dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 955 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 955 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

402 699 zł35 m² 11 395 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Żułowska

Kraków,małopolskie

2 000 000 zł136 m² 14 705,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Na sprzedaż uroczy dom po generalnym remoncie w dzielnicy Olsza w Krakowie. English version below lokalizacja Miasto: kraków W pobliżu: obwodnica, przedszkole, szkoła podstawowa, szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brzeziny

Brzeziny,podkarpackie

465 000 zł120 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:24 536 m²

Jeśli szukasz miejsca, w którym panuje spokój, cisza gdzie budzi Cię śpiew ptaków, a pośpiech jest tutaj nieznany, to, to miejsce jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Iłża

Iłża,mazowieckie

1 390 000 zł200 m² 6 959,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 234 m²

Na sprzedaż komfortowy i ekonomiczny dom wolnostojący z 2016 roku, położony w malowniczej miejscowości Błaziny Dolne- pankowszczyzna (gmina Iłża). Nieruchomość łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Marzysz,świętokrzyskie

450 000 zł90 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:838 m²

Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odpocząć od miasta, hałasu i pośpiechu? Ta nieruchomość to coś więcej niż dom to przestrzeń do życia w zgodzie z naturą. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ułańska

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł70 m² 11 409,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

70 M , II poziomy, 3 pokoje, duży balkon, komórka lokatorska, miejsce postojowe W hali garażowej, 2000r.,OŁTASZYN Wolne od zaraz! Do sprzedaży bardzo ładne, przestronne , dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Kazuń-Bielany,mazowieckie

464 000 zł1 600 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana przy lesie / obok brak już możliwości zabudowy / w pięknej okolicy, zabudowanej domami wolnostojącymi w otulinie kpn. Teren objęty mpzp: 1) przeznaczenie podstawowe tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł60 m² 17 483,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż dwupoziomowe, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni łącznej 60m usytuowane na 6 i 7(ostatnim) piętrze. Pierwotnie mieszkanie posiadało 3 pokoje, lecz obecnie jedna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sadowa,mazowieckie

2 450 000 zł267 m² 9 176,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:835 m²

Do sprzedaży oferujemy piękny, reprezentacyjny, wolnostojący dom w Sadowej tuż za Łomiankami, niedaleko Kampinoskiego Parku Narodowego. Dom o powierzchni całkowitej 266,8 m2 i tarasie 53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Siekierecka

Gowarzewo,wielkopolskie

1 890 000 zł600 m² 3 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 208 m²

29 lat doświadczenia W obrocie nieruchomościami - nasze biuro od 1996 r., LICENCJA. Bezpieczny zakup Z pośrednikiem. * kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa. 10 minut od Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jakubowo

Jakubowo,wielkopolskie

95 200 zł585 m² 162,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na fakturę. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działek położonych w Pniewach - Jakubowo. Dla wszystkich działek zostały wydane warunki zabudowy na domy jednorodzinne wolnostojące,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żary

Żary,lubuskie

146 000 zł1 219 m² 119,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w bliskim sąsiedztwie Żar o pow. 1219 m2 w cenie 146 tys. Nieruchomość ma kształt prostokąta. Znajduje się w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chrzanowska

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł53 m² 20 688,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na Bemowie na strzeżonym osiedlu w bloku z 2018 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53.17m2 przy ul. Chrzanowskiej składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu kuchennego Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcelińska

Poznań,wielkopolskie

497 900 zł41 m² 12 090,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Totalny rabat- promocja ograniczona czasowo gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkanie Zakup od zaufanego dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa: na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Rybna,śląskie

121 840 zł1 523 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zakupu działki pod zabudowę jednorodzinną w otoczeniu lasu Do sprzedaży działka budowlana o pow. 1523m2 położonej w powiecie częstochowskim gm Mykanów gdzie możemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Pierstnica

Pierstnica,dolnośląskie

777 000 zł130 000 m² 5,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dolina Baryczy - urokliwa działka w okolicy Krośnic w miejscowości Pierstnica. Powierzchnia działki 12,9425 ha, kształt prostokąta. Działka rolna zróżnicowane klasy gruntów - rvi, riva,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dragany

Dragany,lubelskie

386 000 zł178 m² 2 168,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji nieruchomości: położonej pod adresem 23-145 Wysokie, dragany Nieruchomość gruntowa w postaci działki nr 2709/1 , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

537 500 zł44 m² 12 299,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

2 pokoje w sercu Nadodrza - ul. Trzebnicka Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie charakteru i autentyczności. Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 43,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Jasna

