dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

457 700 zł38 m² 12 102,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

620 000 zł2 071 m² 299,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2071 m2 położona w Cholewiance, gmina Kazimierz Dolny. Odległość od Rynku w Kazimierzu Dolnym to niecałe 3 km. Dlatego działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

849 000 zł54 m² 15 722,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jasne - 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Ruczaj, ul. Piltza N20 Nieruchomości prezentuje atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe, położone w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Lubartów

Lubartów,lubelskie

1 100 000 zł30 785 m² 35,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona miejscowości Skrobów (gm. Lubartów) o powierzchni ok. 30785 m2. Ogólne: wymiary ok. 111 x 324 m, o kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

1 300 000 zł74 m² 17 567,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do sprzedania lokal użytkowy Pruszków, ul. Ludwika Waryńskiego Cena: 1 305 000 zł (17 635 zł/m)powierzchnia: 74 mpiętro: parter Opis nieruchomości: na sprzedaż oferuję atrakcyjny lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lastadia

Gdańsk,pomorskie

1 599 000 zł70 m² 22 842,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

988 000 zł38 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:5/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży apartament o powierzchni 38,02 m2 znajdujący się w prestiżowej inwestycji dwóch 22- piętrowych wież Platinum Towers przy ul. Grzybowskiej 61. Mieszkanie z dużą, 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Gliwice,śląskie

645 000 zł68 m² 9 516,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,8 m , położone w atrakcyjnej części Śródmieścia Gliwic, zaledwie 300 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Garcz

Garcz,pomorskie

248 000 zł968 m² 256,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim w gminie Chmielno w kaszubskiej wsi Garcz. Działka budowlana objęta mpzp o powierzchni 975 m2 media w granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Majowa

Gliwice,śląskie

499 000 zł67 m² 7 447,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Gliwicach przy Alei Majowej, o powierzchni 67 m2 z balkonem i klimatyzacją. Lokal znajduje się na szóstym piętrze wysokiego bloku z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

460 000 zł56 m² 8 280,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam/ wynajmę przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 55,55 m , położone na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy, przy ul. Aleje Batorego w Nowym Sączu doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Golisza

Szczecin,zachodniopomorskie

602 730 zł54 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Golisza. Mieszkanie gotowe do odbioru. Drzwi wejściowe antywłamaniowe. Wejście na klatkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

999 000 zł115 m² 8 686,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Segment / lokal w bud. 2 lokalowym/ jak dom z garażem | bliźniak segment prawy| ok. 115 m2 | 4 pokoje | powierzchnia bez garażu i kotłowni ok 93 m2 działka ok 3 ary gmina Wielka Wieś | 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

799 000 zł42 m² 19 097 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji Slow City, ul. Piaszczysta - Kraków Oferujemy komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Gębice,wielkopolskie

275 000 zł283 m² 970,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym lub dla rodziny spokojna lokalizacja, atrakcyjna cena! Przedstawiamy Państwu przestronny dom o powierzchni 283,30 m , położony w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żorska

Tychy,śląskie

537 504 zł61 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Super lokalizacja - nowoczesne osiedle przy lesie! Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,08 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

869 000 zł71 m² 12 239,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Szukasz spokoju blisko centrum? Nie mogłeś trafić lepiej! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w rozkładowym układzie o pow. 70.6m2, położone przy ul. Tadeusza Kościuszki na Przedmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł56 m² 12 107,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Niższa cena! cena przed obniżką 768 999,80 zł Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porajów

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł61 m² 11 421,60 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,20 m , zlokalizowane przy ul. Porajów 6 w Warszawie (białołęka). To funkcjonalna nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Hutna Wieś

Hutna Wieś,kujawsko-pomorskie

284 000 zł3 312 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana 3312 m2 z możliwością budowy dwóch domów, położona w spokojnej miejscowości Hutna Wieś, tylko 15 minut od Bydgoszczy. Położona w odległości zaledwie 1,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rozwalewo

Rozwalewo,pomorskie

750 000 zł78 m² 9 671,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 696 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Urokliwy dom wolnostojący w sercu Kaszub - Trzebuń, gm. Dziemiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pabianicka

Wrocław,dolnośląskie

1 768 228 zł108 m² 16 407,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie czekaj na zysk, zainwestuj już dziś w swoją przyszłość! Wyjątkowa okazja nabycia pakietu trzech kawalerek w stanie deweloperskim w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

