dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 955 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 955 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Uniszowice,lubelskie

310 000 zł1 009 m² 307 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1009m2 (warunki zabudowy) w Uniszowicach. Wymiary działki 35x28, pierwsza linia zabudowy przy wewnętrznej drodze (udziały). Warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szkolna

Ustroń,śląskie

320 000 zł1 900 m² 168,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż pięknie położona działka w Ustroniu. Lokalizacja i atuty: - doskonałe położenie w spokojnej okolicy, idealne na dom lub inwestycję. - media dostępne na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Opole,opolskie

679 000 zł60 m² 11 297,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokoje | 1. Piętro | ogrzewanie podłogowe | 2 balkony | budynek 2015 R. | niska zabudowa | część wspólna ogrodu | miejsce parkingowe Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Luciny

Luciny,wielkopolskie

2 059 000 zł10 295 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetny teren pod zabudowę jednorodzinną, pod lasem, wz, luciny Działka o powierzchni 1,0295ha, bardzo ładnie położona w cichej lokalizacji, bezpośrednio przy terenie leśnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piłsudskiego

Dobra,zachodniopomorskie

145 000 zł220 m² 659,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 742 m²

Dom do generalnego , kapitalnego remontu.Parter 115 m , podasze 110m. Wydane pozwolenie na przebudowę i rozbudowę. Działka o powierzchni 1742m wraz z dwoma budynki gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł77 m² 11 711,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz niższa cena! cena przed promocją 998 999,90 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rafińskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

889 200 zł30 m² 29 818,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja w Nadmorskiej Okolicy Kompleksowa oferta: zakup i zarządzanie wynajmem Opis apartamentu: powierzchnia: 29,64 m Piętro: 3 piętro Salon z aneksem kuchennym: 18,46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Milanówek

Milanówek,mazowieckie

927 720 zł1 718 m² 540 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna, zadrzewiona działka budowlana w Milanówku Urokliwa, klimatyczna lokalizacja w otulinie lasu. Wokół panuje przyjemna cisza Powierzchnia terenu 1718m2, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kraków,małopolskie

585 000 zł31 m² 18 871 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31 m , usytuowane na 5. piętrze w 6-piętrowym budynku z ok. 1960 roku, zlokalizowanym przy ul. Starowiślnej na krakowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąty

Łańcut,podkarpackie

490 000 zł146 m² 3 356,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w trakcie budowy, realizowany według projektu Dom w malinówkach 31 (ge) oze. Nieruchomość położona jest w Łańcucie, na ok. 7 arowej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemiatycka

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł50 m² 15 027 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przytulne widne i ustawne 3 Pokoje z klimatyzacją i balkonem na parterze Prezentujemy widne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i balkonem w pobliżu Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Klęka

Miękinia,dolnośląskie

200 000 zł800 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjne działki o powierzchni od 800m2, położone w Miękini. Grunty objęte mpzp, dopuszczalna zabudowa jednorodzinna. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł62 m² 14 947 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

* rezerwacja * Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z loggią i miejscem parkingowym położone w jednej z najszybciej rozwijających się części Warszawy - Ursus Szamoty. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

922 000 zł136 m² 6 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż 1/2 bliźniaka ok. 136m2 Chylice, gm. Jaktorów | działka ok. 700 m Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Proszków

Proszków,dolnośląskie

495 000 zł3 162 m² 156,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3162 m , położoną w spokojnej okolicy - Proszków obok Środy Śląskiej. To doskonała propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 350 000 zł142 m² 9 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom łączony garażami w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 1 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krańcowa

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł78 m² 16 653,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe, jasne i ustawne mieszkanie na sprzedaż, położone na warszawskich Włochach, przy ul. Krańcowej. To idealna propozycja dla rodzin, par lub osób ceniących komfort i przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 089 900 zł63 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc mieszkania gotowe do odbioru mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

960 000 zł128 m² 7 506,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:121 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Parkowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Żerniki Wrocławskie, z szybkim dojazdem do Wrocławia (ok. 15-20 minut). To idealna propozycja dla rodzin oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Łódź,łódzkie

308 490 zł28 m² 10 885,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa okazja inwestycyjna | kawalerka przy parku | promocja do końca tygodnia Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane przy ul. Smugowej w Łodzi - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tuszów

Tuszów,lubelskie

1 600 000 zł10 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w miejscowości Tuszów na terenie miasta Jabłonna, o powierzchni 10000 m2. Działka w pierwszej lini zabudowy idealnie nadaje się pod budowę własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Pawlikowskiego

Kraków,małopolskie

1 890 000 zł119 m² 15 922 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie o powierzchni 118,7 m znajduje się w kamienicy z 1905 roku przy ul. Grabowskiego, z większością okien wychodzących na spokojną, kameralną ulicę Pawlikowskiego. Mimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

666 670 zł41 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kraków - podgórze ok. Zalew bagry | ok.UL. Lipska Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjną inwestycję mieszkaniową, zlokalizowaną w jednej z dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Katowice

Katowice,śląskie

999 000 zł175 m² 5 708,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:388 m²

Oferta na wyłączność numer oferty W biurze: sbvcm 8587 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanej w zielonej dzielnicy Murcki w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lisia

Sosnowiec,śląskie

270 000 zł67 m² 4 031,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta inwestycyjna cena 270. 000 pln do negocjacji Sosnowiec, ul. Lisia dzielnica Pogoń Na sprzedaż lokal komercyjny do kapitalnego remontu o łącznej powierzchni użytkowej 66,98 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Trojaczkowice

Trojaczkowice,lubelskie

1 442 265 zł8 741 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż Działka budowlana położona w Trojaczkowicach gmina Niedrzwica Dużą o powierzchni 8741 m2 oznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako mr - Tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przyszłość

Stanisławów Pierwszy,mazowieckie

1 799 000 zł240 m² 7 495,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:749 m²

Dom z ogrodem w Stanisławowie Pierwszym komfort, cisza i natura Marzysz o przestronnym domu z dużym ogrodem w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drzewieckiego

Gdańsk,pomorskie

1 930 000 zł94 m² 20 547,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 94 m - Osiedle Rozstaje, gdańsk Zaspa Lokalizacja: osiedle Rozstaje, gdańsk - Zaspa Rok budowy: 2011 Powierzchnia: 94 m Liczba pokoi: 4 (3 sypialnie + salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

420 000 zł38 m² 11 052,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż kompaktowe, dwupokojowe i dwustronne mieszkanie o powierzchni 38 m2 (36 m2 w księdze wieczystej) w samym środku miasta - idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł63 m² 14 263 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera Brak podatku pcc Bez prowizji Marzy Ci się mieszkanie nad Odrą? Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,03m od strony południowej - pełne światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

430 000 zł38 m² 11 375,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż Dwupokojowy lokal mieszkalny umeblowany i wyposażony o powierzchni użytkowej 37,80 m2 usytuowany na pierwszym piętrze w Centrum miasta przy ul. Kaliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Biernackiego

Lublin,lubelskie

938 000 zł72 m² 12 986,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy produkt inwestycyjny w centrum Lublina o wysokim potencjale najmu. Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy 72,23 m2 na parterze nowego budynku przy ul. Biernackiego 17. Ścisłe centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Poznań,wielkopolskie

1 329 000 zł115 m² 11 546,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

0% prowizji - biuro nie pobiera wynagrodzenia od Kupującego. Mieszkanie w otoczeniu wszystkiego czego potrzebują nawet najbardziej zagorzali zwolennicy miejskiego stylu życia - niezliczone jeżyckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maciejkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

680 000 zł65 m² 10 463,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjna oferta mieszkania 2 pokojowego położonego w sąsiedztwie lasów na wzgórzach warszewskich. Świetna lokalizacja - zamknięte, monitorowane osiedle. W pobliżu sklepy wielobranżowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

480 000 zł78 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja! Sprzedam mieszkanie 74 M2, na drugim piętrze, salon połączony z kuchnią, trzy sypialnie, łazienka, wc, balkon, pomieszczenie w piwnicy ok. 5m2, dostęp do wspólnej suszarni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Częstochowa,śląskie

249 999 zł29 m² 8 620,66 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 29m2 położoną na czwartym piętrze w wieżowcu z windą przy ulicy Gwiezdnej. Mieszkanie przeszło gruntowny remont, podczas którego zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

585 000 zł67 m² 9 159,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Idealne mieszkanie po remoncie - 3 pokoje, duża kuchnia, piwnica 8m! Lokalizacja: ul. Długosza, toruń Typ: mieszkanie na sprzedaż Cena: 610 000 zł (do negocjacji) Opis Nieruchomości: zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przelotowa

Katowice,śląskie

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2 w Katowicach na ul. Przelotowej, podzielone na dwie kawalerki o powierzchni 20 m2. W skład każdej kawalerki wchodzi: pokój wnęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, al. Wyzwolenia

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

215 000 zł26 m² 8 134,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26.42 położona na parterze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Wyzwolenia w centrum Aleksandrowa Łódzkiego. Lokal własnościowy z założoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barska

Warszawa,mazowieckie

1 370 000 zł73 m² 18 642 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia od właściciela. Proszę biura nieruchomości o niekontaktowanie się w sprawie pośrednictwa. Nie wyrażam zgody na kopiowanie treści ani zdjęć ogłoszenia. Z wielką.