dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 976 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 976 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

870 000 zł35 m² 24 935,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Luksusowy Apartament Inwestycyjny Sienkiewicza Residence, wrocław Prestiżowa lokalizacja Nowoczesny design Gotowy na wynajem Poznaj wyjątkową ofertę apartamentu w nowym, ekskluzywnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mosty,pomorskie

1 215 000 zł132 m² 9 198,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:333 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej 6 pokojowy w stanie deweloperskim i dwoma miejscami postojowymi w Mostach gmina Kosakowo. Wyobraź sobie poranek z filiżanką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarego

Kraków,małopolskie

799 000 zł31 m² 25 774,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1887

Polecamy mieszkanie! 2 - Pokojowe 31 m2 - stare miasto - ul. Sarego. Nieruchomości, zlokalizowanej na wysokim parterze czteropiętrowej kamienicy z 1887 roku składają się: 2 pokoi - salonu otwartego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Więckowice,małopolskie

465 000 zł1 500 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 15 arów położonej w malowniczej miejscowości Więckowice na terenie Gminy Zabierzów. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzeczyca

Rzeczyca,lubelskie

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:22 569 m²

Szczegółyz Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego: klasa bonitacyjna gleby: 1a, pszenna, najlepsza (brązowy kolor na załączonej mapie) Uwaga: sprzedaż z kowr, umowa warunkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Błotna

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Cenisz sobie bliskość natury, ale nie chcesz rezygnować z wygody miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120,31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jeziorki,wielkopolskie

695 000 zł133 m² 5 213,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Rezerwacja! Dom jednorodzinny z dużą działką w otoczeniu lasów - Jeziorki, gm. Kaczory Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galileusza

Poznań,wielkopolskie

448 000 zł45 m² 10 065,20 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jasień

Jasień,lubuskie

215 000 zł47 m² 4 574,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferujemy na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w centrum Lubska. Cena mieszkania 215.000zł. W skład lokalu wchodzą dwa niezależne pokoje, kuchnia ,łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Piotrkowice,małopolskie

799 000 zł358 m² 2 233,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 149 m²

Dom w Piotrkowicach. Zmiana oferty- w starej cenie dom Z większą działką Jest to opcja: - dla dużej rodziny, - dla dwóch rodzin, - dla mechanika, który oprócz domu szuka miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

495 258 zł37 m² 13 476,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Królowej Aldony

Warszawa,mazowieckie

999 900 zł68 m² 14 672 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie lokal mieszkalno-użytkowy w przyziemiu, wejście z ulicy adres: ul. Królowej Aldony 6 dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Łódź,łódzkie

679 000 zł70 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - najlepsze oferty prosto od dewelopera! Bez pcc, bez dodatkowych kosztów Bezpieczna transakcja, pewna inwestycja Możliwość wykończenia pod klucz - gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. 9 Maja

Łask,łódzkie

330 000 zł56 m² 5 892,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dlaczego warto zwrócić uwagę na ten lokal? Jeżeli poszukujesz miejsca na działalność handlową lub usługową w atrakcyjnej lokalizacji, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Warszawa,mazowieckie

2 890 000 zł192 m² 15 074,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:651 m²

Nowoczesna architektura i prestiż Wilanowa 4 You Nowoczesna architektura i prestiż Wilanowa dom, który robi efekt wow2 Są nieruchomości poprawne i są takie, które od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 000 zł52 m² 10 516,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Makler poleca wyjątkowo atrakcyjną ofertę nowoczesnego mieszkania , do którego możesz wprowadzić się bez dodatkowych nakładów finansowych na remonty. Nowe budownictwo, teren zamknięty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góraszka

Góraszka,mazowieckie

819 000 zł148 m² 5 535,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr D4 Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Stanisławów

Stanisławów,lubelskie

360 000 zł54 383 m² 6,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni ponad 5 ha w miejscowości Stanisławów, gm. Józefów, pow. biłgorajski, położona ok. 8km od Józefowa. Działka w części ok. 20 ar przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Gostyń,wielkopolskie

345 000 zł59 m² 5 847,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gostyń | Mieszkanie 59m2 m2 | do aranżacji Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 59 m2. Cena sprzedaży wynosi 345,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wilków

Wilków,dolnośląskie

189 000 zł64 m² 2 961,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w gminie Głogów, woj. dolnośląskie, miejscowość; wilków o powierzchni 63.81 m2, usytuowane na parterze, wokół jest ogródek na zadbanej działce przy lesie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Podchorążych

