dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 986 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 986 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

205 000 zł800 m² 256,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka rod 800 m + ocieplony domek całoroczny | gotowa do użytkowania Na sprzedaż zadbana działka rod o powierzchni 800 m z komfortowym domkiem przygotowanym do użytkowania przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Tartakowa

Częstochowa,śląskie

2 350 000 zł1 080 m² 2 175,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 795 m²

Komercyjna nieruchomość magazynowo-produkcyjno-biurowa na sprzedaż W centrum częstochowy. Cena do negocjacji! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Orneta,warmińsko-mazurskie

149 000 zł50 m² 2 980 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w Ornecie, ul. Żelazna 11 o powierzchni 50m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze. Położone w samym centrum Ornety, na starówce, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

1 319 600 zł86 m² 15 403,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 4 - pokojowego mieszkania z tarasem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jawczyce

Jawczyce,mazowieckie

3 300 000 zł278 m² 11 862,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Nowoczesny dom z wysokim standardem wykończenia | Jawczyce - pogranicze Ursus-Gołąbki Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 278,19 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 999 000 zł101 m² 19 792,10 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego apartamentu o powierzchni 101 m2 znajdujący się w odległości zaledwie 15 min pieszo od plaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

435 000 zł64 m² 6 839,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Neo Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 63,6 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wołomińska

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł30 m² 14 916,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnej kawalerki o powierzchni 30,1 m , położonej na warszawskiej Pradze-Północ - w dobrze skomunikowanej części dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stary Sącz

Stary Sącz,małopolskie

199 000 zł1 350 m² 147,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

- lokalizacja: barcice, gm. Stary Sącz, ok. 1,6 km od centrum - powierzchnia: 13,5 ar - przeznaczenie: w większości zabudowa jednorodzinna, (w projekcie nowego mpzp - całość terenu - budowlana) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

767 273 zł83 m² 9 190 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami i tarasem w Poznaniu Promocja! Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleeberga

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

270 300 zł61 m² 4 457,45 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości: położonej pod adresem ul. Kleeberga 3/10, 88-100 Inowrocław Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

518 999 zł40 m² 12 942,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Apartament 2 pok/2004/stablowice/park 40m2! Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m , znajdujące się na 3. piętrze. Mieszkanie jest umeblowane i składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Poznańska

Płochocin,mazowieckie

3 500 000 zł9 010 m² 388,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 9010 m2 zlokalizowana przy ul. Poznańskiej w Płochocinie gm. Ożarów Mazowiecki. Dobry dojazd do trasy S8 i A2 Teren z potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Dalsza,podkarpackie

899 000 zł107 m² 8 401,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości- parterowy dom z wiatą garażową, oraz budynkiem gospodarczym, na działce 13,5 arów. Nieruchomość położona w miejscowości Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

2 326 941 zł104 m² 22 374,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne 4-pokojowy apartament w wyjątkowej inwestycji w ścisłym centrum Wrocławia Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego, dwupoziomowego apartamentu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł49 m² 17 326,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie! nrożne Do sprzedaży bardzo widne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 zlokalizowane w Warszawie, w dzielnicy wola/nowolipki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Otusz

Otusz,wielkopolskie

299 000 zł3 414 m² 87,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 3414 m2 (nr geodezyjny 105/22 oraz 105/43). Parcela położona jest w kompleksie działek budowlanych we wsi Otusz, gmina Buk, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Brzezia Łąka,dolnośląskie

303 160 zł1 166 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Miejsce na Twój dom! Piękna działka w Brzeziej Łące - w ciszy i spokoju. Lokalizacja: ul. Łąkowa Wieś: brzezia Łąka Gmina: długołęka Powierzchnia: 1166 m2 Wymiary: ok. 40x29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

839 000 zł47 m² 17 851,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Wyjątkowe, jasne i ustawne mieszkanie na Żoliborzu Rozkład: -2 sypialnie + salon z aneksem kuchennym -łazienka z wanną -balkon z widokiem na zieleń -piwnica -dwustronne, bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zabłudów

Zabłudów,podlaskie

470 000 zł54 m² 8 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:5 026 m²

Tylko w Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! prezentacje na prośbę właścicieli domu- tylko Z biurem nieruchomości! Na sprzedaż siedlisko z potencjałem - Ostrówki, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Drozdówka

Drozdówka,lubelskie

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ofertę sprzedaży stanowi piękna ogrodzona działka rekreacyjna na pojezierzu łęczyńsko-włodawskim o powierzchni ok. 10a w miejscowości Drozdówka (gmina Uścimów). Wybierz dla siebie jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł44 m² 13 964 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Jasne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 44,4 m , w pełni przygotowane do zamieszkania. Znajduje się w świetnie skomunikowanej części Białołęki, przy ulicy Aluzyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Słoneczna

