dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

465 000 zł66 m² 7 045,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Serdecznie zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania położonego przy ul. Sienkiewicza w Białymstoku. Piękna kamienica, same centrum miasta oraz wszystko pod ręką to tylko niektóre atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Bogatynia,dolnośląskie

489 000 zł98 m² 5 005,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nowa oferta! Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w dobrej lokalizacji w Bogatyni przy ul. Energetyków. Lokal położony jest w budynku czterorodzinnym i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

355 000 zł50 m² 7 114,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszej kondygnacji (parterze) w kamienicy przy ul. Stanisława Moniuszki, na osiedlu Podleśna w Olsztynie. Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Oliwska

Chwaszczyno,pomorskie

1 190 000 zł171 m² 6 968,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony na wyjątkowym Osiedlu Angielskim w Chwaszczynie - tuż przy granicy z Gdańskiem Osowa. To miejsce stworzone dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Gdańsk,pomorskie

689 900 zł44 m² 15 834,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle Lema 2 pokoje z tarasem i halą garażową Mieszkanie stanowi część inwestycji - Osiedle Lema, dewelopera eurostyl. W najbliższej okolicy znajdziemy pełną infrastrukturę handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

819 000 zł47 m² 17 285,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Zabłocie. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Tarnowskie Góry,śląskie

390 000 zł51 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie w Strzybnicy na ul. Armii Krajowej 3-pokojowe mieszkanie po remoncie | 51 m | świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

255 000 zł57 m² 4 499,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto - ul. Bogusławskiego. Nieruchomość usytuowana w kamienicy na wysokim parterze. Powierzchnię 50 m2 tworzą 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 489 900 zł123 m² 12 084 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 062 m²

Nowoczesny dom ok. 123 m w zielonej części Osowca. Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni 122,94 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bielsko-Biała,śląskie

387 345 zł37 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cena za mieszkanie W stanie deweloperskim: 387 345,00 zł Nowoczesne mieszkania w prestiżowej lokalizacji - Bielsko-Biała, kamienica! Szukasz idealnego miejsca do życia lub świetnej inwestycji?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

239 000 zł38 m² 6 223,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży bardzo słoneczne i ciepłe mieszkanie, położone na II piętrze kamienicy. Na powierzchnię mieszkalną lokalu 38,40 m2 składają się pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Konopnica,lubelskie

320 000 zł3 000 m² 106,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nieruchomość gruntowa znajduje się w miejscowości Motycz Józefin w gminie Konopnica. Działka nr 488/4 w trzeciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

484 900 zł73 m² 6 660,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w Świętochłowicach Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 72,80 m , znajdującego się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Mikołeska

Mikołeska,śląskie

499 999 zł1 900 m² 263,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ktoś kiedyś rzekł : Cisza to uniwersalny prezent , który niewielu potrafi docenić. Może dlatego , że nie da się go kupić. Bogaty hałas kupowania. Dusza ludzka zachwyca się ciszą natury , która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Andrychów

Andrychów,małopolskie

684 760 zł72 m² 9 475,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie inwestycja "apartamenty Starowiejska" w stanie deweloperskim o pow. 72,08 m2 położone na II piętrze w bloku trzypiętrowym z windą. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

885 000 zł105 m² 8 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mikusińskiego

Katowice,śląskie

613 300 zł56 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Katowice Mieszkania w nowoczesnej inwestycji w Katowicach, w zielonym otoczeniu i z bardzo dobrym dostępem do centrum miasta. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

726 000 zł39 m² 18 615,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Bezpośrednio sprzedam piękne, wyjątkowe I funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na saskiej kępie, przy alei stanów zjednoczonych. Rewelacyjna lokalizacja Z super komunikacją. Dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Załęska

Rzeszów,podkarpackie

780 000 zł67 m² 11 722,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 66,54 m plus dodatkowo 20m2 antresola! Całe mieszkanie wynosi 86,54m2! zlokalizowane na 2. piętrze w 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Krasowice,opolskie

420 000 zł120 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z dużą działką Krasowice, gm. Namysłów Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m , położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 680 000 zł86 m² 19 534,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, gotowego do zamieszkania, wykończonego w wysokim standardzie 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 86 m , usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł37 m² 6 943,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 37.3 m2 znajdujące się w Śródmieściu w Bydgoszczy. Lokal usytuowany jest na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Floriańska

