dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 985 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

1 274 526 zł75 m² 17 071,10 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odbieram telefony także wieczorami oraz w weekendy. Kupując bezpośrednio od dewelopera oszczędzasz na pcc i prowizji - 0%. Wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rybacka

Jantar,pomorskie

520 000 zł29 m² 17 931 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament w Jantarze ul. Rybacka 43 Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny apartament położony w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Jantaru, przy ul. Rybackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ochodze

Ochodze,opolskie

149 000 zł943 m² 158,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Ochodze (gmina Komprachcice), w odległości zaledwie kilku kilometrów od Opola. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bułgarska

Stargard,zachodniopomorskie

395 000 zł48 m² 8 159,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 48,41 m , które wyróżnia się bardzo dobrym doświetleniem oraz praktycznym układem pomieszczeń. Lokal jest dwustronny, co zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wielebnów

Wielebnów,świętokrzyskie

115 000 zł1 250 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1250 m2 , zlokalizowana w miejscowości Wielebnów w gminie Łopuszno. Działka w pierwszej linii zabudowy, płaska, w kształcie prostokąta. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

682 197 zł69 m² 9 879,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Idealna pora na zakup mieszkania - 0% prowizji, 0% podatku pcc Zadzwoń już dziś - jestem dostępny zarówno wieczorami jak i w weekendy Strefa odpoczynku - możesz się relaksować bez wychodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje 1 Maja

Konin,wielkopolskie

198 000 zł33 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 33 m, III piętro, zlokalizowanego w centrum Konina, przy ul. Aleje 1 Maja. To idealne miejsce dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 998 000 zł245 m² 8 155,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 103 m²

Elegancki dom jednorodzinny z ogrodem, tarasem, dwustanowiskowym garażem i niezależnym lokalem na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych w północnej enklawie Szczecina. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł76 m² 22 929,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

[English version below] Apartament o powierzchni 76 m2 z przestronnym słonecznym tarasem o powierzchni 33 m2 pozwala rozkoszować się każdą wolną chwilą na świeżym powietrzu. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

478 632 zł44 m² 10 982,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jestem do dyspozycji również po pracy i w dni wolne. Kupujesz taniej bezpośrednio u dewelopera. Mieszkanie dopasowane do Ciebie Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o swobodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Barcin,kujawsko-pomorskie

599 000 zł116 m² 5 163,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:687 m²

Zamieszkaj w nowoczesnym domu w spokojnej części Barcina przy ulicy Akacjowej - Twoje marzenie o idealnej przestrzeni może się spełnić! oferta tylko U nas, klucze W biurze. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

680 000 zł42 m² 16 026 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji Slow City, ul. Piaszczysta - Kraków Oferujemy komfortowe, gotowe do odbioru mieszkanie w stanie developerskim, do wykończenia, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łękawica

Łękawica,śląskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Twój własny dom w górach - bez budowy i stresu Masz dość miasta, hałasu i betonu? Wyobraź sobie: kawa rano na tarasie, cisza, góry i spokój. Bez kredytu na 30 lat. Bez budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogodna

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł48 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Tylko u nas! Bez prowizji! Jeżeli szukasz cichego, nietypowego mieszkania z dużym tarasem, obok Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, to ta oferta jest dla Ciebie. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Staszica

Kamienna Góra,dolnośląskie

238 280 zł1 288 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną 1288 m2 w centrum Kamiennej Góry przy ul. Stanisława Staszica 33

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

624 530 zł54 m² 11 544 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Pabianice,łódzkie

540 000 zł104 m² 5 192,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Dla romantyka i hipochondryka - kwiaty pod domem, apteka pod nosem! Szukasz mieszkania w centrum, ale z nietypową historią? Mamy idealny dla Ciebie lokal z potencjałem i ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowa

Bychlew,łódzkie

1 250 000 zł185 m² 6 749,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Jeśli marzysz o domu otoczonym naturą to ta nieruchomość znajduje się w sercu lasu, oferując ciszę, prywatność i codzienny kontakt z naturą, a jednocześnie zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Francuska

Czeladź,śląskie

54 300 zł486 m² 111,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Syndyk masy upadłości Grzegorza Sikory (sygn. akt: ka1k/gup/25/2024) ogłasza przetarg na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej niezabudowanej, dz. ew. nr 3416, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Grotów

Grotów,lubuskie

100 000 zł5 699 m² 17,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż malowniczo położoną działkę w Grotowie(wieś spokojna z pozytywnie nastawionymi do świata ludźmi). Działka o powierzchni 5699 m2 Lokalizacja idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł27 m² 17 740,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Uzdowo

Uzdowo,warmińsko-mazurskie

790 000 zł132 m² 5 984,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 643 m²

Na sprzedaż solidny i bardzo ekonomiczny dom o powierzchni 132 m . Parter domu jest wykończony, natomiast poddasze pozostaje do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Kraków,małopolskie

599 000 zł36 m² 16 638,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie gotowe do odebrania - stan deweloperski. DO mieszkania nalezy dokupić miejsce postojowe - 60 000 zł Do sprzedania oferuję mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Widokowa

Czeladź,śląskie

639 000 zł124 m² 5 153,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Oferujemy domy w zabudowie szeregowej znajdują się w Czeladzi ul. Widokowa. Cena zawiera: - wykończenie w stanie surowym zamkniętym, - na zewnątrz ocieplenie, elewacja, rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zielone Wzgórze

Wancerzów,śląskie

158 000 zł798 m² 197,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Wancerzów gmina Mstów zaledwie 15 min. od centrum Częstochowy. Wymiary działki to 23 x 35, o pow. 789 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

234 990 zł20 m² 11 691 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferowane mieszkanie to kompaktowa, ale bardzo dobrze zaprojektowana kawalerka, która maksymalnie wykorzystuje dostępną przestrzeń. Wnętrze jest jasne, nowoczesne i spójne stylistycznie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł42 m² 13 309,50 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,5 m2, usytuowane na drugim piętrze jedenastopiętrowego budynku mieszkalnego z wielkiej płyty z 1980 roku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Celestynów,mazowieckie

1 200 000 zł252 m² 4 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 388 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony na dużej działce, z dodatkowymi zabudowaniami: magazynem oraz garażem wolnostojącym. Układ budynku dobrze sprawdzi się dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Gruszczyn

Gruszczyn,wielkopolskie

936 000 zł2 600 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2 600 m , idealna jako inwestycja lub miejsce rozwoju działalności. Ta atrakcyjna nieruchomość oferuje niepowtarzalny potencjał, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świerkowa

Gdynia,pomorskie

849 000 zł44 m² 19 138,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowy 2-pokojowy apartament o powierzchni 44,36 m , położony na 3 piętrze prestiżowego osiedla Orłowska Bryza z windą w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Warszawa,mazowieckie

1 298 800 zł100 m² 12 988 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

dwupoziomowe mieszkanie mieszkanie na Bemowie zamknięte osiedle 2009r mieszkanie w nowszym budownictwie mieszkanie z garażem Dwupoziomowe mieszkanie na ostatnim piętrze budynku z 2009r., na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

2 650 000 zł576 m² 4 600,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:950 m²

Na sprzedaż murowana piętrowa hala magazynowo - usługowa o powierzchni 576 m2 zlokalizowana w Ożarowie Mazowieckim Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, oddalona kilkaset.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

535 000 zł42 m² 12 713,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Klimatyczne mieszkanie blisko jeziora? To jest idealna propozycja. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Olsztynie, położone niespełna 100 metrów od jeziora przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żupańskiego

Poznań,wielkopolskie

280 900 zł28 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Poznania. Kamienica z 1905 roku autorstwa Richarda Mendelskiego przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

260 000 zł24 m² 10 655,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gotowy, dochodowy lokal fryzjerski o powierzchni 24 m 2, na parterze, w bloku mieszkalnym, z oddzielnym wejściem. Lokal jest wystawiony do sprzedaży i wynajmu. Zakład fryzjerski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świnna

Świnna,śląskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kiełczów,dolnośląskie

649 000 zł135 m² 4 772,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z antresolą, z dużym potencjałem, położone na granicy Kiełczowa, w Piecowicach - spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Skotnica

Mikołów,śląskie

950 000 zł441 m² 2 154 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz dobrej inwestycji kapitału? Zależy Ci na wyjątkowym miejscu w centrum miasta? Cenisz nieruchomości z potencjałem ? Zatrzymaj się! Ta oferta jest dla Ciebie. Centrum Mikołowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rarwino

Rarwino,zachodniopomorskie

180 000 zł40 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane 4 km od miasta Kamień Pomorski w miejscowości Rarwino. Do najbliższej nadmorskiej miejscowości Dziwnówek trasa wynosi 13 km. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł130 m² 6 563,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:209 m²

bez pcc | IV 2025 | Wysoki standard! | Garaż! Polecam na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 129,5 m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pałucka

Janowiec Wielkopolski,kujawsko-pomorskie

290 000 zł200 m² 1 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:920 m²

Dom piętrowy ( dwa piętra o powierzchni zabudowy ok. 110m2 każde ,całkowicie podpiwniczony o powierzchni ok.100m2 bez garażu. Budynek wybudowany w technologii i latach 90 posiada.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij