dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 955 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 955 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Raszowice

Raszowice,dolnośląskie

49 000 zł6 106 m² 8,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod lasem z dostępem do wody. Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 6106 m zlokalizowana w województwie dolnośląskim, powiat trzebnicki, gmina Prusice, miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

145 000 zł48 m² 3 046,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do remontu na Nowym Mieście. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 45,80 m2 , które składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

530 000 zł41 m² 12 926,80 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossaka

Piła,wielkopolskie

400 000 zł37 m² 10 905,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

R e Z E R W A C J A ! Apartament dwupokojowy z pełnym umeblowaniem w bloku z 2024 roku z windą! Przedstawiam ofertę sprzedaży ślicznego, dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bazarowa

Łódź,łódzkie

260 000 zł36 m² 7 123,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Zamieszkaj w odnowionym mieszkaniu w sąsiedztwie Manufaktury! Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: łódź Polesie, ul. Bazarowa 10 Metraż: 36,5 m O mieszkaniu: to świeżo wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

247 000 zł58 m² 4 228 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

2 pokoje | parter | gotowe do zamieszkania | Biały Kamień Biuro Nieruchomości Nest Home Group oferuje na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w Wałbrzychu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krążkowo

Krążkowo,kujawsko-pomorskie

70 000 zł1 475 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Krążkowie - idealna pod dom jednorodzinny! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Krążkowo, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dąbrowa,mazowieckie

2 500 000 zł110 m² 22 727,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Oferujemy do sprzedania nowy w pełni wykończony dom w w zabudowie bliźniaczej, urządzony z pełną starannością i dbałością o detale - budowany dla siebie. Uwaga! Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

578 000 zł27 m² 21 056,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe - Saska Kępa przy ul. Saskiej. Saska Kępa - jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

165 000 zł40 m² 4 109,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w Rudzie Śląskiej Chebzie. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 40,15 m2 na pierwszym piętrze w kamienicy 2-piętrowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Częstochowa,śląskie

365 000 zł65 m² 5 683,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Green House Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,10 m , położone na 3. piętrze w budynku w samym sercu Częstochowy Śródmieście. Nie pobieram.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Zielona Góra,lubuskie

520 000 zł62 m² 8 441,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,6 m , położone na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym bloku z sześcioma lokalami. Budynek po termomodernizacji w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bryzy Morskiej

Rewal,zachodniopomorskie

368 166 zł29 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Eksluzywny apartament W rewalu 500 M od morza! Przedstawiamy Państwu nową inwestycję Rewal Hill, w której niewątpliwą zaletą jest cicha lokalizacja, sosnowy las oraz trzy minuty drogi do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł42 m² 14 433,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m , położone w zielonej i spokojnej części warszawskiej Białołęki, przy ul. Leona Berensona 12. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Poznań,wielkopolskie

690 000 zł51 m² 13 658 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wysoki standard Z pełnym pakietem na start! gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie Zakup od zaufanego dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa: na sprzedaż mieszkanie 3 -pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Przecław,wielkopolskie

165 000 zł822 m² 200,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Biuro Nieruchomośći Quality - Oferuje Państwu na sprzedaż ostatnią urokliwą działkę o numerze 170/24, położoną w miejscowości Przecław przy ulicy Leśnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

605 000 zł59 m² 10 245,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! nowe 3-pokoje, centrum, idealne pod wynajem Mieszkanie trzypokojowe w stanie deweloperskim położone jest w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Szukasz nieruchomości dla siebie i swojej rodziny na os. Górczyn. To mieszkanie o powierzchni 47 m2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku z 1986 roku na os. Górczyn. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Liskego

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł75 m² 8 981,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 74m2. Nieruchomość składa się z: - salonu - sypialni - kuchni z jadalnią - łazienki - wc - przedpokoju - pomieszczenia gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lermontowa

Łódź,łódzkie

340 000 zł46 m² 7 386,49 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,03 m , położone na 6. piętrze w wieżowcu przy ul. Michała Lermontowa w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Ludwinów

Ludwinów,mazowieckie

120 000 zł1 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki w miejscowości Ludwinów gmina Jakubów. Oferuję działki z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1500 m2 lub 2000 m2 w cenie 80 zł za m2. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gliwice,śląskie