Siedlce,mazowieckie

310 000 zł40 m² 7 675,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie w cenie 329 000 pln, położone w ścisłym centrum Siedlec przy ul. Floriańskiej. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Czeladź,śląskie

269 999 zł53 m² 5 085,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w kameralnym, jednopiętrowym bloku, idealne dla osób, które chcą stworzyć przestrzeń dokładnie pod siebie - bez kompromisów i bez przepłacania za cudze decyzje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie

Kolonia Kiełczewice Dolne,lubelskie

110 000 zł1 627 m² 67,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana nr 486/1 w pierwszej linii zabudowy o pow. ok. 1627m2 w miejscowości Kolonia Kiełczewice Dolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzysztofa

Białystok,podlaskie

470 730 zł55 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Malin

Malin,dolnośląskie

1 350 000 zł5 102 m² 264,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 5102 m , Malin gmina Wisznia Mała, powiat trzebnicki Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 5102 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

549 000 zł62 m² 8 847,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,05m2 z przestronnym 30m2 tarasem na dachu w Boguchwale. Mieszkania W stanie deweloperskim!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wielonek,kujawsko-pomorskie

690 000 zł89 m² 7 752,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:594 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą całorocznego urządzonego, czteropokojowego domu, położonego w malowniczej i spokojnej miejscowości Wielonek nad Zalewem koronowskim. Działka:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lawendowa

Zielonki,małopolskie

1 315 000 zł105 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:185 m²

Zielonki | 105,2 m | Nowy dom z ogrodem 90 m | 3 miejsca postojowe | pompa ciepła, rekuperacja, fotowoltaika Nowoczesny dom tuż przy Krakowie komfort, ekologia i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Wolica

Wolica,podkarpackie

550 000 zł6 m² 94 991,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki leśne w malowniczej miejscowości Wolica w gminie Bukowsko w powiecie sanockim, o łącznej powierzchni 5,79 ha. ?Działka nr 265 - 2,64 ha ?działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Zgliniec,wielkopolskie

138 060 zł2 124 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z wydanymi warunkami zabudowy! okazja! Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 2,124 m2. Cena sprzedaży wynosi 138,060 zł. Przeznaczenie działki - budowlana 1-rodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł93 m² 9 677,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament w stanie deweloperskim z dużym salonem z aneksem kuchennym oraz miejscem na gabinet na I poziomie oraz 2ma lub 3ma sypialniami na II poziomie. Gotowa inwestycja na Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł64 m² 12 087,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Duża obniżka Cena przed obniżką 849 000,00 zł Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł65 m² 10 753,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Wyobraź sobie moment, w którym mury Twojej kamienicy odzyskują dawny blask i prestiż. Dzisiejsza inwestycja w fundusz remontowy to Twoja polisa na przyszły zysk, która pracuje na wzrost.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Poraż

Poraż,podkarpackie

129 000 zł2 999 m² 43,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 30 arów (2999 m2), zlokalizowana w spokojnej i malowniczej miejscowości Poraż, w gminie Zagórz w powiecie sanockim. Na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gałczyńskiego

Kraków,małopolskie

1 411 462 zł80 m² 17 581,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament Gałczyńskiego: standard Domu, wygoda Miasta. Bez pcc Szukasz przestrzeni, która łączy prywatność domu jednorodzinnego z udogodnieniami miejskiej infrastruktury? Ten unikalny, 5-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Motycz-Józefin,lubelskie

799 000 zł10 587 m² 75,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nieruchomość gruntowa znajduje się w miejscowości Motycz Józefin w gminie Konopnica. Trzy działki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

1 750 000 zł98 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Apartament z rynku wtórnego z najlepszym widokiem w mieście w najbardziej luksusowym budynku na Śląsku: noho! Apartamentowiec w standardzie 5* hotelu! Mam zaszczyt zaprosić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kingi

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł49 m² 10 769,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Św. Kingii w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 49,12 m2, usytuowane jest na 4 piętrze w bloku z windą z 2017 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Olsztyńska

Radom,mazowieckie

210 000 zł23 m² 9 067,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulna kawalerka z balkonem. Położona na pierwszym piętrze, w czteropiętrowym bloku przy ulicy Olsztyńskiej. Osiedle Nad Potokiem, budynek ocieplony, w zielonej okolicy, renomowana.