dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 847 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 847 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Prabuty,pomorskie

249 000 zł43 m² 5 761,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Prabutach - ul. B. Prusa, tuż przy Rynku Szukasz przytulnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Ta oferta może być idealna właśnie dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł49 m² 15 898 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Stara Ochota | 2 pokoje | Kamienica z windą | Inwestycja | 49 m 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy z windą na Starej Ochocie ul. Białobrzeska. Świetna lokalizacja blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

619 000 zł37 m² 16 613 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Мы также говорим на русском! Aleja Pokoju, grzegórzki, kraków. Obok ulica: ofiar Dąbia, fabryczna, cystersów, mogilska, grzegórzecka, lema vibe home prezentuje wyjątkowo przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Religi

Białystok,podlaskie

1 999 999 zł189 m² 10 582 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 189 m , zlokalizowany przy ul. Religi w Białymstoku, na osiedlu Dziesięciny. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

698 000 zł48 m² 14 541,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

340 000 zł48 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta Z klauzulą wyłączności. Rezerwacja do 08.05.2026 r. Oferuję 3-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na osiedlu Piasta przy ulicy Piastowskiej. Zadbane otoczenie budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gotarda

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł37 m² 17 724,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Dwupokojowe, widne i rozkładowe mieszkanie o pow. 37,2 m2 na Warszawskim Mokotowie przy ul. Gotarda. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku z cegły, z 1954 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

435 845 zł39 m² 11 110 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Szpikołosy

Szpikołosy,lubelskie

340 000 zł52 400 m² 6,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna, w której skład wchodzą grunty orne klasy II (3,68 ha), iiia (0,67 ha), iiib (0,58 ha), s-R Sady na gruntach ornych (0,13 ha) , Rowy/łąki/użytki (0,02 ha) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnicza

Pawłowice,śląskie

369 000 zł61 m² 6 098,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60,51 m , zlokalizowane w Pawłowicach przy ul. Górniczej. Nieruchomość znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

639 000 zł52 m² 12 194,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 oddzielne pokoje , jasna kuchnia , loggia! lokalizacja: nieruchomość usytuowana na os. Kościuszkowskim w dzielnicy Czyżyny. Dzielnica ta charakteryzuje się doskonałą infrastrrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Racławice Wielkie

Racławice Wielkie,dolnośląskie

2 300 000 zł276 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Piękny dom wolnostojący O nowoczesnej bryle, wykończony W wysokim standardzie, położony W pobliżu tyńca małego Nieruchomość dostępna od zaraz, gotowa do wprowadzenia bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zasadowa

Warszawa,mazowieckie

2 548 000 zł180 m² 14 155,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Brak opłaty pcc realna oszczędność! Zamiast spędzać długie miesiące wśród hałasu, kurzu i trudnych wyborów dotyczących każdego szczegółu, możesz po prostu odebrać klucze i od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Różyckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 871 220 zł72 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ta inwestycja to nie tylko adres - to przede wszystkim wymarzone miejsce, dla ceniących wysoką jakość i wygodę w bezpośrednim otoczeniu parku z pięknym prywatnym tarasem na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

288 000 zł36 m² 8 112,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

niska cena! wyremontowane pod klucz-Okazja-Stabłowice-2pok. Po generalnym remoncie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 (salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

299 999 zł40 m² 7 499,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 6. piętrze w bloku po termomodernizacji z nową windą. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jawidz

Jawidz,lubelskie

170 000 zł1 500 m² 113,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki położonej w malowniczej miejscowości Jawidz, na obszarze gminy Spiczyn. To doskonała okazja dla tych, którzy marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościelna

Zakopane,małopolskie

860 000 zł42 m² 20 476,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Giewont I Gubałówkę. Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i przytulne mieszkanie położone na 4. piętrze w świetnej lokalizacji wszystko w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Krzykowska

Dobrzykowice,dolnośląskie

2 790 000 zł310 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowoczesny, przestronny dom z 2013 roku położony na dużej działce w odległości 2,5 km od wrocławskiego Wojnowa w Dobrzykowicach. Bardzo dobre połączenie drogowe nowo otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów-Kolonia

Jaktorów-Kolonia,mazowieckie

1 280 000 zł110 m² 11 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 425 m²

