dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 980 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 980 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świderska

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł66 m² 11 721,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przestronne, bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 66,5 m , położone na 1. piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku z 2002 roku, na zamkniętym i zadbanym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł68 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Funkcjonalne i wygodne mieszkanie położone na 1-szym piętrze nowoczesnego 3-piętrowego budynku z 2011 roku, zbudowanego z cegły silikatowej (doskonała izolacja akustyczna, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kąty Goździejewskie Pierwsze

Kąty Goździejewskie Pierwsze,mazowieckie

790 000 zł175 m² 4 504,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Atrakcyjny dom jednorodzinny w niedużej cenie! Mamy do zaoferowania dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony na kameralnym osiedlu w Kątach Goździejewskich. Funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Gdynia,pomorskie

515 000 zł54 m² 9 529,98 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Okazja! gotowy dochód od zaraz! Stabilne 9% roi. Gotowiec inwestycyjny lub komfortowe mieszkanie. Mam do zaprezentowania mieszkanie, które daje wybór. Jest stworzone dla rodziny albo pod inwestycję , to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Książenice

Książenice,mazowieckie

2 199 000 zł148 m² 14 828 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:780 m²

Dom, w którym design spotyka naturę! Nowoczesny bliźniak z prywatnym ogrodem brzozowym | Książenice. Są domy, które po prostu się ogląda i są takie, w których od pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Słowiańska

Łódź,łódzkie

178 000 zł20 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka 20 m z antresolą w centrum Łodzi Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 20 m, położona na 1. piętrze w odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łebień

Łebień,pomorskie

69 000 zł1 339 m² 51,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane przy lesie państwowym - Łebień, gmina Damnica, powiat słupski. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładną działkę gruntu w miejscowości Łebień. Działka stanowi płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biernackiego

Lublin,lubelskie

359 000 zł30 m² 12 014,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29,88 m2 na ul. Biernackiego w Lublinie. 2 piętro w niskim bloku bez windy z 2010 roku. Na powierzchnię mieszkania składa się: pokój - 15,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Łomianki,mazowieckie

3 000 000 zł190 m² 15 789,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Z przyjemnością prezentujemy dom położony w podwarszawskich Łomiankach. Budynek zaprojektowany na indywidualne zamówienie, przemyślany układ pomieszczeń każdy pokój z własną garderobą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa w górach, ul. Karpnicka

Łomnica,dolnośląskie

533 200 zł17 200 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość 1,72 ha, z pięknym widokiem na sprzedaż. W miejscowości Łomnica koło Jeleniej Góry. Na sprzedaż 5 działek o łącznej powierzchni 1,72 ha, położonych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

630 000 zł71 m² 8 873,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w zabytkowej kamienicy przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic Łodzi Piotrkowskiej. To idealna propozycja dla osób ceniących klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

960 000 zł128 m² 7 506,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:121 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

389 900 zł65 m² 5 998,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , usytuowane na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Świdnicy. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Boża Wola

Boża Wola,mazowieckie

150 000 zł14 403 m² 24,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż udział 2/5 w trzech działkach inwestycyjnych położonych w miejscowości Boża Wola, w gminie Jabłonna, powiat legionowski. Łączna powierzchnia nieruchomości to 14 403.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

905 000 zł50 m² 18 209,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta na zasadach wyłączności Dwupokojowe, komfortowe mieszkanie w nowoczesnym budynku z całodobową ochroną z 2013 roku. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zalesie

Zalesie,warmińsko-mazurskie

299 000 zł9 742 m² 30,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Unikalny 1 ha ze słonecznym lasem I wz na 2 domy 600 M do jeziora! Wyjątkowa działka z prywatnym lasem, idealną wystawą południową i pisemnym potwierdzeniem aktualności wz na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odrodzenia

Toruń,kujawsko-pomorskie

695 000 zł133 m² 5 238,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1957

Lokal mieszkalny z potencjałem inwestycyjnym z możliwą adaptacją, przestrzenny loft ze znakomitym widokiem , położone w bezpośrednim pobliżu starego miasta, niskie opłaty czynszowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

1 750 000 zł280 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:777 m²

Dom wolno stojący w klimatycznym, malowniczym, spokojnym otoczeniu. Nieruchomość otacza bardzo zadbany ogród z bogatymi nasadzeniami zapewniającymi prywatność i sprzyjającymi relaksowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

249 000 zł34 m² 7 323,53 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Osiedle Kopernik. Budynek rodzaju: wieżowiec. Powierzchnia nieruchomości wynosi 34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Budzistowo,zachodniopomorskie

1 200 000 zł1 655 m² 725,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę i dom w stanie surowym otwartym (z dachem, ale bez okien) Kupując ten dom pominiesz najtrudniejszy etap budowy. Solidne mury i dach już są teraz czas na Twoje detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sułków

Sułków,małopolskie

270 000 zł841 m² 321,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położoną w Sułkowie. To doskonała okazja dla osób marzących o własnym domu w spokojnej, przyjaznej okolicy, z dala od zgiełku wielkiego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popławskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

369 000 zł53 m² 6 962,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze wysokiego budynku przy ul. Popławskiego na osiedlu Manhattan w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość o pow. użytkowej ok 53 m2, składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Luboń,wielkopolskie

820 000 zł98 m² 8 324,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Rezerwacja Prezentuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok. 100 m , usytuowany w Luboniu przy ulicy Ks. Streicha, w odległości 450 m od skrzyżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł151 m² 7 585,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Lokalizacja: iwiny (gmina Siechnice), tuż przy granicy Wrocławia Powierzchnia domu: 150,80 m Działka: od 182 do 246 m ( ogrody od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bobrowiec,mazowieckie

1 690 000 zł122 m² 13 850,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

1 690 000 | sprzedaż | 122 M2 | segment skrajny | bobrowec Przedmiotem sprzedaży jest segment skrajny o powierzchni całkowitej 122 m2, na działce 350 m2, położony w Bobrowcu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 000 zł33 m² 10 878,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie idealne pod inwestycję - 2 pokoje, świetna lokalizacja przy umk. W naszej ofercie na sprzedaż funkcjonalne w pełni wyposażone, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Handlowa

Legionowo,mazowieckie

915 000 zł90 m² 10 166,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:390 m²

Są domy, które mają swoją historię, ale zostały stworzone na nowo z myślą o współczesnym komforcie życia. Solidna zabudowa z lat 70, która przeszła kompleksowy remont i dziś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł132 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Tymiankowa

Rogów Sobócki,dolnośląskie

780 000 zł151 m² 5 168,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:258 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej w Rogowie Sobóckim funkcjonalność, przestrzeń i spokojna okolica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Budowlana

Paczkowo,wielkopolskie

779 000 zł108 m² 7 212,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Kupujący nie płaci pcc i wynagrodzenia pośrednika. Szukasz komfortowego domu blisko Poznania, ale bez miejskiego zgiełku i korków? Ta oferta w Paczkowie to idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Bytom,śląskie

299 999 zł81 m² 3 683,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

***** Duże mieszkanie - 4 pokojowe w samym centrum miasta! 81.44 m2***** Bytom ul. Piłsudskiego 73 ( zjazd od strony Witczaka ). Miejsca parkingowe dla mieszkańców zostały zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

369 000 zł49 m² 7 577 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Biuro Nieruchomości Verso oferuję na sprzedaż rozkładowe, bardzo jasne i ciepłe 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Lokal usytuowany jest na parterze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zagroble

Gdańsk,pomorskie

1 899 999 zł200 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w Gdańsku Działka i otoczenie: powierzchnia: 3000 m - teren budowlany z możliwością podziału na mniejsze działki, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Dworcowa

Łomża,podlaskie

419 000 zł44 m² 9 311,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ofrujęę do sprzedaży lokal usługowo-handlowy w centrum Łomży przy dworcu pks Lokal posiada funkcjonalny, dwupoziomowy układ, co daje szerokie możliwości aranżacyjne i efektywne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konwaliowa

Juszkowo,pomorskie

599 000 zł67 m² 8 925,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwustronne (wsch- zach) mieszkanie 3- pokojowe mieszcące się w budyku 2-piętrowym z 2007 roku. Zapraszam do wirtualnego spaceru przed faktyczną prezentacją: atuty: - mieszkanie.