dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Łódź,łódzkie

430 000 zł50 m² 8 662,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wprowadzenie Prezentujemy klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,64 m , zlokalizowane w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Więckowskiego 46 w samym sercu Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

675 000 zł31 m² 21 944,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje W wysokim standardzie! na czyżynach! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Sołtysowskiej, dzielnica Czyżyny. Osiedle charkteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wrocław,dolnośląskie

2 326 942 zł105 m² 22 210 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Jestem dostępny zarówno wieczorami jak i w weekendy Zapraszam do zakupu! *oszczędzasz już na starcie* *0% prowizji* *0% podatku pcc* Inwestycja położona jest w ścisłym centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Koszyce Wielkie,małopolskie

472 000 zł63 m² 7 500,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe apartamenty z charakterem Koszyce Wielkie, ul. Łąkowa | 62,93 m Cisza, komfort i zaledwie kilka minut od centrum Tarnowa. Jeśli marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Politechniczna

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł80 m² 11 237,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż idealnie zlokalizowane 4-pokojowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni ok 80m2. Idealne dla osoby, która chce zakupić pewną inwestycje gotową do uzyskiwania zysków bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świlcza

Świlcza,podkarpackie

770 000 zł130 m² 5 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Świlczy, tuż przy granicy z Rzeszowem, zaledwie 6,5 km od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szawelska

Warszawa,mazowieckie

2 250 000 zł479 m² 4 697,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 718 m²

Dom wolnostojący o powierzchni ok. 479,5 m , z poddaszem użytkowym, garażem dwustanowiskowym i ogrodem o powierzchni 1718 m , zlokalizowany w rejonie Buków na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

920 000 zł110 m² 8 389,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Szanowni Państwo Przedstawiam ofertę mieszkania 3-poziomowego przy ulicy Młodnickiego /jaracza, na wrocławskim Ołbinie. Przestronne, unikatowe mieszkanie w prestiżowej części Wrocławia. Tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Strzyżów

Strzyżów,podkarpackie

80 000 zł1 577 m² 51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w Strzyżowie 0,1577 ha! Wyjątkowa działka w malowniczym Strzyżowie na Podkarpaciu. Warunki zabudowy przewidują budynek mieszkalny jednorodzinny z osadnikiem ścieków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turkusowa

Częstochowa,śląskie

1 250 000 zł540 m² 2 314,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 603 m²

Działka zabudowana domem W stanie surowym oraz gotową halą usługowo- produkcyjno -magazynową. UL. Turkusowa, częstochowa gnaszyn. W pobliżu autostrada A1 I dk46. W całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

404 252 zł38 m² 10 599,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń nawet dziś! - Jestem dostępny zarówno wieczorami jak i w weekendy *oszczędzasz kupując bezpośrednio u dewelopera **0% prowizji **0% podatku pcc Po pracy nie musisz jechać przez pół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

540 000 zł68 m² 7 926,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ofertą sprzedaży jest nowe 4 - pokojowe mieszkanie w Goleniowie Lokal o powierzchni użytkowej 68,13 m2 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na ogród - 3 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rychtalska

Wrocław,dolnośląskie

785 000 zł82 m² 9 631,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokoje, 81,5 m , wysoki parter, własne wejście od patio - Wrocław Śródmieście, gotowe do zamieszkania Mieszkanie dla tych, którym zależy na metrażu, funkcjonalnym układzie i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dunin-Wąsowicza

Kraków,małopolskie

680 000 zł75 m² 9 066,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży strych do adaptacji w kamienicy w rejonie ul. Dunin Wąsowicza. Strych ma powierzchnię 75m2, powierzchnię całkowitą 110m2. Możliwość zrobienia dwóch mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kościelna

Prokowo,pomorskie

149 000 zł1 000 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlana położone w przepięknym miejscu, pod lasem, w Prokowie k. Kartuz. Idealne dla osób szukających ciszy i spokoju, kontaktu z naturą, bliskości jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rzeczka

Rzeczka,dolnośląskie

990 000 zł330 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Budynek hotelowo - noclegowy/ - dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej wynoszącej 330,40 metrów kwadrat., kubaturze wynoszącej 831 metrów sześciennych, o dachu wielospadowym krytym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Królewskie Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł54 m² 12 944,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Atuty nieruchomości: duży taras ok. 30 m ekspozycja południowo-zachodnia funkcjonalny układ oddzielna sypialnia + przestronna strefa dzienna mieszkanie dwustronne niskie opłaty cicha okolica duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Wrocław,dolnośląskie

1 565 000 zł97 m² 16 134 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż lokal usługowy wynajęty sieci Żabka, konkrety: - umowa działa od 10.2025r, na okres 10 lat - lokal mieści się w budynku z 2019r. jest narożny, dobrze widoczny, blisko przejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

930 000 zł128 m² 7 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:978 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu, na sprzedaż, dom wolnostojący przy ulicy Widok, w pobliżu lasu, na górnym Miedzyniu. Dom z lat 60, po remoncie, parterowy z poddaszem nieużytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łubna,mazowieckie

1 049 000 zł160 m² 6 546,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:532 m²

1 049 000 zł | Przedsprzedaż | 160 m2 | lokal w domu jednorodzinnym dwulokalowym | Łubna Przedmiotem sprzedaży jest połówka (jeden lokal) domu jednorodzinnego dwulokalowego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

434 500 zł33 m² 13 287,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zostań pierwszym właścicielem tego uroczego gotowego do wprowadzenia mieszkania! Mieszkanie dwupokojowe z 2025r, z atrakcyjnym widokiem z okien i balkonu na Góry Świętokrzyskie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jabłonna,mazowieckie

570 000 zł61 m² 9 298,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. DO współpracy zapraszamy agentów innych biur nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią Jabłonna, ul. Graniczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

819 000 zł55 m² 14 783,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Marzysz o porannej kawie na własnym tarasie, w otoczeniu zieleni, a jednocześnie chcesz korzystać z pełnej miejskiej infrastruktury? To wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

490 691 zł42 m² 11 725 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! W ofercie posiadam również inne nieruchomości Zapomnij o kompromisach. Wybierasz 6. piętro w samym sercu Łodzi. To mieszkanie to idealna "dwójka" - zarówno jako Twoja pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Słomin

Słomin,mazowieckie

850 000 zł102 m² 8 347,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania dom 101m2 w zabudowie szeregowej Słomin to urokliwa, niewielka miejscowość położona w sąsiedztwie Lesznowoli, która zyskuje na popularności wśród osób pragnących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

2 950 000 zł286 m² 10 314,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:428 m²

Segment skrajny, 5 sypialni, 3 łazienki, garaż na 2 samochody i ładny ogródek w najlepszej części osiedla Wilanów Zawady - walking distance do przystanku i Placu Vogla. Dom z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maków Polnych

Poznań,wielkopolskie

462 724 zł40 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego apartamentu z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja: poznań Umultowo - to doskonałe połączenie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kuligów

Kuligów,mazowieckie

165 000 zł823 m² 200,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Twój azyl w sercu natury! Marzysz o własnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku? Oto idealna propozycja! Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Malawskiego

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł28 m² 15 734,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu kawalerkę położone w dobrze skomunikowanej części Mokotowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie