dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 961 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 961 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kośnego

Opole,opolskie

469 000 zł65 m² 7 204,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie ok. 65 m2. 2 pokoje, i piętro, przedwojenna kamienica, opole Centrum. TO mieszkanie możesz kupić na kredyt "rkm" bez wkładu własnego! Do sprzedania słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Majdy

Majdy,warmińsko-mazurskie

4 300 000 zł900 m² 4 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom ,stan surowy, wolnostojący ,działka ogrodzona ,osobny dojazd, nieruchomość znajduje się w Majdach w pobliżu znajduje się Hotel Warmiak, widok jest na wyspę Majdy która znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grażyny

Lublin,lubelskie

498 000 zł62 m² 7 968 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,50 m , położone na 1. piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły na cenionym osiedlu lsm w Lublinie, przy ul. Grażyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Banino,pomorskie

270 000 zł967 m² 279,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 967 m , położonej w miejscowości Banino (gmina Żukowo, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa w górach, ul. Karpnicka

Łomnica,dolnośląskie

533 200 zł17 200 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość 1,72 ha, z pięknym widokiem na sprzedaż. W miejscowości Łomnica koło Jeleniej Góry. Na sprzedaż 5 działek o łącznej powierzchni 1,72 ha, położonych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

2 485 000 zł89 m² 27 871,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 89m2 | ul. Rydygiera 13 | Żoliborz - inwestycja Zielony Żoliborz Westate Żoliborz prezentuje komfortowe, rodzinne mieszkanie o powierzchni 89 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Ojrzanów,mazowieckie

343 000 zł1 160 m² 295,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 1160 m Ojrzanów spokojna okolica blisko Warszawy Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 1160 m położona w miejscowości Ojrzanów, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 613 800 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec/zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, oze, przy autostradzie A4 i dk 94. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Darłowska

Bobolin,zachodniopomorskie

7 300 000 zł17 412 m² 419,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży nieruchomości z ogromnym potencjałem w atrakcyjnej lokalizacji blisko morza Bałtyckiego. Lokalizacja: bobolin to urokliwa, nadmorska miejscowość położona pomiędzy Dąbkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Osiedle Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

325 000 zł24 m² 13 655,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka do generalnego remontu! lokalizacja: nieruchomość znajdujące się na os. Kazimierzowskim, dzielnica Bieńczyce. Dzielnica charakteryzuje się liczną infrastrukturą handlowo-usługową: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

627 800 zł39 m² 16 293,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocja do 30.04 W cenie mieszkania system smart home oraz miejsce garażowe Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow.38 m2 położone na 2 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cynamonowa

Domasław,dolnośląskie

999 000 zł168 m² 5 937,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Nowa cena! gotowiec inwestycyjny! Domasław, ul. Cynamonowa, dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Dotychczasowy dochód miesięczny 8tyś netto + opłaty. Dom o powierzchni ok 168,25 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gnojnica

Gnojnica,podkarpackie

399 000 zł107 m² 3 728,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Wyłącznie w ofercie biura Klucz Nieruchomości dom wolnostojący o powierzchni 107 m, położony na malowniczej, zagospodarowanej działce o powierzchni 15,5 ar, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łukiska

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł75 m² 19 866,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowojorski styl na warszawskim Gocławiu apartament z 60-metrowym tarasem i 3 miejscami postojowymi Są mieszkania, które zachwycają detalem. I są takie, które od pierwszego spojrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł26 m² 17 698,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

26,5m? po remoncie/bródno/gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 26,5m2 ,zlokalizowane w Warszawie na osiedlu Bródno,przy ulicy Żuromińskiej.Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kraków,małopolskie

869 000 zł51 m² 16 992,60 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Premium Estates ma przyjemność zaprezentować jasne, 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowym kompleksie Dom Wschodzącego Słońca przy ul. Bratysławskiej. English version below.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 296 000 zł270 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż duży dom jednorodzinny gotowy do zamieszkania w urokliwej części Gorzowa. Dom wolnostojący został zbudowany w latach 90'-tych. Powierzchnia użytkowa domu to około 270m2 (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Warszawa,mazowieckie

587 000 zł28 m² 20 964,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 - pokojowe mieszkanie na Ochocie. Lokalizacja: w okolicy świetnie prosperującego wynajmu (studenci, pracownicy lotniska i biurowców na Mokotowie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

669 000 zł97 m² 6 926,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy Państwu komfortowe, 3 pokojowe w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania od zaraz mieszkanie dwupoziomowe na oś.Europejskim. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

624 000 zł33 m² 18 937,80 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępa tylko W ossa-nieruchomości! Prezentujemy Państwu kawalerkę z oddzielną kuchnią o powierzchni 32,95 m przy alei Rzeczypospolitej 4D. Umiejscowiona na 12 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolińskiego

