dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 961 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 961 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł47 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Dostępne dla klientów kredytowych Widok na dwie strony świata Możliwość zrobienia salonu z aneksem Do generalnego remontu Mieszkanie w stanie do generalnego remontu. Na zdjęciach mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł61 m² 10 655,70 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3pokojowe/ul.Łukowska na Pradze Południe/ 6 piętro Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w zadbanym budynku z windą zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

587 224 zł51 m² 11 462,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kordiana

Kraków,małopolskie

790 000 zł62 m² 12 741,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2 znajdujące się na ul. Kordiana na Kurdwanowie. Lokalizacja: ul. Kordiana to jedna z najbardziej cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Plażowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

499 999 zł34 m² 14 658,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kołobrzeg, ul. Plażowa 6b Jeśli szukasz miejsca nad morzem, gdzie naprawdę można odpocząć tu wszystko jest na swoim miejscu. Bliskość plaży, otoczenie lasu i spokojna okolica tworzą idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Smolec

Smolec,dolnośląskie

4 700 000 zł300 m² 15 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 902 m²

Smolec - rezydencja z basenem Polecam do sprzedaży dom o charakterze rezydencji. Dom wolnostojący o powierzchni 300m2 położony na działce o powierzchni 2902 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

1 817 325 zł56 m² 32 709,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycję Sol Marina. Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości. Wyróżnia ją jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Wola Krakowiańska,mazowieckie

330 000 zł1 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa 1500 m Wola Krakowiańska, gmina Nadarzyn Na sprzedaż działka o powierzchni 1500 m , położona w miejscowości Wola Krakowiańska przy ul. Jastrzębskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

839 000 zł101 m² 8 293,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bez prowizji bez pcc! zakup bezpośrednio U dewelopera! wszystkie media! Gorąco polecam dom wolno-stojący budowany wedługprojektu Dom w Riveach 11 Na pierwszej kondygnacji znajduje się: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sadowa

Giełczyn,podlaskie

570 000 zł8 000 m² 71,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Giełczyn, w powiecie łomżyńskim, w województwie podlaskim. Nieruchomość składa się z dwóch działek o charakterze budowlanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł25 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Polecam do sprzedaży nieruchomosc w samym centrum miasta Oławska-Rynek. Nieruchomosć w budynku z lat 60 tych na 2p/4p. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Al. Pierwszej Dywizji

Łódź,łódzkie

259 000 zł29 m² 8 839,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Tylko tu! Piękne dwupokojowe mieszkanie z widokiem na zielony skwer oraz z miejscami parkingowymi na ogrodzonym podwórku i niskim czynszem na styku Bałut i Śródmieścia. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kulin

Kulin,dolnośląskie

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do sprzedania działkę budowlaną 1000 m2 o regularnym prostokątnym kształcie, położona miejscowości Kulin. Aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - teren oznaczony mn/u.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

829 977 zł58 m² 14 310 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Kameralne osiedle a jednocześnie świetnie skomunikowane z centrum! Zadaszony taras na którym można odpoczywać o każdej porze roku! Wszystko co potrzebujesz w zasięgu spaceru!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

768 000 zł55 m² 13 963,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż oferowany jest dochodowy, przestronny apartament zlokalizowany w prestiżowym kompleksie Polanki Park w Kołobrzeg, który od lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skargi

Katowice,śląskie

370 000 zł29 m² 12 572,20 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łacha

Łacha,mazowieckie

288 000 zł2 215 m² 130,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w rekreacyjnej miejscowości Łacha. Działka o pow. 1342 m2 o kształcie trapezu. Do rzeki Narew 2 km, do Zalewu Zegrzyńskiego ok. 6 km. Działka sąsiaduje z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orląt Lwowskich

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł110 m² 13 587,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż I 1 499 000 zł I 4 pokoje 110,32 m3 I 3 i 4 piętro I warszawa ursus niedźwiadek I ul.ORLĄT LWOWSKICH MIESZKANIE Z ANTRESOLĄ i TARASEM! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

526 000 zł40 m² 13 189,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | znakomicie skomunikowane | Gdynia Chylonia Cena całkowita: 526 000 zł. Powierzchnia: 40,79 m - ścianki = 39,88 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 2, stan: deweloperski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 000 zł65 m² 7 523,08 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień Dobry , dziś mam dla Państwa rewelacyjną ofertę mieszkania w Fordonie Powierzchnia: 65 m Rozkład: 3 pokoje - Salon - 18 m - Sypialnia 1 - 16 m - Sypialnia 2 - 12 m Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

659 500 zł47 m² 13 996,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | Plac Kromera | Wrocław Na sprzedaż komfortowe, doskonale doświetlone mieszkanie o powierzchni 47,2 m , położone na 2. piętrze (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

