dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 304 ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 530 zł40,50 m² 12 358,77 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - zyskujesz już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera. Pełne wsparcie. To idealny moment, aby wejść na rynek nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

480 050 zł56 m² 8 572,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Makler Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z loggią na bydgoskich Wyżynach Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,23 m , położone na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł24,50 m² 19 795,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 1-pokojowe na parterze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze -południe przy ul. Grenadierów. Budynek z lat 70. Osiedle spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł68 m² 13 235 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ekskluzywne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garderobą | Warszawa, ul. Głębocka 94 Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego, w pełni umeblowanego.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł772 m² 3 625,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 144 m²

Budynek handlowo usługowy! Gotowa Inwestycja! | Będzin ul. Zagórnego zadzwoń:   Współpracując z homeon Sosnowiec biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł860 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:665 m²

Kamienica przy ul. Modrzejowskiej 40 w Będzinie to obiekt o potencjale inwestycyjnym, położony w samym sercu miasta. Kamienica Inwestycyjna - Będzin, ul. Modrzejowska 40 Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł46 m² 8 021,74 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości dom prezentuje dwu pokojowe mieszkanie przy ul. Żołnierskiej 31 na osiedlu Kormoran w Olsztynie. Mieszkanie o powierzchni 46 m , położone jest na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł47,60 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na Mokotowie! 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Orzyckiej. Park, place zabaw i siłownia.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł47,70 m² 16 561,84 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 8-piętrowym bloku z windą z 1967 roku zlokalizowane na warszawskiej Ochocie przy ul. Grójeckiej. Mieszkanie w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł39,30 m² 11 450,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Legionowie przy al.3 Maja w Legionowie. Atuty mieszkania: * lokalizacja, centrum Legionowa * dobra zabudowa nie okno w okno *.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł68 m² 6 602,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 68 m , położoną pod jednym z najbardziej rozpoznawalnych adresów w Lublinie przy ul. Kołłątaja 3. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł46,50 m² 11 827,96 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie usytuowane na Targówku przy ul. Krasiczyńskiej. Bardzo dobry punkt komunikacyjny. Ok 200 m ( 5 minut pieszo ) od stacji metra kondratowicza, tuż obok dużo linii autobusowych. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł101,26 m² 11 850,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 101,26 mkw., zlokalizowany na osiedlu Młoda Białołęka przy ul. Geodezyjnej w Warszawie. Nieruchomość objęta jest obowiązującą, 5-letnią umową.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł806 m² 0,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:5 663 m²

Oferuję do sprzedaży wolnostojący, stylowy obiekt restauracyjno-hotelowy o bardzo ciekawej architekturze o powierzchni użytkowej 806 m , usadowiony na zalesionej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł43 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż luksusowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2, położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy. Apartament wykończony w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 000 zł44,57 m² 11 173,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu!apartamenty Żorska to nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji blisko natury i centrum miasta. Komfortowe układy, przestronne balkony, ogródki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 346 500 zł378 m² 6 207,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż: lokal użytkowy, w którym znajduję się ośrodek zdrowia z działającą przychodnią i apteką Czernica, 378 m , po generalnym remoncie. Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

978 000 zł137 m² 7 138,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:348 m²

Tylko 8 km od centrum Białegostoku! Na sprzedaż oferujemy przestronny i komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 137 m , którego elewacja wzbogacona została.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 000 zł49,49 m² 9 982 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 49 m | I piętro | balkon| Śledziejowice (wieliczka) III etap inwestycji Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49 m z dużym balkonem, położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł72,88 m² 5 214,05 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do zakupu 4-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 72,88m2. Zabrze Centrum ul.Klonowa , budynek znany mieszkańcom Zabrza jako popularny "mrówkowiec" Mieszkanie przeznaczone jest do.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł42 m² 5 214,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje z ogródkiem 100 m | Kamienica z cegły | Aleksandrów Łódzki Na sprzedaż wyjątkowe, mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane przy ul. Chopina w Aleksandrowie.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Mikołajki, o powierzchni 1000 m . Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł71,50 m² 6 293,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż duże, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,5 m , położone przy ul. Bora Komorowskiego 5 w Ełku. Lokal charakteryzuje się bardzo dobrym rozkładem pomieszczeń, co czyni go.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł51 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe, zlokalizowane w Legnicy, w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Tarninów. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2012.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł29,87 m² 5 323,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do zakupu przytulne mieszkanie w cichej, spokojnej i zielonej lokalizacji. Krupski Młyn - blisko Tarnowskich Gór, lublińca i gminy Tworóg. Blisko lasy, łąki , rzeki -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42,50 m² 11 741,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na 4 piętrze w budynku z windą przy ul. Kadetów w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł70,96 m² 7 032,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szanowni Państwo, na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 70,96 m , położone na parterze zadbanego bloku w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł130 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:130 m²

Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 130 m położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Cieszyna, gmina Frysztak (woj. podkarpackie). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł49,72 m² 8 447,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Standard premium Nowoczesna technologia, cisza i wyjątkowo niskie koszty utrzymania to standard, który wyróżnia tę inwestycję. W każdym mieszkaniu zastosowano rozwiązania znane dotąd.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 300 m² 69,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Widokowe działki w Biesiadkach cisza, zieleń i piękne panoramy! Szukasz miejsca pod wymarzony dom z dala od miejskiego zgiełku, ale z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł67,17 m² 8 917,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Jesteśmy dostępni również wieczorami i w weekendy - dostosujemy się do Twoich potrzeb Atuty inwestycji kameralne, spokojne osiedle w otoczeniu zieleni miejsce postojowe w cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł186,07 m² 5 207,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 353 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony w miejscowości Zaścianki, gmina Grabówka, przy kameralnej ulicy Rybackiej. Nieruchomość znajduje się na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł49 m² 14 877,55 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe, położone na 2. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie jest dwustronne (północpołudnie), dzięki czemu jest dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł35,70 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,7 m położone w Łomży przy ul. Poznańskiej 119a. Lokal znajduje się na I piętrze budynku wielorodzinnego i posiada funkcjonalny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł43 m² 8 116,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy 43 m2 - Wejherowo, ul. Nanicka 20 | idealny pod gabinet lub biuro Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 43 m2, położony na pierwszym piętrze budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł157,28 m² 4 259,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szukasz domu, który zapewni spokój, przestrzeń i swobodę życia z dala od miejskiego zgiełku? Zależy Ci na miejscu, które możesz dopasować do potrzeb swojej rodziny? A może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł77,40 m² 17 441,86 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy Al. Stanów Zjednoczonych. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 14 piętrze w 15 piętrowym budynku. Rok budowy: 2004 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4, bartodzieje. 9 piętro. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 zlokalizowane na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie z dwustronną, południowo - zachodnią wystawą okien,.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł80 m² 7 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szczecin | ul. Czarnieckiego | 80 M | parter | po remoncie Szukasz gotowego mieszkania dla rodziny lub pewnej inwestycji w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł44,42 m² 17 897,34 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mint Property prezentuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44,42 m2 położone w dzielnicy Bronowie przy ul. Złoty Róg. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł360 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom z duszą w Grabówce gotowy do zamieszkania! Szukasz przestronnego domu dla rodziny, w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dojazdem do Białegostoku? Ten wyjątkowy dom.