dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rybnik,śląskie

729 000 zł124 m² 5 885,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

oferta na wyłączność biura Szukasz komfortowego i atrakcyjnego mieszkania w Rybniku? Cenisz sobie przestrzeń oraz doskonałą lokalizację? To propozycja idealna dla Ciebie - jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

517 000 zł60 m² 8 602,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie / po remoncie / rozkład Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, świeżo wyremontowanego mieszkania położonego w Miękini spokojnej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

280 000 zł45 m² 6 263,98 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Piaskowej Góry. Mieszkanie położone na parterze w docieplonym budynku , co zapewnia komfort cieplny oraz wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Płochocin,mazowieckie

1 179 000 zł144 m² 8 212,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zapraszam do kontaktu, jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy dom o powierzchni 143 m , położony w spokojnej, zielonej okolicy Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł58 m² 9 547,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 57,6m2 zlokalizowane na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosnkowskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

310 000 zł34 m² 9 101,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

1 pokojowe w super lokalizacji Oferuję na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Sosnkowskiego w Mińsku Mazowieckim. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sukienna

Białystok,podlaskie

558 000 zł51 m² 10 984,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Kup te mieszkanie taniej! Zapytaj eksperta o szczegóły Mieszkanie wyremontowane i wyposażone. Narożne, trzypokojowe mieszkanie w Białymstoku, centrum - ul. Sukienna 4a. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Korbielów

Korbielów,śląskie

990 000 zł69 m² 14 265,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:175 m²

Forest Camp Pilsko to kameralne osiedle domów jednorodzinnych klasy premium, położone w wyjątkowej lokalizacji na wysokości ponad 700 m n.p.m., w górnej części Korbielowa, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł39 m² 11 025,60 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku 12 piętrowym w Rzeszowie, przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Twardogóra

Twardogóra,dolnośląskie

689 000 zł146 m² 4 719,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:563 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w centrum Twardogóry. Budynek o 3 poziomach -przyziemie, parter oraz piętro o powierzchni użytkowej 146m2 posiada 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

672 263 zł69 m² 9 735,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dzwoń kiedy Ci pasuje - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Po pracy nie musisz jechać przez pół miasta, żeby zadbać o siebie. Strefa odpoczynku - możesz się relaksować bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skowronkowa

Kiełczów,dolnośląskie

699 000 zł65 m² 10 704,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wykończone w wysokim standardzie przestronne mieszkanie w podwrocławskim Kiełczowie o powierzchni 65,3 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze dwupiętrowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z ogródkiem Wirki

Wirki,dolnośląskie

599 000 zł112 m² 5 334 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowo duże i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 112 m2, położone na 1 piętrze. To propozycja dla osób ,które szukają przestrzeni i spokoju, bez rezygnowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Tysiąclecia

Rumia,pomorskie

389 000 zł380 m² 1 023,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Millennium Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż działka o powierzchni 380 m , położona w bardzo dobrej lokalizacji w Rumia przy ul. Tysiąclecia. Nieruchomość posiada regularny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śniadeckich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

445 000 zł81 m² 5 493,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferujemy ciekawe 4 pokojowe mieszkanie, usytuowane w ścisłym centrum miasta na ul. Śniadeckich w odrestaurowanej kamienicy z 1920 roku. Budynek został odrestaurowany, nowa elewacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poranna Rosa

Głogowo,kujawsko-pomorskie

435 000 zł53 m² 8 138,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Cześć Poszukiwaczu Domowego Szczęścia! Masz ochotę na nowe mieszkanie, które emanuje pozytywną energią? W krainie, gdzie domy opowiadają swoje historie, a klatka schodowa jest jak magiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł55 m² 18 925,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Budynek zlokalizowany przy ul. Adama Branickiego 11 znajduje się w części Miasteczka Wilanów - w obrębie osiedla Błonia Wilanowskie, jednej z najbardziej uporządkowanych urbanistycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wolności

Łódź,łódzkie

460 000 zł42 m² 10 952,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Opiekun oferty: tel.: Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu Wolności, parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

889 030 zł82 m² 10 776,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,50m2 + ogród 17,05m2 +taras 22,22m2 + strefa wejściowa o pow. 53,67m2 z miejscem postojowym i schowkiem. Ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morelowa

Kraków,małopolskie

1 480 000 zł66 m² 22 482,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2 znajdujące się na ul. Morelowa na Woli Justowskiej. Lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Morelowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zatorska

Olszyny,małopolskie

419 000 zł75 m² 5 586,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:502 m²

Przedstawiamy wyjątkową okazję - funkcjonalny, zadbany dom parterowy z poddaszem użytkowym oraz garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 502 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Luzino,pomorskie

569 000 zł86 m² 6 616,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ostatnie lokale! Zamieszkaj blisko natury! nowoczesna nieruchomość z ogródkiem na Osiedlu silva w Luzinie cudzoziemcy - bez zgody mswia! Bez barier prawnych - nieruchomość dostępna także dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stare Budy

Stare Budy,mazowieckie

1 049 900 zł142 m² 7 378 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 197 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok.142 m2, usytuowany - posadowiony na bardzo ładnej, zagospodarowanej działce o powierzchni ok.1200 m2. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bitwy pod Płowcami

Sopot,pomorskie

2 682 000 zł86 m² 31 005,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Apartament o powierzchni 86,5 m , zlokalizowany na dziesiątym piętrze jedenastopiętrowego budynku w Dolnym Sopocie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

588 942 zł58 m² 10 076 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł62 m² 10 897,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie z pełnym rozkładem | 62,4 m + 4,75 m przedpokój | ul. Rogowska, wrocław Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,4 m + dodatkowy przedpokój 4,75 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Frasia

Kraków,małopolskie

1 759 000 zł140 m² 12 546,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:392 m²

Prezentuje na sprzedaż ofertę jednego z domów wolnostojących w nowo powstałej inwestycji Osiedle Familijne przy ul. S.Frasia w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie w Krakowie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

518 000 zł62 m² 8 392,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż jedyne w swoim rodzaju mieszkanie w Centrum, między alejami Wojska Polskiego i Piastów: - ul. Bohaterów Getta Warszawskiego (śródmieście Zachód) - 3 pokoje + balkon - 61.72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husa

Warszawa,mazowieckie

509 000 zł39 m² 12 918,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

2-pokojowe jasne mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z windą, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Zlokalizowane jest przy ul. Jana Husa na Białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odrzańska

Kraków,małopolskie

749 000 zł50 m² 14 974 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przytulne trzypokojowe mieszkanie na pierwszym pietrze w jedenastopiętrowym bloku mieszkalnym w Krakowie przy ul. Odrzańskiej - dzielnica Łagiewniki. 9 minut pieszo do przystanku Borsucza:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Za Skłonem

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł106 m² 14 150,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa w pobliżu Lasu Wolskiego, przy ul. Za Skłonem 6c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrzanów Duży

Chrzanów Duży,mazowieckie

1 700 000 zł180 m² 9 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Do sprzedania nieruchomość obejmująca budynek mieszkalny wolnostojący o łącznej powierzchni 180 m2 oraz budynek gospodarczy (stodoła) o powierzchni około 110 m2 na działce 2200 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrężna

Gdynia,pomorskie

2 999 900 zł268 m² 11 200,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 565 m²

Atuty: dom wolnostojący o powierzchni ok 267m2 znajdujący się na dużej działce ok 2500m2 z własnym lasem. Dla osób ceniących komfort oraz bliski kontakt z naturą Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starobrzeska

Brzeg,opolskie

209 000 zł33 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 33 m 2 pokoje + osobna kuchnia Brzeg, ul. Starobrzeska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m, położone w Brzegu przy ul. Starobrzeskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chopina

Goleniów,zachodniopomorskie

490 000 zł65 m² 7 515,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w promocyjnej cenie! Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie z balkonem o powierzchni 65,2 m , znajdujące się na pierwszym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olimpijska

Łódź,łódzkie

410 000 zł53 m² 7 735,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Olimpijskiej w Łodzi. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szklarka Radnicka

Szklarka Radnicka,lubuskie

1 890 000 zł5 641 m² 335,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Obiekt rekreacyjno-hotelowy w Szklarce Radnickiej! Oferta na wyłączność! Bez prowizji od Kupującego! Link do filmu: przedstawiamy Państwu na sprzedaż malowniczo położony kompleks budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rybnicka

Gostyń,śląskie

185 000 zł768 m² 240,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** działka blisko lasu ** blisko przystanek - M12 (katowice) i 594 (mikołów) ** kompleks nowowydzielonych działek! ** prąd, gaz i kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł30 m² 16 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o pow. 30 m2, położone na 1 piętrze, zlokalizowane w pobliżu ul. Powstańców Śląskich. Mieszkanie w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Malwinowska

Pogorzelec,mazowieckie

107 000 zł1 073 m² 99,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1073 m2 położoną w malowniczej i zielonej okolicy w województwie mazowieckim, w miejscowości Pogorzelec, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 539 000 zł218 m² 7 059,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Nowoczesny dom parterowy W gdańsku - działka W cenie Nowoczesny, drewniany dom modułowy o powierzchni całkowitej 218 m to propozycja dla osób, które chcą zamieszkać.