dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 988 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 988 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż połowa nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 110 m, usytuowana na działce o powierzchni ok. 500 m, w bardzo atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Annogóra

Annogóra,wielkopolskie

399 000 zł73 m² 5 443,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Uwaga: oferta skierowana tylko i wyłącznie do klienta gotówkowego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą urokliwego domu o powierzchni 73,3 m , położonego na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliwińskiego

Pogórze,pomorskie

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

NA sprzedaż nowoczesne 2- pokojowe mieszkanie na osiedlu morskim dewelopera eurostyl mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 50m2 zostało wykończone w wysokim standardzie, a niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł44 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w sercu warszawskiego Ursusa, na ulicy Józefa Chełmońskiego 8. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze nowoczesnego budynku, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 125 000 zł77 m² 14 610,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 3-pokojowe z możliwością przerobienia na 4 pokoje zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Lokal usytuowany na 3. piętrze w bloku 4 piętrowym z 2014 roku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Flisaków

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł66 m² 11 755,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

! rezerwacja! To mieszkanie jest dla osób, które chcą żyć nowocześnie. Gotowe do wprowadzenia wnętrze, balkon idealny na odpoczynek i spokojne otoczenie zieleni bez rezygnowania z wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

995 000 zł178 m² 5 589,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:663 m²

Oferujemy do do zakupu wolnostojący dom znajdujący się w spokojnej części Opola, dzielnicy Kolonia Gosławicka. Nieruchomość posadowiona jest na ogrodzonej i zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

205 000 zł36 m² 5 703,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie na sprzedaż 36 m , duży taras Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej, wygodnej lokalizacji wszystko w zasięgu ręki (sklepy, komunikacja, usługi). Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnów

Tarnów,małopolskie

495 000 zł52 m² 9 519,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W sprzedaży nowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 na pięknym osiedlu Ekumeniczna Park - granica Tarnowa. Do centrum miasta 6 minut. Mieszkanie wykończone pod klucz. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cystersów

Kraków,małopolskie

980 000 zł49 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecam ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego na krakowskich Grzegórzkach przy ul. Cystersów Mieszkanie: - salon, aneks kuchenny (można połączyć z salonem), sypialnia, garderoba, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Warszawa,mazowieckie

925 000 zł38 m² 24 342,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciche, urocze mieszkanie w kamienicy z początku XX w., zlokalizowanej w samym sercu Warszawy przy ul. Pięknej. To 38-metrowe mieszkanie łączy w sobie klimat starego, kamienicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Głogów

Głogów,dolnośląskie

550 000 zł2 600 m² 211,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 26.28 ara w miejscowości Ruszowice przy ul. Grafitowej.Wyjątkowe miejsce.Bardzo dobra inwestycja. tel   lub   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okoniowa

Łódź,łódzkie

599 000 zł72 m² 8 335,65 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

"Złap okazję na Okoniowej!" 71,86 m | 3 pokoje | balkon | apartament | Radogoszcz Wschód Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,86 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Mysiadło

Mysiadło,mazowieckie

1 250 000 zł101 m² 12 376,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż -piaseczno - gm.LESZNOWOLA - CENAm - 3pok. Przestronne 4 pokoje z klimatyzacją - Mysiadło. Szukasz idealnego miejsca dla rodziny, które łączy przestrzeń, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Wrocław,dolnośląskie

679 999 zł50 m² 13 613,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

słoneczne 3 pokoje / garaż / tereny spacerowe Słoneczne mieszkanie na Ołtaszynie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

409 000 zł50 m² 8 206,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań w zabudowie szeregowej na sprzedaż! Kameralne osiedle w Krasnem z wygodą szybkiego dojazdu do Rzeszowa. Wokół dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krasowiec

Krasowiec,lubuskie

55 990 zł1 018 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazyjna cena 50zł/m2 Działka budowlana z warunkami zabudowy w Krasowcu pod Gorzowem Wlkp., powierzchnia 1018 m2. Media: prąd i woda w bezpośrednim sąsiedztwie. Krasowiec, doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarosława

Nysa,opolskie

315 000 zł44 m² 7 238,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 43,52 m , usytuowanego na drugim piętrze w zadbanym, czteropiętrowym budynku przy ul. Biskupa Jarosława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

481 673 zł43 m² 11 293,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie, siechnice inwestycja ukończona zostały ostatnie dwa takie mieszkania Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 42,65 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Saperów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 400 000 zł947 m² 2 534,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż obiekt magazynowo-usługowy o powierzchni 947 m położony w dzielnicy Jachcice w Bydgoszczy. Nieruchomość znajduje się w lokalizacji zapewniającej szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gorczycowa

Gdynia,pomorskie

849 000 zł115 m² 7 382,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-poziomowe mieszkanie położone w zielonej i spokojnej części Gdyni Dąbrowa, przy ul. Gorczycowej. Lokal znajduje się na 3. piętrze budynku z 1994 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