Praktyczny dom na dużej działce z potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż funkcjonalny, solidnie wybudowany dom jednorodzinny, położony na przestronnej działce, oferującej szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

629 000 zł47 m² 13 369 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 - pokojowe położone na 3 piętrze w budynku 4 - piętrowym (bez windy) w centrum os. Ruczaj przy ul. Chmieleniec. Mieszkanie: mieszkanie w wersji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

1 578 000 zł80 m² 19 725 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe Mokotów, doskonała lokalizacja, komórka lokatorska, garaż,wysokie piętro. Tuż przy Galerii Mokotów. Piękny widok. Duża loggia. Luksusowe, komfortowe i ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dwie Topole

Kolnik,pomorskie

249 000 zł1 000 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną objętą mpzp, o powierzchni 1000 m w miejscowości Kolnik, nr działki 223/19, gmina Pszczółki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Króle

Zakopane,małopolskie

3 850 000 zł1 418 m² 2 715,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Adres, który buduje wartość. Widok, który ją podnosi. Projekt, który ją monetyzuje. Króle 34 w Zakopanem to rzadkie połączenie lokalizacji premium i pełnej gotowości inwestycyjnej. Tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Handzlówka

Handzlówka,podkarpackie

89 000 zł1 295 m² 68,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, piękną działkę budowlaną, położoną w malowniczej wsi Handzlówka powiat, gmina Łańcut. Jeśli poszukujesz spokojnego miejsca na lokalizację swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żwirki i Wigury

Kraków,małopolskie

999 000 zł79 m² 12 693,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: ul. Żwirki i Wigury, kraków Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej :) Posiadamy klucze do nieruchomości oraz dogodne terminy prezentacji. Firma nieruchomości Livinder.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Konstantynów Łódzki,łódzkie

849 000 zł137 m² 6 197 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:599 m²

Doskonała alternatywa dla osób szukających domu do którego dojazd do centrum Konstantynowa Łódzkiego i Łodzi jest szybki i sprawny, a jednocześnie chcesz odpocząć od zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Jurowce,podlaskie

180 000 zł700 m² 257,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Jurowcach - 700 m , z wydanymi warunkami zabudowy! Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną o powierzchni 700 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Brzostowska

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł139 m² 8 282,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom szeregowy | Wawer | 138,85 m? Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej przestrzeń, komfort i prywatność dla Twojej rodziny Oferujemy Państwu przestronny, funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Brójce,lubuskie

1 190 000 zł309 m² 3 851,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 179 m²

Funkcjonalny I przestronny - spokojna okolica cena do negocjacji! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 309 m2 na działce o powierzchni 1,179 m2. Cena sprzedaży wynosi 1,190,000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowackiego

Wolin,zachodniopomorskie

750 000 zł118 m² 6 365,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Podstawowe informacje Lokalizacja: wolin, nad Zalewem Szczecińskim, 800 m od mariny Ul. Juliusza Słowackiego Wolin Powierzchnia: dom ( z garażem ): 94,42 m (użytkowe) + 23,4 m poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bełchatów,łódzkie

310 000 zł65 m² 4 722,82 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przytulne mieszkanie z balkonem, idealnym na poranną kawę. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji w Bełchatowie na osiedlu Binków. Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

344 995 zł29 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ikara

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł59 m² 12 785,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,58 m2 po generalnym remoncie, położone na 6. piętrze w bloku z windą, z balkonem oraz piwnicą, przy Bulwarze Ikara 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

343 776 zł36 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! W ofercie posiadam również inne nieruchomości Szukasz mieszkania, które nie jest klatką , a przemyślanym projektem? Na łódzkiej Górnej, czeka na Ciebie 2-pokojowy lokal, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

899 000 zł94 m² 9 580,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 93,84 m , usytuowane na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku w niskiej zabudowie szeregowej dwulokalowej przy ul. Nowosądeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Celestynów

Celestynów,mazowieckie

2 130 000 zł164 m² 12 987,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Wykończony pod klucz do zamieszkania dostępny na już zakup bez 2 % pcc Dom położony w gminie Celestynów w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w otoczeniu lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Błonie,mazowieckie

621 600 zł67 m² 9 254,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Jestem dostępny również po pracy lub w weekend. Brak prowizji i 0% pcc - realna oszczędność na starcie. Nowoczesne, kameralne osiedle położone w zielonej i spokojnej części.