dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 955 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 955 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

635 000 zł68 m² 9 407,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 67,5 mkw po generalnym remoncie, zlokalizowanego przy Placu Matki Teresy z Kalkuty. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

359 000 zł32 m² 11 211,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż: mieszkanie przy Parku Zdrojowym w Polanicy-Zdrój gotowe do zamieszkania lub wynajmu. Szukasz nieruchomości w klimatycznym uzdrowisku z duszą? Ta oferta zlokalizowana tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

355 000 zł72 m² 4 965,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Prestiżowa lokalizacja w centrum Gniezna. Reprezentacyjna kamienica. Sąsiedztwo kancelarii notarialnej i szkoły językowej. Pierwsze piętro. Klatka schodowa w dobrym stanie. Bardzo jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Edelmana

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

617 000 zł68 m² 9 073,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Miejsce, w którym codzienność ma swój rytm To mieszkanie nie próbuje robić wrażenia na siłę. Ono po prostu jest dobrze zaprojektowane, jasne i spokojne. Przy ul. Edelmana w Gorzów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

378 200 zł26 m² 14 446,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartamenty inwestycyjne nad Motławą. Oddane do użytkowania nie pobieramy prowizji, idealne dla krótkoterminowego wynajmu turystycznego lub długoterminowego; dla studentów z uwagi na lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wczasowa

Ocypel,pomorskie

630 000 zł86 m² 7 283,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom modułowy | Ocypel | 10 min do jeziora Szukasz miejsca, gdzie naprawdę odpoczniesz a jednocześnie będziesz mieć nowoczesny, wygodny dom? Zaledwie kilkanaście minut spacerem dzieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wisła

Wisła,śląskie

1 470 000 zł300 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:769 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Oferujemy Państwu do sprzedania duży budynek mieszkalno-pensjonatowy zlokalizowany w malowniczej miejscowości górskiej Wisła. Więcej zdjęć na naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

787 325 zł71 m² 11 145,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Poznań,wielkopolskie

800 000 zł63 m² 12 698,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - zyskujesz już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera. Pełne wsparcie. To idealny moment, aby wejść na rynek nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 141 493 zł76 m² 15 075 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekunka oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania podzielonego na 3 osobne kawalerki o powierzchni 75,72 m2. Każda kawalerka ma kuchnię, pokój oraz łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

149 000 zł39 m² 3 853,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczny pokój z widną kuchnią w niskim budynku z cegły. Na sprzedaż ustawne, jednopokojowe mieszkanie z dużą kuchnią o pow.38,67 m 2 , usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Opole

Opole,opolskie

499 999 zł34 m² 14 705,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Z przyjemnością oferujemy do kupienia 1 pokojowe mieszkanie o pow. 34 m2, które jest zlokalizowane w atrakcyjnej lokalizacji, w Śródmieściu Opola. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mielec

Mielec,podkarpackie

1 258 085 zł13 200 m² 95,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks działek o łącznej powierzchni 1,32 ha, położony w miejscowości Podleszany k. Mielca. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy (wz) na 9 domów jednorodzinnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sobolów

Sobolów,małopolskie

299 000 zł4 282 m² 69,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 43 ary | Sobolów, gm. Łapanów Wyjątkowa działka w malowniczym Sobolowie - idealna pod dom całoroczny, letniskowy lub inwestycję. Położona w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bielsko-Biała,śląskie

569 000 zł93 m² 6 134,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie położone na piętrze klimatycznej, przedwojennej willi w Bielsku-Białej przy ul. Brodzińskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

919 000 zł94 m² 9 762,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

919 000 zł I sprzedaż | 94,14 m2 | wawer - aleksandrów bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na rachunek powierniczy dewelopera! bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 475 000 zł200 m² 17 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal użytkowy w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Idealny jako biuro dla start-upu, showroom, kawiarnia lub kameralny klub. Budynek Lokal położony na parterze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 139 000 zł72 m² 15 819,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Wyjątkowa nieruchomość w dzielnicy Czuby, która sprosta najśmielszym oczekiwaniom każdego klienta. W tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Syrynia

Syrynia,śląskie

790 000 zł229 m² 3 449,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 246 m²

Nowoczesny, przestronny I energooszczędny dom W urokliwym otoczeniu Oferujemy na sprzedaż dom stworzony dla osób ceniących nowoczesną architekturę, relaks i wygodę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

639 000 zł60 m² 10 703,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,7 m , położone na parterze w zadbanym, ocieplonym budynku z 1982 roku, na cenionym osiedlu Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Sienkiewicza

