dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 983 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 983 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Justowska

Kraków,małopolskie

2 176 475 zł124 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Wola justowska - nowoczesny dom Z ogródkiem W zabudowie bliźniaczej wola justowska N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulny dom o powierzchni 124,37 m2 na kameralnym, spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

450 000 zł47 m² 9 541,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 47,16 m2 , wraz z tarasem o powierzchni ok.12 m2 , na Os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Sianożęty,zachodniopomorskie

2 499 999 zł495 m² 5 051 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:988 m²

Klimatyczny obiekt turystyczny W sianożętach 400 M od piaszczystej plaży! Oferujemy na sprzedaż funkcjonujący i w pełni wyposażony obiekt turystyczny znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Suchacz

Suchacz,warmińsko-mazurskie

546 000 zł7 800 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta: działka nad Zalewem Wiślanym o powierzchni 7800 m2 Opis nieruchomości: zachęcamy do odkrycia malowniczego Suchacza, gdzie natura splata się z nieograniczonymi możliwościami wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rajców

Warszawa,mazowieckie

5 490 000 zł260 m² 21 115,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1977

- english description below - Avenue Estate prezentuje unikalny dom na sprzedaż - segment środkowy w prestiżowej lokalizacji nieopodal Nowego Miasta! atuty - Prestiżowa lokalizacja - Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Muszlowa

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł64 m² 11 755,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność zaprezentować przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 63,8 m, zlokalizowane przy ul. Muszlowej na warszawskim Bemowie. Lokal znajduje się na 6 piętrze budynku z 1983.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

17 423 075 zł30 301 m² 575 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna produkcyjno-usługowa na sprzedaż Gdańsk, ul. Budowlanych | Bez prowizji Podana cena jest ceną netto i należy doliczyć 23% vat Przedstawiamy Państwu działkę inwestycyjną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Przyszłość

Stanisławów Pierwszy,mazowieckie

350 000 zł665 m² 526,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Z nami kupisz bezpiecznie Pięknie zagospodarowana działka 15 m od kanału Królewskiego. Idealne miejsce dla rodzinnego wypoczynku, nie daleko do lasów, zalewu Zegrzyńskiego, do którego możemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Częstochowa

Częstochowa,śląskie

199 000 zł23 m² 8 652,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie, dostępne od ręki! Atrakcyjne mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na parterze w ocieplonym bloku dziesięciopiętrowym położonym w dzielnicy Tysiąclecie, zaledwie 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

711 984 zł46 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - mieszkanie otoczone zielenią z balkonem oraz garażem Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 4. piętrze (ostatnim) nowoczesnego, kameralnego budynku z windą, położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dolna

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 450 000 zł2 065 m² 702,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 425/73, niezabudowanej o łącznej powierzchni 2065 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Marynin,mazowieckie

4 990 000 zł379 m² 13 162,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Nowoczesna willa w lesie | Basen | Działka 1920 m2 | Kameralne osiedle | 25 min do Warszawy Są nieruchomości, które oferują więcej niż przestrzeń do życia. Oferują styl życia. Wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żeleńskiego

Katowice,śląskie

699 000 zł91 m² 7 664,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszą dodatkowych kosztów obsługi revelio - 3 duże Pokoje - duży balkon z widokiem na las - duża kuchnia ze spiżarką. - salon z kominkiem, - nowe grzejniki, - okna pcv, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Jagodnik

Jagodnik,warmińsko-mazurskie

227 400 zł3 032 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni 3032 m2 położona w malowniczej wsi Jagodnik. Nieruchomość posiada wydaną decyzję pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

919 000 zł94 m² 9 762,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

919 000 zł I sprzedaż | 94,14 m2 | wawer - aleksandrów bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na rachunek powierniczy dewelopera! bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Polo

Wrocław,dolnośląskie

2 499 000 zł89 m² 28 221,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe, elegancko wykończone mieszkanie położone w nowoczesnym budynku z 2020 roku, przy ul. Vespucciego 14 z widokiem na Odrę. Prestiżowa lokalizacja Olimpia Port.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kolonia

Micigózd,świętokrzyskie

2 499 000 zł727 m² 3 436,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż wolnostojący

Gotowy do prowadzenia działalności dom weselny w Micigózdzie k. Kielc - bez konieczności doinwestowywania! Marzysz o prowadzeniu własnego biznesu w branży eventowej? Teraz możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł41 m² 12 014,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,20 m , położone na 2. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Komuny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Podchorążych

Warszawa,mazowieckie

3 590 000 zł165 m² 21 770,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Przestronny apartament o powierzchni 165m2, w prestiżowej inwestycji Łazienki Residence z 2002 roku, zlokalizowany przy ul. Podchorążych 39 A, w bliskim sąsiedztwie Parku Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 980 000 zł330 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 728 m²

Super oferta na wyłączność - bielsko-biała, komorowice Krakowskie Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej i cenionej dzielnicy Bielsko-Biała - Komorowice Krakowskie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Międzyzdrojska

