dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Kartuzy,pomorskie

670 000 zł146 m² 4 589,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:428 m²

Sprzedam lokal mieszkalny w domu dwurodzinnym, położony w bardzo dobrej i spokojnej lokalizacji, z ogrodem, tarasem, piwnicą i garażem przy ulicy Prusa. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artyleryjska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

412 206 zł39 m² 10 496,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

483 100 zł39 m² 12 387,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 38,96 m | balkon | garderoba | sierpień 2026 Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,96 m z balkonem. Świetna lokalizacja, blisko tramwaj i autobus, szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hetmańska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

439 000 zł52 m² 8 442,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie w bloku na czwartym piętrze. Nieruchomość składa się z czterech pokoi. Wysoka jakość wykończenia oraz jasne wnętrza tworzą przytulny klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł65 m² 10 492,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Centrum Wrocławia na wyciągnięcie ręki: słoneczne 2 pokoje przy Parku i Fosie Miejskiej. Zadbana kamienica w sąsiedztwie Galerii Dominikańskiej i Rynku, 4 piętro, okna na dziedziniec od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skubianka

Skubianka,mazowieckie

1 030 000 zł177 m² 5 819,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, garaż na dwa auta, duża działka Na sprzedaż przestronny, komfortrowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Skubianka (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

603 421 zł66 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim - idealne do własnej aranżacji! Lokalizacja: odkryj komfort życia na spokojnym, kameralnym osiedlu w zachodniej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zeusa

Kowale,pomorskie

479 000 zł35 m² 13 851,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Jeśli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w świetnej lokalizacji i z szybkim dojazdem do Gdańska ta oferta jest właśnie dla Ciebie! tylko W naszym biurze! Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

519 000 zł41 m² 12 698,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukasz własnego, kameralnego miejsca w spokojnej części Szczecina? To mieszkanie na ul. Emilii Plater (dzielnica Drzetowo-Grabowo) to doskonała propozycja dla osób ceniących komfort i dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opypy

Opypy,mazowieckie

1 590 000 zł140 m² 11 357 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bardzo dobrze utrzymany parterowy dom. Do wprowadzenia, bez dodatkowych kosztów. Układ pomieszczeń: przestronny salon z wyjściem na taras i ogród kuchnia z jadalnią 3 pokoje (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Malwowa

Poznań,wielkopolskie

1 500 000 zł153 m² 9 803,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:621 m²

Biuro nieruchomości Abak poleca do sprzedaży dom w Poznaniu , przy ulicy Malwowej 98. budynek mieszkalny jednorodzinny , wolnostojący. Działka o powierzchni 621m2. Budynek wybudowany w 1970.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Sławinkowska

Lublin,lubelskie

790 000 zł1 174 m² 672,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka pod zabudowę jednorodzinną, która znajduje się w miejscowości Lublin, ul. Mieczykowa. Działka jest zagrospodarowana i ogrodzona metalowym płotem. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Opole,opolskie

792 000 zł79 m² 9 972,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tu nie ma miejsca na przeciętność. To mieszkanie zostało stworzone z pasji, a nie urządzone żeby było ładnie. Każdy detal jest decyzją - wynikającą z miłości do antyków, sztuki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 000 zł51 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 50,7 m - Bydgoszcz, osiedle Leśne Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,7 m , położone na 2. piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

471 000 zł33 m² 14 186,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

390 409 zł28 m² 13 761,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Mikołajki Pomorskie,pomorskie

720 000 zł171 m² 4 508,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Oferta: wyjątkowy dom wolnostojący w Mikołajkach Pomorskich przestronny, funkcjonalny i doskonale zlokalizowany! Lokalizacja: mikołajki Pomorskie to urokliwa miejscowość otoczona terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Studzienice,śląskie

1 299 900 zł155 m² 8 410,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:815 m²

Dom jednorodzinny - Studzienice, ul. Jana Pawła II Prezentacja nieruchomości w formie Dnia Otwartego - zapraszamy do wcześniejszego zapoznania się z układem domu i spacerem 3D. Parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Mnichowska

Gniezno,wielkopolskie

340 000 zł11 962 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta zarezerwowana Prezentujemy Państwu bardzo ciekawą i atrakcyjną nieruchomość, jaką jest grunt w wieczystym użytkowaniu, o powierzchni 1,1962 ha, położony w Gnieźnie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

631 600 zł67 m² 9 403,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Dostosuję się do Twoich potrzeb - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Nowoczesne, kameralne osiedle położone w zielonej i spokojnej części Błonie. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Rumia,pomorskie

420 000 zł35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Cicha i gotowa do zamieszkania kawalerka z oddzielną kuchnią Szukasz swojego pierwszego mieszkania lub bezpiecznej lokaty kapitału pod wynajem? Prezentujemy ustawne, zadbane mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rzeszów,podkarpackie

699 800 zł83 m² 8 393,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:194 m²

Jeśli szukasz domu, który łączy komfort codziennego życia z kameralnym charakterem osiedla a sobota zaczyna się od porannej kawy w ogrodzie to ta oferta jest dla Ciebie! Biuro Stoprocent.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Radom,mazowieckie

1 490 000 zł225 m² 6 622,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:883 m²

Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu na spotkaniu piękny, rodzinny dom znajdujący się na al. Wojska Polskiego. Świetnie zaprojektowany dom, niezwykle przytulny i funkcjonalny. Do jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

605 000 zł1 316 m² 459,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tyniec mały Działka budowlana z lasem. Tylko u nas! Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną położoną w gminie Kobierzyce w miejscowości Tyniec Mały o powierzchni 1316 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Fabianki,kujawsko-pomorskie

795 000 zł169 m² 4 704,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 197 m²

Mapa Nieruchomości z ogromną przyjemnością prezentuje wyjątkową nieruchomość. Jest nią nowoczesny i energooszczędny dom z pięknymi widokami w bajecznej okolicy. Idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł102 m² 4 883,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości ostatnie wolne mieszkania na popularnym osiedlu przy ul. Myśliwskiej. Inwestycja obejmuje 16 segmentów dwu lokalowych w zabudowie szeregowej. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 000 zł55 m² 6 768,95 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! poszukiwana lokalizacja! klucze W biurze! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 55,4 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Wzgórze Wolności!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybickiego

Gdynia,pomorskie

3 999 000 zł85 m² 47 314,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Horyzont luksusu - inteligentny apartament W yacht parku Widok na Morze i Marinę | Inteligentny dom | Najwyższy standard wykończenia | Gra światła i przestrzeni | Duży taras Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Chłodna

Białystok,podlaskie

1 600 000 zł1 600 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka posiada dojazd z dwóch stron. Działka leży przy ulicy chłodnej. Jest całkowicie uzbrojona, wszystkie media. W tym roku mają być zaczęte pracę nad nawierzchnią drogi przez urząd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

1 490 000 zł170 m² 8 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Czy Twoim marzeniem jest dom, który łączy luksus przestrzeni z kojącą bliskością natury? Przestań marzyć czas działać! To miejsce, które zachwyca harmonią nowoczesnej architektury, ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Spacerowa

Rybaki,pomorskie

139 000 zł1 131 m² 122,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana położona w otoczonej lasami miejscowości Rybaki, w gminie Somonino. Idealna dla osób szukających ciszy i spokoju, kontaktu z naturą, bliskości jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 450 000 zł1 020 m² 2 401,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka na Młocinach. Cena 2.450.000,00 ZŁ + vat. Cicha, spokojna okolica. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, usługowa, handlowa, dużo terenów zieleni. Dogodne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Na Marynku

Darzlubie,pomorskie

144 000 zł900 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Darzlubie, gm.Puck przy ul. Na Marynku, o powierzchni 900m2. Działka o regularnym kwadratowym kształcie, położona na płaskim terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Krasne

Krasne,podkarpackie

439 000 zł53 m² 8 220,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na parterze 53,4m2 z miejscem postojowym i dużym ogródkiem - sprzedaż bezpośrednio U dewelopera- bez prowizji Zielona Aleja Krasne to kameralne zamknięte osiedle w Krasnem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tokary

Tokary,pomorskie

589 020 zł100 m² 5 904 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:116 m²

Kameralny bliźniak w sercu Kaszub - Tokary Przestronny, gotowy do zamieszkania po aranżacji bliźniak (połowa, stan deweloperski), na kameralnym osiedlu w otoczeniu lasów i jezior pola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł69 m² 15 202,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

3-pok. w Przedwojennej Kamienicy - Pow. 69 m2 - Wysokie. Przestronne. Do Własnej Adaptacji - Metro wileńska, dworzec pkp, ch Wileńska Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w XIX-wiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł133 m² 11 922,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:387 m²

Avenue Estate z przyjemnością zaprasza do odkrycia wyjątkowego domu, skąpanego w zieleni lasu, gdzie nowoczesny design splata się z harmonią natury a spokój i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Duszniki-Zdrój,dolnośląskie

1 190 000 zł300 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Okazja! Wyjątkowy dom z dużą działką w malowniczej okolicy Dusznik-Zdroju Na sprzedaż przestronny, dwukondygnacyjny dom z podpiwniczeniem, położony w niezwykle urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

304 900 zł23 m² 13 257 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Klucze w biurze! Polecam na sprzedaż wyjątkowo ciekawy niewielki lokal jednopokojowy z dla 1-2 osób. Mieszkanie położone w ścisłym centrum tuż przy Dworcu pkp/pks oraz przy aquaparku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tuchowska

Kraków,małopolskie

724 000 zł56 m² 12 993,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,72 m znajdujące się w 2 piętrowym apartamentowcu z 2006 roku usytuowanym na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabnica

Żabnica,śląskie

499 900 zł200 m² 2 499,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Dom + dwie działki o łącznej powierzchni ponad 2300 m2! Są takie miejsca, które od razu dają poczucie spokoju. Wchodzisz i czujesz, że to może być Twój dom - nie tylko adres, ale kawałek.