dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 311 ogłoszeń

Mieszkanie

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł76,20 m² 7 860,89 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wygodne mieszkanie o powierzchni 76,2 m z osobną kuchnią, balkonem od strony wschodniej. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 12-piętrowym bloku z dwiema cichobieżnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak

Zabornia Gdańsk

1 549 000 zł123,68 m² 12 524,26 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Duży, 123-metrowy dom to wygoda i prywatność dla całej rodziny. Na parterze mamy jasny hall, wc do codziennego użytku oraz funkcjonalny schowek, idealny na odzież wierzchnią i sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak

Zabornia Gdańsk

1 439 900 zł116,81 m² 12 326,86 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Ten duży 116-metrowy dom to idealne miejsce dla rodziny. Salon z panoramicznymi oknami od strony północnej i zachodniej nie nagrzewa się nadmiernie latem. Stąd wychodzimy wprost do ogrodu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak

Zabornia Gdańsk

1 459 900 zł116,81 m² 12 498,07 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Ten 116-metrowy dom to miejsce dla większej rodziny. Już od progu wita przestronny hall, który prowadzi do oddzielnej kuchni z oknem. Na parterze znajduje się też wygodne wc oraz salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł1 132 m² 1 500,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki zabudowanej domem wolnostojącym w doskonale skomunikowanej części Plewisk, tuż obok granic administracyjnych Poznania. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł16 500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny ok 16.500 m2 położony w miejscowości Niwna (obręb Pokrzywna), w planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczony pod produkcję i usługi produkcyjne oraz magazyny.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł107 m² 4 579,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 451 m²

Leśna ul.Pocztowa * dom jednorodzinny z garażem, położony na dużej działce o pow. 1451m2 * cena :490.000zł Na sprzedaż dom jednorodzinny + garaż położony w Leśnej przy ul.Pocztowej.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł84,96 m² 7 886,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwa mieszkania w kameralnym budynku w Sieprawiu. Zapraszam do zakupu dwóch mieszkań w centrum Sieprawia. Nowa inwestycja na działce o powierzchni 9,5a w otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 558 zł64,29 m² 11 799 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 256 zł59,05 m² 12 349,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 209 zł64,29 m² 11 949,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

29 500 zł2 700 m² 10,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dwie działki rolne położone w spokojnej i cichej okolicy w Dębnie przysiółek Dębczak. Działki posiadają bezpośredni dostęp do drogi gminnej utwardzonej. Malownicza okolica, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Oława,dolnośląskie

299 000 zł1 000 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka 92/6 Wyjątkowa działka pod zabudowę jednorodzinną w Gaju Oławskim! Oferujemy na sprzedaż działkę 92/6 o powierzchni 0,1 ha (1000 m ), położoną w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

974 000 zł49,20 m² 19 796,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Grochów | 49,2 m | budynek 2015 r. | gotowe do wprowadzenia Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść z walizką i od razu poczuć się.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł49,74 m² 21 411,34 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu 49,74 metrowy apartament położony w prestiżowej dzielnicy Mokotowa przy ulicy Postępu 12b. Nowoczesna architektura spotyka się tu z dopracowanym wnętrzem i wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł364 m² 409,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż prawo użytkowania działki rod przy ul Gronostajowej na Gdańskim Jasieniu. Teren na którym położony jest ogród nie jest przeznaczony do likwidacji! Na teren rod można wjeżdżać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Wilkszyn,dolnośląskie

1 350 000 zł169 m² 7 988,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej Wilkszyn, północno zachodnie okolice Wrocławia Powierzchnia użytkowa: 169 m Powierzchnia działki: około 500 m Liczba pokoi: 5 Garaż:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 328 zł47,39 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 850 zł47,39 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 224 zł47,38 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł5 122 m² 585,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż jedyna i wyjątkowa działka w unikatowej i kultowej lokalizacji przy " kaloryferze ' 50m od lasu Łagiewnickiego czyli zielonych płuc Łodzi Powierzchnia działki - 5123,02m2.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 072 m² 69,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki położone przy ulicy Kockiej w Czemiernikach, powiat radzyński. Wszystkie działki o powierzchni 1072m2/ 1074m2, szerokość około 32 m, długość około 33 m. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

265 500 zł31,20 m² 8 509,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie inwestycyjne lub do własnego zamieszkania 2 pokoje (sypialnia plus salon z kuchnią). Mieszkanie znajduje się na zadbanym osiedlu bloków po termomodernizacji z miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł1 120 m² 1 553,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Obiekt Krapkowicach w stanie surowym otwartym nadający się na hotel, restaurację , dom seniora , siedzibę firmy, biura centrum odnowy itp. Na obecnym etapie możliwa jest niemal każda adaptacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 897 500 zł16 500 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1,65 ha położona bezpośrednio nad jeziorem Blanki w miejscowości Żegoty, z własną linią brzegową. Nieruchomość posiada warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł3 706 m² 164,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana w Ustroniu Lipowiec- dedykowana szczególnie miłośnikom spokojnych miejsc i obcowania z naturą. Ta okolica sprzyja odprężaniu się.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł70,03 m² 12 123,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 70,03 m , z prywatnym ogródkiem, usytuowane w budynku z 2016 roku, w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł228 m² 8 114,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 410 m²

Do sprzedania dom z lat 70. Budynek idealny do przeróbki lub remontu. W przyziemiu znajdują się pomieszczenia gospodarcze oraz garaż. parter to salon, kuchnia, łazienka oraz hall, półpiętro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

88 000 zł16 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Oferujemy na sprzedaż siedem nowych, betonowych garaży o powierzchni 16 m , położonych przy ul. Chopina na osiedlu Azot w Jaworznie. To centralna, dobrze skomunikowana część miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł5 760 m² 468,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka z pozwoleniem na budowę pod budynek z 66 apartamentami mieszkalnymi / inwestycyjnymi w Miłkowie Widok na Śnieżkę, rewelacyjna lokalizacja: miłków - między Karpaczem.