490 000 zł92 m² 5 297 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Przestronne 3 pokoje | 92,5 m | Centrum Gliwic | 3 min od Rynku | Zabytkowa kamienica kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 92,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł71 m² 13 961,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe, jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w doskonalej lokalizacji - przy ul. Racławickiej we Wrocławiu (dzielnica Fabryczna). Z uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Skrzyszów,śląskie

159 000 zł1 583 m² 100,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę w Skrzyszowie w powiecie Wodzisławskim w gminie Godów o powierzchni 1583 m2 zlokalizowaną przy ul. Krótkiej w zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Narutowicza

Stęszew,wielkopolskie

869 000 zł169 m² 5 156,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:438 m²

Tobis Nieruchomości - lider rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Przedstawiam Państwu przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Lublin,lubelskie

550 000 zł47 m² 11 724,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 46,91 m2 - ul. Dożynkowa 13a, lublin (ponikwoda) Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 46,91 m2, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 550 000 zł230 m² 24 130,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:755 m²

Lokalizacja Dom wolnostojący położony w jednej z najbardziej pożądanych części Starego Mokotowa - Wierzbno. Nieruchomość stanowi prawdziwą rzadkość na warszawskim rynku - pojawia się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niesiołowice,pomorskie

599 000 zł287 m² 2 087,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Na sprzedaż dom całoroczny w Niesiołowicach koło Stężycy, na Kaszubach, w otoczeniu lasów i czterech jezior, na granicy z Kaszubskim Parkiem Krajobrazowym. W galerii ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł49 m² 14 400,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje atrakcyjną ofertę inwestycyjną nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,95 m , zlokalizowane na 4 piętrze w budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Bolesława Chrobrego

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

3 499 000 zł1 524 m² 2 296 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna dziłaka Z pensjonatem W topowej lokalizacji ustronia morskiego! Posiadamy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną o powierzchni 1524m2 zlokalizowaną ok. 250 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

391 665 zł29 m² 13 661,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Świdnik Duży

Świdnik Duży,lubelskie

179 000 zł1 000 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z możliwością budowania obiektów produkcyjnych z dopuszczeniem zabudowy usługowej, składów i magazynów, oznaczona jako p/u, w miejscowości Świdnik Duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł73 m² 19 781,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

4 pokoje dla rodziny - duża loggia - Wola Jana Kazimierza Szukasz miejsca, w którym twoja rodzina będzie mogła wygodnie mieszkać przez wiele lat? Ta jasna i funkcjonalna przestrzeń 73,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

615 153 zł52 m² 11 768,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lastadia

Gdańsk,pomorskie

1 670 000 zł69 m² 24 059,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

685 937 zł63 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odkryj komfort i spokój w nowoczesnym, kameralnym budynku na Wyżynach - inwestycji, w której każdy szczegół został stworzony z myślą o wygodzie mieszkańców. Dwupiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Willowa

Falenty Nowe,mazowieckie

1 600 000 zł210 m² 7 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Digital Broker prezentuje nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, który łączy komfort, funkcjonalność i wysoką jakość wykończenia. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 144,64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

1 088 100 zł6 045 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6045 m2 położona w Chrząstawie Małej, gm. Czernica idealna pod budowę domów. Nieruchomość znajduje się przy asfaltowej gminnej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kryniczno

Kryniczno,dolnośląskie

675 000 zł1 314 m² 513,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:9 250 m²

Budynki gospodarcze o powierzchni 1314 m2 , trzy - 266m2, 615 m2, 433m2. Działka o powierzchni ok 9250 m2. Można kupić trzy osobne działki. Cel: warsztat, produkcja, magazyn. Polecam! pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzewska

Poznań,wielkopolskie

1 119 378 zł71 m² 15 868,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Opis mieszkania Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70,54 m , położone na 3. piętrze kameralnego i nowoczesnego budynku Smart14, powstającego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przytulna

Gdańsk,pomorskie

719 000 zł60 m² 12 051,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie, położone w bliskiej terenom leśnym dzielnicy Gdańska - Jasieniu. Lokal znajduje się w nowoczesnej.