Łódź,łódzkie

705 000 zł1 410 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż działkę budowlaną na atrakcyjnym osiedlu Złotno w Łodzi przy ul. Podchorążych. Działka o powierzchni 1410m2 położona w sąsiedztwie nowych domów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

475 000 zł58 m² 8 203,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze, przy ul. Kaliskiej w Lublinie. Nieruchomość z wysokim poziomem funkcjonalności i przestrzeni. Mieszkanie do remontu idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bzowa

Zielęcice,opolskie

89 000 zł470 m² 189,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 470 m położona w malowniczej miejscowości Zielęcice przylegającej do Brzegu (gmina Skarbimierz, woj. opolskie), przy ulicy Bzowej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

570 000 zł121 m² 4 722,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentację wyjątkowo przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji. Lokal położony jest na wysokim parterze zadbanej kamienicy w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dopiewiec

Dopiewiec,wielkopolskie

499 000 zł739 m² 675,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 739 m z uroczym drewnianym domkiem w Dopiewcu gotowa baza pod budowę domu Sielskie miejsce z duszą. Drewniany domek w pastelowym odcieniu niebieskiego z białymi detalami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Poniatowskiego

Falenty,mazowieckie

1 669 000 zł120 m² 13 908,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:554 m²

Prezentowany dom o powierzchni 120 m2, znajduje się na działce o powierzchni 554 m2 w Falentach pod Warszawa i został wybudowany w 2024 r. Na jego powierzchnię składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gutowo

Gutowo,kujawsko-pomorskie

188 160 zł4 480 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka niezabudowana o powierzchni 4480m2, położona w Gutowie, w Zławieś Wielka, w województwie kujawsko-pomorskim. Istnieje możliwość podzielenia działki na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Parkowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

999 000 zł148 m² 6 740,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Bezpieczne osiedle, ogród, 3 sypialnie + poddasze idealny dom do rodzinnego życia Szukasz spokojnego i bezpiecznego miejsca, w którym Twoje dzieci będą dorastać otoczone zielenią? Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Legionowa

Marki,mazowieckie

1 075 000 zł98 m² 10 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:98 m²

Na sprzedaż 4-pokojowy segment o powierzchni 98,12 m , zlokalizowany w Markach przy ul. Legionowej, tuż obok rezerwatu przyrody Puszcza Słupecka. Mieszkanie mieści się w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Świeszyno

Świeszyno,zachodniopomorskie

499 000 zł89 m² 5 620 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:612 m²

Promocja! nowa, niższa cena! Na sprzedaż budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o pow. 88,79 m2, położony w Świeszynie k. Koszalina Dom jednorodzinny w trakcie budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł43 m² 16 670,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

43 m kw, 2 pokoje, balkon + garaż / ursus Doskonała lokalizacja: ulica Posag 7 Panien w modnej części Ursusa. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w nowoczesnym budynku, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biskupin

Biskupin,dolnośląskie

1 290 000 zł280 m² 4 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom z windą w Biskupinie k/legnicy Land Estate Nieruchomości przedstawia na sprzedaż przepiękny dom w rewitalizowanej stodole z XIX wieku industrialny styl, klasyka i historia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 845 000 zł754 m² 2 446,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana znajdująca się w atrakcyjnej lokalizacji. Cena 1.500.000,00 zł+Vat W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, punkty handlowe, usługowe, placówki służby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł1 421 m² 837,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| rezerwacja: na sprzedaż narożna działka o pow. 1421 m2 znajdująca się na warszawskim Wilanowie. Pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego 200 m2 + garaż. Działka z dwóch stron ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Strumień

Strumień,śląskie

419 000 zł56 m² 7 482,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż apartament bezczynszowy, klimatyzowany znajdujący się w kameralnym budynku (tylko 15 mieszkań) w Strumieniu. Kupujesz od osoby prywatnej bez pośredników. Mieszkanie Trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 000 zł63 m² 5 715,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność tylko W centrum nieruchomości kopernik Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu przy ul. Mickiewicza 61, z dwoma dużymi balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Irlandzka

Leszno,wielkopolskie

1 067 895 zł112 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa roszarnia - to Twoje miejsce na mapie Leszna! Nowoczesna architektura w doskonałej lokalizacji - apartamenty szyte na miarę! Inwestycja przy ul. Irlandzkiej to 4 kondygnacyjny obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

669 900 zł38 m² 17 449,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowym, zakończonym już, etapie osiedla Ozon na Górce Narodowej (ul.S.Banacha), tuż przy linii tramwajowej, w szybko rozwijającym się rejonie miasta. Doskonałe dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

498 999 zł41 m² 12 170,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2