989 421 zł73 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Mieszkania do odbioru już we wrześniu, zapraszamy na spotkanie na budowie| dostępne rabaty Do sprzedania komfortowe 4 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bitwy pod Płowcami

Sopot,pomorskie

659 000 zł32 m² 20 529,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Kawalerka w Sopocie Dolnym o powierzchni 32,1m2 przy ul.Bitwy pod Płowcami. Mieszkanie znajduję się w kamienicy, na terenie ogrodzonym, na wysokim parterze. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł34 m² 16 005,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe w samym centrum Wrocławia! Idealne pod inwestycję. Lokalizacja: ul. Krawiecka, stare Miasto liczba pokoi: 2 metraz: 34.32 m. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 800 000 zł202 m² 8 893,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

1 800 000 zł I Sprzedaż | Dom 202,40 m2 | Działka 1000 m2 I Jastrzębie gm. Piaseczno na granicy Konstancina - Jeziorny Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Łąkowa

Minkowice Oławskie,dolnośląskie

490 000 zł6 200 m² 79,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę nr 463 o powierzchni 6200 m (62 ary) w miejscowości Minkowice Oławskie (gmina Jelcz-Laskowice). Wydane warunki zabudowy (bezterminowe) na: 1 dom wolnostojący lub 2 domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł54 m² 14 629,60 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Saska Kępa | Praga Południe | Międzynarodowa 34 opis mieszkania i piwnicy Rozkładowe na 9 piętrze z widokiem na miasto. - przedpokój 7,6 m z obszerną szafą w zabudowie. - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

430 000 zł84 m² 5 104,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Idealne na działalność biurową lub dla rodziny Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz zaaranżować według własnych potrzeb? A może chcesz otworzyć biuro lub kancelarię?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

798 000 zł89 m² 8 996,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 88,70m2 na III piętrze / z IV w kameralnym budynku z 1965 r. w Lublinie, okolice ul. Narutowicza. W skład nieruchomości wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zgierz,łódzkie

1 550 000 zł177 m² 8 757,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Słyszysz tylko szum własnych myśli. Masywna brama odcina Cię całkowicie od zgiełku zewnętrznego świata. Przekraczasz próg i natychmiast czujesz kojący spokój. To przestrzeń stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Dwudziestolatków

Warszawa,mazowieckie

1 125 000 zł76 m² 14 802,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Twoje pierwsze "M" Z klimatem 3 pokoje, które robią wrażenie! Piękny Parkiet, sosnowe drzwi. Szukasz miejsca, które nadąży za Twoim tempem życia? Masz dość ciasnych kawalerek i chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Boglewice

Boglewice,mazowieckie

432 228 zł36 200 m² 11,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 3,62 ha, położona w Malowniczej miejscowości Boglewice, w województwie mazowieckim. Parametry działki: przybliżone wymiary: 196m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

420 000 zł67 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! Szukasz dla siebie wygodnego i przytulnego mieszkania? Mam dla Ciebie 3 pokojową nieruchomość z pięknym ogródkiem i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starołęcka

Poznań,wielkopolskie

549 000 zł38 m² 14 371,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie nad Wartą , na poznańskim Nowym Mieście , przy ul. Starołęckiej o powierzchni 38.20 m2. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, nie wymaga żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gledzianów

Gledzianów,łódzkie

650 000 zł90 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 570 m²

Na sprzedaż urokliwy dom na wsi położony w spokojnej, cichej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Nieruchomość znajduje się w malowniczej miejscowości otoczonej zielonymi łąkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

764 000 zł58 m² 13 172,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Park /apartament /57m2 /garderoba! Polecamy Państwu na sprzedaż piękny Apartament ul. Krzycka Położony w spokojnej okolicy z dobra infrastruktura , komunikacja tramwaj oraz autobus. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rudna Wielka

Rudna Wielka,podkarpackie

970 000 zł155 m² 6 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom po remoncie z pięknym ogrodem | 155 m | działka 12 a | Rudna Wielka Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 155.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Księżycowa

Częstochowa,śląskie

360 000 zł52 m² 6 990,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, mieszczące się przy ul. Księżycowej - dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. Mieszkanie stanowi pełną własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Kożuchów,lubuskie

300 000 zł54 m² 5 504,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie na osiedlu przy ulicy Grota Roweckiego 5. Mieszkanie ulokowane jest na 1 piętrze. Na powierzchnię 54,5 m2 składają się: - przedpokój prowadzący do reszty pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

230 000 zł1 353 m² 169,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej w Podgórzynie. Wydana została decyzja o warunkach zabudowy. Przewiduje ona zabudowę jednorodzinną wolnostojąca lub bliźniaczą. Z działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Gniewczyna Tryniecka,podkarpackie

180 000 zł2 481 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Gniewczyna Tryniecka gmina Tryńcza powiat Przeworski. Nieruchomość położona jest przy drodze asfaltowej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij