dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka przemysłowa Przeszkoda

Przeszkoda,mazowieckie

1 499 000 zł14 500 m² 103,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnej lokalizacji pod halę magazynową lub centrum logistyczne? Ta oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów. Atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 14 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mokronos Górny

Mokronos Górny,dolnośląskie

489 500 zł802 m² 610,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Mokronos Górny Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w Mokronosie Górnym, na spokojnym osiedlu wśród domów wolnostojących. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelecka

Kalisz,wielkopolskie

315 000 zł34 m² 9 226,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Własna strefa komfortu w centrum pięknego Kalisza To spokojne, komfortowe dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze spełni Twoje oczekiwania. Kluczem jest tu bezpieczeństwo, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Prokowo,pomorskie

1 750 000 zł510 m² 3 431,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 591 m²

Oferujemy do sprzedaży duży dom na siedliskowej działce w otulinie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Jeżeli rozważasz zamieszkanie poza miastem a jednocześnie z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

540 000 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Sieradzka

Poznań,wielkopolskie

355 000 zł27 m² 12 956,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczną kawalerkę na poznańskim Grunwaldzie, przy ul Sieradzkiej o powierzchni 27,40 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku z 2000 roku. Jest bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Teresy

Kraków,małopolskie

2 290 000 zł102 m² 22 561,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji - na Starym Mieście. /Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chylice

Chylice,mazowieckie

695 000 zł78 m² 8 910,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:735 m²

Dom wolnostojący w spokojnej okolicy Jaktorów Na sprzedaż dom wolnostojący z lat 80., położony w cichej i zielonej części miejscowości Jaktorów. Dom wymaga remontu, co stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł38 m² 17 573,30 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam na prezentację mieszkania na Pradze-Południe - Park Polińskiego 3 min pieszo - Budynek po termomodernizacji - Ekspozycja pólnocno-zachodnia - Piwnica Cechy mieszkania: - powierzchnia 37,5 m^2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

1 150 000 zł88 m² 13 061 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 88,05 m | gdynia - ul. Świętojańska Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Gdyni, przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych ulic -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Zalesie,wielkopolskie

1 202 149 zł7 657 m² 157 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla dewelopera! Szukasz terenu pod budowę budynków dwulokalowych? świetna okazja cenowa! Mam 6 działek w dobrej lokalizacji niedaleko Buku przy drodze wojewódzkiej, a mimo to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bzowa

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł37 m² 12 946 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż na Grabiszynku , tuż przy muzeum zajezdnia Grabiszyn. Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze zadbanego, trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Opolska

Brynica,opolskie

330 000 zł165 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom do remontu z dużym potencjałem Brynica, 25 km od Opola Na sprzedaż dom jednorodzinny do remontu, położony w spokojnej miejscowości Brynica, oddalonej ok. 25 km od Opola. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł36 m² 13 822,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni około 36,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Swarzędz,wielkopolskie

500 000 zł50 m² 10 066,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiego życia, komfort i bliskość natury, a jednocześnie pozostaje świetnie skomunikowane z Poznaniem? To mieszkanie jest właśnie takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

499 999 zł59 m² 8 512,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Tylko W angel estate! 2 pokoje (opcjonalnie 3) 58,8 m balkon z panoramą miasta Nowe Miasto, szczecin Lokalizacja Rewelacyjne położenie przy Placu Dziecka zielony, zadbany skwer/park tuż pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Pod Lasem

Zawada,opolskie

872 100 zł103 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowa inwestycja W zawadzie osiedle pod lasem! ani podatku pcc 2%. Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cegielniana

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

559 000 zł48 m² 11 768,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 47.5m2 zlokalizowane na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku na ulicy Cegielnianej. Mieszkanie dwustronne, składające się z dużego salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

749 000 zł39 m² 18 725 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie, położone w inwestycji Apartamenty Przybyszewskiego (atal) w dzielnicy Bronowice, kraków. Lokalizacja: spokojna okolica z dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radziechowy

Radziechowy,śląskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Twój własny dom w górach - bez budowy i stresu Masz dość miasta, hałasu i betonu? Wyobraź sobie: kawa rano na tarasie, cisza, góry i spokój. Bez kredytu na 30 lat. Bez budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

199 999 zł41 m² 4 878,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia 41M: salon z balkonemsypialnia kuchniałazienka z wc Czynsz - 450 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: C.H. Jagielończycywiele sklepów (biedronka, aldi)dużo miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

496 000 zł1 600 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dużą, ustawną działkę budowlaną o powierzchni 16ar położoną w mieście Rzeszów - ul. Porąbki, dzielnica Budziwój. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Wrocław,dolnośląskie

830 000 zł59 m² 14 137 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29569 tel. Otoczenie nieruchomości: nowoczesne osiedle, doskonale skomunikowane z centrum. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd od aow i lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Husarska

Legionowo,mazowieckie

399 000 zł31 m² 12 912,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jednopokojowe mieszkanie w Legionowie., o pow. 30,9 m2, usytuowane na 7 piętrze w 7 piętrowym budynku z lat 80-tych (winda dojeżdża do 6 piętra). Mieszkanie z widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łazarski

Poznań,wielkopolskie

549 900 zł37 m² 14 782,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż | 37 m | Rynek Łazarski Poznań Stylowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na 1. piętrze w bloku z zamkniętym terenem i własnym podwórzem. salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ledycka

Piła,wielkopolskie

899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:272 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 150 m , położona na ogrodzonej, zadbanej działce o powierzchni 272 m w spokojnej i prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zabierzów Bocheński

Zabierzów Bocheński,małopolskie

420 000 zł1 224 m² 343,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z fundamentami pod dom i garaż przy Puszczy Niepołomickiej - fundamenty i projekt domu w cenie! Opis nieruchomości i lokalizacji: na sprzedaż oferujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

869 900 zł79 m² 11 053,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferta sprzedaży mieszkania - górzyskowo Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 79 m , położone w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Górzyskowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nasutów

Nasutów,lubelskie

739 000 zł93 m² 7 916,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazja! jak kupić ? wpłacasz 1% zaliczki przy podpisaniu umowy rezerwacyjnej A resztę dopiero przy odbiorze domu W maju 2026 rok! po uzyskaniu kredytu lub przy finansowaniu gotówkowym po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Solec

Warszawa,mazowieckie

5 389 000 zł180 m² 29 938,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Doskonała lokalizacja wysoki potencjał inwestycyjny Lokal usytuowany tuż przy Wiśle, w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy. Prestiżowa okolica, świetna komunikacja oraz łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Witkiewicza

Nysa,opolskie

1 380 000 zł270 m² 5 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Wyjątkowa nieruchomość o wysokim standardzie o powierzchni 270m na działce o powierzchni 16,5 ar. Dom usytuowany jest w pobliżu jeziora Nyskiego w mieście Nysa. Wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 900 000 zł225 m² 8 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przestronny dom wolnostojący na dużej, zadbanej działce, zaledwie 5 km od południowych obrzeży Wrocławia i 15 km od Rynku Głównego. Prezentujemy Państwu przestronny (prawie 225.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gołębiewo

Gołębiewo,pomorskie

829 000 zł147 m² 5 639,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży zadbany dom jednorodzinny, wolnostojący z pompą ciepła, fotowoltaiką i kominkiem położony na ogrodzonej działce 830.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł57 m² 9 204,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

O inwestycji Kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego życia. Każdy lokal posiada niezależne wejście, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stanica

Stanica,śląskie

1 010 000 zł274 m² 3 686,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:940 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowej posiadłości dużego domu wolnostojącego z pięknie zagospodarowanym ogrodem. Posiadłość zlokalizowana jest w bardzo uroczej okolicy w Stanicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

9 500 000 zł1 112 m² 8 543,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Powierzchnia działki:3 069 m²

Oferujemy na sprzedaż działkę zlokalizowaną w Łodzi przy ul. Kilińskiego o powierzchni 3069m2 wraz z budynkiem biurowym 3- kondygnacyjnym o powierzchni 1112m2 oraz innymi obecnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zalesie

Zalesie,mazowieckie

128 400 zł1 070 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lokalizacja blisko Warszawy - 20 min! Wodociąg w działce! Proponujemy zadbaną, gotową pod zabudowę jednorodzinną działkę oddaloną 20 minut od granic Warszawy. Teren o powierzchni 1070 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł32 m² 13 015,90 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż lokal o powierzchni 31,51 m , obecnie zaadaptowany jako mieszkanie, położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie - przy ul. Stefana Batorego, tuż obok parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

1 347 425 zł70 m² 19 243,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Z wyjściem na 6-metrowy balkon Inwestycja seahall | Gdańsk Wrzeszcz | Ekspozycja zachodnia | Doskonałe połączenia komunikacyjne | Bliskość parków i restauracji | Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów

Szczecin,zachodniopomorskie

519 000 zł53 m² 9 840,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Szczecin, osiedle Majowe Na sprzedaż oferuję komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone w prawobrzeżnej części Szczecina, na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kozy

Kozy,śląskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Twój własny dom w górach - bez budowy i stresu Ile to realnie kosztuje i czy da się to zrobić na Twojej działce? Większość realizacji zamyka się w 350-450 tys. zł całościowo.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij