dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 306 ogłoszeń

414 998 zł1 273 m² 326 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mnichowice / gmina żórawina / wrocław / działka budowlana nr 261/7 pow. 1273 M2 i nr 261/4 pow. 989 M2 Działki położone wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej, na obrzeżach miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł63 m² 10 761,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m , usytuowane na 3/5 piętrze w Plombie z windą, zlokalizowane we Wrocławiu przy Parku Tołpy.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł130 m² 2 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Dom wolnostojący jednorodzinny w miejscowości Aleksandria Druga w Gminie Konopiska. Nieruchomość posadowiona w bardzo dobrej lokalizacji dla każdego. Blisko przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 427 250 zł9 709 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny 9709 m przy dk42 idealny pod retail, magazyny, stację paliw lub usługi Cena: 250 zł netto / m Podana cena jest ceną netto należy doliczyć 23% vat. Na sprzedaż atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

208 119 zł25,70 m² 8 098,02 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja: kamienica po generalnym remoncie, zlokalizowana 5 minut spacerem od Wyspy Młyńskiej. Lokalizacja: śródmieście Bydgoszczy. Stan techniczny: wymienione instalacje i okna. Kawalerka na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 000 zł84,55 m² 7 782,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przestronny apartament W rybniku - blisko centrum! Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł62,75 m² 13 529,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Hot oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Z przyjemnością prezentujemy czteropokojowe mieszkanie do remontu położone przy ul. Puławskiej 230 na Mokotowie! atuty: - doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 509 zł82,21 m² 12 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 82,21 m , zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Jana Wywrockiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł130 m² 9 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż piękny i unikatowy dom wolnostojący położony w Zabrzu przy ul. Kilińskiego 9 Opis nieruchomości: dom o powierzchni 130 m2, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł900 m² 221,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z wydanymi Warunkami Zabudowy w cichej i spokojnej okolicy. Warunki Zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący. Powierzchnia zabudowy 30 %. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł100 m² 8 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wspaniała alternatywa dla dużej rodziny pragnącej mieszkać w cichej, spokojnej okolicy, pozostając jednocześnie w bliskiej odległości od najlepszych lokalizacji w mieście. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

3 050 000 zł2 048 m² 1 489,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 068 m²

Okazja! Atrakcyjny budynek biurowy w Sosnowcu na sprzedaż. Na sprzedaż prawo użytkowania wieczystego działek o łącznej powierzchni 3 068 m2 wraz z zabudowaniami o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana położona w Chrząstawie Małej, ul. Wesoła, gmina Czernica Działka nr 588/5 o powierzchni 1000 m2 Media: prąd w drodze gaz w drodze woda od ul.

Szczegóły ogłoszenia

779 999 zł61,89 m² 12 602,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament 3 pok/60m/garaż / komórka /lux/2010 Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac.

Szczegóły ogłoszenia

764 000 zł58 m² 13 172,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Park /apartament /57m2 /garderoba! Polecamy Państwu na sprzedaż piękny Apartament ul. Krzycka Położony w spokojnej okolicy z dobra infrastruktura , komunikacja tramwaj oraz autobus. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł136,53 m² 5 053,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:805 m²

Sprzedam dom jednorodzinny W trakcie budowy malbork, ul. Kobaltowej (nowa wieś malborska) Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny w stanie budowy do wykończenia pozostało wykonanie elewacji,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 758 m² 106,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta. Na sprzedaż działki o powierzchni 3758 m2, z pozwoleniem na budowę, oraz 8427 m2 jako łąka z dostępem do rzeki. Lokalizacja: nieruchomość gruntowa położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

884 319 zł108 m² 8 188 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:75 m²

Prawdopodobna możliwość upustu. Podobne, ale wykończone pod klucz I już Z miejscem naziemnym 1 363 383 zł Mamy do sprzedaży osiedle domów w zabudowie bliźniaczej w Falentach.

Szczegóły ogłoszenia

1 947 000 zł186,37 m² 10 447 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:975 m²

Dom z charakterem przy ul. Pałacowej - klasyczna elegancja w nowoczesnym otoczeniu. W sercu dynamicznie rozwijających się Kowal koło Gdańska, przy spokojnej i kameralnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł52,72 m² 16 122,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana we Wrocławiu w prestiżowej inwestycji Sienkiewicza Résidence. Wysokie Sufity! nieruchomość Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł37,53 m² 2 318,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 37,53 m2, zlokalizowany na drugim piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Stanisława Moniuszki 25 wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł92,31 m² 5 730,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Duże mieszkanie 4-pokojowe | śródmieście | 92,31 m lokalizacja: nieruchomość położona jest w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego przy ulicy Mieszka I. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

196 535 zł25,20 m² 7 799,01 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja: kamienica po generalnym remoncie, zlokalizowana 5 minut spacerem od Wyspy Młyńskiej. Lokalizacja: śródmieście Bydgoszczy. Stan techniczny: wymienione instalacje i okna. kawalerka na.

Szczegóły ogłoszenia

20 278 800 zł22 532 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka pod zabudowę wielorodzinną, lub jednorodzinną. Cena 900 zl / m2 nieruchomość składa się Z 2 działek O łącznej powierzchni 22 532 m2. Uśrednione wymiary ok. 60.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,63 m² 7 327,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane w Katowicach przy ul. Mikołowskiej. Lokal znajduje się na 3 piętrze w niskim budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

272 800 zł62 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Oferujemy do sprzedaży wysokie i zadbane mieszkanie dwupokojowe. Parter - blisko centrum. Idealnie skrojona przestrzeń dla rodziny, pary bądź inwestora. Zapraszam do zakupu ładnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł284 m² 10 387,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Wirtualny Spacer : Wyjątkowa Oaza Spokoju i Komfortu we Wrocławiu - Twój Nowy Dom Czeka! Marzysz o domu, który łączy w sobie ciszę i zieleń podmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł37 m² 5 945,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 37 m z Loggią Osiedle Mniszek Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może planujesz bezpieczną inwestycję pod wynajem? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 55 m z balkonem oraz piwnicą. Lokal znajduje się w wieżowcu z nową windą, w dobrej lokalizacji. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

275 830 zł34,70 m² 7 948,99 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja: kamienica po generalnym remoncie, zlokalizowana 5 minut spacerem od Wyspy Młyńskiej. Lokalizacja: śródmieście Bydgoszczy. Stan techniczny: wymienione instalacje i okna. 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł49,29 m² 15 601,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: białołęka - ul. Przejezdna, ok. 5 km od trasy S8 i C.H. Targówek. - zainteresowanym osobom prześlę wirtualny spacer - proszę o kontakt. - osiedle z 2017 r., zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł54 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie położone przy ul. Konrada Korzeniowskiego w jednej z najbardziej pożądanych nadmorskich dzielnic Gdańska - Brzeźnie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 772 680 zł3 409 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dorota piegzik-izydorczyk Agent prowadzący   % prowizji Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 3409 m , zlokalizowana w miejscowości Kozy, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł274 m² 2 846,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica w Starym Mieście - Oświęcim Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym - zabytkowa kamienica położona w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł62 m² 5 968 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Niepowtarzalna alternatywa, w której jest przestrzeń, 62 m położone na 2 piętrze w niskim 4 piętrowym, zadbanym bloku w spokojnej części osiedla Dolnośląskiego to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł96,75 m² 11 886,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Na sprzedaż ostatni dostępny dom (lokal A na projekcie) w nowoczesnym budynku jednorodzinnym dwulokalowym, zlokalizowany w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego przy ulicy Nadrzecznej 9.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł1 824 m² 1 091,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt Inwestycyjny w Centrum Osielska Na działce znajduje się budynek mieszkalny czteropokojowy (102m2) w zabudowie wolnostojącej z przynależnym garażem i halą murowaną (153m2).

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł54,50 m² 7 706,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż ładne 2 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 54,5 m2 znajdujące się na 1 piętrze w niskim 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

674 900 zł37,50 m² 17 997,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż jasne mieszkanie o powierzchni 37,3 m , położone w doskonale skomunikowanej części Warszawy - na Mokotowie. Lokal znajduje się w budynku z lat 70. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł64,70 m² 7 712,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przy lesie - cisza, zieleń i świetna lokalizacja! | Na sprzedaż oferujemy jasne, przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 1. piętrze w bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Biuro nieruchomości konsus oferuje do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Czarnów przy ulicy Jagiellońskiej w Kielcach. Mieszkanie zlokalizowane na.