dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Ludowej

Warszawa,mazowieckie

964 000 zł52 m² 18 538,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie na Śródmieściu w kamienicy z windą z 1952 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51.03m2 przy al. Armii Ludowej składające się z: przedpokoju Sypialni Salonu Ślepej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, aleja Powstańców Wielkopolskich

Piła,wielkopolskie

275 000 zł60 m² 4 580,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1990

Dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, dużych możliwościach adaptacyjnych oraz doskonałym widokiem, poszukuje nowonabywcy. Piła, aleja Powstańców Wielkopolskich. Lokal 60,04 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Ruda Śląska,śląskie

158 000 zł41 m² 3 834,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Żeromskiego. To doskonała propozycja dla inwestorów szukających nieruchomości z potencjałem lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

508 499 zł45 m² 11 227,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 45,24 m ul. Krucza | balkon | piwnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 45,24 m , zlokalizowane przy ul. Kruczej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piotrkowice

Piotrkowice,małopolskie

779 000 zł358 m² 2 177,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 149 m²

Jest to opcja: - dla dużej rodziny, - dla dwóch rodzin, - dla mechanika, który oprócz domu szuka miejsca na swój biznes, - dla przedsiębiorczego małżeństwa, które prowadzą swoje biznesy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 326 000 zł70 m² 18 942,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Przestronne, dwustronne mieszkanie rozkładowe z dużym potencjałem aranżacyjnym, w spokojnej, zielonej enklawie Starego Mokotowa. Tuż przy metrze, z widokiem na drzewa z obu stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

1 795 000 zł112 m² 16 098,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przepiękny i funkcjonalny apartament znajdujący się w połowie bliźniaka na zamkniętym osiedlu z wewnętrzną drogą dojazdową tylko dla mieszkańców przy ulicy Ostródzkiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stężyca

Stężyca,pomorskie

949 000 zł4 066 m² 233,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu przepiękną działkę budowlaną z pasem zieleni objętą mpzp o powierzchni 4066 m na Kaszubach w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł22 m² 17 431,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Lokalizacja: wrocław, stare Miasto, ul. Krawiecka ( Na przeciwko Galerii Dominikańskiej ) Ścisłe centrum Wrocławia, w pobliżu Rynek, restauracje, sklepy, komunikacja miejska. Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł28 m² 14 509,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Zielinskiego Kawalerka Centrum 27m2!kategoria: mieszkania / sprzedażpowierzchnia:27 m2liczba pokoi:1 pokój Zabudowa:Blok Tech. budowy:Wielka Płyta Piętro :6 piętro Liczba pięter:Wieżowiec Rynek:Wtórny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Smolec

Smolec,dolnośląskie

718 999 zł68 m² 10 496,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 3-pokojowe Okolica Smolca Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,66 m , położone na 1. piętrze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Chabrowa

Kiełpin,mazowieckie

699 300 zł1 998 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszamy do zakupu działki budowlanej położonej przy ulicy Chabrowej w Kiełpinie (łomianki). Numer działki 86/8 Ustalenia mpzp dla terenu oznaczonego na rysunku planu symbolem mn30: 1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Tomice

Tomice,mazowieckie

385 000 zł1 085 m² 354,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż Działka budowlana położona w podwarszawskiej miejscowości Tomice koło Góry Kalwarii. Nieruchomość niezabudowana w kształcie prostokąta, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Białystok,podlaskie

279 000 zł25 m² 11 204,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

- rezerwacja- na sprzedaż kawalerka , która - choć ma 25 m - wie, jak dobrze wykorzystać każdy centymetr! Znajduje się na parterze przy ul. Antoniukowskiej 52, więc zapomnij o noszeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zjednoczenia

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł34 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Stare bielany - blisko plac konfederacji. Do stacji metro stare bielany - około 300 metrów. Mieszkanie na podwyższonym parterze w trzypiętrowym budynku z cegły z początku lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

249 630 zł31 m² 8 049,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości, która maksymalnie wykorzystuje każdy metr i świetnie sprawdza się pod wynajem? Lokal L16 w Rezydencji Zwycięstwa 113 to rzadko spotykany układ: 2 niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł62 m² 22 753,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Concierge House przedstawia zaprojektowane przez architekta i kompleksowo wyremontowane mieszkanie w kamienicy Adolfa Weinstocka i Heleny Rumszyckiej z 1939 roku w sercu zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Tama Pomorzańska

Szczecin,zachodniopomorskie

2 460 000 zł5 309 m² 463,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena zawierająca vat 23%, cena netto 2.000.000 zł, sprzedaż od firmy. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana wraz z udziałem w drogach dojazdowych w Szczecinie, przy ulicy Tama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł51 m² 10 464,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Klimatyczne 2 pokoje w sercu Nadodrza - ul. Chrobrego. Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie charakteru i autentyczności. Na sprzedaż stylowe, wysokie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł63 m² 19 031,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Luksusowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum | Atal Towers Wyjątkowe, stylowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 3. piętrze (winda) w prestiżowym kompleksie Atal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

599 000 zł54 m² 11 175,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe w świetnym stanie | balkon | dużo słońca | Gdynia Chylonia Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,6 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Boreckiego

Cegielnia,śląskie

440 000 zł145 m² 3 036,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:796 m²

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż nowy dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 144,9 m , usytuowany na działce o powierzchni 796 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dostatnia

Warszawa,mazowieckie

2 883 500 zł115 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "vilanovia park" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Vilanovia Park - Twoja nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Sopot,pomorskie

1 970 000 zł93 m² 21 182,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Chcesz zamieszkać w Sopocie, blisko morza, w bardzo dobrej lokalizacji? Szukasz apartamentu w klimatycznej kamienicy na wakacje lub długie weekendy? A może chcesz zainwestować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł69 m² 11 289,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Złotów,wielkopolskie

289 000 zł54 m² 5 351,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Złotowa. Świetna lokalizacja, pełna infrastruktura w zasięgu ręki oraz duży potencjał aranżacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubawka

Lubawka,dolnośląskie

698 000 zł100 m² 6 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjny, nieduży, dwukondygnacyjny dom, o powierzchni ok. 100 m2. Dom jest wyjątkowo funkcjonalny, świeżo wyremontowany i nowocześnie urządzony. Oferowany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mikołajczyka

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł56 m² 10 106,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

W ofercie biura na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 56,30 m2 zlokalizowane przy ul. Mikołajczyka w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pola Karolińskie

Warszawa,mazowieckie

8 800 000 zł589 m² 14 940,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Na sprzedaż wyjątkowy portfel inwestycyjny: pakiet 8 niezależnych lokali usługowych położonych na parterze nowoczesnego budynku wielorodzinnego przy Al. 4 czerwca 1989 r. w Warszawie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ślesin

Ślesin,wielkopolskie

1 047 000 zł14 950 m² 70,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Żółwieniec - Ślesin oferta Sprzedam bezpośrednio 14 działek budowlanych o powierzchni ok 1.5 ha (14 950 m2). Działki zaznaczone na żółto na planie. Nieruchomości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ziółkowskiego

Tarczyn,mazowieckie

899 600 zł80 m² 11 245 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone położone na 1 piętrze nowoczesnego 4-piętrowego bloku przy ul. Ziółkowskiego. To idealne miejsce dla rodzin, par lub osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

551 936 zł43 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa inwestycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania. Połączenie nowoczesnej architektury, funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

383 009 zł41 m² 9 231,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 Otoczenie: - teren otoczony zielenią, strumyk płynący w pobliżu połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowa

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł38 m² 18 395 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Gdańsk Oliwa, tuż przy awfis! Mieszkanie jest obecnie wynajmowane na pokoje studentom, istnieje możliwość zakupu z aktywną umów.