dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 961 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 961 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Wolental

Wolental,pomorskie

440 000 zł130 m² 3 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż nieruchomość jednorodzinna ,wolnostojąca, parterowa znajdują się w miejscowości Wolental, gmina Skórcz. Dojazd drogą gminną. Budynek mieszkalny znajduje się na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Częstochowa,śląskie

540 000 zł72 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, klimatyczne, wysokie, ciche, bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł83 m² 9 646,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy | 3 miejsca postojowe | szerokie przeznaczenie lokalu | witryny Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 82,83 m , zlokalizowany przy ul. Krakowskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Niemieryczew

Niemieryczew,mazowieckie

155 000 zł1 349 m² 114,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność! Do sprzedania jedna z czterech działek budowlanych, które znajdują się w miejscowości Niemieryczew, gm. Puszcza Mariańska, pow. żyrardowski. Tytuł prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Granata

Lublin,lubelskie

455 000 zł44 m² 10 340,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowoczesnego mieszkania z funkcjonalnym układem i dużym balkonem? Ta oferta może być idealna dla Ciebie. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wierzyńskiego

Kraków,małopolskie

929 000 zł81 m² 11 504,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim, powierzchni 80,75 m2 znajdujące się w dzielnicy Mydlniki przy ul. Wierzyńskiego w Krakowie. * do adaptacji * idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Rzeszów,podkarpackie

495 000 zł62 m² 8 029,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia Państwu kolejny etap inwestycji zlokalizowanej przy ul. Krakowskiej. Powstające osiedle to zespół budynków w zabudowie szeregowej, w której do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

449 000 zł29 m² 15 482,80 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki o powierzchni 29 m , położonej na os. Wichrowe Wzgórze na poznańskich Winogradach. Informacje o nieruchomości: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olszewskiego

Boguty-Pianki,mazowieckie

1 250 000 zł362 m² 3 453,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Wasilków,podlaskie

1 950 000 zł4 969 m² 392,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna w Wasilkowie! Oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni blisko 5000 m , położoną w Wasilkowie przy ulicy Spożywczej (droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Lesznowola,mazowieckie

755 000 zł86 m² 8 820,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w kameralnej inwestycji w Nowej Woli (gmina Lesznowola) idealne dla osób szukających spokoju, zieleni i jednocześnie szybkiego dojazdu do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skalskiego

Warszawa,mazowieckie

1 449 000 zł70 m² 20 700 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość przy Ul. Skalskiego na Warszawskim Gocławiu. Prestiżowe osiedle wybudowane w 2012r przez Dom Development cieszy oko swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

496 000 zł27 m² 18 370,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz! Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

280 000 zł1 161 m² 241,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży 2 działek budowlanych w Łochowie, każda o powierzchni 1 161 m , położonych nieopodal terenów rekreacyjnych przy Kanale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łańcut

Łańcut,podkarpackie

200 000 zł941 m² 212,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki położone w miejscowości Łańcut - idealne miejsce pod budowę wymarzonego domu jednorodzinnego! **najważniejsze informacje:** * Łączna cena: **200 000 zł** * Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

782 900 zł62 m² 12 730,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Toplokalizacja! 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | balkon | osobna kuchnia | blisko centrum ul. Strzegomska | Wrocław Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł28 m² 17 821,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,7m2, usytuowane na parterze w bloku 9 piętrowym zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bokserskiej. Mieszkanie w pełni wykończone. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

424 000 zł23 m² 18 434,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie w świetnej lokalizacji na Starej Ochocie. Budynek z 1962 roku z cegły. W budynku wszystkie instalacje wymienione: grzewcze, wodne i kanalizacyjne, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Lublin,lubelskie

465 000 zł48 m² 9 728,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m2 zlokalizowane przy ul. Daszyńskiego. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w 4 piętrowym bloku. Jest jasne, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubawska

Gdynia,pomorskie

439 000 zł40 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku. To mieszkanie to doskonały wybór na start lub jako pewna inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Lotników Polskich

Kobylice,dolnośląskie

1 290 000 zł31 000 m² 41,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt pod zabudowę jednorodzinną w cenie poniżej 70zł/m2. Oferujemy na sprzedaż grunt pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni ok 31.000m2. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siestrzeń

Siestrzeń,mazowieckie

2 000 000 zł1 050 m² 1 905 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Oferta sprzedaży -obiekt hotelowo-restauracyjny Na sprzedaż funkcjonujący obiekt hotelowo-restauracyjny zlokalizowany przy zjeździe z trasy katowickiej, ok. 25 km od Warszawy. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

235 000 zł79 m² 2 982,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Masz wizję? Szukasz perełki do własnej aranżacji? To mieszkanie w Śródmieściu Wałbrzycha to czyste płótno, na którym namalujesz swoją idealną przyszłość. Nieruchomość do remontu = do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warsztatowa

Tczew,pomorskie

335 000 zł55 m² 6 057,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca dla swojej rodziny, gdzie dzieci mają bezpieczny plac zabaw tuż za rogiem, a Ty nie musisz martwić się o parkowanie czy brak miejsca na sezonowe rzeczy? To mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zgierz

Zgierz,łódzkie

369 000 zł61 m² 6 049,18 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Professional Nieruchomości siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania w Zgierzu na osiedlu 650 lecia. Mieszkanie o powierzchni 61m2 na IV piętrze. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biecka

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł57 m² 9 738,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,40 m , położone na piętrze 4/4 w zadbanym budynku z 2014 r. przy ul. Bieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

960 000 zł120 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni ok. 120 m, położona na działce 380 m w pobliżu Grodziska Mazowieckiego w miejscowości Adamowizna Dom w stanie deweloperskim, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 060 000 zł83 m² 12 839,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Osiedle bo to willowa enklawa spokoju położona w zielonej części Wrocławia - na Kowalach, zaledwie kwadrans od Rynku. Apartament 4-pokojowy o powierzchni 82,56 m2 z balkonem, 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

362 000 zł1 037 m² 349,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Piękna działka budowlana W hałcnowie. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1037 m , zlokalizowana w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Hałcnów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

225 000 zł51 m² 4 420,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,9 m , położone przy ul. Czerniakowskiej. Lokal znajduje się na 2. piętrze w trzypiętrowej kamienicy, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciężkowice

Ciężkowice,małopolskie

289 000 zł80 m² 3 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedmiotem sprzedaży jest otynkowany i ocieplony dom drewniany z bali położony w centrum Ciężkowic o powierzchni około 80m2. Struktura domu: 3 pokoje, holl, kuchnia, łązienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wizjonerów

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł74 m² 16 326,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Komfortowe mieszkanie 3/4 pokojowe dla rodziny lub pary | 2 łazienki | duży taras | parking I komórka. UL. Wizjonerów, bronowice małe. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

456 000 zł48 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Triasowa

Kielce,świętokrzyskie

515 000 zł45 m² 11 331,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45,54 m , położone na I piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku z 2015 r. (winda), ul. Trisowa, os. Ślichowice Triasowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 548 311 zł93 m² 16 693,40 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem i loggią. Lokal usytuowany jest na parterze w 16 piętrowym bloku. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia