dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 961 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 961 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona, ul. Droga Dębińska

Poznań,wielkopolskie

75 000 zł412 m² 182,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, mam na imię i jestem Starszym Specjalistą ds. nieruchomości i inwestycji oraz współwłaścicielem biura Grunt to Nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Sosnowiec,śląskie

380 000 zł36 m² 10 503 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie, w nowym apartamentowcu, położonym w centrum Sosnowca przy ulicy Dęblińskiej. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 363 000 zł177 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na sprzedaż Z widokiem na panoramę warszawy Widok na Warszawę | Gotowe do wejścia | Biuro | Ochota ***** rozkład I standard: mieszkanie zaaranżowane jest jako biuro. Przystosowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

416 992 zł36 m² 11 583,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży oferuje nowoczesne mieszkania z rynku pierwotnego w Katowicach (koszutka/wełnowiec), bez prowizji i podatku pcc 2%. Umów się na spotkanie i uzyskaj specjalną ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krasnobrodzka

Zamość,lubelskie

699 000 zł200 m² 3 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:685 m²

Dom 200 m | Krasnobrodzka | Świetna lokalizacja Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym położony przy ul. Krasnobrodzkiej 8D w Zamość. Największym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dębina Łętowska

Dębina Łętowska,małopolskie

80 000 zł800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane blisko miasta! * 15 minut do Tarnowa! * Tylko 6 km do węzła A4! * Idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Lokalizacja: dębina Łętowska, gm. Wojnicz, powiat tarnowski (woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

685 000 zł50 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na sprzedaż. Idealne mieszkanie jako inwestycja pod wynajem obok kampusu uj W atrakcyjnej cenie. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow.50m2 znajdujące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł400 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:970 m²

Sprzedam lub zamienię willę w Krynicy Zdroju,przystosowaną do wynajmu pokoi dla turystów,na dom w Warszawie w dzielnicach:Ursynów,Włochy,Wilanów lub w ich okolicy.Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

900 000 zł340 m² 2 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 680 m²

Professional nieruchomości z siedzibą w Zgierzu ul. Boruty 20 przedstawia ofertę sprzedaży domu z 1997 roku. w Aleksandrowie Łódzkim wolnostojącego na działce 2680m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Jedyne takie mieszkanie w Poznaniu. Oferujemy atrakcyjne, nowocześnie wykończone mieszkanie położone na Strzeszynie - jednej z najbardziej perspektywicznych lokalizacji inwestycyjnych Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Niepołomice,małopolskie

750 000 zł75 m² 10 037,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Smart Property ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej (74,72 mkw.), na nowopowstałym osiedlu w Niepołomicach. Charakterystyka mieszkania Przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Biskupie-Kolonia

Biskupie-Kolonia,lubelskie

1 409 000 zł154 m² 9 406,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Dom położony w Biskupie Kolonia gm. Wólka o powierzchni całkowitej 184,6m2 i użytkowej 154m2. Budynek wykończony z wysokiej jakości materiałów. Na parterze przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Krzyżowa

Krzyżowa,dolnośląskie

395 000 zł14 888 m² 26,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Krzyżowa koło Świdnicy Pragnę zaproponować nieruchomość położoną w urokliwej i historycznej miejscowości Krzyżowa. Na nieruchomość składają się 3 działki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Sympatyczna

Antonowo,warmińsko-mazurskie

458 100 zł1 018 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane z dostępem do pełnego uzbrojenia przy Osiedlu Wilanów Antonowo, gmina Giżycko ul. Sympatyczna, miła Działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

409 000 zł46 m² 8 891,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - 46 m | Drzetowo-Grabowo Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na 3. piętrze czteropiętrowego budynku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Westerplatte

Gdańsk,pomorskie

995 000 zł78 m² 12 740,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Modern Apartment ma przyjemność zaoferować na sprzedaż przestronne, niezwykle klimatyczne trzypokojowe mieszkanie, położone w jednej z najpiękniejszych części Gdańska - w sercu Oliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boguckiego

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł44 m² 15 205 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Stary żoliborz ul. Boguckiego - 2 pokoje oddzielne, niezależna kuchnia z oknem - 44 m2 + balkon + piwnica na ostatnim IV piętrze 5 min do metra dworzec gdański Mieszkanie ciche okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lublin,lubelskie

1 240 000 zł132 m² 9 375,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:366 m²

NA sprzedaż Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej stanowiący część kameralnej inwestycji deweloperskiej na zielonych przedmieściach Lublina. Minimalistyczna i elegancka bryła przykuwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nałęczów

Nałęczów,lubelskie

1 500 000 zł100 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 349 m²

Unikatowy dom w artystycznym klimacie, otoczony pięknymi drzewami w samym sercu Nałęczowa blisko Parku Zdrojowego. Wygodny azyl dla osób szukających spokoju i prywatności, poranków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Wielkie Rychnowo

Wielkie Rychnowo,kujawsko-pomorskie

835 800 zł19 900 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam kompleks jedenastu działek budowlanych , o łącznej powierzchni prawie 2 hektarów w miejscowości Rychnowo Wielkie gmina Kowale Pomorskie. Powierzchnie poszczególnych działek od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bałuckiego

