dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 980 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 980 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 337 701 zł64 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zygmuntowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

769 000 zł87 m² 8 808,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Jeśli szukasz mieszkania, w którym przestrzeń jest prawdziwa, a nie na papierze to jest ten adres. 87,3 m daje komfort na co dzień: bardzo duże pokoje, wygodny układ i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 449 000 zł450 m² 5 442 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:930 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny i funkcjonalny dom o pow. ok 450 m 2 posadowiony na działce 930 m2 zlokalizowany w Grodzisku Mazowieckim. Rozkład domu jest następujący ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Aleja Jana Pawła II

Iława,warmińsko-mazurskie

739 000 zł107 m² 6 878 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:402 m²

Ostatni dostępny dom z II etapu budowy. Jeśli poszukujesz nowoczesnego domu w samym sercu Iławy, cenisz ergonomię, funkcjonalność i bliskość najważniejszych elementów infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

782 800 zł51 m² 15 283,10 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tam, gdzie śpiewa Złota Wilga Podobno w tej części Warszawy, gdy poranne słońce delikatnie dotyka balkonów, gdzieś wysoko nad miastem przysiada Złota Wilga i sprawdza, czy wszystko jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Janów,mazowieckie

499 000 zł190 m² 2 626,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż dom wolnostojący znajdujący się w dobrej lokalizacji wśród domów jednorodzinnych, położony w miejscowości Janów (województwo mazowieckie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Owocowa

Szpetal Górny,kujawsko-pomorskie

149 000 zł1 500 m² 99,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1500 mkw, w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 34 m x 44 m, położona przy ul. Owocowej w Szpetalu Górnym, gmina Fabianki, częściowo ogrodzona siatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

439 000 zł42 m² 10 378,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane w Legionowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: -salon - sypialnia - oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wierzbowa

Lipowo,mazowieckie

119 000 zł35 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:35 m²

Na sprzedaż nowoczesny, całoroczny dom modułowy wykonany na bazie modelu large renomowanej firmy ims House - idealne rozwiązanie jako dom całoroczny, inwestycja pod wynajem lub komfortowe miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Damroki

Gdańsk,pomorskie

1 050 000 zł119 m² 8 801,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Przedmiotem oferty jest przestronne i słoneczne mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska, jasień. To idealna propozycja dla rodzin poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 312 857 zł57 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Są miejsca, które nie muszą udowadniać prestiżu po prostu go czuć. Ten apartament w części apartamentowej Diune Hotel & Resort (standard 5)* to propozycja dla osób, które chcą mieć Bałtyk na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

469 000 zł43 m² 10 836,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowy lokal inwestycyjny w sercu Kołobrzegu Armii Krajowej 20C/2 Szukasz bezpiecznej inwestycji z gwarantowanym najmem? A może miejsca, które od razu możesz wykorzystać pod własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipki Wielkie

Lipki Wielkie,lubuskie

625 000 zł266 m² 2 349,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 866 m²

W ofercie sprzedaży wolnostojący dom w Lipkach Wielkich. Lokalizacja: lipki Wielkie to wieś położona w województwie lubuskim, w powiecie gorzowskim, w gminie Santok. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Wojciechy

Wojciechy,warmińsko-mazurskie

210 000 zł89 m² 2 359,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Siedlisko, dom na sprzedaż Wojciechy, gmina Bartoszyce Powierzchnia domu: 89,48 m Powierzchnia działki: 0,49 ha (4900 m ) Dojazd: drogą gminną Stan prawny: nieruchomość nie jest zadłużona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dębowa

Tanowo,zachodniopomorskie

7 000 000 zł1 814 m² 3 859,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Opis nieruchomości: hala produkcyjno-magazynowa o konstrukcji stalowej wraz z budynkiem biurowym, usytuowana na działce o powierzchni 5200 m . Lokalizacja: odległość 1,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Warszawa,mazowieckie

1 060 000 zł45 m² 23 322 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polecam! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Do sprzedania przestronne, ładne, ciche, zadbane w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bolesława Krzywoustego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 600 000 zł224 m² 7 136,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal z bezpośrednim wejściem od frontu ulicy przy jednej z głównych ulic Szczecina w secesyjnej kamienicy. Sprzedaż z najemcą, który płaci 6300 zł netto miesięcznie. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

2 899 000 zł117 m² 24 852,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura również inne inwestycje w okolicy oraz inne mieszkania w tej inwestycji. ani podatku pcc Dom, w którym codzienność staje się przyjemnością Wyobraź sobie poranek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

610 000 zł36 m² 16 712,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie składa się z dużego salonu, kuchni, otwartej na salon, w pełni wyposażonej i umeblowanej, osobnej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Stalowa Wola,podkarpackie

345 000 zł39 m² 8 760,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 39,38 m , położone na czwartym piętrze bloku przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki 5. Nieruchomość charakteryzuje się wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mnichowice