Lublin,lubelskie

349 650 zł35 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferuję Państwu przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w dzielnicy Wrotków w Lublinie. Idealne dla osób ceniących nowoczesne budownictwo, komfort użytkowania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bezpieczna

Wrocław,dolnośląskie

764 000 zł57 m² 13 403,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3-pokojowe mieszkanie o metrażu 57,10 m2, w bloku na osiedlu Różanka! Funkcjonalny i wygodny układ pomieszczeń sprawia, że mieszkanie idealnie nadaje się dla rodziny, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Szczecin,zachodniopomorskie

319 000 zł37 m² 8 630,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, na sprzedaż rozkładowe mieszkanie na Pomorzanach do kapitalnego remontu. Mieszkanie rozkładowe, dwupokojowe z oddzielną widną kuchnią o całkowitej powierzchni 36,96. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witoszyńskiego

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł71 m² 11 971,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3 pokoje z balkonem + świetny układ | Praga-Południe | duży potencjał aranżacyjny Szukasz mieszkania w Warszawie, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz bez kompromisów? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

1 650 000 zł88 m² 18 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wspaniały, widokowy apartament - dwupoziomowy w Kościelisku. Świetna lokalizacja : blisko Dolina Kościeliska, dolina Chochołowska, witów- ski, narciarskie trasy biegowe, termy chochołowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Moszczenica

Moszczenica,małopolskie

399 000 zł90 m² 4 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 676 m²

Rezerwacja! Przedmiotem sprzedaży jest urokliwy dom w miejscowości Moszczenica, gmina Moszczenica, województwo Małopolskie o powierzchni użytkowej 90 m2 usytuowany na 47 ar działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

1 263 669 zł85 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 84,81 m2, parter/12 z windą, w budynku z 1977 r., Bielany, Chomiczówka. Do remontu, dwustronne, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skargi

Katowice,śląskie

749 000 zł76 m² 9 855,26 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

528 220 zł54 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 53,9 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku z wystawą okien na zachód i północ. Na nieruchomość składają się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł47 m² 13 404,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 1 piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku z 2011 roku przy ul. Strumykowej w Warszawie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grabowa

Dominowo,wielkopolskie

419 000 zł49 m² 8 586,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,8 m , zlokalizowane w Dominowie przy ul. Grabowej. Nieruchomość oddana do użytku w 2020 roku, usytuowana na działce z prywatnym, pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

474 000 zł24 m² 19 586,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 1-pokojowe zlokalizowane na Ochocie przy ul. Karola Dickensa. Mieszkanie znajduje się na 1 pietrze w 3 piętrowym budynku z lat 60-tych. Na powierzchnię mieszkania składa sie: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Liliowa

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł189 m² 10 338,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:293 m²

Wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej na kameralnym, zamkniętym osiedlu Warszawa Wawer. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Marki,mazowieckie

922 284 zł71 m² 12 968 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, przestronne mieszkanie z ogródkiem w kameralnej inwestycji pod Warszawą. Idealne dla osób szukających większej przestrzeni, komfortu i szybkiego dojazdu do miasta. Prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Gądki

Gądki,wielkopolskie

438 561 zł999 m² 439 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przystępna cenowo działka ag z bardzo korzystnymi warunkami zabudowy. Możliwość prowadzenia usług, produkcji uciążliwej, jak np. produkcja farb, sortownia, stacja obsługi pojazdów. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 700 000 zł192 m² 29 673,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Eurovilla prezentuje jedyny w swoim rodzaju unikalny apartament wys. pomieszczeń 300mm na parterze w Starym Wilanowie, o pow. 192,09 m2, 5 pokoi, 2 wygodne miejsca garażowe + ogród 300m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł38 m² 19 466,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2, usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z 1970 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe - Saska Kępa ul. Międzynarodowa. NA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Michalin

Michalin,pomorskie

3 450 000 zł225 m² 15 333,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 396 m²

Kameralna inwestycja W sercu kaszub - gotowy obiekt inwestycyjny pod wynajem krótkoterminowy - dwucyfrowa stopa zwrotu lokalizacja: michalin, gm. Przywidz - spokojna, zielona okolica w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nagietkowa

Niepołomice,małopolskie

949 000 zł157 m² 6 061,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) położony w malowniczej części Niepołomic tuż przy Puszczy Niepołomickiej. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł47 m² 13 260,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Słoneczny ogródek | Wysoki standard | zaprojektowane przez Architekta Na sprzedaż oferuję słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,68 m z komfortowym ogródkiem, usytuowane na parterze.

Włącz powiadomienia

Powrót