380 000 zł300 m² 1 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom z duszą w Bogdańcu Przestronny dom w cenie mieszkania Niezwykła okazja w atrakcyjnej cenie Przedstawiamy niepowtarzalną okazję zakupu dużego, poniemieckiego domu w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Niemena

Gdynia,pomorskie

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

824 500 zł48 m² 17 177,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na już | 3 pokoje | balkon 2 piętro |mokotów Służewiec oferta bezpośrednia! brak dodatkowych opłat: 0 zł prowizji Odbierz klucze już teraz i zamieszkaj na warszawskim Mokotowie Służewiec przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Wojska Polskiego

Prabuty,pomorskie

320 000 zł5 000 m² 64 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Sprzedam nieruchomość na której znajdują się budynki produkcyjno-handlowo-magazynowe o powierzchni 900 m2, działka o powierzchni 5000 m2. W budynku była prowadzona stolarnia, zawiera on.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polna

Tryszczyn,kujawsko-pomorskie

1 065 000 zł166 m² 6 415,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Rezerwacja! dom dla rodziny pod bydgoszczą gotowy do wprowadzenia nowa niższa cena: 1 065 000 zł Oszczędzasz ponad 30 000 zł bez prowizji! 166 m | działka 1005 m | Tryszczyn | blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ruciana

Wrocław,dolnośląskie

761 015 zł74 m² 10 348,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Parter / Z ogrodem / klimatyzacja Szukasz mieszkania we Wrocławiu z dobrym układem i w spokojnej okolicy? Przy ulicy Rucianej 1a na Pawłowicach czeka na Ciebie nowe, widne, mieszkanie 3 lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Droga Chłapowska

Władysławowo,pomorskie

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

| 3 pokoje | top lokalizacja | Inwestycja | Ogródek | Władysławowo | Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

1 170 000 zł65 m² 17 966,80 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie z widokiem na stocznię, które robi wrażenie od pierwszego spojrzenia. Nowoczesne, przestronne i dopracowane - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospody

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł42 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka | świetna lokalizacja | bliskość komunikacji | inwestcja | Na sprzedaż oferujemy słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m2 położone na Gdańskiej Żabiance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł27 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

2 353 465 zł78 m² 29 988,10 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępna wieczorami i w weekendy *oszczędzasz już na starcie - kup bezpośrednio od dewelopera **0% prowizji ***0% podatku pcc Wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Malczewskiego

Sopot,pomorskie

439 000 zł25 m² 17 701,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Sopot | funkcjonalna kawalerka | 4 minuty do autobusu | doskonała lokalizacja | inwestycja Na sprzedaż oferujemy ciepłe, 1- pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,8 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

557 000 zł65 m² 8 511,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Mieszkanie niezwykłej urody, atrakcyjnie położone u zbiegu alei Wyzwolenia, ulicy Słowackiego i Krasińskiego. Możliwa zamiana! Mimo, że okna salonu zwrócone są w stronę ruchliwego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 308 000 zł133 m² 9 869,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Gotowe do zakupu domy z garażem w bryle budynku. Domy szeregowe o powierzchni od 132 m do 145 m z ogródkiem i garażemukład pomieszczeń: - na parterze salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mehoffera

Warszawa,mazowieckie

848 000 zł61 m² 13 901,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy z 2010 roku zlokalizowane na zielonej Białołęce przy ul. Józefa Mehoffera. Osiedle jest zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Sarbsk,pomorskie

151 335 zł1 593 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Sarbsk, gm. Wicko, pow. lęborski. Idealne miejsce pod inwestycję turystyczną, pensjonat, domki wakacyjne lub dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bednarska

Dobrzewino,pomorskie

1 599 000 zł390 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

| dom wolnostojący | garaż | ogród | cicha okolica | dobrzewino | Nowoczesny dom wolnostojący w spokojnej okolicy - Dobrzewino Na sprzedaż oferujemy przestronny, komfortowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Wichradzka

Warka,mazowieckie

499 000 zł11 485 m² 43,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 11 485 m , położona w Warce - malowniczym i dynamicznie rozwijającym się mieście w woj. mazowieckim. Lokalizacja: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Kraków,małopolskie

750 000 zł39 m² 19 394,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 38,67 m + balkon 3,57 m , zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Zabłocie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Nowotarska

Dębno,małopolskie

4 200 000 zł500 m² 8 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż wolnostojący

Dochodowy pensjonat w Pieninach | 14 pokoi | gotowy biznes turystyczny Cena: 4 200 000 pln | Lokalizacja: dębno, pieniny | Powierzchnia budynków: ok. 500 m | Liczba pokoi: 14 | Budynki: 2.