dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

4 799 900 zł205 m² 23 414 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Podkowy Leśnej. Przedstawiamy do sprzedaży klasyczną nieruchomość z lat 90-tych na wysokim podpiwniczeniu o pow. około 205 m 2 , wybudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Spółdzielcza

Kornice,śląskie

150 000 zł1 578 m² 95,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1578 m2 zlokalizowana w miejscowości Kornice w powiecie raciborskim. Działka objęta planem miejscowym, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Włodkowica

Poznań,wielkopolskie

580 000 zł50 m² 11 531 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja znakomita inwestycja W nieruchomość mieszkalną! stopa zwrotu ok 10% W stosunku rocznym! Na sprzedaż kameralne, aż 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 50 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Prusice

Prusice,dolnośląskie

156 000 zł1 500 m² 104 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Prusice budowlana 1500m2 kanalizacja pełne media Polecamy na sprzedaż działkę 1500m2 Miejscowy plan Pełne media oraz kanalizacja Zabudowa jednorodzinna Zapraszam serdecznie Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Piotrków Trybunalski,łódzkie

149 900 zł700 m² 214 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Możliwość zakupu działki z kontraktem budowlanym. Uwaga! Zostały jedynie dwie działki w tym obszarze prestiżowym rejonie! To dobry moment na decyzję obecna oferta cenowa obowiązuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lewin Brzeski

Lewin Brzeski,opolskie

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferujemy do kupienia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46 m2, które jest zlokalizowane w centrum Lewina Brzeskiego. Lokal jest po generalnym remoncie, który został zakończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

265 000 zł1 126 m² 235,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1 126 m2 w Łochowie, położona W bliskim sąsiedztwie Kanału Nadnoteckiego! *** oferta dostępna wyłącznie w Forma Nieruchomości *** Na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Perkusyjna

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł70 m² 11 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Sprzedam przestronne mieszkanie na wrocławskim Wojnowie o powierzchni 70,08 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze, dwustronne, w pełnym rozkładzie z dużym tarasem (ok 27m2w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 650 000 zł196 m² 8 418,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:636 m²

Na sprzedaż nowoczesny i przestronny dom wolnostojący o powierzchni 196 m , położony na dzielnic Warszewo w jednej z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Myszków,śląskie

239 000 zł50 m² 4 742,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 50,4m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Sikorskiego w Myszkowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Krynica Morska,pomorskie

1 299 000 zł75 m² 17 366,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta Apartament 4-pokojowy w sercu Krynicy Morskiej Villa Vistula Istnieje możliwość podziału na dwa mniejsze apartamenty z osobnymi wejściami. Lokalizacja Proponujemy Państwu nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grochowe Łąki

Poznań,wielkopolskie

297 640 zł43 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o funkcji handlowo-usługowej o powierzchni użytkowej 42,52 m2 położony w przyziemiu budynku mieszkalno-usługowego w Poznaniu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kręta

Lublin,lubelskie

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

NA sprzedaż kawalerka O powierzchni 37,85 m | bronowice maki Na sprzedaż mieszkanie położone na 2 piętrze w kameralnym bloku przy ulicy Kręta 2 (lublin, bronowice Maki). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bernardyńska

Kraków,małopolskie

799 000 zł30 m² 26 633,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną przy ul. Bernardyńskiej 6 - jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych ulic Krakowa, położonej u stóp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pod Lipami

Poznań,wielkopolskie

418 000 zł38 m² 10 913,80 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Poznań | Osiedle Pod Lipami 10 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,30 m , położone na 1 piętrze. Lokal ma niezależny układ pomieszczeń, jest w dobrym stanie i od lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

817 000 zł51 m² 16 020 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie ze skosami na sprzedaż Oferujemy do sprzedaży "klimatyczne" mieszkanie położone na 2 piętrze w budynku 2 piętrowym ze skosami. Kameralny budynek 10 - mieszkaniowy z 2015roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Łódź,łódzkie

670 000 zł79 m² 8 458,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zaproszenie do nowego stylu życia Oferujemy Państwu ostatni, unikatowy apartament w kameralnej inwestycji - idealną przestrzeń, gdzie komfort, prywatność i kontakt z naturą łączą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

689 322 zł53 m² 13 117,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% pcc Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,55 m , zlokalizowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Rudawskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Warszawa,mazowieckie

1 664 000 zł64 m² 26 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

G8 Property Group - Gigantyczna Baza Nieruchomości Komercyjnych Odwiedź naszą stronę - We Speak English and Russian Na sprzedaż lokal usługowy z najemcą na Zoliborzu : - Metraż 64m2 - Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bierzglinek

