem Giżycko ul. Bohaterów Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny położony na parterze w budynku 4 lokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagowa

Sosnowiec,śląskie

310 000 zł67 m² 4 607,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 10. piętrze w spokojnej, zielonej części Sosnowca rejon Kazimierz Górniczy (ul. Wagowa). Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa

Gościejewo,wielkopolskie

1 150 000 zł11 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu o charakterze inwestycyjnym, położonego w miejscowości Gościejewo, w gminie Rogoźno. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czarna

Czarna,mazowieckie

450 000 zł64 m² 6 987,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:739 m²

Do sprzedaży jednorodzinny parterowy dom mieszkalny w przepięknej i malowniczej wsi Czarna, w gminie Stanisławów pełnej okalającej zieleni. W otoczeniu lasów, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Modra

Poznań,wielkopolskie

330 000 zł26 m² 12 692,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną na 2 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku przy ul. Modrej na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 26 m2 składają się: - pokój - oddzielna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczewska

Gdynia,pomorskie

677 000 zł44 m² 15 421,40 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - ostatnie piętro w nowoczesnym budynku - prywatność, cisza i najwyższy standard życia - prestiżowa lokalizacja w centrum Redłowa - wszystko w zasięgu kilku minut spaceru -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł58 m² 15 242,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dwustronne mieszkanie z 3 pokojami i tarasem na Promenadach Wrocławskich. Idealne dla rodziny i osób ceniących komfort i funkcjonalność. Gotowe do wprowadzenia. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł49 m² 24 469,40 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 49 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aleksandrowska

Łódź,łódzkie

379 000 zł45 m² 8 412,87 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa okazja - mieszkanie do wprowadzenia, wyposażone, z pięknym widokiem i cudnymi zachodami słońca w bardzo dobrej lokalizacji! [podstawy] -45m2 -2 pokoje, rozkładowe! -łazienka.