Wieliczka,małopolskie

1 390 000 zł174 m² 7 988,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Idealne pod inwestycję lub działalność usługową: edukacja, medycyna, biura, handel, gastronomia. Lokal usługowy 173,80 m + ogródek 50 m | Najemca | roi ~8,5% | Wieliczka, ul. Jasna. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dolna

Babice Nowe,mazowieckie

1 299 000 zł119 m² 10 916 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:925 m²

Dom z dużą działką | Babice Nowe | Szybki dojazd do Warszawy Uwaga! Oferta bez prowizji od kupującego. Wynagrodzenie biura pokrywa wyłącznie klient sprzedający. Funkcjonalny dom w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piramowicza

Gliwice,śląskie

599 000 zł94 m² 6 372,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Tylko u nas w ofercie! Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy, z widokiem na zieleń i świetnym dojazdem do centrum oraz dtś? Mam do zaoferowania 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sambora

Kartuzy,pomorskie

317 000 zł35 m² 9 057,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kameralne, dwupoziomowe mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na parterze kameralnego, dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł63 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam do kupna 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , przy ul. Kiełczowskiej. Psie Pole ul. Kiełczowska. Blok po termomodernizacji. Zadbana klatka schodowa. Mieszkanie położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kasztanowa

Szczodre,dolnośląskie

1 220 000 zł153 m² 7 973,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Płacisz tylko za dom Brak pcc 0% prowizji Rezerwacja gratis Gotowy do zamieszkania od razu po odbiorze kluczy Osiedle Szczodre to miejsce stworzone z myślą o tych, którzy oczekują więcej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pańska

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł46 m² 16 846,70 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m , zlokalizowane przy ul. Pańskiej 65 w samym centrum Warszawy. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zamoyskiego

Pogórze,pomorskie

1 949 000 zł134 m² 14 512,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:718 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży rodzinnego domu z ogrodem, tarasem oraz kominkiem, położonego w spokojnej okolicy z niską zabudową jednorodzinną. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sąsiedzka

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł110 m² 11 727,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Brak prowizji dla kupującego - Z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość o podwyższonym standardzie - elegancki, dwupoziomowy lokal mieszkalny zlokalizowany przy ul. Sąsiedzkiej 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Boroszewo

Boroszewo,pomorskie

599 000 zł109 906 m² 5,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu działkę rolną na sprzedaż objętą studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego , o powierzchni 109.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

730 000 zł67 m² 10 895,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 67 m , wykończone w eleganckim stylu glamour, idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piłsudskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł410 m² 963,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:874 m²

Grudziądz ul. Piłsudskiego - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny z byłą piekarnią. Budynek wolnostojący o pow. mieszkalnej ok 120m2 + pomieszczenia gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iranka-Osmeckiego

Rzeszów,podkarpackie

565 000 zł59 m² 9 641,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Osmeckiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 58,6 m2, usytuowane jest na 2 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł52 m² 11 134,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie Wrocław, ul Trzebnicka Lokalizacja: wrocław, ul. Trzebnicka Powierzchnia: 52m2 Piętro: 4/4 Układ: 2 pokojeprzestronny przedpokój Kuchnia z jadalniąłazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 739 000 zł204 m² 8 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:859 m²

Komfortowy dom dla Rodziny Jeśli szukasz solidnego, dobrze zaprojektowanego, ponadczasowego domu z ogrodem jak z bajki i przestrzenią dla całej rodziny - to miejsce Cię zachwyci. Pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

419 000 zł48 m² 8 701,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

! oferta wstrzymana! Na sprzedaż komfortowe, jasne i doskonale zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem , położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Olsztyna - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rybnik,śląskie

249 000 zł61 m² 4 245,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne 3 pok. mieszkanie 61 m z dużym balkonem Osiedle Południe, rybnik Lokalizacja: spokojna, zielona i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

649 000 zł52 m² 12 361,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność prezentować wyjątkowe mieszkanie położone w centrum Bydgoszczy z malowniczym widokiem na rzekę, na pierwszym piętrze kameralnego bloku. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozacka

Toruń,kujawsko-pomorskie

420 000 zł50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w bardzo dobrej lokalizacji. Ciepłe, rozkładowe mieszkanie na osiedlu Koniuchy szuka nowego nabywcy. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ochojno

Ochojno,małopolskie

890 000 zł105 m² 8 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Segment z 2024 roku z dużym ogrodem jako zielonym tarasem. Mieszkanie jak dom - zakup lokalu bez pozwolenia / dla obcokrajowców. Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej okazji zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

189 000 zł32 m² 5 996,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie położone na parterze na pograniczu Szczawna- zdroju i Białego Kamienia. Mieszkanie po kapitalnym remoncie 2- lata temu, składa się z : salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pańska

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł46 m² 20 518,40 zł/m²

 

Piętro:8/12