Bierzglinek,wielkopolskie

4 162 495 zł13 849 m² 300,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Zarząd Powiatu Wrzesińskiego ogłasza IV przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż części nieruchomości gruntowych niezabudowanych Termin do złożenia wniosku przez osoby, którym przysługiwało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suchedniów

Suchedniów,świętokrzyskie

280 000 zł76 m² 3 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 758 m²

Opis nieruchomości Biuro nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu znajdującego się na pięknej i przestronnej działce położonej na Stokowcu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Brańsk,podlaskie

67 000 zł1 031 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek budowlanych brańsk, ul. Tadeusza kościuszki Na sprzedaż oferuję kompleks działek budowlanych położonych w malowniczej i spokojnej miejscowości Brańsk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bogusławskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 200 000 zł42 m² 28 777 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu lokalu niemieszkalnego 2 pokojowego o powierzchni 41,7 mkw. Apartament składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Posiada duży, zadaszony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Tulce,wielkopolskie

557 000 zł62 m² 10 834,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - centrum Gowarzewa! Szukasz gotowego mieszkania do wprowadzenia, komfortowego miejsca w spokojnej okolicy z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Akacjowa

Zborów,świętokrzyskie

55 000 zł2 900 m² 18,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 29 arów (2900 m ), położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Zborów koło Solca Zdroju. Wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Gdańsk,pomorskie

819 000 zł63 m² 12 979,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,1 m , położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wygonowa

Opole,opolskie

2 999 000 zł4 080 m² 735,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa, niezabudowana nieruchomość gruntowa o ogromnym potencjale deweloperskim, zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy Gosławice, u zbiegu ulic Wagonowej i Lwowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyczna

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł43 m² 13 488 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie jasne, wystawa okien na stronę Północny-wschód. Ogrzewanie miejskie. Możliwość zamontowania klimatyzacji. Lokalizacja: idealna lokalizacja pod kątem komunikacji miejskiej. 10m do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Orzeszkowej

Libiąż,małopolskie

34 900 zł2 700 m² 12,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Sprzedam dwie działki rolne o numerach 980/1 i 980/2 za torami w Libiążu między ulicami Przy Torze i Orzeszkowej. Działki nie posiadają dojazdu i są zakwalifikowane jako Ps IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł103 m² 8 647,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: mieszkanie 4-pokojowe 102,81m2 idealne zarówno pod kancelarie ( wynajmowane było przez ostatnie 10 lat), pod podział inwestycyjny, jak i dla siebie. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osiek

Osiek,kujawsko-pomorskie

899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 994 m²

Dom na sprzedaż w Osieku centrum wsi, a jednocześnie w spokojnej lokalizacji, 20 arów działki Na sprzedaż przestronny i solidnie wybudowany dom jednorodzinny, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czarny Dunajec,małopolskie

1 500 000 zł326 m² 4 601,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:478 m²

Victoria Estate prezentuje przestronny, jasny i funkcjonalny dom na Podhalu Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 326,1 m2 (162,1 m2 powierzchni użytkowej) zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żurawia

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

119 000 zł720 m² 165,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! tylko U nas! atrakcyjna lokalizacja Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 720m 2 w kształcie prostokąta przy ulicy Żurawiej (dawniej Okrzei).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

819 000 zł60 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Łążyn,kujawsko-pomorskie

499 000 zł85 m² 5 863,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Prohouse Nieruchomości Anna Suchowiecka zaprasza na prezentację nowych piętrowych domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 85 m każdy. Ta nowa inwestycja - Zacisze Łążyn zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 749 999 zł80 m² 21 766,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż ekskluzywny, trzypokojowy apartament o powierzchni 80,4 m , położony w prestiżowej lokalizacji w sercu Miasteczka Wilanów, tuż przy Osi Królewskiej. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

420 000 zł1 800 m² 233,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Jakubowicach Konińskich o powierzchni 1800 m2. Wjazd bezpośrednio z asfaltowej drogi powiatowej. Sąsiaduje z lasem i Doliną Ciemięgi. Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

475 000 zł62 m² 7 661,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Witam serdecznie, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania! Cena: 475 000 pln (7 661 pln/m ) Powierzchnia: 62 m Liczba pokoi: 4 Lokalizacja: bydgoszcz - Wyżyny (blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Załom

Załom,zachodniopomorskie

1 199 000 zł174 m² 6 890,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 176 m , usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1168 m . Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

799 000 zł34 m² 23 355,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 34.21m2 zlokalizowane w inwestycji Mogilska Młyny. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, osobnej sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowa

Konin,wielkopolskie

352 000 zł58 m² 6 083,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 57,86 m | Konin, ul. Sosnowa 5 Na sprzedaż oferujemy przestronne, jasne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 57,86 m , zlokalizowane w Koninie.