dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

559 000 zł60 m² 9 315,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Górzyskowie w bardzo dobrej lokalizacji ,tereny spacerowe, szkoła, przedszkole, sklepy, przychodnie, komunikacja miejska w bardzo bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

440 000 zł74 m² 5 945,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne w kamienicy! Oferujemy wyjątkową nieruchomość w trakcie końcowego etapu remontu, idealną zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycję lub wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kleszczewo

Kleszczewo,wielkopolskie

379 000 zł53 m² 7 133,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Rezerwacja Domy w podwyższonym standardzie deweloperskim - blisko natury i z szybkim dojazdem do Poznania, kórnika i Kleszczewa. Oferujemy 3-pokojowy dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

529 900 zł35 m² 15 054 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zobacz filmik i plan mieszkania - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! Nie trać godzin na przeszukiwanie stron deweloperów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brąswałd

Brąswałd,warmińsko-mazurskie

1 085 000 zł120 m² 9 037,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:714 m²

Umowa przedwstępna Z zadatkiem! Szukasz domu, do którego możesz się wprowadzić i po prostu wygodnie żyć - bez remontów, bez dodatkowych kosztów i bez stresu? Miejsca, które daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milówka

Milówka,śląskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Twój własny dom w górach - bez budowy i stresu Masz dość miasta, hałasu i betonu? Wyobraź sobie: kawa rano na tarasie, cisza, góry i spokój. Bez kredytu na 30 lat. Bez budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Sanocka

Strzyżów,podkarpackie

120 000 zł1 287 m² 93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna pod parking Na sprzedaż działka o powierzchni prawie 13 arów ( 0,1287ha) na rozwidleniu ul. Sanockiej i ul. Mostowej, w miejscu o dużym natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Krakowska

Otwock,mazowieckie

450 000 zł573 m² 785,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana 573 m Otwock, ul. Krakowska Szukasz działki pod budowę domu w dobrze skomunikowanej, a jednocześnie spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Lubin,dolnośląskie

370 000 zł63 m² 5 891,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,8 m , położone na 4 piętrze budynku na osiedlu Ustronie IV przy ul. Orzeszkowej w Lubinie. Nieruchomość znajduje się na rynku wtórnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Dekarska

Kokoszkowy,pomorskie

3 699 000 zł663 m² 5 579,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 285 m²

Na sprzedaż nowoczesny i w pełni funkcjonalny obiekt handlowo magazynowy z zapleczem biurowo szkoleniowym, położony w miejscowości Kokoszkowy przy ul. Dekarskiej 4 bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł65 m² 22 923,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z kominkiem, położone na Starym Mokotowie, w klimatycznej kamienicy z lat 30. Nieruchomość znajduje się przy cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

990 000 zł43 m² 22 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż oferujemy nowoczesny apartament o powierzchni 43,2 m , położony w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska Letnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Rynek

Rzeszów,podkarpackie

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży w pełni wyposażonej i umeblowanej restauracji gotowej do prowadzenia działalności od pierwszego dnia. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Białystok,podlaskie

465 000 zł48 m² 9 629,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż dwustronne mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Cholerzyn

Cholerzyn,małopolskie

815 000 zł83 m² 9 819 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej Cholerzyn k. Krakowa Na sprzedaż funkcjonalne domy w zabudowie szeregowej, położone w spokojnej i zielonej miejscowości Cholerzyn, zaledwie 16 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 349 000 zł330 m² 4 087,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 229 m²

Piaseczno - Jastrzębie | sprzedaż | dom 330m2 powierzchnia całkowita / 160 m2 użytkowa | działka 1829m2 | 1 349 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Horniki Górne

Nowa Karczma,pomorskie

140 000 zł1 500 m² 93,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana Powierzchnia działki: 1500 m Nieruchomość znajduje się na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (karta terenu B019) i przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawada

Zawada,małopolskie

749 000 zł134 m² 5 568,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom Z widokową działką! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Zawada, nieopodal Myślenic. To wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja, dla osób pragnących cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym

Narew,podlaskie

207 108 zł82 843 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna , duża działka rolna położona w gm. Narew. Dojazd - droga szutrowa, do drogi asfaltowej ok. 0,5 km. Zaciszna lokalizacja, w pobliżu las. Działka dogodna jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Balladyny

Międzyrzec Podlaski,lubelskie

349 000 zł35 m² 9 971,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Międzyrzec Podlaski, ul. Balladyny. Lokal o powierzchni 35 m , wykończony w wysokim standardzie, gotowy do wprowadzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł52 m² 14 230,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie na Włochach, w odrestaurowanej kamienicy z 1933r. Trójstronna, trzypokojowa nieruchomość o powierzchni 52m2 przy ulicy Stefana Drzewieckiego, składające się z: salonu (21m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł130 m² 11 461,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Nowoczesny dom z ogrodem w zielonej okolicy Partynic Na sprzedaż nowoczesny, przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2017 roku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 550 000 zł222 m² 6 981,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:953 m²

Komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 222 m, położony na pięknej, zielonej działce 953 m w spokojnej i poszukiwanej części Milanówka Północnego. Dom wybudowany w 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł25 m² 9 420,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka o powierzchni 25,37m2 położona na pierwszym piętrze w kamienicy na bydgoskim Szwederowie. Gustownie wykończony i w pełni wyposażony lokal mieszkalny, praktycznie niewymagający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna z linią brzegową Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

180 000 zł84 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Całoroczny domek rekreacyjny na przystani pzw Szczecin Na sprzedaż całoroczny domek rekreacyjny po generalnym remoncie, położony w wyjątkowej lokalizacji bezpośrednio na przystani pzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wojska Polskiego

Pobierowo,zachodniopomorskie

8 250 000 zł950 m² 8 684,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 434 m²

Oferujemy do sprzedaży posiadłość nad morzem w miejscowości Pobierowo. Obiekt położony na działce 2434 m2 na której znajduje się, budynek mieszkalny z częścią zakwaterowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łazy Biegonickie

Łazy Biegonickie,małopolskie

360 000 zł2 400 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną z pięknymi widokami na góry i okolice , blisko Nowego i Starego Sącza .Działka uzbrojona ,dodatkowo wzdłuż działki znajduje się droga prawo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Warszawska

Złotokłos,mazowieckie

875 000 zł2 500 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana ma powierzchnię 25 arów, oznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako "mnlz1 - Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej na działce zalesionej", co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Wrocław,dolnośląskie

574 500 zł46 m² 12 554,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnia Szansa! Gotowe Mieszkanie w Świetnej Cenie! Szukasz swojego pierwszego M w dynamicznie rozwijającej się, a jednocześnie zielonej dzielnicy Wrocławia? A może pewnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Górna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

15 650 000 zł2 100 m² 7 452,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:11 700 m²

Hotel 4familyresortspa .Na sprzedaz! Kontakt tylko pod nr tel   Budynek hotelu zawiera 20 apartamentow dwu I trzy pokojowych od 24 do 70 m .kw. 7 pokoi dwuosobowych, okolo 100 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

662 600 zł62 m² 10 687,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper Lublin Bez Prowizji Biura Nieruchomości! Bez Podatku pcc! W strefie ciszy - komfort i relaks każdego dnia! cena aktualna tylko do 26 Kwietnia włącznie! okazja! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Matejki

Drawsko Pomorskie,zachodniopomorskie

1 199 000 zł141 m² 8 509,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Dom, w którym po pracy naprawdę odpoczywasz w ciszy, na własnym tarasie, wśród zieleni dającej prywatność. Salon z dużym oknem otwiera się na taras i ogród, do którego wpada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kapelanka

Kraków,małopolskie

669 200 zł38 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez prowizji i bez podatku pcc. Nowa inwestycja mieszkaniowa w dzielnicy Dębniki - sąsiedztwo Zalewu Zakrzówek. Gotowy budynek - klucze dostępne od ręki. Mieszkanie: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oleńki

Dawidy Bankowe,mazowieckie

589 000 zł47 m² 12 531,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje | nowy budynek 2026 | duży narożny ogródek | Dawidy Bankowe ul. Oleńki Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,72 m , położone na parterze nowego budynku z 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Kraków,małopolskie

1 090 000 zł53 m² 20 566 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 pokoje W wysokim standardzie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kochanowskiego, dzielnica Satare Miasto. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kilińskiego

Rabka-Zdrój,małopolskie

499 000 zł7 466 m² 66,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Są lokalizacje, które po prostu są i są takie, które pracują na Twój biznes każdego dnia. Ta działka należy do tej drugiej kategorii. 74 ary w Rabce-Zdroju, bezpośrednio przy trasie S7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górna

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

625 000 zł53 m² 11 757 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tu nie kupujesz mieszkania. Tu kupujesz codzienny rytuał życia 650 metrów od morza. Ustronie Morskie to jedna z tych lokalizacji, które nie potrzebują reklamy ale ta nieruchomość sprawia, że chce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Listopadowych

Rzeszów,podkarpackie

695 000 zł58 m² 11 931,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 58,25 m , usytuowanego na pierwszym piętrze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydla

Szczecin,zachodniopomorskie

625 000 zł76 m² 8 202,10 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Odrębna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 4 pokojowe (76,2 m2) z osobną kuchnią, balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Malonowo

Malonowo,zachodniopomorskie

369 000 zł11 300 m² 32,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna 1,13 ha z warunkami zabudowy i audytem pv 1 mw Malonowo, gm. Karlino Tu masz wszystko na tacy: warunki zabudowy na halę 1100 m i 3 domy Malonowo | 1.13 ha | 399 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbożowa

Łódź,łódzkie

369 000 zł53 m² 6 936,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Najciekawsze mieszkanie na Bałutach! ul. Zbożowa To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi lub jako inwestycja pod wynajem. Zielona część Bałut. Parki i tereny spacerowe. Kilka minut do.