dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 961 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 961 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Strażów

Strażów,podkarpackie

1 349 000 zł400 m² 3 372,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dająca możliwość wygodnego mieszkania w funkcjonalnym, przestronnym domu i prowadzenia dwóch biznesów. Doskonała lokalizacja przy głównej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gola

Gola,dolnośląskie

555 000 zł3 765 m² 147,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 0,3765 h w miejscowości Gola gmina Lubin - obszar wiejski, obręb 0007 Gola o nr działki 289. Działka nie posiada mediów na samej działce ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Topolowa

Dębki,pomorskie

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jedna Z lepszych lokalizacji W dębkach-blisko morza, a jednocześnie cicho I spokojnie! Na sprzedaż apartament o powierzchni 50 m2 z 20-metrowym tarasem i komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

260 000 zł52 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Głogów, ul. Merkurego Zamieszkaj wygodnie w przestronnym mieszkaniu o powierzchni 51,6 m , położonym na 3. piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tumidajskiego

Lublin,lubelskie

299 000 zł39 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,9 m , zlokalizowane w dzielnicy Kalinowszczyzna w Lublin, przy ul. Tumidajskiego. Lokal usytuowany jest na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ustanów

Ustanów,mazowieckie

909 012 zł117 m² 7 797,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²

Na sprzedaż nowa, kameralna inwestycja z rynku pierwotnego 4 nowoczesne segmenty, każdy z własnym ogrodem, zlokalizowane na przedmieściach Warszawy, tuż przy Chojnowskim Parku Krajobrazowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wołomin,mazowieckie

716 663 zł59 m² 12 063 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja obejmująca nowoczesny, trzykondygnacyjny budynek z zaledwie 39 mieszkaniami, zlokalizowany w prestiżowej części Wołomina. Kupujesz bez prowizji bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wyszyńskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

589 000 zł74 m² 7 959,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z tarasem Rezydencja przy Młynie, ul. Wyszyńskiego, gorzów Wielkopolski Przemyślany metraż i funkcjonalny układ Mieszkanie o powierzchni 74 m oferuje 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plutona

Głogów,dolnośląskie

350 000 zł71 m² 4 901,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu 3 pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 71,4 m2 w ścisłym centrum Kopernika. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w wieżowcu przy ulicy Plutona. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

855 000 zł41 m² 20 682,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 41,34 m2. Inwestycja w bezpośredniej bliskości biznesowego Mokotowa oraz lotniska. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Psary

Psary,dolnośląskie

1 999 000 zł360 m² 5 552,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny dwupiętrowy dom o powierzchni 360 m2 posadowiony na dużej zagospodarowanej działce o pow. 1200 m2, wybudowany w 2007 roku. Dom jednopiętrowy, wykonany z porothermu! Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

554 647 zł27 m² 20 235 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Nowe mieszkanie w centrum miasta na Kępie Mieszczańskiej. 1- pokojowe mieszkanie w pełnym wyposażeniu / łazienka i aneks kuchenny / i z przynależnościami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

329 000 zł52 m² 6 326,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zamieszkaj w miejscu, które łączy urok secesyjnej kamienicy z wygodą współczesnego stylu życia. Na sprzedaż oferujemy wygodne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stanisławów Pierwszy

Stanisławów Pierwszy,mazowieckie

2 150 000 zł176 m² 12 215,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojacy o naprawdę unikatowym charakterze i klimacie. Zrealizowany wg. projektu pracowni "dom przy Zamkowej" z drobną zmianą, tj. powiększeniem domu o przyłączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Markuszowa

Markuszowa,podkarpackie

79 000 zł2 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Kompleks dwóch działek budowlanych Markuszowa, powiat strzyżowski Na każdą działkę wydano warunki zabudowy. Działki o powierzchni 0,1969 ha i 0,1963 ha, z udziałami w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzozowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

430 000 zł56 m² 7 651,25 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Tylko U nas! 3 pokoje (56,20m2), układ szczeciński, szwederowo, ul. Brzozowa. Lokal składa się z trzech nieprzejściowych pokoi , osobnej kuchni , łazienki oraz przedpokoju. Z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słoneczna

Egiertowo,pomorskie

850 000 zł114 m² 7 456,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Komfortowy dom na Kaszubach, duży ogród, słoneczny taras, ogrzewanie podłogowe. Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny wybudowany w konstrukcji drewnianej, niepodpiwniczony, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Parzniew,mazowieckie