Długołęka,dolnośląskie

1 200 000 zł2 332 m² 514,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki budowlane pod inwestycję deweloperską. Zgodnie z wytycznymi mpzp istnieje możliwość zabudowy terenu czterema domami dwulokalowymi (łącznie osiem jednostek). Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wileńska

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł45 m² 12 895,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Szukasz mieszkania dla rodziny lub inwestycji z potencjałem do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji? To funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Wileńskiej 18 może stać się dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Spokojna

Drużyna,wielkopolskie

206 770 zł899 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowo ustawna działka o powierzchni 881 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy Drużyna, gmina Mosina. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sochaczew,mazowieckie

430 000 zł53 m² 8 113,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 53 m + piwnica 12 m Sochaczew Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 53 m, położone na 1. piętrze w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bierdzany

Bierdzany,opolskie

170 000 zł168 m² 1 011,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 344 m²

Dom do remontu, zlokalizowany w gminie Turawa. Pow. ok 168 m2 posadowionej na 13,35a działce! dom: - wolnostojący -parterowy i z użytkowym poddaszem - częściowo podpiwniczony Skład: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cypryjska

Warszawa,mazowieckie

998 000 zł74 m² 13 541,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie w zadbanym budynku z cegły z 1993 roku bez windy. Mieszkanie położone w wewnętrznej czyści osiedla Cypryjska. Budynek objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Starowiejska

Witkowo Drugie,zachodniopomorskie

145 000 zł2 700 m² 53,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka pod zabudowę o pow. 2700 m2 położona w spokojnym miejscu, w drugiej linii zabudowy w Witkowie Drugim 3 km od Stargardu. Dojazd drogą gminną ślepą, na końcu której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

712 000 zł50 m² 14 240 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 49 m | parter z ogródkiem 50 m | bez prowizji i bez pcc Szukasz mieszkania, które daje coś więcej niż sam metraż? To propozycja dla osób, które chcą mieć funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Szczecin,zachodniopomorskie

370 400 zł42 m² 8 819,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Pilna sprzedaż. Pogodno - Lokal 2 pokojowy na parterze o pow. 42 m2 z ogródkiem o pow. 55 m2. Lokal składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym o pow. 24m2 , drugi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żaków

Świebodzin,lubuskie

459 000 zł62 m² 7 379,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie na sprzedaż posiadamy mieszkanie zlokalizowane w Świebodzinie przy ul. Żaków 6, usytuowane na parterze bloku mieszkalnego w spokojnej okolicy. Lokal o powierzchni 62,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lesznowola,mazowieckie

755 662 zł67 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne, nowoczesne osiedle w zielonej części Lesznowoli, stworzone dla osób ceniących komfort, prywatność i nowoczesne technologie. Prywatny ogród aż 51,32 m idealny do relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Justowska

Kraków,małopolskie

2 176 475 zł124 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Wola justowska - nowoczesny dom Z ogródkiem W zabudowie bliźniaczej wola justowska N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulny dom o powierzchni 124,37 m2 na kameralnym, spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

450 000 zł47 m² 9 541,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 47,16 m2 , wraz z tarasem o powierzchni ok.12 m2 , na Os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Sianożęty,zachodniopomorskie

2 499 999 zł495 m² 5 051 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:988 m²

Klimatyczny obiekt turystyczny W sianożętach 400 M od piaszczystej plaży! Oferujemy na sprzedaż funkcjonujący i w pełni wyposażony obiekt turystyczny znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Suchacz

Suchacz,warmińsko-mazurskie

546 000 zł7 800 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta: działka nad Zalewem Wiślanym o powierzchni 7800 m2 Opis nieruchomości: zachęcamy do odkrycia malowniczego Suchacza, gdzie natura splata się z nieograniczonymi możliwościami wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rajców

Warszawa,mazowieckie

5 490 000 zł260 m² 21 115,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1977

- english description below - Avenue Estate prezentuje unikalny dom na sprzedaż - segment środkowy w prestiżowej lokalizacji nieopodal Nowego Miasta! atuty - Prestiżowa lokalizacja - Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Muszlowa

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł64 m² 11 755,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność zaprezentować przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 63,8 m, zlokalizowane przy ul. Muszlowej na warszawskim Bemowie. Lokal znajduje się na 6 piętrze budynku z 1983.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

17 423 075 zł30 301 m² 575 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna produkcyjno-usługowa na sprzedaż Gdańsk, ul. Budowlanych | Bez prowizji Podana cena jest ceną netto i należy doliczyć 23% vat Przedstawiamy Państwu działkę inwestycyjną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Przyszłość

Stanisławów Pierwszy,mazowieckie

350 000 zł665 m² 526,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Z nami kupisz bezpiecznie Pięknie zagospodarowana działka 15 m od kanału Królewskiego. Idealne miejsce dla rodzinnego wypoczynku, nie daleko do lasów, zalewu Zegrzyńskiego, do którego możemy.