dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Jeziorańskiego

Łódź,łódzkie

1 460 000 zł169 m² 8 639,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Łódzka giełda nieruchomości .DLA BIURA APARTAMENT w stanie idealnym usytuowany w domu z 1995 r położony w Łodzi ul. Gen. Antoniego Jeziorańskiego. W Budynku znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

938 736 zł26 m² 35 815,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycje Sol Marina. Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości. Wyróżnia ją jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niciarniana

Łódź,łódzkie

235 000 zł35 m² 6 762,59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc Mały balkon typu loggia 0 wejście z sypialni 10 piętro 2 wejścia do bloku 4 windy Okna pcv nowego typu okna na zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Błotna

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Cenisz sobie bliskość natury, ale nie chcesz rezygnować z wygody miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120,31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

598 886 zł49 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

/ grabiszyn / 48m2!park grabiszynski top / od zaraz/doskonała Lokalizacja Do wynajęcia mieszkanie na , mieszkanie w pełni umeblowane na spokojnym osiedlu , 3 pokoje z łazienką , 3 piętro , do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bednarska

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł45 m² 13 266,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | osobna kuchnia I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | blisko gh madison | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wydrzyn,łódzkie

119 000 zł1 655 m² 71,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w spokojnej i malowniczej miejscowości Orchów, tuż przy granicy z Wydrzynem. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dołuszycka

Bochnia,małopolskie

659 000 zł167 m² 3 950,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Nowoczesny dom parterowy w Bochni - tylko 3,6 km od Rynku! Ten wyjątkowy dom to idealne połączenie komfortu, funkcjonalności i doskonałej lokalizacji. Położony przy ul. Dołuszyckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bytom

Bytom,śląskie

245 000 zł52 m² 4 711,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| polecam do sprzedania ciekawe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni ok 52mkw, znajdujące się na parterze kameralnego, wielolokalowego budynku w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mójcza,świętokrzyskie

584 000 zł86 m² 6 790,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 4-pokojowe apartamenty w stanie deweloperskim, położone na kameralnym osiedlu Akacjowy Zakątek, zaledwie 6 km od centrum Kielc. To idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Bytom,śląskie

264 999 zł53 m² 4 994,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bytom Stroszek ul. Myśliwska - tuż przy ogródkach działkowych - rewelacyjnie niski czynsz 281,58 zł. Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowy Staw

Nowy Staw,lubelskie

3 090 000 zł16 400 m² 188,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks działek idealny pod inwestycję deweloperską lub zabudowę osiedla domów jednorodzinnych, położony w miejscowości Nowy Staw. Na nieruchomość o powierzchni 16400m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kraków

Kraków,małopolskie

1 318 320 zł55 m² 23 969,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie w sercu Krakowa Marzysz o własnym mieszkaniu w ścisłym centrum miasta? Ta wyjątkowa nieruchomość w sąsiedztwie Placu Biskupiego to propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

530 000 zł1 307 m² 405,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1307 m2 mn w Jakubowicach Konińskich k Lublina. Przedmiotem oferty jest działka idealna pod zabudowę jednorodzinną. Działka charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dalanowska

Warszawa,mazowieckie

1 376 000 zł73 m² 18 911,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku z 2015 roku -warszawa, targówek, ul. Dalanowska. Osiedle kameralne i ciche, zamknięte. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

859 000 zł66 m² 13 021,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w sercu Płaszowa - idealnego miejsca dla rodziny, inwestora czy osoby ceniącej sobie dogodny dostęp do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka 3-pokojowa

Warszawa,mazowieckie

1 380 000 zł7 m² 197 143 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Digital Broker oferuje na sprzedaż mieszkanie 71 m2, w apartamentowcu na warszawskim Mokotowie Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, jest wykończone w standardzie premium, okna z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kępy,dolnośląskie

579 000 zł138 m² 4 209,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

CO sprzedajemy? Dom wolnostojący o powierzchni 137,55 m2, położony na działce o powierzchni około 570 m2, w bardzo dobrze skomunikowanej, a zarazem spokojnej lokalizacji. Cena: 579.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł18 m² 19 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Kawalerka 17,5 m - Warszawa Praga-Południe, międzyborska 43a Wprowadzenie Prezentujemy funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 17,5 m , zlokalizowaną przy ulicy Międzyborskiej 43a na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Subisława

Gdańsk,pomorskie

580 000 zł42 m² 13 679,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z skm tuż pod nosem oraz szybkim dostępem do morza? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Atuty nieruchomości: 2 niezależne pokoje, świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łęgowo,pomorskie

529 000 zł60 m² 8 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

| jasne | 2 pokoje | duży salon | do wejścia | nowe budownictwo | łęgowo Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60m2 położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Piaseczno,mazowieckie

465 000 zł48 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Szkolnej 12 (piaseczno). Jest to idealna nieruchomość dla pary lub rodziny. Głównymi atutami są 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

549 000 zł47 m² 11 680,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja! Jasne, dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - gotowe do wprowadzenia| Winogrady Wichrowe Wzgórze | 47 m Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne i bardzo jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Cieszyn,śląskie

250 000 zł822 m² 304,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana, uzbrojona całkowicie, o powierzchni 822 m, niedaleko osiedla Banotówka z pięknym widokiem na pobliskie góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

318 600 zł54 m² 5 921,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne położone trzypokojowe mieszkanie o pow 56 mkw z wystawą okien na dwie strony świata. Mieszkanie ma fantastyczny układ ; - Pokoje rozkładowe - Duża kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Poznań,wielkopolskie

339 000 zł32 m² 10 593,80 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o powierzchni 31 m , położona na 8. piętrze w bloku na Osiedlu Śmiałego w Poznaniu. Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł68 m² 16 911,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 68 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Bokserskiej na mokotowskim Służewcu w Warszawie. To doskonała propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Działkowa

Skórzewo,wielkopolskie

1 499 000 zł148 m² 10 128,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:797 m²

Uwaga! prowizję biura pokrywa właściciel nieruchomości! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu parterowego, wolno stojącego w Skórzewie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

549 000 zł34 m² 16 147 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: kraków, ruczaj, ul. Federowicza Cena : 549 000zł Powierzchnia: 34m2 Piętro: 1/3 Pokoje: salon z aneksem + sypialnia Do sprzedania mieszkanie 2- pokojowe, w nowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Telefoniczna

Łódź,łódzkie

877 425 zł91 m² 9 647,33 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z dużym ogródkiem - parter Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 90,95 m , u sytuowane na parterze w nowoczesnej inwestycji w Łodzi. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

825 000 zł54 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie położone na 4-tym piętrze 12-piętrowego docieplonego, zadbanego budynku, zbudowanego w 1977 technologii rama H. Instalacje wod-kan zostały wymienione. Całe wyposażenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dolne Migowo

Gdańsk,pomorskie

1 460 000 zł89 m² 16 404,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zamieszkaj w otoczeniu zieleni przestronne mieszkanie z ogrodem i pełną prywatnością na pograniczu Moreny i Matemblewa w Gdańsku. Unikatowa nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

537 000 zł34 m² 15 794,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Są we Wrocławiu adresy, których nie trzeba tłumaczyć taksówkarzowi. Powstańców Śląskich przy samym Sky Tower to właśnie taki punkt. Sprzedajemy tu mieszkanie, które jest przeciwieństwem stresu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

599 490 zł31 m² 19 338,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kępa mieszczańska, wrocław Ostatnie wolne jednostki w inwestycji, która stała się hitem sprzedażowym (z 15 dwupaków zostało jedynie kilka sztuk). Produkt sprawdzony i nagrany przez Kubę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

599 490 zł31 m² 19 338,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowiec inwestycyjny kępa mieszczańska dźwignia finansowa 30/70 Oferta dla inwestora, który potrafi liczyć. Kupujesz gotowy produkt, odbierasz klucze i zarabiasz od zaraz, a resztę ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gajowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 700 000 zł232 m² 7 320,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:937 m²

Marzysz o porankach wśród śpiewu ptaków, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie chcesz mieć wszystko w zasięgu ręki? Ten dom położony w urokliwej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Kraków,małopolskie

721 000 zł60 m² 11 937,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje Z oddzielną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul.Schweitzera, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonlae rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żelechowskiego

Kraków,małopolskie

620 000 zł38 m² 16 445,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 37,3 m , zlokalizowana na 1. piętrze kameralnego, ceglanego budynku z lat 60. Mieszkanie idealne zarówno na start, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa na Osiedlu Kaszubskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwonicka

Rzeszów,podkarpackie

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 46m2 zlokalizowane w Rzeszowie, na osiedlu Projektant- przy ulicy Iwonickiej. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 390 000 zł490 m² 2 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Brzeźnik/bolesławiec, duży dom z garażem wolnostojącym na sprzedaż. Na działce (nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego) o powierzchni 2570 mkw posadowiony jest budynek.