Siedlce,mazowieckie

580 000 zł103 m² 5 631,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne, 103-metrowe mieszkanie położone na 2. piętrze zabytkowej przedwojennej kamienicy w sercu Siedlec, przy ulicy Sienkiewicza. Cena wynosi 630 000 zł. Ta niezwykła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

6 100 000 zł1 380 m² 4 420,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:34

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

-oferta na wyłączność, nie szukaj dalej- szklarska Poręba - wyjątkowa okazja inwestycyjna! Na sprzedaż obiekt hotelowy o powierzchni 1380 m , usytuowany na działce 4466 m w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Sarnów

Sarnów,łódzkie

400 000 zł25 700 m² 15,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rolno-budowlaną, położoną w malowniczej miejscowości Sarnów. Działka ma kształt prostokąta, co daje duże możliwości aranżacyjne oraz budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

595 000 zł59 m² 10 084,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opis: trzy pokoje do odbioru we wrześniu 2026 bez prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz lokalizacja: blisko obwodnicy Trójmiasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tuszyn

Tuszyn,dolnośląskie

329 000 zł53 m² 6 207,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży mieszkanie w wolnostojącym budynku na parterze w Tuszynie koło Dzierżoniowa. 53m2 + piwnica, komórka i ogród! Opis nieruchomości: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

2 799 999 zł132 m² 21 208,90 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Apartament 132 m | 4 pokoje | ostatnie piętro | Mokotów Bukowińska | garaż w cenie Na sprzedaż wyjątkowo przestronny apartament o powierzchni użytkowej 132,02 m ,położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

814 000 zł35 m² 23 257 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Klimatyczna kawalerka w przedwojennej kamienicy | balkon | ul. Wilcza 29 | Śródmieście Południowe Lokalizacja: warszawa, śródmieście Południowe - ul. Wilcza 29 Cena: 815 000 zł Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

599 000 zł100 m² 6 000,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:429 m²

Oferta sprzedaży domu W jankowie przygodzkim - ul. Wierzbowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, znajdującego się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dygowo

Dygowo,zachodniopomorskie

690 000 zł126 m² 5 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:627 m²

Rezerwacja! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjnie położony 6-pokojowy dom wolnostojący, podpiwniczony w urokliwej wsi Dygowo (wieś gminna) o pow. użytkowej 126m2. Działka o pow. 627m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Białystok,podlaskie

469 000 zł51 m² 9 178,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wygodne mieszkanie blisko centrum - tylko U nas! biuro nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę dwustronnego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 51,10m 2 zlokalizowanego przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sadowa

Komorniki,wielkopolskie

1 199 000 zł108 m² 11 113,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Rezerwacja Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą ciekawie urządzonego, dwupoziomowego lokalu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 107,89 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Plastyków

Bielsko-Biała,śląskie

169 000 zł1 749 m² 96,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa, budowlana zlokalizowana przy ul. Plastyków w Bielsku-Białej, w niewielkiej odległości od centrum miasta. Informacje wg. Decyzji o warunkach zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 499 000 zł297 m² 5 041,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:587 m²

Oferta bezpośrednia- kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów pośrednictwa. Na sprzedaż klimatyczny dom wolnostojący w Szczecinie Żelechowa! Wyjątkowa oferta przestronnego, wolnostojącego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

435 213 zł44 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne mieszkanie w nowej inwestycji w okolicach ulicy Radomskiej, oferujące piękny widok na Góry Świętokrzyskie z balkonu. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Zabrzeż

Zabrzeż,małopolskie

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom. Nieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

343 744 zł28 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc! bez prowizji dla biura! Prezentujemy nowoczesne mieszkania o zróżnicowanych metrażach od kameralnych kawalerek po przestronne, rodzinne apartamenty 5-pokojowe. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zabielska

Warszawa,mazowieckie

1 158 000 zł142 m² 8 158,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:34 m²

Pięciopokojowy, słoneczny i rozkładowy dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 141,93m 2 ( w tym 50,15 m2 poddasza od wys. 1,9 m) z ogródkiem o pow. od 34 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Struga

Zgorzelec,dolnośląskie

279 000 zł72 m² 3 875 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Cena 279 000 zł. Oferujemy atrakcyjne, przytulne mieszkanie położone na II piętrze w budynku przy ulicy Struga w Zgorzelcu, w bliskiej odległości od Bulwaru Greckiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

269 000 zł33 m² 8 226,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem w dobrej lokalizacji z niskimi kosztami utrzymania. Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 32,7 m2, zlokalizowane na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zapole

Zapole,mazowieckie

1 099 900 zł145 m² 7 586 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorzowska

Świętochłowice,śląskie

275 000 zł51 m² 5 392,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, świętochłowice, ul. Chorzowska Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie przy ul. Chorzowskiej w Świętochłowicach. Nieruchomość składa się z dwóch.