Kraków,małopolskie

500 000 zł20 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż lokal użytkowy- dębniki | 20 m | 2021 r. Na sprzedaż funkcjonalny lokal o powierzchni ok. 20 m , położony na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku typu plomba z 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. św. Ducha

Gdańsk,pomorskie

1 250 000 zł75 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1955

Wyjątkowa oferta dla inwestorów poszukujących pewnej i dochodowej nieruchomości w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Polsce. Na sprzedaż dwa niezależne, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

804 000 zł48 m² 16 876,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Są mieszkania, które się ogląda. I są mieszkania, które od pierwszej sekundy wywołują emocję. Kiedy przekraczasz ich próg, czujesz, że trafiłaś/-eś w miejsce stworzone dla Ciebie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tokary

Tokary,pomorskie

589 010 zł100 m² 5 904,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:115 m²

Nowy Rozdział Państwa Życia w Sercu Kaszub - Odkryj kameralne osiedle tokary Wyobraźcie sobie poranki z filiżanką kawy na tarasie, z którego rozciąga się widok na zielone wzgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krępiec

Krępiec,lubelskie

209 000 zł1 166 m² 179,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko U nas! - wyłączność. Na sprzedaż piękna działka budowlana w Krępcu o powierzchni 1166 m2. W miejscowym planie zagospodarowania oznaczona symbolem 20mn - budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Jelenia Góra,dolnośląskie

279 000 zł28 m² 9 789,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Nowa niższa cena! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu kawalerkę, usytuowaną na drugim piętrze bloku mieszkalnego w Jeleniej Górze. Nieruchomość o powierzchni 28,5m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lenartowicza

Andrychów,małopolskie

485 000 zł62 m² 7 822,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 62 m , usytuowane na parterze przy ul. Lenartowicza. To idealna propozycja dla osób szukających wygodnej przestrzeni do życia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 721 266 zł98 m² 17 474,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu 3-pokojowego, gdańsk oliwa Na sprzedaż oferujemy komfortowy, nowoczesny, zautomatyzowany (smart), apartament 3 pokojowy w prestiżowej dzielnicy Gdańska. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Luzino,pomorskie

499 000 zł86 m² 5 802,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Ostatnie lokale! Zamieszkaj blisko natury! nowoczesna nieruchomość z ogródkiem oraz miejscem postojowym na Osiedlu silva w Luzinie cudzoziemcy - bez zgody mswia! Bez barier prawnych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bławatna

Radom,mazowieckie

535 000 zł45 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia - Planty, ul. Bławatna! Powierzchnia 44,83 mkw., usytuowane w nowym budynku z 2024 roku. Nieruchomość stanowi idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

389 000 zł63 m² 6 194,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w Śródmieściu północnej części dzielnicy Miechowic w Bytomiu Miechowice. Do sprzedaży mieszkanie przestronne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jarowa

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł89 m² 7 883,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę nieruchomości znajdującej się przy ul. Jarowej w Rzeszowie! Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 88,67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Askenazego

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł61 m² 12 335,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szukasz idealnego miejsca do życia dla siebie i swojej rodziny? Zależy Ci na lokalizacji, w której wszystko, co jest niezbędne do wygodnego funkcjonowania na co dzień, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Szczecin,zachodniopomorskie

318 000 zł24 m² 12 979,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki po generalnym remoncie, zlokalizowanej w Szczecinie przy ul. Mieszka I. Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł51 m² 21 532,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam Państwu wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na granicy Mokotowa i Wilanowa, w nowoczesnym budynku z 2021 roku, przy Alei Wilanowskiej 170. To idealna propozycja dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gdańska

Żukczyn,pomorskie

1 649 000 zł137 m² 12 036,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Oferta tylko W ossa nieruchomośći! W ofercie sprzedaży nowoczesny, parterowy dom wolnostojący z kominkiem i dwoma garażami położony na dużej, zagospodarowanej działce 1006.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heroldów

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł48 m² 14 791,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Opis Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48, 34 m , położone w sercu zielonych Bielan, przy ul. Heroldów 17 A. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

379 000 zł53 m² 7 210,81 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,65 m2 usytuowane na 9 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Staszica. Cena mieszkania: 379.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

889 990 zł54 m² 16 330,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Wrocławia | 54,5 m2 | Balkon | 10 min do Rynku Na sprzedaż przepiękne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54,5 m2, położone na 5. piętrze w 7-piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Budy Augustowskie

Budy Augustowskie,mazowieckie

349 000 zł18 200 m² 19,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w otulinie lasu, o powierzchni 18200 mkw. Atuty nieruchomości - Idealna pod siedlisko - Możliwość prowadzenia działalności rolniczej - Niższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Turkusowa

Częstochowa,śląskie

1 250 000 zł435 m² 2 873,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 603 m²

Działka zabudowana gotową halą usługowo- produkcyjno -magazynową oraz domem W stanie surowym. UL. Turkusowa, częstochowa gnaszyn, w pobliżu autostrada A1 I droga krajowa dk46.