dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Białystok,podlaskie

399 700 zł52 m² 7 613,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zarezerwowane do 08.04.2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

599 000 zł66 m² 9 007,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne, trzypokojowe mieszkanie z dużym tarasem w nowoczesnym apartamentowcu w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni użytkowej 66,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Augustów

Augustów,podlaskie

325 000 zł692 m² 469,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Augustowie, o pow. 692 mkw. To idealne miejsce dla osób marzących o własnym domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł45 m² 13 266,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | osobna kuchnia I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | blisko gh madison | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kasztanowa

Banino,pomorskie

1 159 000 zł120 m² 9 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Na sprzedaż przestronny dom z ogrodem, wiatą na samochód i dodatkowymi miejscami parkingowymi przed domem - idealny dla rodziny! Jeśli marzysz o wygodnym, nowoczesnym domu z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lindego

Kraków,małopolskie

611 020 zł37 m² 16 585,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony z podatku pcc - oszczędność 2%. Mieszkanie gotowe do odebrania - stan deweloperski. DO mieszkania nalezy dokupić miejsce postojowe - 60 000 zł Do sprzedania oferuję mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Gniewino,pomorskie

788 000 zł146 m² 5 397,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

| dom W zabudowie bliźniaczej | 146 m2 | 5 pokoi | taras Z ogrodem | przestronny salon | gniewino | Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 146 m2, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

743 576 zł56 m² 13 373,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 55,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

649 900 zł51 m² 12 715,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Good Life Estates prezentuje wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Olsztyna ul. 1 maja, prestiżowe osiedle Kopernik Park. Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort życia w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Magdalenki

Bedoń Przykościelny,łódzkie

215 000 zł800 m² 268,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - 800 m | Bedoń Przykościelny, ul. Magdalenki Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 800 m , położona w Bedoniu Przykościelnym przy ul. Magdalenki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł90 m² 21 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowy, słoneczny apartament W doskonałej lokalizacji - prestiżowe osiedle, zieleń budynek: nieruchomość znajduje się na zamkniętym Osiedlu Ażurowych Okiennic projektu jems Architekci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

998 000 zł140 m² 7 128,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Bez udziałów w drodze - możliwość zakupu przez obcokrajowca Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o pow. 115,46 m usytuowane na drugim i trzecim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Marynin

Marynin,mazowieckie

450 000 zł1 699 m² 264,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki okolice. Do sprzedaży słoneczna działka o powierzchni 1699 mkw W maryninie. Działka leży bezpośrednio przy ulicy gminnej o utwardzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Rydzyny

Rydzyny,łódzkie

180 000 zł800 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 800m2, położona w Rydzynach, na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Działka jest uzbrojona w wodę i prąd, jest ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Koszalińska

Stare Bielice,zachodniopomorskie

3 500 000 zł3 500 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 0,3500 ha pod budowę stacji paliw położona w Starych Bielicach k. Koszalina. Doskonała lokalizacja bezpośrednio przy b. drodze krajowej nr 6, ok. 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Czarny Młyn

Czarny Młyn,pomorskie

459 900 zł1 533 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Czarny Młyn. Opis działek: - działka 454/3: na tej działce rozpoczęto budowę domu jednorodzinnego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Gdynia,pomorskie

485 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leskiej-Daab

Poznań,wielkopolskie

689 715 zł51 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Romanowska

Łódź,łódzkie

280 917 zł31 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Tylko tu! okazja! Brak pcc! stan deweloperski! Na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w stylu Hampton mamy nie lada okazję. 1 pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lityńskiego

Suwałki,podlaskie

339 000 zł49 m² 6 968,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Patriotów

Rybnik,śląskie

315 000 zł52 m² 6 092,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, stylowe mieszkanie 3-pokojowe po remoncie | Boguszowice, ul. Patriotów Z przyjemnością prezentuję Państwu eleganckie i w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe, które zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł39 m² 17 435,90 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2, usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych na warszawskiej Woli przy ul.Żelaznej. Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja, kilka minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Gdynia,pomorskie

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dorycka

Warszawa,mazowieckie

555 000 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

R-e-Z-E-R-W-A-C-J-A polecam gorąco! Śliczne mieszkanie 2 pokojowe, 37m2, dwa oddzielne, zamykane pokoje, 10 i 16 m2, osobna widna kuchnia 7 m2, łazienka z kabiną prysznicową oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

1 100 000 zł27 726 m² 39,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dużej działki o powierzchni 27 726 m 2 , która mieści się na terenie gminy Czerwionka- leszczyny, obręb Leszczyny przy ul. Nowy Dwór. Parcela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

2 899 000 zł321 m² 9 027,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Dom jednorodzinny | 321 m2 | 7 pokoi | 2 łazienki | 2 wc | taras | przestronne wnętrze | gdańsk strzyża | Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny, który znajduje się w urokliwej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Gdynia,pomorskie

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bielsko-Biała,śląskie

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferta na wyłączność kupujący nie ponosi żadnych kosztów zapraszamy do zapoznania się Z nową ofertą sprzedaży jednopoziomowego I wyposażonego mieszkania przy ulicy krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

691 870 zł50 m² 13 837,40 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja! tylko W kwietniu 3 pokoje poniżej 700tys! Nowe 3-pokojowe mieszkanie 50 m | Osiedle Piastów | I piętro | Balkon | Brak prowizji i pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

779 688 zł46 m² 16 767,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe - idealne do zamieszkania lub jako pewna inwestycja. Na powierzchni 46,41 m znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz: przestronny salon z aneksem kuchennym (21,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

369 000 zł91 m² 4 066,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:867 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w Pogorzale. Spokojna lokalizacja, dużo zieleni, w około zabudowa jednorodzinna. Do centrum Świdnicy jak i Wałbrzycha ok. 10-12 km, do strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

645 000 zł38 m² 17 154,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka I blisko morza I korzystna inwestycja I pewny najem I dobrze skomunikowane I Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

543 456 zł50 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł42 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka | świetna lokalizacja | bliskość komunikacji | inwestcja | Na sprzedaż oferujemy słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m2 położone na Gdańskiej Żabiance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Gdynia,pomorskie

335 000 zł25 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka I do zamieszkania I pod wynajem I blisko komunikacji I sklepów | Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju, z wyjściem na balkon. - jasnej kuchni z oknami, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korfantego

Wrocław,dolnośląskie

1 300 000 zł80 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż, przestronne mieszkanie o powierzchni 80 m , usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi i jest częściowo umeblowane. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

349 000 zł63 m² 5 538,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Rezerwacja - Biuro Nieruchomości Aplauz z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania, położonego na pierwszym piętrze kameralnej kamienicy w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

597 809 zł56 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

800 000 zł80 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Mamy w swojej ofercie mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane w ulubionej przez Opolan zielonej dzielnicy - Pasieka. W skład mieszkania o pow. 80 m2 mieszczącego się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Czarna Górna

Czarna Górna,podkarpackie

400 000 zł3 001 m² 133,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o położona w miejscowości Czarna Górna gmina Czarna, powiat bieszczadzki, województwo podkarpackie. Nieruchomość kształtem zbliżoną do wielokąta o powierzchni 3001 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

139 900 zł61 m² 2 304,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na miasto, bardzo dobrze skomunikowane w okazyjnej cenie, dostępne od zaraz! Podstawowe informacje 500 metrów - Dworzec Kolejowy Inowrocław1000 metrów - Rynek.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij