dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 976 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 976 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Świerkowa

Chechło,małopolskie

109 000 zł714 m² 153 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż jedna z czterech działek budowlanych w wyjątkowej lokalizacji. Działki znajdują się w miejscowości Chechło gmina Klucze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

379 000 zł40 m² 9 475 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji od kupującego! Jeśli szukasz mieszkania położonego na osiedlu Sandomierskim, które dodatkowo można zaaranżować według własnego uznania, ta oferta na pewno Cię zainteresuje! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łazy

Łazy,śląskie

550 000 zł6 055 m² 90,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka widokowa 6055 m - Łazy, gmina Jasienica Spokojna okolica, pełne media, asfaltowy dojazd! Oferuję na sprzedaż atrakcyjną, dużą i malowniczo położoną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

520 000 zł37 m² 14 054 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: osiedle Pastelowe zlokalizowane jest w gdańskich Łostowicach w okolicy ul. Niepołomickiej. Inwestycja położona jest z dala od miejskiego zgiełku, a jej przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kuriany

Kuriany,podlaskie

825 000 zł100 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

*** energooszczędny dom parterowy *** *** rekuperacja W cenie *** *** działka 1000 M2 *** Masz dość zgiełku miasta, a jednocześnie preferujesz zdrowy i wygodny tryb życia ? Polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Podłęże

Podłęże,małopolskie

3 073 000 €26 213 m² 117,23 €/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w miejscowości Podłęże, w bezpośrednim sąsiedztwie Niepołomickiej Strefy Inwestycyjnej jednego z najbardziej rozpoznawalnych obszarów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kotsisa

Warszawa,mazowieckie

719 900 zł40 m² 17 997,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentuję nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 40 m , położone na warszawskiej Pradze-Północ (pelcowizna), w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 050 000 zł66 m² 15 923,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Okazja! Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż ul. Unii Lubelskiej w Kołobrzegu! Główne atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja - 3 minuty spacerem od starówki - do plaży zaledwie 1500 M -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

289 000 zł32 m² 8 919,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie dwupokojowe dzielnica Dziesiąta Pokój dzienny. Sypialnia. Kuchnia. Łazienka z wc. Mieszkanie do generalnego remontu. Do mieszkania przynależy piwnica. Blok po termomodernizacji. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

340 000 zł52 m² 6 546,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witaj W goodstory nieruchomości I finase. Kupujacy 0 % prowizji! Jeśli to Twoja pierwsza nieruchomość - nie musisz mieć wkładu własnego, a rata kredytu na 25 lat od 2210 zł. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

450 000 zł35 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe - os. Kazimierzowskie (dh Wanda) Lokalizacja: przystanki autobusowe i tramwajowe tuż przy budynku pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

2 700 000 zł600 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Unikatowy obiekt Pałacowy z 1909r zlokalizowany w okolicach Warszawy. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

451 794 zł49 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Fordonie - nowoczesne mieszkania w doskonałej lokalizacji. Wybierz komfort i nowoczesność w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Główna

Poznań,wielkopolskie

349 000 zł29 m² 11 899,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki z balkonem o powierzchni 29,33 m , położonej przy ul. Głównej na poznańskich Zawadach, w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Charbrowo

Charbrowo,pomorskie

99 000 zł1 180 m² 83,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu 3 działki budowlane objęte mpzp o powierzchni od 1180 m do 1373 m w miejscowości Charbrowo, gmina Wicko. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

810 000 zł45 m² 18 145,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesny apartament o pow. 44,64 m2 na luksusowym osiedlu Polanki Park. Apartament został urządzony w przyjemnych, jasnych kolorach i towarzyszy mu wakacyjny, nadmorski klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prejsa

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł49 m² 8 193 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości zapraszamy! lokalizacja: toruń, rubinkowo III, ul. Prejsa 3. Rubinkowo III to jedna z najbardziej zielonych i spokojnych części Torunia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

1 390 000 zł74 m² 18 778,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Wyjątkowa okazja stylowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy z 1911 roku, przy zacisznej ulicy Wygoda, zaledwie kilka kroków od Rynku Głównego. Lokalizacja Zamieszkaj w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

389 400 zł29 m² 13 427,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osiek

Osiek,łódzkie

408 000 zł82 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Kwadrat prezentuje na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej - osiek Oferujemy wyjątkowe domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 81,6 m2, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Celulozy

Warszawa,mazowieckie

1 070 000 zł75 m² 14 266,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

PL | eng version below Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z olbrzymim ogrodem w Wawrze. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi czy zwierzętami bądź miłośników ogrodnictwa. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna w górach Łomnica

Łomnica,dolnośląskie

180 000 zł2 710 m² 66,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z potencjałem w Łomnicy! Sielsko-anielski grunt o powierzchni 2 710 m2, opisany w księdze wieczystej jako grunt niezabudowany (nie orny!), znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiślicka

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł46 m² 17 173,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne, zadziwiająco przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na Ochocie. Jest to doskonała lokalizacja uważana za jedną z najatrakcyjniejszych części Warszawy, charakteryzująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Stefana Batorego

Biały Dunajec,małopolskie

4 990 000 zł486 m² 10 273 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: cena sprzedaży nieruchomości: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Wilczyce,dolnośląskie

923 400 zł97 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w II Kwartale 2027 * Mieszkanie w modułach szeregowych Przestronny lokal w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

709 000 zł51 m² 13 951,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Мы также говорим на русском! ul. Kamionka, czyżyny, kraków. Obok ulica: nowohucka, centralna, aleja Pokoju, sołtysowska atuty nieruchomości: parter wygoda i dostępność Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młodnickiego

Wrocław,dolnośląskie

920 000 zł110 m² 8 389,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Szanowni Państwo Przedstawiam ofertę przestronnego mieszkania 3-poziomowego przy ulicy Młodnickiego /jaracza, na wrocławskim Ołbinie. Unikatowe mieszkanie w prestiżowej części Wrocławia. Tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł51 m² 16 210,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie, ul. Bokserska | po remoncie, balkon, piwnica | świetna komunikacja Cena: 830 000 zł Powierzchnia: 51,2 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 8/10 Rynek: wtórny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Biała Podlaska,lubelskie

295 000 zł35 m² 8 443,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,94 m , położone na parterze w czteropiętrowym bloku z 1971 roku bez windy. Nieruchomość idealna dla: - rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Walentynowicz

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Anny Walentynowicz 21j w Konstancinie Jeziorna! informacje O nieruchomości: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

215 000 zł27 m² 7 945,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,06 m , położone na 2. piętrze w zadbanym 4-piętrowym bloku z cegły. Lokal składa się z: salonu z dużą szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

225 000 zł39 m² 5 829,02 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,60 m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z windą w Śródmieściu. Cena mieszkania: 225.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

350 000 zł55 m² 6 398,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe, koszalin - ul. Piłsudskiego, parter + garaż. Mieszkanie własnościowe o powierzchni 54,7 m2, położone na parterze w budynku 4 kondygnacyjnym , przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

1 630 000 zł108 m² 15 064,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Stare Miasto, 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

190 000 zł1 500 m² 126,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z bezpośrednim dojazdem, położona w Węgrzcach Wielkich k/ Wieliczki i Krakowa Parametry działki: - powierzchnia - 1500 m2 - płaska, kształt zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Lechitów

Mielno,zachodniopomorskie

1 990 000 zł9 982 m² 199,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny w Mielnie Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna z ogromnym potencjałem komercyjnym, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi o dużym natężeniu ruchu sezonowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rokity

Rokity,pomorskie

225 000 zł2 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlane znajdujące się w miejscowości Rokity Działki dostępne od zaraz. 1. Działki o numerach nr. 127 nr. 128 nr. 129 2. Powierzchnia działek nr. 127 6090 m2 nr. 128.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Wyzwolenia

Hrubieszów,lubelskie

299 000 zł10 820 m² 27,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Okazja inwestycyjna teren o powierzchni 10 820. Nieruchomość położona w Hrubieszowie przy ul. Wyzwolenia 56 obręb Podgórze , przy drodze na przejście graniczne Zosin. Cały grunt objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

822 795 zł87 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Korzyce

Korzyce,mazowieckie

59 900 zł1 200 m² 49,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam 5 działek budowlanych z warunkami zabudowy o powierzchni ok. 1200 m2 położone w cichej, spokojnej lokalizacji k/szydłowca woj. Mazowieckie, 124 km od Warszawy. Cena 50 zł/m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radom

Radom,mazowieckie

409 000 zł51 m² 8 011,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w sercu Radomia - Śródmieście! Szukasz idealnego miejsca do życia? To 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście w Radomiu łączy komfort.