dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

800 000 zł31,41 m² 25 469,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy Alei Krakowskiej 281 A, w drugiej linii od ulicy. Rozkład Mieszkanie o powierzchni 32 m2, składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 000 m² 319 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Best Nest Nieruchomości - wyjątkowa działka na granicy Jaworza i Jasienicy Szukasz idealnego miejsca pod budowę swojego wymarzonego domu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł54 m² 14 259,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie na Włochach przy al. Krakowska budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z: - 3 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48,50 m² 6 989,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł51 m² 11 549,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie | 2 pokoje | ogrodzony parking | 5 minut do skm | gdynia działki leśne | lokalizacja: nieruchomość położona jest w centrum Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 000 zł159,92 m² 9 942,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem! To prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy zaledwie 3 km od wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 800 zł43,80 m² 18 488,58 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przestronne 2 pokoje 43,7 m2 ze strefą dzienna 20 m2 oraz balkonem 4 m2. Nowe od renomowanego dewelopera - gotowe do odbioru. Budynek premium, wysoki standard części wspólnych i dobra komunikacja. 0%.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł74,45 m² 10 678,31 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednika płaci tylko sprzedający! transakcja: osiedle nowe złotno, ul. Traktorowa 22 - sprzedaż klimatycznego 3 pokojowego mieszkania o pow. 74,45m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

896 000 zł230 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Biuro Bonus Nieruchomości prezentuje: to gdzie mieszkasz ma znaczenie. Przestrzeń, zieleń, spokój to wszystko wpływa na to, że w domu wypoczywamy. Z przyjemnością do niego wracamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 203 zł76,56 m² 12 998,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż Warszawa Tarchomin Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Światowida 61b na warszawskim Tarchominie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 396 m² 214,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

? wyjątkowa działka w prestiżowej części Zielonej Góry - Zatonie ? Są miejsca, które mają niepowtarzalny klimat. Zatonie jest jednym z nich. Na sprzedaż działka budowlana nr 273 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł77,52 m² 5 792,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować Państwu duże mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Lokalizacja: - drezdenko, - woj. lubuskie, - ul. Sienkiewicza, - niski blok, - piętro trzecie z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł13 300 m² 24,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:13 300 m²

Dom 84 m na działce 1,33 ha - Michałowice Grupa Fortis Nieruchomości oferuje sprzedaż domu położonego w miejscowości Michałowice, gmina Czarnocin. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

910 136 zł44,30 m² 20 544,83 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowe apartamenty W centrum gdańska Wyjątkowy widok | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - w sercu Gdańska | Komfortowa przestrzeń ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

946 070 zł42,70 m² 22 156,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

2 126 563 zł79,50 m² 26 749,22 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł41 m² 20 707,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Antoniewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w Inwestycji Rytm Mokotowa Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 000 zł35,10 m² 12 962,96 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży apartamentu o powierzchni blisko 35.10 m w inwestycji NOHO Investment Nadgórników 14 w Katowicach. Sprzedawane mieszkanie jest obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł45,94 m² 11 950,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie przy ul. Łojewskiej na spokojnym i zielonym Bródnie dwustronne, dobrze nasłonecznione, z balkonem oraz przynależną piwnicą. Bardzo dobra lokalizacja zaledwie kilka minut spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł46 m² 16 934,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Starej Baśni budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1973 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł73,30 m² 16 234,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1990 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł42,40 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka | świetna lokalizacja | bliskość komunikacji | inwestcja | Na sprzedaż oferujemy słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m2 położone na Gdańskiej Żabiance.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł64,01 m² 10 607,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe 3 pokoje | 64,01 m | 1 piętro | balkon | gotowe do zamieszkania | Zielona Góra, ul. Anny Jagiellonki Parametry nieruchomości: powierzchnia: 64,01 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 Rynek:.

Szczegóły ogłoszenia

946 070 zł42,70 m² 22 156,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł50,90 m² 8 998,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

| na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,9 m , położone na 2 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku przy ul. Strasza, na spokojnym i zielonym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł37 m² 6 756,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,95 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku na Osiedlu Piastowskim. Standard wykończenia Na podłogach panele na.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł32 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego w osiedlu Złotego Wieku ( Mistrzejowice). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, osobna sypialnia, łazienka z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł183,58 m² 5 011,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:487 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym, położony w atrakcyjnej i spokojnej części Lublin dzielnica Sławinek, ul. Motylowa! Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł157,50 m² 3 492,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości panorama ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe zlokalizowane w okolicach Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze. Układ pomieszczeń: *4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł62 m² 4 032,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 62 m położony w spokojnej części Skarżyska-Kamiennej przy ul. Świeżej. Budynek parterowy, murowany, z dużym potencjałem do adaptacji według.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 624 zł58,14 m² 11 672,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie w Milanówku z tarasem (5,62 m2) i ogródkiem (14 m2) Na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie od dewelopera, zlokalizowane na prestiżowym i kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł850 m² 8 235,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż w pełni funkcjonujący i dochodowy obiekt, składający się z: dwóch sal bankietowych z pełnym w wyposażeniem i zapleczem gastronomicznym, hurtowni mięsnej wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł140 m² 7 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 140 m, posadowiony na pięknej, działce ok. 466 m, w świetnym rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 456 zł60,37 m² 6 799 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania z ogródkami na parterze oraz z balkonami na piętrze Bezczynszowe Bez pcc Bez prowizji Z naszą pomocą - możliwość zakupu na kredyt bez wkładu własnego! Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł37,90 m² 5 145,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe w Głogowie przy ul. M. Niedziałkowskiego w bloku czteropiętrowym na 4 piętrze. W spokojnym sąsiedztwie liczne punkty usługowo-handlowe, szkoła, park.

Szczegóły ogłoszenia

279 200 zł800 m² 349 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 913 m | Mójcza | Blisko Kielc | mpzp | Idealna pod dom lub inwestycję Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 913 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł195 m² 12 564,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Oferta sprzedaży domu wysoki standard | 195 m | działka 1495 m | radonie | 2 450 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny typu nowoczesna stodoła, wybudowany w 2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł290 m² 5 689,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przedstawiam wyśmienicie zlokalizowaną posiadłość na terenie Piaseczna. W jej skład wchodzą : - dom 120 m2. - 170 m2 budynek biurowy i warsztat ( np. samochodowy- kiedyś mieściła się tu.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł48 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Pustola budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1967 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.