dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

339 000 zł32 m² 10 593,80 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o powierzchni 31 m , położona na 8. piętrze w bloku na Osiedlu Śmiałego w Poznaniu. Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

780 000 zł57 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Centrum B (nowa Huta) - Widok na Park Szwedzki Mieszkanie 2 pokojowe + łączona kuchnia - jasne - strona wschodnia 57m2 Parking pod blokiem Doskonale skomunikowana okolica Dodatkowo nie wliczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Towarowa

Poznań,wielkopolskie

1 250 000 zł52 m² 24 038,50 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Poznań, ul. Towarowa 37 - 2 pokoje, 52 m , balkon, miejsce w hali garażowej przy windzie, 11. piętro, gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tomickiego

Kraków,małopolskie

795 000 zł52 m² 15 347,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie z niezagrożonym widokiem, które daje Ci więcej 3 pokoje, garderoba, 2 balkony | Czyżyny, ul. Tomickiego Wyobraź sobie poranki z kawą na balkonie, szybki dojazd tramwajem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Bytom,śląskie

310 000 zł64 m² 4 858,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,8 m , zlokalizowane w centrum Bytomia, przy ulicy Katowickiej 21. Jest to idealne mieszkanie dla rodziny lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł38 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Digital Broker prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m , z balkonem - zlokalizowane na 2 piętrze w budynku 10 pietrowym przy ul. Szaserów 115a na warszawskiej Pradze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

729 999 zł52 m² 14 038,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ul. Żabiniec (żabiniec) Mieszkanie 3 pokojowe - 2 poziomowe 52m2 Balkon Miejsce postojowe przy budynku - wyłącznie dla mieszkańców Zielona okolica Prezentujemy 3-pokojowe (2 poziomowe) mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kampinos

Kampinos,mazowieckie

1 320 000 zł241 m² 5 477,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 520 m²

| funkcjonalny dom 40 min od Warszawy 1520 m działki, wolnostojący, blisko natury | Wprowadzenie Przedstawiamy przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 241 m idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Inflancka

Łódź,łódzkie

425 000 zł69 m² 6 128,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy, przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,35 m , zlokalizowane w bardzo cenionej i spokojnej części Łodzi Marysin Doły przy ul.Inflancka 25. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jastków

Jastków,lubelskie

1 050 000 zł123 m² 8 536,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:341 m²

Zapraszam do zakupu przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 106 m , położonego w spokojnej, zielonej okolicy przy ulicy Aksamitnej w Marysinie (gmina Jastków).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zielona

Poznań,wielkopolskie

299 999 zł32 m² 9 478,64 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Lokal użytkowy w centrum Poznania ul. Zielona, idealny pod biuro, e-commerce, usługi, magazyn Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 31,65 m , zlokalizowany w suterenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stroma

Katowice,śląskie

340 000 zł46 m² 7 329,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentuję Państwu niezwykłe i bardzo ustawne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku. Nieruchomość położona jest w dobrze skomunikowanej dzielnicy Katowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domeyki

Lublin,lubelskie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,98 m zlokalizowane na parterze 3-piętrowego bloku z 2006 roku przy ul. Domeyki 7 (wrotków, lublin). Na 49,98 m składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Głuchowo,wielkopolskie

168 238 zł854 m² 197 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 854,00 m2, głuchowo, gm. Czempiń Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 854,00 m2, położoną w miejscowości Głuchowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wólczyńska

Warszawa,mazowieckie

1 095 000 zł95 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne, trzypoziomowe mieszkanie z ogródkiem Warszawa, ul. Wólczyńska 299a Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o łącznej powierzchni 94,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

744 400 zł62 m² 11 998,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż gotowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku z 2019 roku, przy ul. Czartoryskiego 49 na 3-cim piętrze (winda). Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł42 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szukasz miejsca, które nadąży za Twoim tempem życia, a jednocześnie stanie się oazą spokoju po intensywnym dniu w mieście? Odkryj apartament, który łączy nowoczesną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopcińskiego

Łódź,łódzkie

360 000 zł52 m² 6 937,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wprowadzenie Na sprzedaż wysokie, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,89 m , położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą przy ul. Kopcińskiego 37, w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Łoś,mazowieckie

285 000 zł978 m² 291,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym miejscu na ziemi, gdzie będziesz mógł zrealizować swoje plany budowlane? Oto wyjątkowa oferta, która może stać się idealnym wyborem dla Twojej rodziny! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zgierz

Zgierz,łódzkie

225 000 zł8 421 m² 26,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 8,421 m2 położona w miejscowości Dąbrówka Wielka (powiat Zgierski, województwo Łódzkie) przy ul. Główna 146. Działka (nr. 507/4).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sternicza

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł46 m² 14 418,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Bemowo, ul. Sternicza | 46,4 m | 669 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,4 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł37 m² 15 378,40 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w sercu Warszawy, przy ulicy Aleje Jerozolimskie. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w bloku liczącym 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

550 000 zł40 m² 13 715,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

os. Na Stoku (wzgórza Krzesławickie) 40,1m2 + balkon 2 pokojowe (2-stronne) Przestronne, ciche Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,1 metrów kwadratowych do remontu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

339 000 zł29 m² 11 750,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 2 - pokojowe mieszkanie położone na 1 - piętrze w budynku z windą Łódź, ul. Legionów 66 (stare Polesie). Komfortowe mieszkanie o powierzchni 28,85 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Łódź,łódzkie

294 000 zł44 m² 6 687,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Wprowadzenie Prezentujemy rozkładowe mieszkanie o powierzchni 43,96 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym, ocieplonym bloku przy ul. Umińskiego 5, na pograniczu osiedli Chojny Dąbrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lanca

Szczytno,warmińsko-mazurskie

239 000 zł48 m² 4 989,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wprowadzenie Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Lanca w Szczytnie (dzielnica, miasto). Jest to idealna nieruchomość dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Mireckiego

Sosnowiec,śląskie

173 000 zł37 m² 4 675,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane w Sosnowcu, przy ulicy Al. Józefa Mireckiego, w dzielnicy Stary Sosnowiec. Jest to idealna nieruchomość.