Mnichowice,dolnośląskie

417 544 zł1 273 m² 328 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mnichowice / gmina żórawina / wrocław / działka budowlana nr 261/7 pow. 1273 M2 i nr 261/4 pow. 989 M2 Działki położone wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej, na obrzeżach miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

620 000 zł47 m² 13 282 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Słoneczny ogródek | Wysoki standard | zaprojektowane przez Architekta Na sprzedaż oferuję słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,68 m z komfortowym ogródkiem, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł67 m² 14 776,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Świeżo wyremontowane, słoneczne mieszkanie położone na 10-tym, przedostatnim piętrze budynku z 1975 roku, zbudowanego w w technologii wielkiej płyty. Wszystkie sprzęty agd są nowe, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

670 000 zł68 m² 9 798,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 68.38 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Miłomłyn,warmińsko-mazurskie

129 999 zł65 m² 1 996,91 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dla konesera klimatyczne mieszkanie w historycznym budynku kolejowym w Miłomłynie. Ta oferta to idealna baza do stworzenia stylowego loftu lub wakacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Karłowicza

Jelenia Góra,dolnośląskie

229 000 zł26 m² 8 773,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferta na wyłączność! dla Biura Nieruchomości! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,1 m , położona w Jeleniej Górze, w dzielnicy Zabobrze przy ul. Karłowicza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

849 000 zł140 m² 6 064,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatni segment w doskonałej cenie! Gotowy do odbioru - zamieszkaj od zaraz! Osiedle "margareth" - wyjątkowa lokalizacja i wysoki standard Zapraszamy do zakupu nowoczesnych domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Juchnajcie

Juchnajcie,warmińsko-mazurskie

310 000 zł70 337 m² 4,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy na sprzedaż nieruchomość rolną niezabudowaną o pow. 7,0337 ha położoną w Juchnajciach w gminie Gołdap. Grunt w jednym kawałku, z dostępem do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Armii Ludowej

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł59 m² 20 236,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,30 m , położone na 3. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą, przy Al. Armii Ludowej 6 w Warszawie. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

349 000 zł26 m² 13 290,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opis W ofercie mamy bardzo atrakcyjną kawalerkę z tarasem (4,5m2) i ogródkiem (14,40m2) na Osiedlu Wolka. Ogrzewanie miejskie Osiedle zamknięte Monitoring Metraż poszczególnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Błotna

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Cenisz sobie bliskość natury, ale nie chcesz rezygnować z wygody miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120,31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warsztatowa

Biestrzyków,dolnośląskie

999 999 zł135 m² 7 407 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

W odległości 3 minut od granicy Wrocławia, w Biestrzykowie, czekają na Ciebie gotowe domy w zabudowie bliźniaczej. Nowoczesne, komfortowe, z pełnym odbiorem - możesz odebrać klucze od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Prusa

Tarnowskie Góry,śląskie

750 000 zł64 m² 11 718,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprzedam mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 64 m .Mieszkanie posiada przed pokój ,2 sypialnie, w pełni wyposażona kuchnia w kształcie litery U , przestronny salon ,łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nadwarciańska

Puszczykowo,wielkopolskie

1 149 000 zł213 m² 5 403,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:751 m²

Marzysz o zamieszkaniu w otulinie Parku Narodowego? A może zamierzasz mądrze ulokować pieniądze? Serdecznie zapraszam do zapoznania się z urokliwą nieruchomością położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

539 000 zł53 m² 10 169,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży ekskluzywnego, 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 53 m , położonego na trzecim piętrze czteropiętrowego, zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Karola Szymanowskiego

Wieliczka,małopolskie

769 000 zł59 m² 13 033,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 59,22 m , położone w Wieliczce, na osiedlu Karola Szymanowskiego, w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

425 000 zł38 m² 11 243,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kontakt - tel. NA sprzedaż mieszkanie 2 pok. Obok uniwersytetu przyrodniczego 2-pok. Mieszkanie O pow. 37,8 mkw w poznaniu, winiary, ul.LAZUROWA: układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

497 000 zł50 m² 9 940 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wspaniała lokalizacja, blok Z cegły , winda, teren ogrodzony Jeśli szukasz dobrej oferty pod inwestycję lub chciałbyś sam zamieszkać w wygodnej, ponadczasowej lokalizacji, to w obu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Orzeszkowej

Niemcz,kujawsko-pomorskie

806 715 zł77 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 76,83m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w Niemczu. Mieszkanie znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

558 000 zł68 m² 8 155,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w wolnostojącym budynku w Świdnicy, 68,42 m2 + piwnica, strych, garaż Opis nieruchomości: lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Polanówka

Polanówka,lubelskie

199 000 zł2 858 m² 69,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana Polanówka, gm. Strzyżewice Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną nr 408/2 o powierzchni 2858 m , położoną w malowniczej miejscowości Polanówka (gmina.