Poznań,wielkopolskie

1 049 000 zł115 m² 9 121,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Poznaniu przy ulicy Międzyzdrojskiej. Powierzchnia użytkowa 115,02 m.kw. oraz piwnica o powierzchni 14,62 m.kw, grunt o powierzchni 290 m.kw. Może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

557 900 zł56 m² 9 950,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Warszawa,mazowieckie

2 150 000 zł264 m² 8 159,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:795 m²

Dom wolnostojący 263,5 m | 7 pomieszczeń | garaż | wydzielony lokal usługowy | top lokalizacja - ul. Drzymały Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 263,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł50 m² 16 946,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji na warszawskiej Woli, w klimatycznej przedwojennej kamienicy. Nieruchomość znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balkonowa

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne mieszkanie - aktualnie 2 pokojowe przy ul. Balkonowej na Targówku (bródno). Blok z monitoringiem, wejście do klatki zabezpieczone domofonem. Mieszkanie na 9 piętrze w bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Długa

Podolszyn Nowy,mazowieckie

1 200 000 zł3 200 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

1 200 000 zł I sprzedaż I 3200M2 I działka I podolszyn nowy I raszyn I Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Podolszynie Nowym, przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-16

Dom bliźniak Rabowice

Rabowice,wielkopolskie

1 280 000 zł133 m² 9 593,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dzień Otwarty 16 maja (sobota) godz. 11:00 Z myślą o spokojnej i indywidualnej prezentacji proszę o kontakt telefoniczny w celu rezerwacji konkretnej godziny spotkania. Ten dom to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białowieska

Warszawa,mazowieckie

609 999 zł46 m² 13 327,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Praga-Południe to jedna z tych dzielnic miasta, która łączy dynamiczny, miejski charakter z wygodą codziennego funkcjonowania. Dobrze rozwinięta infrastruktura, szeroki wybór sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piotrków Trybunalski,łódzkie

320 000 zł47 m² 6 809 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja Ciekawa alternatywa 2sypialnie plus salon z aneksem kuchennym, mieszkanie po remoncie , gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 47 m , po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowosądecka

Kraków,małopolskie

888 108 zł57 m² 15 580,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie, które naprawdę robi robotę - 3 pokoje, 56,93 m , idealnie rozplanowane i gotowe, żeby zrobić z niego coś więcej niż tylko miejsce do spania. Serce mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Obrońców Pokoju

Rybnik,śląskie

230 000 zł41 m² 5 658,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pięknie wyremontowane i w pełni urządzone mieszkanie w Rybniku Niedobczycach - zapraszamy na prezentację! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie po kapitalnym remoncie i całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

390 000 zł43 m² 9 059,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2 -pokojowe O powierzchni 43,05 m na os. Europejskim W gorzowie wlkp. - ul. Plac unii europejskiej. *** taniej niż U dewelopera*** ***rynek pierwotny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł47 m² 14 574,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie położone na warszawskiej Białołęce - Nowodwory. Lokal znajduje się na 6 piętrze, co zapewnia wyjątkową ilość naturalnego światła oraz przyjemny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Gostkowice

Gostkowice,dolnośląskie

85 000 zł2 375 m² 35,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka nad rzeczką i przy lesie. Działka z dużym potencjałem ( dom letniskowy, staw, teren dowolnej rekreacji itp.) Malowniczo położona działka o powierzchni 2400m2 zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jodłowa

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł35 m² 14 459,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Tylko W home expert super oferta! Do sprzedania mieszkania 2-pokojowe dwustronne, w pełni rozkładowe w niskim bloku z ogrzewaniem miejskim przy cichej uliczce na Starym Mieście -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Soborzyce

Soborzyce,śląskie

170 000 zł52 800 m² 3,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam, do sprzedania działki rolne, lasy, grunty orne o powierzchni 5,28 ha. Poniżej numery działek do sprzedania: 240402_2.0011.   _2.0011.   _2.0011.   _2.0011.1032.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

77 000 zł1 100 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta działki budowlanej 1100 m2 z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Władysławowo-Annowo. Działka Powierzchnia 1.100 m2 została rozłożona w obrysie prostokąta (ze ścięciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

270 000 zł1 226 m² 220,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta wyłącznie W naszym biurze! House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę nieruchomości gruntowej o powierzchni 1226 m2 - położonej w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Celownicza

Warszawa,mazowieckie

1 149 000 zł48 m² 23 897,70 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Avenue Estate przedstawia wyjątkowy, luksusowy apartament z loggią i miejscem parkingowym, położony w spokojnej części Pragi-Południe, w budynku Horyzont Praga przy ul. Celowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obywatelska

Łódź,łódzkie

719 000 zł69 m² 10 370,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowoczesne 3 pokoje z balkonem | 69,33 m | Łódź Retkinia Przestronne mieszkanie o powierzchni 69,33 m położone na 4 piętrze w budynku z 2010 roku, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

4 799 900 zł205 m² 23 414 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Podkowy Leśnej. Przedstawiamy do sprzedaży klasyczną nieruchomość z lat 90-tych na wysokim podpiwniczeniu o pow. około 205 m 2 , wybudowaną.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij