dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Juchnajcie

Juchnajcie,warmińsko-mazurskie

310 000 zł70 337 m² 4,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy na sprzedaż nieruchomość rolną niezabudowaną o pow. 7,0337 ha położoną w Juchnajciach w gminie Gołdap. Grunt w jednym kawałku, z dostępem do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Armii Ludowej

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł59 m² 20 236,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,30 m , położone na 3. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą, przy Al. Armii Ludowej 6 w Warszawie. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

349 000 zł26 m² 13 290,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opis W ofercie mamy bardzo atrakcyjną kawalerkę z tarasem (4,5m2) i ogródkiem (14,40m2) na Osiedlu Wolka. Ogrzewanie miejskie Osiedle zamknięte Monitoring Metraż poszczególnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Błotna

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Cenisz sobie bliskość natury, ale nie chcesz rezygnować z wygody miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120,31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warsztatowa

Biestrzyków,dolnośląskie

999 999 zł135 m² 7 407 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

W odległości 3 minut od granicy Wrocławia, w Biestrzykowie, czekają na Ciebie gotowe domy w zabudowie bliźniaczej. Nowoczesne, komfortowe, z pełnym odbiorem - możesz odebrać klucze od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Prusa

Tarnowskie Góry,śląskie

750 000 zł64 m² 11 718,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprzedam mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 64 m .Mieszkanie posiada przed pokój ,2 sypialnie, w pełni wyposażona kuchnia w kształcie litery U , przestronny salon ,łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nadwarciańska

Puszczykowo,wielkopolskie

1 149 000 zł213 m² 5 403,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:751 m²

Marzysz o zamieszkaniu w otulinie Parku Narodowego? A może zamierzasz mądrze ulokować pieniądze? Serdecznie zapraszam do zapoznania się z urokliwą nieruchomością położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

539 000 zł53 m² 10 169,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży ekskluzywnego, 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 53 m , położonego na trzecim piętrze czteropiętrowego, zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Karola Szymanowskiego

Wieliczka,małopolskie

769 000 zł59 m² 13 033,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 59,22 m , położone w Wieliczce, na osiedlu Karola Szymanowskiego, w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

425 000 zł38 m² 11 243,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kontakt - tel. NA sprzedaż mieszkanie 2 pok. Obok uniwersytetu przyrodniczego 2-pok. Mieszkanie O pow. 37,8 mkw w poznaniu, winiary, ul.LAZUROWA: układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

497 000 zł50 m² 9 940 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wspaniała lokalizacja, blok Z cegły , winda, teren ogrodzony Jeśli szukasz dobrej oferty pod inwestycję lub chciałbyś sam zamieszkać w wygodnej, ponadczasowej lokalizacji, to w obu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Orzeszkowej

Niemcz,kujawsko-pomorskie

806 715 zł77 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 76,83m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w Niemczu. Mieszkanie znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

558 000 zł68 m² 8 155,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w wolnostojącym budynku w Świdnicy, 68,42 m2 + piwnica, strych, garaż Opis nieruchomości: lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Polanówka

Polanówka,lubelskie

199 000 zł2 858 m² 69,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana Polanówka, gm. Strzyżewice Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną nr 408/2 o powierzchni 2858 m , położoną w malowniczej miejscowości Polanówka (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Zagórze

Zagórze,mazowieckie

325 000 zł1 151 m² 282,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka usługowa w Zagórzu. Mamy do zaoferowania nieruchomość o powierzchni 1151 m, położoną na pograniczu terenów mieszkalnych i usługowych. Mały współczynnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Mariampol

Mariampol,łódzkie

110 000 zł1 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Mariampol k. Zgierza miejsce, gdzie ptaki śpiewają, a sąsiedzi nie zaglądają w garnek Masz dość betonu, klaksonów i sąsiada wiercącego w niedzielę? Ta działka mówi: uciekajmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Truskawkowa

Żórawina,dolnośląskie

763 969 zł1 531 m² 499 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działkę budowlaną o pow. 1531 m2, położoną w Żórawinie, okolica ul. Truskawkowej Działka objęta mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

929 000 zł81 m² 11 417 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne mieszkanie 4 pokojowe z garażem na osiedlu za Sterem Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 81,37 m przypada na salon połączony z jadalnią oraz aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

691 940 zł50 m² 13 838,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja! tylko W kwietniu 3 pokoje poniżej 700tys! Nowe 3-pokojowe mieszkanie 50 m | Osiedle Piastów | I piętro | Balkon | Brak prowizji i pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Rzemieślnicza

Michałowice,małopolskie

419 500 zł1 200 m² 349,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Home Expert oferuje na sprzedaż piękną, uzbrojoną działkę budowlaną o powierzchni 12 ar w Michałowicach. Działka w pełni przygotowana do budowy. Brak potrzebnych zgód na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Piłsudskiego

Ciemne,mazowieckie

4 200 000 zł18 277 m² 229,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana 3mn/u i 2mn/u, dwie duże działki - 0,7076ha i 1,1201ha. Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 18 277m2 , położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

450 000 zł76 m² 5 905,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji dla siebie i rodziny? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 76,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Akacjowa

Biestrzyków,dolnośląskie

749 420 zł1 010 m² 742 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działki budowlane o powierzchni 1010 m przy ul. Akacjowej. Działki o nr 18/4, 18/5, 18/6, 28/7 Nieruchomości usytuowane w zielonej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szkolna

Bierzwnik,zachodniopomorskie

225 000 zł81 m² 2 789,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

0% prowizji dla kupującego Polecam dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze niskiego bloku, zlokalizowane w miejscowości Bierzwnik. Powierzchnia użytkowa to 53, 25 m2 (w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł44 m² 13 295,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie o metrażu 44,3 m2, położone na 1. piętrze z dużym balkonem, w kameralnym bloku z windą na osiedlu Zakrzów! Zakrzów to spokojne, zielone osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrówka Duża

Dąbrówka Duża,łódzkie

160 000 zł65 m² 2 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 612 m²

Dom 65M 2 - działka budowlana 2 612M 2 - dąbrówka duża Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej z domem całorocznym do remontu zlokalizowanej w Dąbrówce Dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Galów

Galów,świętokrzyskie

315 000 zł72 m² 4 600,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 71,51 m , położony na działce 1006 m w miejscowości Galów nr 137. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Porzeczkowa

Kolbudy,pomorskie

359 000 zł931 m² 385,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka pod zabudowę jednorodzinną - Kolbudy, ul. Porzeczkowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 931 m , położona w Kolbudach przy ul. Porzeczkowej, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

1 250 000 zł91 m² 13 689,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Rezerwacja Segment z ogródkiem i poddaszem | 30 min do Warszawy | Nowy Dwór Mazowiecki Na sprzedaż komfortowa, bezczynszowa nieruchomość z prywatnym ogródkiem, wykończona w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dębowa

Leszno,wielkopolskie

519 000 zł97 m² 5 377,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 310m2 w doskonałej lokalizacji w Wilkowicach na ul. Dębowej. Spokojne miejsce z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnobrzeg

Tarnobrzeg,podkarpackie

469 000 zł114 m² 4 114,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący budowany według indywidualnie spersonalizowanego oraz dopracowanego projektu o nazwie "dom w Rarytasach".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Witosa

Bielsko-Biała,śląskie

899 000 zł280 m² 3 210,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 080 m²

Dom dwurodzinny ,do częściowego wykończenia/adaptacja poddasza/do lekkiego odświeżenia /malowanie /do zamieszkania media prąd /siła/ gaz ,kanalizacja .Możliwość dodatkowa, podział działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Lublin,lubelskie

99 000 zł16 m² 6 329,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż jednostanowiskowy garaż w bloku przy ul. Relaksowej 4 na Sławinku, osiedle Botanik. O nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł62 m² 12 933 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż jest przestronne trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem, położone na ulicy Ostródzkiej na wrocławskich Maślicach. Możliwy termin przekazania lokalu nowym nabywcom to pczątek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

428 000 zł35 m² 12 087 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronna kawalerka o metrażu 35,41m zlokalizowane czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karpacka

Bytom,śląskie

160 000 zł58 m² 2 736,91 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Odstąpię partycypację tbs Bytom, szombierki ul. Karpacka 4 Opis mieszkania: powierzchnia użytkowa: 58,46 m 3 pokoje + aneks kuchenny , przedpokój , łazienka z wc przynależna piwnica 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Ozorkowska

Słowik,łódzkie

165 000 zł1 109 m² 148,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni 1 109 m2 (wymiary ok. 33.3 m x 33.3 m) znaczona w miejscowym planie zagospodarowania jako przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i letniskową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 600 000 zł236 m² 6 779,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Dom wolnostojący O powierzchni całkowitej 236 m2, 5 pokoi, 2 kuchnie, 2 łazienki, spiżarnia, strych, piwnica, budynek garażowo warsztatowy - 36 m2, budynek mieszkalny wolnostojacy parterowy - 42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potockich

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł38 m² 13 506,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Funkcjonalne 2 pokoje w zielonej części Wawra rozkładowy układ, balkon ze wschodnim światłem, czynsz tylko 400 zł. Mieszkanie po odświeżeniu, z potencjałem aranżacyjnym. 1. Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Grochowa,mazowieckie

430 000 zł2 231 m² 192,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grochowa gmina Piaseczno działka 2231m2 pod zabudowę jednorodzinną. Objęta mpzp, 2 linia zabudowy. Media ;wodociąg ,kanalizacja w ulicy skrzynka elektryczna na działce. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wycieczkowa

Łódź,łódzkie

1 472 000 zł157 m² 9 396,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z niezwykle klimatyczną i prestiżową inwestycją w otulinie Lasu Łagiewnickiego, przy ulicy Wycieczkowej Domy Nowoczene eleganckie i prestiżowe.