484 000 zł53 m² 9 132,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończony lokal Wszystkie mieszkania w budynkach wielorodzinnych posiadać będą balkony, mieszkania na pierwszym piętrze od strony wewnętrznego dziedzińca posiadać będą taras. Każdy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Pruszków,mazowieckie

530 000 zł46 m² 11 521,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 - pokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Pruszkowa. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon ok 16m2 z balkonem 1m2, -sypialnia ok 8m2, - gabinet/mały pokoik ok 6m2, - kuchnia ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł68 m² 13 220,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

799 000 zł62 m² 12 951,90 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dobrze zaprojektowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,69 m , zlokalizowane blisko centrum Pruszkowa. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł47 m² 13 595,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Przedstawiam Państwu mieszkanie w Warszawie przy ul, grójeckiej 47m2 między Dickensa a Korotyńskiego o wysokości 250 cm. Lokal posiada dwa pokoje , widną sporą kuchnię, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

481 516 zł56 m² 8 536 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota Karczma

Gdańsk,pomorskie

698 000 zł50 m² 13 821,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie po kompleksowym remoncie w 2022 roku, gdańsk, ul. Złota Karczma Oferujemy na sprzedaż eleganckie mieszkanie, które przeszło gruntowną modernizację w 2022 roku. Został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sosnowiec,śląskie

210 000 zł31 m² 6 758,93 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe słoneczne mieszkanie w pobliżu Centrum Sosnowca przy ul. Ostrogórskiej. Lokal mieszkalny mieści się na 11 piętrze w wysokim bloku z 3 windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł67 m² 10 417,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

We speak Polish / English / ukr / ru 3 pokoje | 67 m | balkon | winda | 6/7 | ul. Horbaczewskiego Wrocław Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamoyskiego

Kraków,małopolskie

729 000 zł47 m² 15 634 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Atrakcyjna oferta. Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy apartament położony w kamienicy w samym sercu Starego Podgórza w ok. ul. Zamoyskiego. Kamienica 10 - mieszkaniowa, w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

426 000 zł28 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Stan lokali -w budynku głównym częściowo wykończone, w oficynie stan deweloperski. Forma własności - udział ze wskazaniem. Lokalizacja: mieszkanie położone jest w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Spacerowa

Charzyno,zachodniopomorskie

390 885 zł3 399 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w spokojnej okolicy w Charzynie, blisko Kołobrzegu! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Charzynie, ok 12 km od Kołobrzegu oraz ok 4,5 km od trasy S6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

775 000 zł70 m² 11 135,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Pilczyce | Park | 70 m | Antresola | Klimatyzacja | Balkon | Budynek 2006 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą położone w spokojnej i zielonej części Pilczyc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szyb Andrzeja

Ruda Śląska,śląskie

179 000 zł29 m² 6 226,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 28,75 m położona w doskonałej lokalizacji Ruda Śląska, dzielnica Wirek. Mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mała

Szklarska Poręba,dolnośląskie

3 190 000 zł240 m² 13 291,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Dom i 10 arów W samym centrum miasta. Mega widok na góry. Sprzedam dom jednorodzinny w centrum Szklarskiej Poręby. 3 min.pieszo od deptaka. Z pięknym widokiem na Szrenicę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

594 000 zł47 m² 12 627,50 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2M z balkonem blisko tramwaju, z możliwością zakupu miejsca postojowego - Wrocław, muchobór Mały Na sprzedaż odświeżone, zadbane, 2-pokojowe mieszkanie w budynku z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mickiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

650 000 zł78 m² 8 315,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na granicy Pogodna i Śródmieścia 4 pokojowe mieszkanie 78,17 m2 położone na III piętrze budynku IV piętrowym z cegły. Piechotą kilka minut do Jasnych Błoni, blisko komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu na sprzedaż połowę domu w Nowogardzie z widokiem na jezioro. Nieruchomość o powierzchni około 80 m2 użytkowej wg.kw 52,12 m2 składa się z 2 pokoi na dole ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wylotowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

750 000 zł44 m² 17 006,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,1 (użytkowa- 43,7 m ) plus komórka lokatorska 1,42 m2 składające się z: p. pokój - 7,4 Pokoju dziennego - 17,6 m2, aneksu kuchennego - 5,9.