1 300 000 zł92 m² 14 089,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przy tej ofercie Do sprzedania praktyczne i nowoczesne mieszkanie o pow. 92 m2 na terenie ogrodzonego osiedla z całodobową ochrona i monitoringiem. Oferta szczególnie dedykowana dla 3-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jasna

Szczyrk,śląskie

1 090 909 zł100 m² 10 908 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W centrum szczyrku! idealna dla inwestora pod najem krótkoterminowy lub do użytku własnego! O inwestycji: znakomita lokalizacja - apartamenty znajdują się niedaleko ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

938 900 zł65 m² 14 433,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Inwestycja dostępna bez prowizji oraz 2% pcc Promocja do 30.04 W cenie mieszkania miejsce garażowe oraz system smart home Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o pow.65m2 położone na 2 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kędzie

Kędzie,dolnośląskie

225 000 zł3 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna - Kędzie, gmina Żmigród | Dolina Baryczy Na sprzedaż działka rolna położona w urokliwej i spokojnej miejscowości Kędzie, w gminie Żmigród. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kraków

Kraków,małopolskie

11 500 000 zł954 m² 10 482,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:10 m²

Kamienica na sprzedaż położona na Starym Mieście Powierzchnia: 954m2 Powierzchnia działki: 10ar Przeznaczenie: mieszkalno-usługowe Cena: 10 000 000 zł Oferta wysłana z programu dla biur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Geodetów

Piaseczno,mazowieckie

575 000 zł46 m² 12 637,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5 m położone na parterze w budynku z 2014 roku. Położone jest na styku dwóch miejscowości Piaseczna oraz Józefosławia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowa

Sochaczew,mazowieckie

1 500 000 zł283 m² 5 305,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 533 m²

Na sprzedaż: przestronny dom jednorodzinny - Sochaczew, ul. Bukowa Cena: 1 500 000 zł Powierzchnia całkowita domu: 313,68 m Powierzchnia użytkowa domu: 282,71 m Powierzchnia działki: 1 533.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Załuskich

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł50 m² 18 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Dostępne dla klientów kredytowych Widok na dwie strony świata Możliwość zrobienia salonu z aneksem Po generalnym remoncie! Cena ofertowa: 949 000 zł Cechy nieruchomości: - wszelkie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podhalańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł35 m² 8 429,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Mieszkanie, do którego wpada światło i chce się zostać Są takie mieszkania, do których wchodzisz i od razu czujesz spokój. Dużo światła, funkcjonalna przestrzeń i balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bieniewiec

Bieniewiec,mazowieckie

1 790 000 zł219 m² 8 158,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 664 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i zielonej części Bieniewca (gmina Żabia Wola) - idealny dla rodziny szukającej ciszy, przestrzeni i szybkiego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

1 299 000 zł156 m² 8 326,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Wrocław Ołtaszyn , kutrzeby okolica - Dom Lux Premium 5 pokoi Okazja Dom 5-pokojowy o powierzchni 156 m znajdujący się na działce o powierzchni całkowitej 204 m okolice ul Kutrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

385 000 zł52 m² 7 418,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,90 m2 usytuowane na patrzenie w niskim bloku na os. Staszica cena mieszkania: 385.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 2 jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

225 000 zł34 m² 6 617,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż przytulne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na 3. piętrze w kameralnym 4-piętrowym budynku na Piaskowej Górze. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

719 000 zł55 m² 13 144,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,70 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Bydgoszczy - na Osiedlu Leśnym. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Lublin,lubelskie

2 600 000 zł3 851 m² 675,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa o powierzchni 3851 m2 położona w Lublinie, w obrębie Sławin-Szerokie. Teren objęty mpzp: 6mn1/u - Teren zabudowy mieszkaniowej, teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Strzeniówka,mazowieckie

779 025 zł1 833 m² 425 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka o powierzchni 1833 m o numerze 928, idealna pod budowę wymarzonego domu jednorodzinnego z dużym ogrodem lub bliźniaka. Położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Białej Floty

Warszawa,mazowieckie

3 390 000 zł119 m² 28 487,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 119 m , położony na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów II, przy ulicy Białej Floty w Warszawie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działkowa

Parzniew,mazowieckie

630 000 zł56 m² 11 223,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonała propozycja dla osób ceniących ciszę, spokój i domową atmosferę oraz dobre połączenie z centrum Warszawy. Nieruchomość znajduje się w Parzniewie przy ulicy Działkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Makowa

Borzyszewo,zachodniopomorskie

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki W topowej lokalizacji gryfic! Oferujemy na sprzedaż działki rolno-budowlane z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Borzyszewo kilka minut od centrum Gryfic.